ALEBINA 1.URTEKO ALEBIN ESKOLAK  Multzoa IV

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 URNIETA K.E. (2 equipos) ROJA BLANCO Blancas URNIETA URNIETA (H.Artificial)
2 BEASAIN S.D. (3 equipos) TXURI URDINA TXURIA TXURI URDINA BEASAIN IGARTZA (H.Artificial)
3 AIZKORRI F.T. (2 equipos) BELTZA-ORIA BELTZA BELTZA-ORIAK SEGURA ALUSTIZA (H.Artificial)
4 LAZKAO K.E. (2 equipos) VERDE BLANCO ROJAS LAZKAO ARIZTI HANDI (H.Artificial)
5 EUSKALDUNA S.D. ( 3 equipos) AZUL - ROJA 2ªEqui. AZUL - ROJO 2ª Equi. AZULES - ROJAS ANDOAIN UBITARTE (H.Artificial)
6 DANENA K.E. (2 equipos) AMARILLA AZUL AZUL ZIZURKIL ELBARRENA (H.Artificial)
7 IDIAZABAL K.E. ( 1 equipo) BLANAZUL BLANCO Asignatu gabe IDIAZABAL ARIZKORRETA (H.Artificial)
8 TOLOSA C.F. (2 equipos) ''A'' AZUL AZUL AZULES TOLOSA USABAL (H.Artificial)
9 ORDIZIA K.E. (2 equipos) AZUL AZUL AZUL ORDIZIA ALTAMIRA-anexo (H.A.)
10 USURBIL F.T. (2 equipos) GORRIA BELTZA BELTZA USURBIL HARANE (h.artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2018/11/18

URNIETA K.E. (2 equipos) - AIZKORRI F.T. (2 equipos)
TOLOSA C.F. (2 equipos) A - EUSKALDUNA S.D. ( 3 equipos)
DANENA K.E. (2 equipos) - IDIAZABAL K.E. ( 1 equipo)
LAZKAO K.E. (2 equipos) - ORDIZIA K.E. (2 equipos)
USURBIL F.T. (2 equipos) - BEASAIN S.D. (3 equipos)
Igo

Jardunaldia: 2

2018/12/02

AIZKORRI F.T. (2 equipos) - USURBIL F.T. (2 equipos)
EUSKALDUNA S.D. ( 3 equipos) - URNIETA K.E. (2 equipos)
IDIAZABAL K.E. ( 1 equipo) - TOLOSA C.F. (2 equipos) A
ORDIZIA K.E. (2 equipos) - DANENA K.E. (2 equipos)
BEASAIN S.D. (3 equipos) - LAZKAO K.E. (2 equipos)
Igo

Jardunaldia: 3

2019/01/20

AIZKORRI F.T. (2 equipos) - EUSKALDUNA S.D. ( 3 equipos)
URNIETA K.E. (2 equipos) - IDIAZABAL K.E. ( 1 equipo)
TOLOSA C.F. (2 equipos) A - ORDIZIA K.E. (2 equipos)
DANENA K.E. (2 equipos) - BEASAIN S.D. (3 equipos)
USURBIL F.T. (2 equipos) - LAZKAO K.E. (2 equipos)
Igo

Jardunaldia: 4

2019/02/10

EUSKALDUNA S.D. ( 3 equipos) - USURBIL F.T. (2 equipos)
IDIAZABAL K.E. ( 1 equipo) - AIZKORRI F.T. (2 equipos)
ORDIZIA K.E. (2 equipos) - URNIETA K.E. (2 equipos)
BEASAIN S.D. (3 equipos) - TOLOSA C.F. (2 equipos) A
LAZKAO K.E. (2 equipos) - DANENA K.E. (2 equipos)
Igo

Jardunaldia: 5

2019/02/17

EUSKALDUNA S.D. ( 3 equipos) - IDIAZABAL K.E. ( 1 equipo)
AIZKORRI F.T. (2 equipos) - ORDIZIA K.E. (2 equipos)
URNIETA K.E. (2 equipos) - BEASAIN S.D. (3 equipos)
TOLOSA C.F. (2 equipos) A - LAZKAO K.E. (2 equipos)
USURBIL F.T. (2 equipos) - DANENA K.E. (2 equipos)
Igo

Jardunaldia: 6

2019/02/24

IDIAZABAL K.E. ( 1 equipo) - USURBIL F.T. (2 equipos)
ORDIZIA K.E. (2 equipos) - EUSKALDUNA S.D. ( 3 equipos)
BEASAIN S.D. (3 equipos) - AIZKORRI F.T. (2 equipos)
LAZKAO K.E. (2 equipos) - URNIETA K.E. (2 equipos)
DANENA K.E. (2 equipos) - TOLOSA C.F. (2 equipos) A
Igo

Jardunaldia: 7

2019/03/17

IDIAZABAL K.E. ( 1 equipo) - ORDIZIA K.E. (2 equipos)
EUSKALDUNA S.D. ( 3 equipos) - BEASAIN S.D. (3 equipos)
AIZKORRI F.T. (2 equipos) - LAZKAO K.E. (2 equipos)
URNIETA K.E. (2 equipos) - DANENA K.E. (2 equipos)
USURBIL F.T. (2 equipos) - TOLOSA C.F. (2 equipos) A
Igo

Jardunaldia: 8

2019/04/07

USURBIL F.T. (2 equipos) - ORDIZIA K.E. (2 equipos)
BEASAIN S.D. (3 equipos) - IDIAZABAL K.E. ( 1 equipo)
LAZKAO K.E. (2 equipos) - EUSKALDUNA S.D. ( 3 equipos)
DANENA K.E. (2 equipos) - AIZKORRI F.T. (2 equipos)
TOLOSA C.F. (2 equipos) A - URNIETA K.E. (2 equipos)
Igo

Jardunaldia: 9

2019/05/05

ORDIZIA K.E. (2 equipos) - BEASAIN S.D. (3 equipos)
IDIAZABAL K.E. ( 1 equipo) - LAZKAO K.E. (2 equipos)
EUSKALDUNA S.D. ( 3 equipos) - DANENA K.E. (2 equipos)
AIZKORRI F.T. (2 equipos) - TOLOSA C.F. (2 equipos) A
URNIETA K.E. (2 equipos) - USURBIL F.T. (2 equipos)
Igo
inprimatu