KADETEA KADETEEN 1. MAILA  Multzoa XII

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 EIBARTARRAK F.T. ''A'' BLANCA Y NEGRA NEGRO NEGRAS EIBAR UNBE SUP. (H.Artificial)
2 URKI C.D. ''B'' ROJ-BLAN NEGRO NEGRO-sup roj-blan EIBAR UNBE SUP. (H.Artificial)
3 Atsedena
4 LAGUN ONAK C.D. ''A'' BLANCA AZUL AZUL AZPEITIA GARMENDIPE-anexo (H.A.)
5 IKASBERRI K.E. URDINA URDINA URDINAK AZPEITIA GARMENDIPE-anexo (H.A.)
6 BURUMENDI F.G. ''B'' TXURI-URDINA URDINA TXURI-URDINA MUTRIKU SAN MIGUEL (H.Artificial)
7 SORALUZE C.F. BERDEA BELTZA BELTZA BERDEA BELTZA SORALUZE EZOZIA (H. Artificial)
8 ELGOIBAR C.D. ROJIBLANCO NEGRO NEGRAS ELGOIBAR MINTXETA (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2018/09/16

EIBARTARRAK F.T. A - Atsedena
BURUMENDI F.G. B 2 - 4 IKASBERRI K.E.
LAGUN ONAK C.D. A 6 - 1 SORALUZE C.F.
ELGOIBAR C.D. 1 - 1 URKI C.D. B
Igo

Jardunaldia: 2

2018/09/23

Atsedena - ELGOIBAR C.D.
IKASBERRI K.E. 3 - 0 EIBARTARRAK F.T. A
SORALUZE C.F. 5 - 0 BURUMENDI F.G. B
URKI C.D. B 1 - 2 LAGUN ONAK C.D. A
Igo

Jardunaldia: 3

2018/09/30

Atsedena - IKASBERRI K.E.
EIBARTARRAK F.T. A 1 - 4 SORALUZE C.F.
BURUMENDI F.G. B 1 - 1 URKI C.D. B
ELGOIBAR C.D. 1 - 0 LAGUN ONAK C.D. A
Igo

Jardunaldia: 4

2018/10/07

IKASBERRI K.E. 1 - 8 ELGOIBAR C.D.
SORALUZE C.F. - Atsedena
URKI C.D. B 7 - 1 EIBARTARRAK F.T. A
LAGUN ONAK C.D. A 9 - 0 BURUMENDI F.G. B
Igo

Jardunaldia: 5

2018/10/14

IKASBERRI K.E. 1 - 2 SORALUZE C.F.
Atsedena - URKI C.D. B
EIBARTARRAK F.T. A 0 - 3 LAGUN ONAK C.D. A
ELGOIBAR C.D. 7 - 2 BURUMENDI F.G. B
Igo

Jardunaldia: 6

2018/10/21

ELGOIBAR C.D. 2 - 1 SORALUZE C.F.
URKI C.D. B 0 - 0 IKASBERRI K.E.
LAGUN ONAK C.D. A - Atsedena
BURUMENDI F.G. B 7 - 0 EIBARTARRAK F.T. A
Igo

Jardunaldia: 7

2018/10/28

SORALUZE C.F. 1 - 1 URKI C.D. B
IKASBERRI K.E. 0 - 2 LAGUN ONAK C.D. A
Atsedena - BURUMENDI F.G. B
EIBARTARRAK F.T. A 0 - 3 ELGOIBAR C.D.
Igo

Jardunaldia: 8

2018/11/04

Atsedena - EIBARTARRAK F.T. A
IKASBERRI K.E. 3 - 3 BURUMENDI F.G. B
SORALUZE C.F. 1 - 0 LAGUN ONAK C.D. A
URKI C.D. B 0 - 6 ELGOIBAR C.D.
Igo

Jardunaldia: 9

2018/11/11

ELGOIBAR C.D. - Atsedena
EIBARTARRAK F.T. A 1 - 1 IKASBERRI K.E.
BURUMENDI F.G. B 2 - 4 SORALUZE C.F.
LAGUN ONAK C.D. A 4 - 0 URKI C.D. B
Igo

Jardunaldia: 10

2018/11/18

IKASBERRI K.E. - Atsedena
SORALUZE C.F. 3 - 1 EIBARTARRAK F.T. A
URKI C.D. B 1 - 0 BURUMENDI F.G. B
LAGUN ONAK C.D. A 0 - 1 ELGOIBAR C.D.
Igo

Jardunaldia: 11

2018/11/25

ELGOIBAR C.D. 4 - 0 IKASBERRI K.E.
Atsedena - SORALUZE C.F.
EIBARTARRAK F.T. A 4 - 2 URKI C.D. B
BURUMENDI F.G. B 2 - 2 LAGUN ONAK C.D. A
Igo

Jardunaldia: 12

2018/12/02

SORALUZE C.F. 1 - 1 IKASBERRI K.E.
URKI C.D. B - Atsedena
LAGUN ONAK C.D. A 5 - 2 EIBARTARRAK F.T. A
BURUMENDI F.G. B 0 - 6 ELGOIBAR C.D.
Igo

Jardunaldia: 13

2018/12/09

SORALUZE C.F. 2 - 2 ELGOIBAR C.D.
IKASBERRI K.E. 1 - 2 URKI C.D. B
Atsedena - LAGUN ONAK C.D. A
EIBARTARRAK F.T. A 3 - 2 BURUMENDI F.G. B
Igo

Jardunaldia: 14

2018/12/16

URKI C.D. B 4 - 2 SORALUZE C.F.
LAGUN ONAK C.D. A 3 - 0 IKASBERRI K.E.
BURUMENDI F.G. B - Atsedena
ELGOIBAR C.D. 5 - 3 EIBARTARRAK F.T. A
Igo
inprimatu