MULTZOAREN EGUTEGIA 4: AFIZIONATUA 3.MAILA 2018/2019
MULTZOAREN EGUTEGIA 4: AFIZIONATUA  3.MAILA  2018/2019
Pos Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 ZAMUDIO S.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe ZAMUDIO GAZITUAGA (H.Natural)Belar naturala
2 SANTUTXU F.C. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BILBO MALLONA (H.Artificial)Belar artifiziala
3 BALMASEDA F.C. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BALMASEDA LA BALUGA (H.Natural)Belar naturala
4 ORDIZIA K.E. AZUL AZUL AZUL ORDIZIA ALTAMIRA (H.Artificial)Belar artifiziala
5 REAL SOCIEDAD S.A.D. Azul y Blanca Blanco Azul y Blancas DONOSTIA ZUBIETA (H.Natural)Belar naturala
6 PASAIA K.E. ROJBLAN NEGRO NEGRO RENTERIA JESUS Mª ZAMORA (H.A.)Belar artifiziala
7 ALAVES S.A.D. Azul Blanca Asignatu gabe Asignatu gabe GASTEIZ COMPAÑON (H.Natural)Belar naturala
8 SAN IGNACIO C.D. AZUL CELESTE Asignatu gabe Asignatu gabe GASTEIZ COMPAÑON (H.Artificial)Belar artifiziala
9 BEASAIN S.D. TXURI URDINA TXURIA TXURI URDINA BEASAIN LOINAZ (H.Artificial)Belar artifiziala
10 BASCONIA C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BASAURI ARTUNDUAGA Belar naturala
11 LAGUN ONAK C.D. BLANCA AZUL AZUL AZPEITIA GARMENDIPE (H.Natural)Belar naturala
12 AMURRIO C.F. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe AMURRIO BASARTE (H.Natural)Belar naturala
13 DEUSTO S.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BILBAO ETXEZURI (H.Artificial)Belar artifiziala
14 BERMEO F.T.. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BERMEO ITXAS GANE (H.Natural)Belar naturala
15 SOMORROSTRO J.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe MUSKIZ EL MALECÓNEz emandakoa
16 SODUPE U.C. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe SODUPE H. SARATXO (H.Natural)Belar naturala
17 SESTAO RIVER C. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe SESTAO LAS LLANAS (H.Natural)Belar naturala
18 SAN PEDRO S.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe SESTAO LAS LLANAS (H.Natural)Belar naturala
19 PORTUGALETE C. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe PORTUGALETE LA FLORIDA (H.Natural)Belar naturala
20 SANTURTZI C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe SANTURTZI SAN JORGE- (H.Artificial)Belar artifiziala
 
 
 
   1. Jardunaldia  (2018/08/26)   
   ZAMUDIO S.D. - BALMASEDA F.C.
   SAN PEDRO S.D. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
   SODUPE U.C. - ALAVES S.A.D.
   BERMEO F.T.. - BEASAIN S.D.
   AMURRIO C.F. - LAGUN ONAK C.D.
   BASCONIA C.D. - DEUSTO S.D.
   SAN IGNACIO C.D. - SOMORROSTRO J.D.
   PASAIA K.E. - SESTAO RIVER C.
   ORDIZIA K.E. - PORTUGALETE C.
   SANTURTZI C.D. - SANTUTXU F.C.
 
   2. Jardunaldia  (2018/09/02)   
   BALMASEDA F.C. - SANTURTZI C.D.
   REAL SOCIEDAD S.A.D. - ZAMUDIO S.D.
   ALAVES S.A.D. - SAN PEDRO S.D.
   BEASAIN S.D. - SODUPE U.C.
   LAGUN ONAK C.D. - BERMEO F.T..
   DEUSTO S.D. - AMURRIO C.F.
   SOMORROSTRO J.D. - BASCONIA C.D.
   SESTAO RIVER C. - SAN IGNACIO C.D.
   PORTUGALETE C. - PASAIA K.E.
   SANTUTXU F.C. - ORDIZIA K.E.
 
