MULTZOAREN EGUTEGIA 1: EMAKUMEZKOEN EMAKUMEZKOEN 2.MAILA 2018/2019
MULTZOAREN EGUTEGIA 1: EMAKUMEZKOEN  EMAKUMEZKOEN 2.MAILA  2018/2019
Pos Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 ATHLETIC CLUB Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BILBO LEZAMA (H.Artificial)Belar artifiziala
2 EIBAR S.A.D. AZULGRANA AZUL AZULGRANAS EIBAR UNBE INF. (H.Artificial)Belar artifiziala
3 OSASUNA FEM C.D. FUND. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe IRUÑA TAJONAR (H.Artificial)Ez emandakoa
4 SAN IGNACIO C.D. AZUL CELESTE Asignatu gabe Asignatu gabe BILBO SAN IGNACIO (H.Artificial)Belar artifiziala
5 OIARTZUN K.E. AZUL AZUL AZUL OIARTZUN KARLA LEKUONA (H.Natural)Belar naturala
6 AÑORGA K.K.E TXURIA URDINA URDINA DONOSTIA REZOLA (H.Artificial)Belar artifiziala
7 MULIER FCN C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe MUTILVA MUTILNOVA (H.A.)Belar artifiziala
8 PRADEJÓN C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe PRADEJÓN (La Rioja) C.M. PRADEJÓNBelar artifiziala
9 AURRERA DE VITORIA C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe GASTEIZ OLARANBE (H.Artificial)Belar artifiziala
10 DEPORTIVO ALAVES S.A.D. Azul Blanca Asignatu gabe Asignatu gabe GASTEIZ COMPAÑON (H.Artificial)Belar artifiziala
11 OLIVER C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe ZARAGOZA S.CASABLANCA-G.USABEL (H.A.)Belar artifiziala
12 REVELLIN C.D. AT. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe LOGROÑO MUNDIAL´82 (H.Artificiall)Belar artifiziala
13 BERRIOZAR C.F. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BERRIOZAR A.D. BERRIOZARBelar artifiziala
14 BIZKERRE C. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe GETXO BOLUE (H.Artificial)Belar artifiziala
 
 
 
   1. Jardunaldia  (2018/09/09)   
   ATHLETIC CLUB - OSASUNA FEM C.D. FUND.
   REVELLIN C.D. AT. - OIARTZUN K.E.
   DEPORTIVO ALAVES S.A.D. - MULIER FCN C.D.
   PRADEJÓN C.D. - AURRERA DE VITORIA C.D.
   AÑORGA K.K.E - OLIVER C.D.
   SAN IGNACIO C.D. - BERRIOZAR C.F.
   BIZKERRE C. - EIBAR S.A.D.
 
   2. Jardunaldia  (2018/09/16)   
   OSASUNA FEM C.D. FUND. - BIZKERRE C.
   OIARTZUN K.E. - ATHLETIC CLUB
   MULIER FCN C.D. - REVELLIN C.D. AT.
   AURRERA DE VITORIA C.D. - DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
   OLIVER C.D. - PRADEJÓN C.D.
   BERRIOZAR C.F. - AÑORGA K.K.E
   EIBAR S.A.D. - SAN IGNACIO C.D.
 
   3. Jardunaldia  (2018/09/23)   
   OSASUNA FEM C.D. FUND. - OIARTZUN K.E.
   ATHLETIC CLUB - MULIER FCN C.D.
   REVELLIN C.D. AT. - AURRERA DE VITORIA C.D.
   DEPORTIVO ALAVES S.A.D. - OLIVER C.D.
   PRADEJÓN C.D. - BERRIOZAR C.F.
   AÑORGA K.K.E - EIBAR S.A.D.
   BIZKERRE C. - SAN IGNACIO C.D.
 
