ALEBINA 1.URTEKO ALEBIN ESKOLAK  Multzoa V

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 LAGUN ONAK C.D. (2 equipos) ''B'' BLANCA AZUL AZUL AZPEITIA GARMENDIPE-anexo (H.A.)
2 ANAITASUNA C.D. (2 equipos) ''A'' GORRIA URDI?A GORRIA/URDI?A AZKOITIA SAN JUAN* (H.ARTIFICIAL)
3 Atsedena
4 ANAITASUNA C.D. (2 equipos) ''B'' GORRIA URDI?A GORRIA/URDI?A AZKOITIA SAN JUAN* (H.ARTIFICIAL)
5 ZARAUTZ K.E. (2 equipos) ''B'' Txuria Beltza Txuria ZARAUTZ ASTI - TXIKI (H.Artificial)
6 MUTRIKU F.T. ( 2 equipos) URDINA URDINA TXURI-URDINA MUTRIKU SAN MIGUEL (H.Artificial)
7 ZARAUTZ K.E. (2 equipos) ''A'' Txuria Beltza Txuria ZARAUTZ ASTI - TXIKI (H.Artificial)
8 AMAIKAK BAT K.E. (2 equipos) HORIA BELTZA BELTZA HORIA DEBA ERROTAZAR (H.Artificial)
9 ZUMAIAKO F.T. (2 equipos) ''A'' ROJA ROJO ROJA ZUMAIA AITA MARI (H.Artificial)
10 ZUMAIAKO F.T. (2 equipos) ''B'' ROJA ROJO ROJA ZUMAIA AITA MARI (H.Artificial)
11 ORIOKO F.T. (2 equipos) AMARILLA NEGRO NEGRO ORIO MENDIBELTZ (H.Artificial)
12 LAGUN ONAK C.D. (2 equipos) ''A'' BLANCA AZUL AZUL AZPEITIA GARMENDIPE-anexo (H.A.)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2018/11/18

LAGUN ONAK C.D. (2 equipos) B - Atsedena
ZUMAIAKO F.T. (2 equipos) B - ZARAUTZ K.E. (2 equipos) B
AMAIKAK BAT K.E. (2 equipos) - ZARAUTZ K.E. (2 equipos) A
MUTRIKU F.T. ( 2 equipos) - ZUMAIAKO F.T. (2 equipos) A
ANAITASUNA C.D. (2 equipos) B - ORIOKO F.T. (2 equipos)
LAGUN ONAK C.D. (2 equipos) A - ANAITASUNA C.D. (2 equipos) A
Igo

Jardunaldia: 2

2018/12/02

Atsedena - LAGUN ONAK C.D. (2 equipos) A
ZARAUTZ K.E. (2 equipos) B - LAGUN ONAK C.D. (2 equipos) B
ZARAUTZ K.E. (2 equipos) A - ZUMAIAKO F.T. (2 equipos) B
ZUMAIAKO F.T. (2 equipos) A - AMAIKAK BAT K.E. (2 equipos)
ORIOKO F.T. (2 equipos) - MUTRIKU F.T. ( 2 equipos)
ANAITASUNA C.D. (2 equipos) A - ANAITASUNA C.D. (2 equipos) B
Igo

Jardunaldia: 3

2019/01/13

Atsedena - ZARAUTZ K.E. (2 equipos) B
LAGUN ONAK C.D. (2 equipos) B - ZARAUTZ K.E. (2 equipos) A
ZUMAIAKO F.T. (2 equipos) B - ZUMAIAKO F.T. (2 equipos) A
AMAIKAK BAT K.E. (2 equipos) - ORIOKO F.T. (2 equipos)
MUTRIKU F.T. ( 2 equipos) - ANAITASUNA C.D. (2 equipos) A
LAGUN ONAK C.D. (2 equipos) A - ANAITASUNA C.D. (2 equipos) B
Igo