   3. Jardunaldia  (2018/09/09)   
   BALMASEDA F.C. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
   ZAMUDIO S.D. - ALAVES S.A.D.
   SAN PEDRO S.D. - BEASAIN S.D.
   SODUPE U.C. - LAGUN ONAK C.D.
   BERMEO F.T.. - DEUSTO S.D.
   AMURRIO C.F. - SOMORROSTRO J.D.
   BASCONIA C.D. - SESTAO RIVER C.
   SAN IGNACIO C.D. - PORTUGALETE C.
   PASAIA K.E. - SANTUTXU F.C.
   SANTURTZI C.D. - ORDIZIA K.E.
 
   4. Jardunaldia  (2018/09/16)   
   REAL SOCIEDAD S.A.D. - SANTURTZI C.D.
   ALAVES S.A.D. - BALMASEDA F.C.
   BEASAIN S.D. - ZAMUDIO S.D.
   LAGUN ONAK C.D. - SAN PEDRO S.D.
   DEUSTO S.D. - SODUPE U.C.
   SOMORROSTRO J.D. - BERMEO F.T..
   SESTAO RIVER C. - AMURRIO C.F.
   PORTUGALETE C. - BASCONIA C.D.
   SANTUTXU F.C. - SAN IGNACIO C.D.
   ORDIZIA K.E. - PASAIA K.E.
 
   5. Jardunaldia  (2018/09/23)   
   REAL SOCIEDAD S.A.D. - ALAVES S.A.D.
   BALMASEDA F.C. - BEASAIN S.D.
   ZAMUDIO S.D. - LAGUN ONAK C.D.
   SAN PEDRO S.D. - DEUSTO S.D.
   SODUPE U.C. - SOMORROSTRO J.D.
   BERMEO F.T.. - SESTAO RIVER C.
   AMURRIO C.F. - PORTUGALETE C.
   BASCONIA C.D. - SANTUTXU F.C.
   SAN IGNACIO C.D. - ORDIZIA K.E.
   SANTURTZI C.D. - PASAIA K.E.
 
   6. Jardunaldia  (2018/09/30)   
   ALAVES S.A.D. - SANTURTZI C.D.
   BEASAIN S.D. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
   LAGUN ONAK C.D. - BALMASEDA F.C.
   DEUSTO S.D. - ZAMUDIO S.D.
   SOMORROSTRO J.D. - SAN PEDRO S.D.
   SESTAO RIVER C. - SODUPE U.C.
   PORTUGALETE C. - BERMEO F.T..
   SANTUTXU F.C. - AMURRIO C.F.
   ORDIZIA K.E. - BASCONIA C.D.
   PASAIA K.E. - SAN IGNACIO C.D.
 
   7. Jardunaldia  (2018/10/07)   
   ALAVES S.A.D. - BEASAIN S.D.
   REAL SOCIEDAD S.A.D. - LAGUN ONAK C.D.
   BALMASEDA F.C. - DEUSTO S.D.
   ZAMUDIO S.D. - SOMORROSTRO J.D.
   SAN PEDRO S.D. - SESTAO RIVER C.
   SODUPE U.C. - PORTUGALETE C.
   BERMEO F.T.. - SANTUTXU F.C.
   AMURRIO C.F. - ORDIZIA K.E.
   BASCONIA C.D. - PASAIA K.E.
   SANTURTZI C.D. - SAN IGNACIO C.D.
 
   8. Jardunaldia  (2018/10/14)   
   BEASAIN S.D. - SANTURTZI C.D.
   LAGUN ONAK C.D. - ALAVES S.A.D.
   DEUSTO S.D. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
   SOMORROSTRO J.D. - BALMASEDA F.C.
   SESTAO RIVER C. - ZAMUDIO S.D.
   PORTUGALETE C. - SAN PEDRO S.D.
   SANTUTXU F.C. - SODUPE U.C.
   ORDIZIA K.E. - BERMEO F.T..
   PASAIA K.E. - AMURRIO C.F.
   SAN IGNACIO C.D. - BASCONIA C.D.
 