   4. Jardunaldia  (2018/09/30)   
   OIARTZUN K.E. - BIZKERRE C.
   MULIER FCN C.D. - OSASUNA FEM C.D. FUND.
   AURRERA DE VITORIA C.D. - ATHLETIC CLUB
   OLIVER C.D. - REVELLIN C.D. AT.
   BERRIOZAR C.F. - DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
   EIBAR S.A.D. - PRADEJÓN C.D.
   SAN IGNACIO C.D. - AÑORGA K.K.E
 
   5. Jardunaldia  (2018/10/14)   
   OIARTZUN K.E. - MULIER FCN C.D.
   OSASUNA FEM C.D. FUND. - AURRERA DE VITORIA C.D.
   ATHLETIC CLUB - OLIVER C.D.
   REVELLIN C.D. AT. - BERRIOZAR C.F.
   DEPORTIVO ALAVES S.A.D. - EIBAR S.A.D.
   PRADEJÓN C.D. - SAN IGNACIO C.D.
   BIZKERRE C. - AÑORGA K.K.E
 
   6. Jardunaldia  (2018/10/21)   
   MULIER FCN C.D. - BIZKERRE C.
   AURRERA DE VITORIA C.D. - OIARTZUN K.E.
   OLIVER C.D. - OSASUNA FEM C.D. FUND.
   BERRIOZAR C.F. - ATHLETIC CLUB
   EIBAR S.A.D. - REVELLIN C.D. AT.
   SAN IGNACIO C.D. - DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
   AÑORGA K.K.E - PRADEJÓN C.D.
 
   7. Jardunaldia  (2018/10/28)   
   MULIER FCN C.D. - AURRERA DE VITORIA C.D.
   OIARTZUN K.E. - OLIVER C.D.
   OSASUNA FEM C.D. FUND. - BERRIOZAR C.F.
   ATHLETIC CLUB - EIBAR S.A.D.
   REVELLIN C.D. AT. - SAN IGNACIO C.D.
   DEPORTIVO ALAVES S.A.D. - AÑORGA K.K.E
   BIZKERRE C. - PRADEJÓN C.D.
 
   8. Jardunaldia  (2018/11/04)   
   AURRERA DE VITORIA C.D. - BIZKERRE C.
   OLIVER C.D. - MULIER FCN C.D.
   BERRIOZAR C.F. - OIARTZUN K.E.
   EIBAR S.A.D. - OSASUNA FEM C.D. FUND.
   SAN IGNACIO C.D. - ATHLETIC CLUB
   AÑORGA K.K.E - REVELLIN C.D. AT.
   PRADEJÓN C.D. - DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
 
   9. Jardunaldia  (2018/11/11)   
   AURRERA DE VITORIA C.D. - OLIVER C.D.
   MULIER FCN C.D. - BERRIOZAR C.F.
   OIARTZUN K.E. - EIBAR S.A.D.
   OSASUNA FEM C.D. FUND. - SAN IGNACIO C.D.
   ATHLETIC CLUB - AÑORGA K.K.E
   REVELLIN C.D. AT. - PRADEJÓN C.D.
   BIZKERRE C. - DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
 
   10. Jardunaldia  (2018/11/25)   
   OLIVER C.D. - BIZKERRE C.
   BERRIOZAR C.F. - AURRERA DE VITORIA C.D.
   EIBAR S.A.D. - MULIER FCN C.D.
   SAN IGNACIO C.D. - OIARTZUN K.E.
   AÑORGA K.K.E - OSASUNA FEM C.D. FUND.
   PRADEJÓN C.D. - ATHLETIC CLUB
   DEPORTIVO ALAVES S.A.D. - REVELLIN C.D. AT.
 
   11. Jardunaldia  (2018/12/02)   
   OLIVER C.D. - BERRIOZAR C.F.
   AURRERA DE VITORIA C.D. - EIBAR S.A.D.
   MULIER FCN C.D. - SAN IGNACIO C.D.
   OIARTZUN K.E. - AÑORGA K.K.E
   OSASUNA FEM C.D. FUND. - PRADEJÓN C.D.
   ATHLETIC CLUB - DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
   BIZKERRE C. - REVELLIN C.D. AT.
 
