Hasiera / Txapelketa - Atzeratuak

Atzeratuak

Excel deskargatu
1.ERREGIONALA MAILA 1.ERREGIONALA MAILA 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
MARIÑO C.D. - LANDETXA K.T.
Hasierako data:
2019/10/26 15:30
Atzeratutako data:
2019/12/05 20:30 - UGALDE-VENTAS (H.A.) - IRUN
KADETEEN OHOREZKO MAILA KADETEEN OHOREZKO MAILA 1.Multzoa
11.Jardunaldia
Partidua:
TOURING KE - KOSTKAS KE
Hasierako data:
2019/11/23 10:50
Atzeratutako data:
2019/12/05 19:00 - FANDERIA (H.Artificial) - RENTERIA
KADETEEN OHOREZKO MAILA KADETEEN OHOREZKO MAILA 2.Multzoa
11.Jardunaldia
Partidua:
ORDIZIA K.E. - URKI C.D.
Hasierako data:
2019/11/23 10:45
Atzeratutako data:
2019/12/06 11:00 - ALTAMIRA-anexo (H.A.) - ORDIZIA
KADETEEN 1. MAILA KADETEEN 1. MAILA 1.Multzoa
9.Jardunaldia
Partidua:
REAL UNION CLUB SAD - DUNBOA EGUZKI C.D.
Hasierako data:
2019/11/09 18:00
Atzeratutako data:
2019/12/06 19:00 - GAL (H.Artificial) - IRUN
KADETEEN 1. MAILA KADETEEN 1. MAILA 2.Multzoa
11.Jardunaldia
Partidua:
MARIÑO C.D. - TRINTXERPE C.D.
Hasierako data:
2019/11/23 10:00
Atzeratutako data:
2019/12/06 10:15 - UGALDE-VENTAS (H.A.) - IRUN
INFANTILEN OHOREZKO MAILA INFANTILEN OHOREZKO MAILA 1.Multzoa
9.Jardunaldia
Partidua:
HONDARRIBIA F.E - BETI ONA C.D.
Hasierako data:
2019/11/23 10:00
Atzeratutako data:
2019/12/06 11:00 - ONDARTZA-Anexo (H.A.) - HONDARRIBIA
INFANTILEN OHOREZKO MAILA INFANTILEN OHOREZKO MAILA 2.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
AÑORGA K.K.E - INTERNACIONAL C.D.
Hasierako data:
2019/11/10 12:00
Atzeratutako data:
2019/12/06 10:00 - REZOLA (H.Artificial) - DONOSTIA
INFANTILEN 1.MAILA INFANTILEN 1.MAILA 1.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
GURE TXOKOA K.K.E. - MARIÑO C.D.
Hasierako data:
2019/11/10 11:00
Atzeratutako data:
2019/12/05 19:30 - MATZADA (H.Artificial) - BERA BIDASOA
INFANTILEN 1.MAILA INFANTILEN 1.MAILA 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
SAN MARCIAL C.D. - DUNBOA EGUZKI C.D.
Hasierako data:
2019/11/23 10:30
Atzeratutako data:
2019/12/08 12:45 - SAN JOSE OBRERO (H.A.) - IRUN
INFANTILEN 1.MAILA INFANTILEN 1.MAILA 7.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
IDIAZABAL K.E. - UROLA K.E. ZUMARRAGA
Hasierako data:
2019/10/26 15:30
Atzeratutako data:
2019/12/08 11:00 - ARIZKORRETA (H.Artificial) - IDIAZABAL
INFANTILEN 1.MAILA INFANTILEN 1.MAILA 7.Multzoa
4.Jardunaldia
Partidua:
IDIAZABAL K.E. - AIZKORRI GOIERRI F.T.
Hasierako data:
2019/11/10 10:00
Atzeratutako data:
2019/12/06 11:00 - ARIZKORRETA (H.Artificial) - IDIAZABAL
AURRETIKAKO FASE ALEBINA AURRETIKAKO FASE ALEBINA 3.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
INTERNACIONAL C.D. - KOSTKAS KE
Hasierako data:
2019/11/10 10:30
Atzeratutako data:
2019/12/06 11:00 - MATIGOXOTEGI (H.Artificial) - DONOSTIA
EMAKUMEZKOEN KADETE OHOREZKO MAILA EMAKUMEZKOEN KADETE OHOREZKO MAILA 1.Multzoa
10.Jardunaldia
Partidua:
MARIÑO C.D. - AÑORGA K.K.E
Hasierako data:
2019/11/23 11:30
Atzeratutako data:
2019/12/08 16:00 - UGALDE-VENTAS (H.A.) - IRUN
EMAKUMEZKOEN OHOREZKO F-8 INFANTILA MAILA EMAKUMEZKOEN OHOREZKO F-8 INFANTILA MAILA 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
AÑORGA K.K.E - UROLA K.E.
Hasierako data:
2019/11/10 10:30
Atzeratutako data:
2019/12/06 11:30 - REZOLA (H.Artificial) - DONOSTIA
EMAKUMEZKOEN INFANTIL F-8 MAILA EMAKUMEZKOEN INFANTIL F-8 MAILA 1.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
SANTO TOMAS LIZEOA - HONDARRIBIA F.E
Hasierako data:
2019/11/23 13:30
Atzeratutako data:
2019/12/05 18:00 - BERIO-7 (H.Artificial) - DONOSTIA