ALEBINA 1.URTEKO ALEBIN ESKOLAK  Multzoa VI

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 ARRASATE C.D. (2 equipos) ''A'' Blanca-Morada negro blanca ARRASATE MOJATEGI (H.Artificial)
2 ILINTXA S.D. (2 equipos) BLANCA AZUL AZULES LEGAZPIA BIKUĐA (H.Artificial)
3 ALOĐA MENDI K.E. (2 EQUIPOS) GORRIA URDINA URDINA ETA GORRIA OĐATI AZKOAGAIN (H.Artificial)
4 ANTZUOLA K.E. ( 1 equipo) GORRIA GORRIAK GORRIAK ANTZUOLA ESTALA (H.Artificial)
5 SORALUZE C.F. ( 1 equipo) BERDEA BELTZA BELTZA BERDEA BELTZA SORALUZE EZOZIA (H. Artificial)
6 ARETXABALETA K.E. UDA (3 equipos) AZUL CELESTE BLANCO AZUL CELESTE ARETXABALETA IBARRA (H.Artificial)
7 ELGOIBAR C.D. (3 equipos) ROJIBLANCO NEGRO NEGRAS ELGOIBAR MINTXETA (H.Artificial)
8 EIBAR S.A.D. (3 equipos) ''B'' AZULGRANA AZUL AZULGRANAS EIBAR UNBE SUP. (H.Artificial)
9 EIBAR S.A.D. (2 equipos) ''A'' AZULGRANA AZUL AZULGRANAS EIBAR UNBE SUP. (H.Artificial)
10 ARRASATE C.D. (2 EQUIPOS) ''B'' Blanca-Morada negro blanca ARRASATE MOJATEGI (H.Artificial)
11 BERGARA K.E. ( 3 equipos) AZUL MARINO AZUL MARINO AZUL MARINO BERGARA IPINTZA (H.Artificial)
12 UROLA K.E. (2 equipos) ''A'' AMARILLO AZUL AZUL-AMARILLO ZUMARRAGA ARGIXAO (H.Artificial)
13 Atsedena
14 UROLA K.E. (2 equipos) ''B'' AMARILLO AZUL AZUL-AMARILLO ZUMARRAGA ARGIXAO (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2018/11/18

ARRASATE C.D. (2 equipos) A - ALOĐA MENDI K.E. (2 EQUIPOS)
UROLA K.E. (2 equipos) A - SORALUZE C.F. ( 1 equipo)
ARRASATE C.D. (2 EQUIPOS) B - ELGOIBAR C.D. (3 equipos)
EIBAR S.A.D. (3 equipos) B - EIBAR S.A.D. (2 equipos) A
ARETXABALETA K.E. UDA (3 equipos) - BERGARA K.E. ( 3 equipos)
ANTZUOLA K.E. ( 1 equipo) - Atsedena
UROLA K.E. (2 equipos) B - ILINTXA S.D. (2 equipos)
Igo

Jardunaldia: 2

2018/12/02

ALOĐA MENDI K.E. (2 EQUIPOS) - UROLA K.E. (2 equipos) B
SORALUZE C.F. ( 1 equipo) - ARRASATE C.D. (2 equipos) A
ELGOIBAR C.D. (3 equipos) - UROLA K.E. (2 equipos) A
EIBAR S.A.D. (2 equipos) A - ARRASATE C.D. (2 EQUIPOS) B
BERGARA K.E. ( 3 equipos) - EIBAR S.A.D. (3 equipos) B
Atsedena - ARETXABALETA K.E. UDA (3 equipos)
ILINTXA S.D. (2 equipos) - ANTZUOLA K.E. ( 1 equipo)
Igo

Jardunaldia: 3

2019/01/20

ALOĐA MENDI K.E. (2 EQUIPOS) - SORALUZE C.F. ( 1 equipo)
ARRASATE C.D. (2 equipos) A - ELGOIBAR C.D. (3 equipos)
UROLA K.E. (2 equipos) A - EIBAR S.A.D. (2 equipos) A
ARRASATE C.D. (2 EQUIPOS) B - BERGARA K.E. ( 3 equipos)
EIBAR S.A.D. (3 equipos) B - Atsedena
ARETXABALETA K.E. UDA (3 equipos) - ILINTXA S.D. (2 equipos)
UROLA K.E. (2 equipos) B - ANTZUOLA K.E. ( 1 equipo)
Igo