   12. Jardunaldia  (2018/12/09)   
   BIZKERRE C. - BERRIOZAR C.F.
   EIBAR S.A.D. - OLIVER C.D.
   SAN IGNACIO C.D. - AURRERA DE VITORIA C.D.
   AÑORGA K.K.E - MULIER FCN C.D.
   PRADEJÓN C.D. - OIARTZUN K.E.
   DEPORTIVO ALAVES S.A.D. - OSASUNA FEM C.D. FUND.
   REVELLIN C.D. AT. - ATHLETIC CLUB
 
   13. Jardunaldia  (2018/12/23)   
   BERRIOZAR C.F. - EIBAR S.A.D.
   OLIVER C.D. - SAN IGNACIO C.D.
   AURRERA DE VITORIA C.D. - AÑORGA K.K.E
   MULIER FCN C.D. - PRADEJÓN C.D.
   OIARTZUN K.E. - DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
   OSASUNA FEM C.D. FUND. - REVELLIN C.D. AT.
   ATHLETIC CLUB - BIZKERRE C.
 
   14. Jardunaldia  (2019/01/13)   
   OSASUNA FEM C.D. FUND. - ATHLETIC CLUB
   OIARTZUN K.E. - REVELLIN C.D. AT.
   MULIER FCN C.D. - DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
   AURRERA DE VITORIA C.D. - PRADEJÓN C.D.
   OLIVER C.D. - AÑORGA K.K.E
   BERRIOZAR C.F. - SAN IGNACIO C.D.
   EIBAR S.A.D. - BIZKERRE C.
 
   15. Jardunaldia  (2019/01/20)   
   BIZKERRE C. - OSASUNA FEM C.D. FUND.
   ATHLETIC CLUB - OIARTZUN K.E.
   REVELLIN C.D. AT. - MULIER FCN C.D.
   DEPORTIVO ALAVES S.A.D. - AURRERA DE VITORIA C.D.
   PRADEJÓN C.D. - OLIVER C.D.
   AÑORGA K.K.E - BERRIOZAR C.F.
   SAN IGNACIO C.D. - EIBAR S.A.D.
 
   16. Jardunaldia  (2019/01/27)   
   OIARTZUN K.E. - OSASUNA FEM C.D. FUND.
   MULIER FCN C.D. - ATHLETIC CLUB
   AURRERA DE VITORIA C.D. - REVELLIN C.D. AT.
   OLIVER C.D. - DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
   BERRIOZAR C.F. - PRADEJÓN C.D.
   EIBAR S.A.D. - AÑORGA K.K.E
   SAN IGNACIO C.D. - BIZKERRE C.
 
   17. Jardunaldia  (2019/02/03)   
   BIZKERRE C. - OIARTZUN K.E.
   OSASUNA FEM C.D. FUND. - MULIER FCN C.D.
   ATHLETIC CLUB - AURRERA DE VITORIA C.D.
   REVELLIN C.D. AT. - OLIVER C.D.
   DEPORTIVO ALAVES S.A.D. - BERRIOZAR C.F.
   PRADEJÓN C.D. - EIBAR S.A.D.
   AÑORGA K.K.E - SAN IGNACIO C.D.
 
   18. Jardunaldia  (2019/02/17)   
   MULIER FCN C.D. - OIARTZUN K.E.
   AURRERA DE VITORIA C.D. - OSASUNA FEM C.D. FUND.
   OLIVER C.D. - ATHLETIC CLUB
   BERRIOZAR C.F. - REVELLIN C.D. AT.
   EIBAR S.A.D. - DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
   SAN IGNACIO C.D. - PRADEJÓN C.D.
   AÑORGA K.K.E - BIZKERRE C.
 