   9. Jardunaldia  (2018/10/21)   
   BEASAIN S.D. - LAGUN ONAK C.D.
   ALAVES S.A.D. - DEUSTO S.D.
   REAL SOCIEDAD S.A.D. - SOMORROSTRO J.D.
   BALMASEDA F.C. - SESTAO RIVER C.
   ZAMUDIO S.D. - PORTUGALETE C.
   SAN PEDRO S.D. - SANTUTXU F.C.
   SODUPE U.C. - ORDIZIA K.E.
   BERMEO F.T.. - PASAIA K.E.
   AMURRIO C.F. - SAN IGNACIO C.D.
   SANTURTZI C.D. - BASCONIA C.D.
 
   10. Jardunaldia  (2018/10/28)   
   LAGUN ONAK C.D. - SANTURTZI C.D.
   DEUSTO S.D. - BEASAIN S.D.
   SOMORROSTRO J.D. - ALAVES S.A.D.
   SESTAO RIVER C. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
   PORTUGALETE C. - BALMASEDA F.C.
   SANTUTXU F.C. - ZAMUDIO S.D.
   ORDIZIA K.E. - SAN PEDRO S.D.
   PASAIA K.E. - SODUPE U.C.
   SAN IGNACIO C.D. - BERMEO F.T..
   BASCONIA C.D. - AMURRIO C.F.
 
   11. Jardunaldia  (2018/11/04)   
   LAGUN ONAK C.D. - DEUSTO S.D.
   BEASAIN S.D. - SOMORROSTRO J.D.
   ALAVES S.A.D. - SESTAO RIVER C.
   REAL SOCIEDAD S.A.D. - PORTUGALETE C.
   BALMASEDA F.C. - SANTUTXU F.C.
   ZAMUDIO S.D. - ORDIZIA K.E.
   SAN PEDRO S.D. - PASAIA K.E.
   SODUPE U.C. - SAN IGNACIO C.D.
   BERMEO F.T.. - BASCONIA C.D.
   SANTURTZI C.D. - AMURRIO C.F.
 
   12. Jardunaldia  (2018/11/11)   
   DEUSTO S.D. - SANTURTZI C.D.
   SOMORROSTRO J.D. - LAGUN ONAK C.D.
   SESTAO RIVER C. - BEASAIN S.D.
   PORTUGALETE C. - ALAVES S.A.D.
   SANTUTXU F.C. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
   ORDIZIA K.E. - BALMASEDA F.C.
   PASAIA K.E. - ZAMUDIO S.D.
   SAN IGNACIO C.D. - SAN PEDRO S.D.
   BASCONIA C.D. - SODUPE U.C.
   AMURRIO C.F. - BERMEO F.T..
 
   13. Jardunaldia  (2018/11/18)   
   DEUSTO S.D. - SOMORROSTRO J.D.
   LAGUN ONAK C.D. - SESTAO RIVER C.
   BEASAIN S.D. - PORTUGALETE C.
   ALAVES S.A.D. - SANTUTXU F.C.
   REAL SOCIEDAD S.A.D. - ORDIZIA K.E.
   BALMASEDA F.C. - PASAIA K.E.
   ZAMUDIO S.D. - SAN IGNACIO C.D.
   SAN PEDRO S.D. - BASCONIA C.D.
   SODUPE U.C. - AMURRIO C.F.
   SANTURTZI C.D. - BERMEO F.T..
 
   14. Jardunaldia  (2018/11/25)   
   SOMORROSTRO J.D. - SANTURTZI C.D.
   SESTAO RIVER C. - DEUSTO S.D.
   PORTUGALETE C. - LAGUN ONAK C.D.
   SANTUTXU F.C. - BEASAIN S.D.
   ORDIZIA K.E. - ALAVES S.A.D.
   PASAIA K.E. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
   SAN IGNACIO C.D. - BALMASEDA F.C.
   BASCONIA C.D. - ZAMUDIO S.D.
   AMURRIO C.F. - SAN PEDRO S.D.
   BERMEO F.T.. - SODUPE U.C.
 