Jardunaldia: 4

2019/02/10

SORALUZE C.F. ( 1 equipo) - UROLA K.E. (2 equipos) B
ELGOIBAR C.D. (3 equipos) - ALOĐA MENDI K.E. (2 EQUIPOS)
EIBAR S.A.D. (2 equipos) A - ARRASATE C.D. (2 equipos) A
BERGARA K.E. ( 3 equipos) - UROLA K.E. (2 equipos) A
Atsedena - ARRASATE C.D. (2 EQUIPOS) B
ILINTXA S.D. (2 equipos) - EIBAR S.A.D. (3 equipos) B
ANTZUOLA K.E. ( 1 equipo) - ARETXABALETA K.E. UDA (3 equipos)
Igo

Jardunaldia: 5

2019/02/17

SORALUZE C.F. ( 1 equipo) - ELGOIBAR C.D. (3 equipos)
ALOĐA MENDI K.E. (2 EQUIPOS) - EIBAR S.A.D. (2 equipos) A
ARRASATE C.D. (2 equipos) A - BERGARA K.E. ( 3 equipos)
UROLA K.E. (2 equipos) A - Atsedena
ARRASATE C.D. (2 EQUIPOS) B - ILINTXA S.D. (2 equipos)
EIBAR S.A.D. (3 equipos) B - ANTZUOLA K.E. ( 1 equipo)
UROLA K.E. (2 equipos) B - ARETXABALETA K.E. UDA (3 equipos)
Igo

Jardunaldia: 6

2019/02/24

ELGOIBAR C.D. (3 equipos) - UROLA K.E. (2 equipos) B
EIBAR S.A.D. (2 equipos) A - SORALUZE C.F. ( 1 equipo)
BERGARA K.E. ( 3 equipos) - ALOĐA MENDI K.E. (2 EQUIPOS)
Atsedena - ARRASATE C.D. (2 equipos) A
ILINTXA S.D. (2 equipos) - UROLA K.E. (2 equipos) A
ANTZUOLA K.E. ( 1 equipo) - ARRASATE C.D. (2 EQUIPOS) B
ARETXABALETA K.E. UDA (3 equipos) - EIBAR S.A.D. (3 equipos) B
Igo

Jardunaldia: 7

2019/03/17

ELGOIBAR C.D. (3 equipos) - EIBAR S.A.D. (2 equipos) A
SORALUZE C.F. ( 1 equipo) - BERGARA K.E. ( 3 equipos)
ALOĐA MENDI K.E. (2 EQUIPOS) - Atsedena
ARRASATE C.D. (2 equipos) A - ILINTXA S.D. (2 equipos)
UROLA K.E. (2 equipos) A - ANTZUOLA K.E. ( 1 equipo)
ARRASATE C.D. (2 EQUIPOS) B - ARETXABALETA K.E. UDA (3 equipos)
UROLA K.E. (2 equipos) B - EIBAR S.A.D. (3 equipos) B
Igo

Jardunaldia: 8

2019/04/07

EIBAR S.A.D. (2 equipos) A - UROLA K.E. (2 equipos) B
BERGARA K.E. ( 3 equipos) - ELGOIBAR C.D. (3 equipos)
Atsedena - SORALUZE C.F. ( 1 equipo)
ILINTXA S.D. (2 equipos) - ALOĐA MENDI K.E. (2 EQUIPOS)
ANTZUOLA K.E. ( 1 equipo) - ARRASATE C.D. (2 equipos) A
ARETXABALETA K.E. UDA (3 equipos) - UROLA K.E. (2 equipos) A
EIBAR S.A.D. (3 equipos) B - ARRASATE C.D. (2 EQUIPOS) B
Igo

Jardunaldia: 9

2019/05/05

EIBAR S.A.D. (2 equipos) A - BERGARA K.E. ( 3 equipos)
ELGOIBAR C.D. (3 equipos) - Atsedena
SORALUZE C.F. ( 1 equipo) - ILINTXA S.D. (2 equipos)
ALOĐA MENDI K.E. (2 EQUIPOS) - ANTZUOLA K.E. ( 1 equipo)
ARRASATE C.D. (2 equipos) A - ARETXABALETA K.E. UDA (3 equipos)
UROLA K.E. (2 equipos) A - EIBAR S.A.D. (3 equipos) B
UROLA K.E. (2 equipos) B - ARRASATE C.D. (2 EQUIPOS) B
Igo
inprimatu