Zure pasa-hitza ahaztu duzu?
Hasiera / Txapelketa - Atzeratuak

Atzeratuak

Excel deskargatu
EMAKUMEZKOEN 1.MAILA EMAKUMEZKOEN 1.MAILA 0.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
REAL SOCIEDAD S.A.D. - BARCELONA F.C.
Hasierako data:
2019/11/17 12:00
Atzeratutako data:
(ASIGNATU GABE)
OHOREZKO ERREGIONALA MAILA OHOREZKO ERREGIONALA MAILA 1.Multzoa
22.Jardunaldia
Partidua:
EIBAR URKO S.A.D. - ANAITASUNA C.D.
Hasierako data:
2020/02/15 18:00
Atzeratutako data:
2020/03/19 12:30 - UNBE INF. (H.Artificial) - EIBAR
1. ERREGIONALA IGOERA FASEA 1. ERREGIONALA IGOERA FASEA 2.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
URKI C.D. - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Hasierako data:
2020/02/16 12:15
Atzeratutako data:
2020/03/19 10:00 - UNBE INF. (H.Artificial) - EIBAR
JUBENILEN OHOREZKO MAILA JUBENILEN OHOREZKO MAILA 2.Multzoa
21.Jardunaldia
Partidua:
URKI C.D. - BEASAIN S.D.
Hasierako data:
2020/02/15 15:45
Atzeratutako data:
2020/03/19 17:00 - UNBE INF. (H.Artificial) - EIBAR
JUBENILEN 1. MAILAKO KOPA  JUBENILEN 1. MAILAKO KOPA  7.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
EIBARTARRAK F.T. - ELGOIBAR C.D.
Hasierako data:
2020/02/15 16:00
Atzeratutako data:
2020/03/19 16:00 - UNBE SUP. (H.Artificial) - EIBAR
1. KADETEA IGOERA FASEA 1. KADETEA IGOERA FASEA 1.Multzoa
7.Jardunaldia
Partidua:
URKI C.D. - BEHOBIA C.D.
Hasierako data:
2020/02/15 14:30
Atzeratutako data:
2020/03/19 11:00 - UNBE SUP. (H.Artificial) - EIBAR
KADETEEN 1.MAILA KOPA KADETEEN 1.MAILA KOPA 10.Multzoa
6.Jardunaldia
Partidua:
EIBARTARRAK F.T. - ARRASATE C.D.
Hasierako data:
2020/02/16 09:30
Atzeratutako data:
2020/03/19 09:30 - UNBE SUP. (H.Artificial) - EIBAR
INFANTILEN OHOREZKO TXAPELDUNEN FASEA INFANTILEN OHOREZKO TXAPELDUNEN FASEA 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
EIBAR S.A.D. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
Hasierako data:
2020/02/15 18:00
Atzeratutako data:
2020/03/19 15:30 - UNBE INF. (H.Artificial) - EIBAR
INFANTIL TXIKI ERRENDIMENDUA INFANTIL TXIKI ERRENDIMENDUA 1.Multzoa
3.Jardunaldia
Partidua:
ORDIZIA K.E. - BEASAIN S.D.
Hasierako data:
2020/03/08 11:30
Atzeratutako data:
2020/03/19 - ALTAMIRA-anexo (H.A.) - ORDIZIA
INFANTIL TXIKI PARTE HARTZEA INFANTIL TXIKI PARTE HARTZEA 1.Multzoa
1.Jardunaldia
Partidua:
URKI C.D. - HERNANI C.D.
Hasierako data:
2020/02/16 13:30
Atzeratutako data:
2020/03/19 14:30 - UNBE SUP. (H.Artificial) - EIBAR
INFANTIL 1. MAILA KOPA INFANTIL 1. MAILA KOPA 9.Multzoa
2.Jardunaldia
Partidua:
ARRASATE C.D. - ARETXABALETA K.E. UDA
Hasierako data:
2020/02/29 09:30
Atzeratutako data:
2020/03/19 - MOJATEGI (H.Artificial) - ARRASATE
EMAKUMEZKOEN OHOREZKO F-8 INFANTILA MAILA EMAKUMEZKOEN OHOREZKO F-8 INFANTILA MAILA 1.Multzoa
19.Jardunaldia
Partidua:
EIBAR S.A.D. - TOLOSA C.F.
Hasierako data:
2020/02/15 13:00
Atzeratutako data:
2020/03/19 18:00 - UNBE SUP. (H.Artificial) - EIBAR