MULTZOAREN EGUTEGIA 6: JUBENILA JUBENILEN 1.M KOPA 2018/2019
MULTZOAREN EGUTEGIA 6: JUBENILA  JUBENILEN 1.M KOPA  2018/2019
Pos Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 BERGARA K.E. AZUL MARINO AZUL MARINO AZUL MARINO BERGARA IPINTZA (H.Artificial)Belar artifiziala
2 ALOŅA MENDI K.E. GORRIA URDINA URDINA ETA GORRIA OŅATI AZKOAGAIN (H.Artificial)Belar artifiziala
3 URKI C.D. ROJ-BLAN NEGRO NEGRO-sup roj-blan EIBAR UNBE SUP. (H.Artificial)Belar artifiziala
4 EIBARTARRAK F.T. BLANCA Y NEGRA NEGRO NEGRAS EIBAR UNBE INF. (H.Artificial)Belar artifiziala
6 ARETXABALETA K.E. UDA AZUL CELESTE BLANCO AZUL CELESTE ARETXABALETA IBARRA (H.Artificial)Belar artifiziala
7 MONDRAGON C.F. BLANMORA NEGRO BLANCA ARRASATE MOJATEGI (H.Artificial)Belar artifiziala
8 ANTZUOLA K.E. GORRIA GORRIAK GORRIAK ANTZUOLA ESTALA (H.Artificial)Belar artifiziala
 
 
 
   1. Jardunaldia  (2019/01/13)   
   BERGARA K.E. - URKI C.D.
   ARETXABALETA K.E. UDA - Descansa
   EIBARTARRAK F.T. - MONDRAGON C.F.
   ANTZUOLA K.E. - ALOŅA MENDI K.E.
 
   2. Jardunaldia  (2019/01/20)   
   URKI C.D. - ANTZUOLA K.E.
   Descansa - BERGARA K.E.
   MONDRAGON C.F. - ARETXABALETA K.E. UDA
   ALOŅA MENDI K.E. - EIBARTARRAK F.T.
 
   3. Jardunaldia  (2019/01/27)   
   URKI C.D. - Descansa
   BERGARA K.E. - MONDRAGON C.F.
   ARETXABALETA K.E. UDA - ALOŅA MENDI K.E.
   ANTZUOLA K.E. - EIBARTARRAK F.T.
 
   4. Jardunaldia  (2019/02/03)   
   Descansa - ANTZUOLA K.E.
   MONDRAGON C.F. - URKI C.D.
   ALOŅA MENDI K.E. - BERGARA K.E.
   EIBARTARRAK F.T. - ARETXABALETA K.E. UDA
 
   5. Jardunaldia  (2019/02/10)   
   Descansa - MONDRAGON C.F.
   URKI C.D. - ALOŅA MENDI K.E.
   BERGARA K.E. - EIBARTARRAK F.T.
   ANTZUOLA K.E. - ARETXABALETA K.E. UDA
 
   6. Jardunaldia  (2019/02/17)   
   ANTZUOLA K.E. - MONDRAGON C.F.
   ALOŅA MENDI K.E. - Descansa
   EIBARTARRAK F.T. - URKI C.D.
   ARETXABALETA K.E. UDA - BERGARA K.E.
 
   7. Jardunaldia  (2019/02/24)   
   MONDRAGON C.F. - ALOŅA MENDI K.E.
   Descansa - EIBARTARRAK F.T.
   URKI C.D. - ARETXABALETA K.E. UDA
   BERGARA K.E. - ANTZUOLA K.E.
 
   8. Jardunaldia  (2019/03/10)   
   URKI C.D. - BERGARA K.E.
   Descansa - ARETXABALETA K.E. UDA
   MONDRAGON C.F. - EIBARTARRAK F.T.
   ALOŅA MENDI K.E. - ANTZUOLA K.E.
 
   9. Jardunaldia  (2019/03/17)   
   ANTZUOLA K.E. - URKI C.D.
   BERGARA K.E. - Descansa
   ARETXABALETA K.E. UDA - MONDRAGON C.F.
   EIBARTARRAK F.T. - ALOŅA MENDI K.E.
 
   10. Jardunaldia  (2019/03/24)   
   Descansa - URKI C.D.
   MONDRAGON C.F. - BERGARA K.E.
   ALOŅA MENDI K.E. - ARETXABALETA K.E. UDA
   EIBARTARRAK F.T. - ANTZUOLA K.E.
 
   11. Jardunaldia  (2019/03/31)   
   ANTZUOLA K.E. - Descansa
   URKI C.D. - MONDRAGON C.F.
   BERGARA K.E. - ALOŅA MENDI K.E.
   ARETXABALETA K.E. UDA - EIBARTARRAK F.T.
 
   12. Jardunaldia  (2019/04/07)   
   MONDRAGON C.F. - Descansa
   ALOŅA MENDI K.E. - URKI C.D.
   EIBARTARRAK F.T. - BERGARA K.E.
   ARETXABALETA K.E. UDA - ANTZUOLA K.E.
 
   13. Jardunaldia  (2019/04/14)   
   MONDRAGON C.F. - ANTZUOLA K.E.
   Descansa - ALOŅA MENDI K.E.
   URKI C.D. - EIBARTARRAK F.T.
   BERGARA K.E. - ARETXABALETA K.E. UDA
 
   14. Jardunaldia  (2019/05/05)   
   ALOŅA MENDI K.E. - MONDRAGON C.F.
   EIBARTARRAK F.T. - Descansa
   ARETXABALETA K.E. UDA - URKI C.D.
   ANTZUOLA K.E. - BERGARA K.E.