   15. Jardunaldia  (2018/12/02)   
   SOMORROSTRO J.D. - SESTAO RIVER C.
   DEUSTO S.D. - PORTUGALETE C.
   LAGUN ONAK C.D. - SANTUTXU F.C.
   BEASAIN S.D. - ORDIZIA K.E.
   ALAVES S.A.D. - PASAIA K.E.
   REAL SOCIEDAD S.A.D. - SAN IGNACIO C.D.
   BALMASEDA F.C. - BASCONIA C.D.
   ZAMUDIO S.D. - AMURRIO C.F.
   SAN PEDRO S.D. - BERMEO F.T..
   SANTURTZI C.D. - SODUPE U.C.
 
   16. Jardunaldia  (2018/12/09)   
   SESTAO RIVER C. - SANTURTZI C.D.
   PORTUGALETE C. - SOMORROSTRO J.D.
   SANTUTXU F.C. - DEUSTO S.D.
   ORDIZIA K.E. - LAGUN ONAK C.D.
   PASAIA K.E. - BEASAIN S.D.
   SAN IGNACIO C.D. - ALAVES S.A.D.
   BASCONIA C.D. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
   AMURRIO C.F. - BALMASEDA F.C.
   BERMEO F.T.. - ZAMUDIO S.D.
   SODUPE U.C. - SAN PEDRO S.D.
 
   17. Jardunaldia  (2018/12/16)   
   SESTAO RIVER C. - PORTUGALETE C.
   SOMORROSTRO J.D. - SANTUTXU F.C.
   DEUSTO S.D. - ORDIZIA K.E.
   LAGUN ONAK C.D. - PASAIA K.E.
   BEASAIN S.D. - SAN IGNACIO C.D.
   ALAVES S.A.D. - BASCONIA C.D.
   REAL SOCIEDAD S.A.D. - AMURRIO C.F.
   BALMASEDA F.C. - BERMEO F.T..
   ZAMUDIO S.D. - SODUPE U.C.
   SANTURTZI C.D. - SAN PEDRO S.D.
 
   18. Jardunaldia  (2018/12/23)   
   SANTURTZI C.D. - PORTUGALETE C.
   SANTUTXU F.C. - SESTAO RIVER C.
   ORDIZIA K.E. - SOMORROSTRO J.D.
   PASAIA K.E. - DEUSTO S.D.
   SAN IGNACIO C.D. - LAGUN ONAK C.D.
   BASCONIA C.D. - BEASAIN S.D.
   AMURRIO C.F. - ALAVES S.A.D.
   BERMEO F.T.. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
   SODUPE U.C. - BALMASEDA F.C.
   SAN PEDRO S.D. - ZAMUDIO S.D.
 
   19. Jardunaldia  (2019/01/06)   
   PORTUGALETE C. - SANTUTXU F.C.
   SESTAO RIVER C. - ORDIZIA K.E.
   SOMORROSTRO J.D. - PASAIA K.E.
   DEUSTO S.D. - SAN IGNACIO C.D.
   LAGUN ONAK C.D. - BASCONIA C.D.
   BEASAIN S.D. - AMURRIO C.F.
   ALAVES S.A.D. - BERMEO F.T..
   REAL SOCIEDAD S.A.D. - SODUPE U.C.
   BALMASEDA F.C. - SAN PEDRO S.D.
   ZAMUDIO S.D. - SANTURTZI C.D.
 
   20. Jardunaldia  (2019/01/13)   
   BALMASEDA F.C. - ZAMUDIO S.D.
   REAL SOCIEDAD S.A.D. - SAN PEDRO S.D.
   ALAVES S.A.D. - SODUPE U.C.
   BEASAIN S.D. - BERMEO F.T..
   LAGUN ONAK C.D. - AMURRIO C.F.
   DEUSTO S.D. - BASCONIA C.D.
   SOMORROSTRO J.D. - SAN IGNACIO C.D.
   SESTAO RIVER C. - PASAIA K.E.
   PORTUGALETE C. - ORDIZIA K.E.
   SANTUTXU F.C. - SANTURTZI C.D.
 
