MULTZOAREN EGUTEGIA 3: BENJAMIN 1. HIRUHILABETEKO BENJAMINAK (4. MAILA) 2019/2020
MULTZOAREN EGUTEGIA 3: BENJAMIN  1. HIRUHILABETEKO BENJAMINAK (4. MAILA)  2019/2020
Pos Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 HERRERA BERDEA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)Belar artifiziala
2 HERRI AMETSA IKASTOLA ''A'' URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)Belar artifiziala
3 HERRI AMETSA IKASTOLA ''B'' URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)Belar artifiziala
4 LA ASUNCION ''A'' URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)Belar artifiziala
5 OLETA BERDEA BELTZA HORIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)Belar artifiziala
6 OLETA GORRIA ''.'' BELTZA HORIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)Belar artifiziala
7 ALTZA ''A'' VERDE (FLUOR) Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)Belar artifiziala
8 ALTZA ''B'' VERDE (FLUOR) Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)Belar artifiziala
9 SAN LUIS LA SALLE HORIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)Belar artifiziala
10 SAN IGNACIO ''A'' URDINA TXURIA URDINA DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)Belar artifiziala
11 SAN IGNACIO ''B'' URDINA TXURIA URDINA DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)Belar artifiziala
12 SAN IGNACIO ''C'' URDINA TXURIA URDINA DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)Belar artifiziala
13 SAN IGNACIO ''D'' URDINA TXURIA URDINA DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)Belar artifiziala
 
 
 
   1. Jardunaldia  (2019/10/19)   
   HERRERA - HERRI AMETSA IKASTOLA ''B''
   SAN IGNACIO ''C'' - OLETA BERDEA
   SAN IGNACIO ''A'' - ALTZA ''A''
   ALTZA ''B'' - SAN LUIS LA SALLE
   OLETA GORRIA ''.'' - SAN IGNACIO ''B''
   LA ASUNCION ''A'' - SAN IGNACIO ''D''
   Descansa - HERRI AMETSA IKASTOLA ''A''
 
   2. Jardunaldia  (2019/10/26)   
   HERRI AMETSA IKASTOLA ''B'' - Descansa
   OLETA BERDEA - HERRERA
   ALTZA ''A'' - SAN IGNACIO ''C''
   SAN LUIS LA SALLE - SAN IGNACIO ''A''
   SAN IGNACIO ''B'' - ALTZA ''B''
   SAN IGNACIO ''D'' - OLETA GORRIA ''.''
   HERRI AMETSA IKASTOLA ''A'' - LA ASUNCION ''A''
 
   3. Jardunaldia  (2019/11/09)   
   HERRI AMETSA IKASTOLA ''B'' - OLETA BERDEA
   HERRERA - ALTZA ''A''
   SAN IGNACIO ''C'' - SAN LUIS LA SALLE
   SAN IGNACIO ''A'' - SAN IGNACIO ''B''
   ALTZA ''B'' - SAN IGNACIO ''D''
   OLETA GORRIA ''.'' - HERRI AMETSA IKASTOLA ''A''
   Descansa - LA ASUNCION ''A''
 
   4. Jardunaldia  (2019/11/16)   
   OLETA BERDEA - Descansa
   ALTZA ''A'' - HERRI AMETSA IKASTOLA ''B''
   SAN LUIS LA SALLE - HERRERA
   SAN IGNACIO ''B'' - SAN IGNACIO ''C''
   SAN IGNACIO ''D'' - SAN IGNACIO ''A''
   HERRI AMETSA IKASTOLA ''A'' - ALTZA ''B''
   LA ASUNCION ''A'' - OLETA GORRIA ''.''
 
   5. Jardunaldia  (2019/11/23)   
   OLETA BERDEA - ALTZA ''A''
   HERRI AMETSA IKASTOLA ''B'' - SAN LUIS LA SALLE
   HERRERA - SAN IGNACIO ''B''
   SAN IGNACIO ''C'' - SAN IGNACIO ''D''
   SAN IGNACIO ''A'' - HERRI AMETSA IKASTOLA ''A''
   ALTZA ''B'' - LA ASUNCION ''A''
   Descansa - OLETA GORRIA ''.''
 
   6. Jardunaldia  (2019/11/30)   
   ALTZA ''A'' - Descansa
   SAN LUIS LA SALLE - OLETA BERDEA
   SAN IGNACIO ''B'' - HERRI AMETSA IKASTOLA ''B''
   SAN IGNACIO ''D'' - HERRERA
   HERRI AMETSA IKASTOLA ''A'' - SAN IGNACIO ''C''
   LA ASUNCION ''A'' - SAN IGNACIO ''A''
   OLETA GORRIA ''.'' - ALTZA ''B''
 
   7. Jardunaldia  (2019/12/14)   
   ALTZA ''A'' - SAN LUIS LA SALLE
   OLETA BERDEA - SAN IGNACIO ''B''
   HERRI AMETSA IKASTOLA ''B'' - SAN IGNACIO ''D''
   HERRERA - HERRI AMETSA IKASTOLA ''A''
   SAN IGNACIO ''C'' - LA ASUNCION ''A''
   SAN IGNACIO ''A'' - OLETA GORRIA ''.''
   Descansa - ALTZA ''B''