   19. Jardunaldia  (2019/02/24)   
   BIZKERRE C. - MULIER FCN C.D.
   OIARTZUN K.E. - AURRERA DE VITORIA C.D.
   OSASUNA FEM C.D. FUND. - OLIVER C.D.
   ATHLETIC CLUB - BERRIOZAR C.F.
   REVELLIN C.D. AT. - EIBAR S.A.D.
   DEPORTIVO ALAVES S.A.D. - SAN IGNACIO C.D.
   PRADEJÓN C.D. - AÑORGA K.K.E
 
   20. Jardunaldia  (2019/03/03)   
   AURRERA DE VITORIA C.D. - MULIER FCN C.D.
   OLIVER C.D. - OIARTZUN K.E.
   BERRIOZAR C.F. - OSASUNA FEM C.D. FUND.
   EIBAR S.A.D. - ATHLETIC CLUB
   SAN IGNACIO C.D. - REVELLIN C.D. AT.
   AÑORGA K.K.E - DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
   PRADEJÓN C.D. - BIZKERRE C.
 
   21. Jardunaldia  (2019/03/10)   
   BIZKERRE C. - AURRERA DE VITORIA C.D.
   MULIER FCN C.D. - OLIVER C.D.
   OIARTZUN K.E. - BERRIOZAR C.F.
   OSASUNA FEM C.D. FUND. - EIBAR S.A.D.
   ATHLETIC CLUB - SAN IGNACIO C.D.
   REVELLIN C.D. AT. - AÑORGA K.K.E
   DEPORTIVO ALAVES S.A.D. - PRADEJÓN C.D.
 
   22. Jardunaldia  (2019/03/17)   
   OLIVER C.D. - AURRERA DE VITORIA C.D.
   BERRIOZAR C.F. - MULIER FCN C.D.
   EIBAR S.A.D. - OIARTZUN K.E.
   SAN IGNACIO C.D. - OSASUNA FEM C.D. FUND.
   AÑORGA K.K.E - ATHLETIC CLUB
   PRADEJÓN C.D. - REVELLIN C.D. AT.
   DEPORTIVO ALAVES S.A.D. - BIZKERRE C.
 
   23. Jardunaldia  (2019/03/24)   
   BIZKERRE C. - OLIVER C.D.
   AURRERA DE VITORIA C.D. - BERRIOZAR C.F.
   MULIER FCN C.D. - EIBAR S.A.D.
   OIARTZUN K.E. - SAN IGNACIO C.D.
   OSASUNA FEM C.D. FUND. - AÑORGA K.K.E
   ATHLETIC CLUB - PRADEJÓN C.D.
   REVELLIN C.D. AT. - DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
 
   24. Jardunaldia  (2019/03/31)   
   BERRIOZAR C.F. - OLIVER C.D.
   EIBAR S.A.D. - AURRERA DE VITORIA C.D.
   SAN IGNACIO C.D. - MULIER FCN C.D.
   AÑORGA K.K.E - OIARTZUN K.E.
   PRADEJÓN C.D. - OSASUNA FEM C.D. FUND.
   DEPORTIVO ALAVES S.A.D. - ATHLETIC CLUB
   REVELLIN C.D. AT. - BIZKERRE C.
 
   25. Jardunaldia  (2019/04/14)   
   BERRIOZAR C.F. - BIZKERRE C.
   OLIVER C.D. - EIBAR S.A.D.
   AURRERA DE VITORIA C.D. - SAN IGNACIO C.D.
   MULIER FCN C.D. - AÑORGA K.K.E
   OIARTZUN K.E. - PRADEJÓN C.D.
   OSASUNA FEM C.D. FUND. - DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
   ATHLETIC CLUB - REVELLIN C.D. AT.
 
   26. Jardunaldia  (2019/04/21)   
   EIBAR S.A.D. - BERRIOZAR C.F.
   SAN IGNACIO C.D. - OLIVER C.D.
   AÑORGA K.K.E - AURRERA DE VITORIA C.D.
   PRADEJÓN C.D. - MULIER FCN C.D.
   DEPORTIVO ALAVES S.A.D. - OIARTZUN K.E.
   REVELLIN C.D. AT. - OSASUNA FEM C.D. FUND.
   BIZKERRE C. - ATHLETIC CLUB