   21. Jardunaldia  (2019/01/20)   
   SANTURTZI C.D. - BALMASEDA F.C.
   ZAMUDIO S.D. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
   SAN PEDRO S.D. - ALAVES S.A.D.
   SODUPE U.C. - BEASAIN S.D.
   BERMEO F.T.. - LAGUN ONAK C.D.
   AMURRIO C.F. - DEUSTO S.D.
   BASCONIA C.D. - SOMORROSTRO J.D.
   SAN IGNACIO C.D. - SESTAO RIVER C.
   PASAIA K.E. - PORTUGALETE C.
   ORDIZIA K.E. - SANTUTXU F.C.
 
   22. Jardunaldia  (2019/01/27)   
   REAL SOCIEDAD S.A.D. - BALMASEDA F.C.
   ALAVES S.A.D. - ZAMUDIO S.D.
   BEASAIN S.D. - SAN PEDRO S.D.
   LAGUN ONAK C.D. - SODUPE U.C.
   DEUSTO S.D. - BERMEO F.T..
   SOMORROSTRO J.D. - AMURRIO C.F.
   SESTAO RIVER C. - BASCONIA C.D.
   PORTUGALETE C. - SAN IGNACIO C.D.
   SANTUTXU F.C. - PASAIA K.E.
   ORDIZIA K.E. - SANTURTZI C.D.
 
   23. Jardunaldia  (2019/02/03)   
   SANTURTZI C.D. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
   BALMASEDA F.C. - ALAVES S.A.D.
   ZAMUDIO S.D. - BEASAIN S.D.
   SAN PEDRO S.D. - LAGUN ONAK C.D.
   SODUPE U.C. - DEUSTO S.D.
   BERMEO F.T.. - SOMORROSTRO J.D.
   AMURRIO C.F. - SESTAO RIVER C.
   BASCONIA C.D. - PORTUGALETE C.
   SAN IGNACIO C.D. - SANTUTXU F.C.
   PASAIA K.E. - ORDIZIA K.E.
 
   24. Jardunaldia  (2019/02/10)   
   ALAVES S.A.D. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
   BEASAIN S.D. - BALMASEDA F.C.
   LAGUN ONAK C.D. - ZAMUDIO S.D.
   DEUSTO S.D. - SAN PEDRO S.D.
   SOMORROSTRO J.D. - SODUPE U.C.
   SESTAO RIVER C. - BERMEO F.T..
   PORTUGALETE C. - AMURRIO C.F.
   SANTUTXU F.C. - BASCONIA C.D.
   ORDIZIA K.E. - SAN IGNACIO C.D.
   PASAIA K.E. - SANTURTZI C.D.
 
   25. Jardunaldia  (2019/02/17)   
   SANTURTZI C.D. - ALAVES S.A.D.
   REAL SOCIEDAD S.A.D. - BEASAIN S.D.
   BALMASEDA F.C. - LAGUN ONAK C.D.
   ZAMUDIO S.D. - DEUSTO S.D.
   SAN PEDRO S.D. - SOMORROSTRO J.D.
   SODUPE U.C. - SESTAO RIVER C.
   BERMEO F.T.. - PORTUGALETE C.
   AMURRIO C.F. - SANTUTXU F.C.
   BASCONIA C.D. - ORDIZIA K.E.
   SAN IGNACIO C.D. - PASAIA K.E.
 
   26. Jardunaldia  (2019/02/24)   
   BEASAIN S.D. - ALAVES S.A.D.
   LAGUN ONAK C.D. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
   DEUSTO S.D. - BALMASEDA F.C.
   SOMORROSTRO J.D. - ZAMUDIO S.D.
   SESTAO RIVER C. - SAN PEDRO S.D.
   PORTUGALETE C. - SODUPE U.C.
   SANTUTXU F.C. - BERMEO F.T..
   ORDIZIA K.E. - AMURRIO C.F.
   PASAIA K.E. - BASCONIA C.D.
   SAN IGNACIO C.D. - SANTURTZI C.D.
 