Jardunaldia: 4

2019/02/10

ZARAUTZ K.E. (2 equipos) B - LAGUN ONAK C.D. (2 equipos) A
ZARAUTZ K.E. (2 equipos) A - Atsedena
ZUMAIAKO F.T. (2 equipos) A - LAGUN ONAK C.D. (2 equipos) B
ORIOKO F.T. (2 equipos) - ZUMAIAKO F.T. (2 equipos) B
ANAITASUNA C.D. (2 equipos) A - AMAIKAK BAT K.E. (2 equipos)
ANAITASUNA C.D. (2 equipos) B - MUTRIKU F.T. ( 2 equipos)
Igo

Jardunaldia: 5

2019/02/17

ZARAUTZ K.E. (2 equipos) B - ZARAUTZ K.E. (2 equipos) A
Atsedena - ZUMAIAKO F.T. (2 equipos) A
LAGUN ONAK C.D. (2 equipos) B - ORIOKO F.T. (2 equipos)
ZUMAIAKO F.T. (2 equipos) B - ANAITASUNA C.D. (2 equipos) A
AMAIKAK BAT K.E. (2 equipos) - ANAITASUNA C.D. (2 equipos) B
LAGUN ONAK C.D. (2 equipos) A - MUTRIKU F.T. ( 2 equipos)
Igo

Jardunaldia: 6

2019/02/24

ZARAUTZ K.E. (2 equipos) A - LAGUN ONAK C.D. (2 equipos) A
ZUMAIAKO F.T. (2 equipos) A - ZARAUTZ K.E. (2 equipos) B
ORIOKO F.T. (2 equipos) - Atsedena
ANAITASUNA C.D. (2 equipos) A - LAGUN ONAK C.D. (2 equipos) B
ANAITASUNA C.D. (2 equipos) B - ZUMAIAKO F.T. (2 equipos) B
MUTRIKU F.T. ( 2 equipos) - AMAIKAK BAT K.E. (2 equipos)
Igo

Jardunaldia: 7

2019/03/17

ZARAUTZ K.E. (2 equipos) A - ZUMAIAKO F.T. (2 equipos) A
ZARAUTZ K.E. (2 equipos) B - ORIOKO F.T. (2 equipos)
Atsedena - ANAITASUNA C.D. (2 equipos) A
LAGUN ONAK C.D. (2 equipos) B - ANAITASUNA C.D. (2 equipos) B
ZUMAIAKO F.T. (2 equipos) B - MUTRIKU F.T. ( 2 equipos)
LAGUN ONAK C.D. (2 equipos) A - AMAIKAK BAT K.E. (2 equipos)
Igo

Jardunaldia: 8

2019/04/07

ZUMAIAKO F.T. (2 equipos) A - LAGUN ONAK C.D. (2 equipos) A
ORIOKO F.T. (2 equipos) - ZARAUTZ K.E. (2 equipos) A
ANAITASUNA C.D. (2 equipos) A - ZARAUTZ K.E. (2 equipos) B
ANAITASUNA C.D. (2 equipos) B - Atsedena
MUTRIKU F.T. ( 2 equipos) - LAGUN ONAK C.D. (2 equipos) B
AMAIKAK BAT K.E. (2 equipos) - ZUMAIAKO F.T. (2 equipos) B
Igo

Jardunaldia: 9

2019/05/05

ZUMAIAKO F.T. (2 equipos) A - ORIOKO F.T. (2 equipos)
ZARAUTZ K.E. (2 equipos) A - ANAITASUNA C.D. (2 equipos) A
ZARAUTZ K.E. (2 equipos) B - ANAITASUNA C.D. (2 equipos) B
Atsedena - MUTRIKU F.T. ( 2 equipos)
LAGUN ONAK C.D. (2 equipos) B - AMAIKAK BAT K.E. (2 equipos)
LAGUN ONAK C.D. (2 equipos) A - ZUMAIAKO F.T. (2 equipos) B
Igo
inprimatu