   27. Jardunaldia  (2019/03/03)   
   SANTURTZI C.D. - BEASAIN S.D.
   ALAVES S.A.D. - LAGUN ONAK C.D.
   REAL SOCIEDAD S.A.D. - DEUSTO S.D.
   BALMASEDA F.C. - SOMORROSTRO J.D.
   ZAMUDIO S.D. - SESTAO RIVER C.
   SAN PEDRO S.D. - PORTUGALETE C.
   SODUPE U.C. - SANTUTXU F.C.
   BERMEO F.T.. - ORDIZIA K.E.
   AMURRIO C.F. - PASAIA K.E.
   BASCONIA C.D. - SAN IGNACIO C.D.
 
   28. Jardunaldia  (2019/03/10)   
   LAGUN ONAK C.D. - BEASAIN S.D.
   DEUSTO S.D. - ALAVES S.A.D.
   SOMORROSTRO J.D. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
   SESTAO RIVER C. - BALMASEDA F.C.
   PORTUGALETE C. - ZAMUDIO S.D.
   SANTUTXU F.C. - SAN PEDRO S.D.
   ORDIZIA K.E. - SODUPE U.C.
   PASAIA K.E. - BERMEO F.T..
   SAN IGNACIO C.D. - AMURRIO C.F.
   BASCONIA C.D. - SANTURTZI C.D.
 
   29. Jardunaldia  (2019/03/17)   
   SANTURTZI C.D. - LAGUN ONAK C.D.
   BEASAIN S.D. - DEUSTO S.D.
   ALAVES S.A.D. - SOMORROSTRO J.D.
   REAL SOCIEDAD S.A.D. - SESTAO RIVER C.
   BALMASEDA F.C. - PORTUGALETE C.
   ZAMUDIO S.D. - SANTUTXU F.C.
   SAN PEDRO S.D. - ORDIZIA K.E.
   SODUPE U.C. - PASAIA K.E.
   BERMEO F.T.. - SAN IGNACIO C.D.
   AMURRIO C.F. - BASCONIA C.D.
 
   30. Jardunaldia  (2019/03/24)   
   DEUSTO S.D. - LAGUN ONAK C.D.
   SOMORROSTRO J.D. - BEASAIN S.D.
   SESTAO RIVER C. - ALAVES S.A.D.
   PORTUGALETE C. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
   SANTUTXU F.C. - BALMASEDA F.C.
   ORDIZIA K.E. - ZAMUDIO S.D.
   PASAIA K.E. - SAN PEDRO S.D.
   SAN IGNACIO C.D. - SODUPE U.C.
   BASCONIA C.D. - BERMEO F.T..
   AMURRIO C.F. - SANTURTZI C.D.
 
   31. Jardunaldia  (2019/03/31)   
   SANTURTZI C.D. - DEUSTO S.D.
   LAGUN ONAK C.D. - SOMORROSTRO J.D.
   BEASAIN S.D. - SESTAO RIVER C.
   ALAVES S.A.D. - PORTUGALETE C.
   REAL SOCIEDAD S.A.D. - SANTUTXU F.C.
   BALMASEDA F.C. - ORDIZIA K.E.
   ZAMUDIO S.D. - PASAIA K.E.
   SAN PEDRO S.D. - SAN IGNACIO C.D.
   SODUPE U.C. - BASCONIA C.D.
   BERMEO F.T.. - AMURRIO C.F.
 
   32. Jardunaldia  (2019/04/07)   
   SOMORROSTRO J.D. - DEUSTO S.D.
   SESTAO RIVER C. - LAGUN ONAK C.D.
   PORTUGALETE C. - BEASAIN S.D.
   SANTUTXU F.C. - ALAVES S.A.D.
   ORDIZIA K.E. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
   PASAIA K.E. - BALMASEDA F.C.
   SAN IGNACIO C.D. - ZAMUDIO S.D.
   BASCONIA C.D. - SAN PEDRO S.D.
   AMURRIO C.F. - SODUPE U.C.
   BERMEO F.T.. - SANTURTZI C.D.
 
   33. Jardunaldia  (2019/04/14)   
   SANTURTZI C.D. - SOMORROSTRO J.D.
   DEUSTO S.D. - SESTAO RIVER C.
   LAGUN ONAK C.D. - PORTUGALETE C.
   BEASAIN S.D. - SANTUTXU F.C.
   ALAVES S.A.D. - ORDIZIA K.E.
   REAL SOCIEDAD S.A.D. - PASAIA K.E.
   BALMASEDA F.C. - SAN IGNACIO C.D.
   ZAMUDIO S.D. - BASCONIA C.D.
   SAN PEDRO S.D. - AMURRIO C.F.
   SODUPE U.C. - BERMEO F.T..
 
   34. Jardunaldia  (2019/04/18)   
   SESTAO RIVER C. - SOMORROSTRO J.D.
   PORTUGALETE C. - DEUSTO S.D.
   SANTUTXU F.C. - LAGUN ONAK C.D.
   ORDIZIA K.E. - BEASAIN S.D.
   PASAIA K.E. - ALAVES S.A.D.
   SAN IGNACIO C.D. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
   BASCONIA C.D. - BALMASEDA F.C.
   AMURRIO C.F. - ZAMUDIO S.D.
   BERMEO F.T.. - SAN PEDRO S.D.
   SODUPE U.C. - SANTURTZI C.D.
 
   35. Jardunaldia  (2019/04/28)   
   SANTURTZI C.D. - SESTAO RIVER C.
   SOMORROSTRO J.D. - PORTUGALETE C.
   DEUSTO S.D. - SANTUTXU F.C.
   LAGUN ONAK C.D. - ORDIZIA K.E.
   BEASAIN S.D. - PASAIA K.E.
   ALAVES S.A.D. - SAN IGNACIO C.D.
   REAL SOCIEDAD S.A.D. - BASCONIA C.D.
   BALMASEDA F.C. - AMURRIO C.F.
   ZAMUDIO S.D. - BERMEO F.T..
   SAN PEDRO S.D. - SODUPE U.C.
 
   36. Jardunaldia  (2019/05/05)   
   PORTUGALETE C. - SESTAO RIVER C.
   SANTUTXU F.C. - SOMORROSTRO J.D.
   ORDIZIA K.E. - DEUSTO S.D.
   PASAIA K.E. - LAGUN ONAK C.D.
   SAN IGNACIO C.D. - BEASAIN S.D.
   BASCONIA C.D. - ALAVES S.A.D.
   AMURRIO C.F. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
   BERMEO F.T.. - BALMASEDA F.C.
   SODUPE U.C. - ZAMUDIO S.D.
   SAN PEDRO S.D. - SANTURTZI C.D.
 
   37. Jardunaldia  (2019/05/12)   
   PORTUGALETE C. - SANTURTZI C.D.
   SESTAO RIVER C. - SANTUTXU F.C.
   SOMORROSTRO J.D. - ORDIZIA K.E.
   DEUSTO S.D. - PASAIA K.E.
   LAGUN ONAK C.D. - SAN IGNACIO C.D.
   BEASAIN S.D. - BASCONIA C.D.
   ALAVES S.A.D. - AMURRIO C.F.
   REAL SOCIEDAD S.A.D. - BERMEO F.T..
   BALMASEDA F.C. - SODUPE U.C.
   ZAMUDIO S.D. - SAN PEDRO S.D.
 
   38. Jardunaldia  (2019/05/19)   
   SANTUTXU F.C. - PORTUGALETE C.
   ORDIZIA K.E. - SESTAO RIVER C.
   PASAIA K.E. - SOMORROSTRO J.D.
   SAN IGNACIO C.D. - DEUSTO S.D.
   BASCONIA C.D. - LAGUN ONAK C.D.
   AMURRIO C.F. - BEASAIN S.D.
   BERMEO F.T.. - ALAVES S.A.D.
   SODUPE U.C. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
   SAN PEDRO S.D. - BALMASEDA F.C.
   SANTURTZI C.D. - ZAMUDIO S.D.