BENJAMIN BENJAMIN ESKOLAK  Multzoa VIII

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 HERNANI C.D. 2 DE (2010) ''B'' VERDE BLANCO VERDE HERNANI ZUBIPE (H.Artificial)
2 ANTIGUOKO K.E. 2 DE (2010) ''C'' AZUL CELESTE AZUL CELESTE AZUL CELESTE DONOSTIA BERIO (H.Artificial)
3 URNIETA K.E. 2 DE (2010) ''B'' ROJA BLANCO Blancas URNIETA URNIETA (H.Artificial)
4 EUSKALDUNA S.D. 2 DE (2010) ''B'' AZUL - ROJA 2? Equi. AZUL - ROJO 2? Equi. AZULES - ROJAS ANDOAIN UBITARTE (H.Artificial)
5 TEXAS LASARTEARRA 1 DE (2010) ''B'' BLANCA Y AZUL BLANCO BLANCAS Y AZULES LASARTE ORIA MICHELIN (H.Artificial)
6 USURBIL F.T. 1 DE (2010) ''B'' GORRIA BELTZA BELTZA USURBIL HARANE (h.artificial)
7 BILLABONA K.E. 1 DE (2010) ''B'' VERDE-AZUL AZUL VERDE-AZUL VILLABONA ARRATZAIN (H.Artificial)
8 Atsedena
inprimatu

Jardunaldia: 1

2018/11/18

HERNANI C.D. 2 DE (2010) B - URNIETA K.E. 2 DE (2010) B
USURBIL F.T. 1 DE (2010) B - TEXAS LASARTEARRA 1 DE (2010) B
EUSKALDUNA S.D. 2 DE (2010) B - BILLABONA K.E. 1 DE (2010) B
Atsedena - ANTIGUOKO K.E. 2 DE (2010) C
Igo

Jardunaldia: 2

2018/12/02

URNIETA K.E. 2 DE (2010) B - Atsedena
TEXAS LASARTEARRA 1 DE (2010) B - HERNANI C.D. 2 DE (2010) B
BILLABONA K.E. 1 DE (2010) B - USURBIL F.T. 1 DE (2010) B
ANTIGUOKO K.E. 2 DE (2010) C - EUSKALDUNA S.D. 2 DE (2010) B
Igo

Jardunaldia: 3

2019/01/13

URNIETA K.E. 2 DE (2010) B - TEXAS LASARTEARRA 1 DE (2010) B
HERNANI C.D. 2 DE (2010) B - BILLABONA K.E. 1 DE (2010) B
USURBIL F.T. 1 DE (2010) B - ANTIGUOKO K.E. 2 DE (2010) C
Atsedena - EUSKALDUNA S.D. 2 DE (2010) B
Igo

Jardunaldia: 4

2019/02/10

TEXAS LASARTEARRA 1 DE (2010) B - Atsedena
BILLABONA K.E. 1 DE (2010) B - URNIETA K.E. 2 DE (2010) B
ANTIGUOKO K.E. 2 DE (2010) C - HERNANI C.D. 2 DE (2010) B
EUSKALDUNA S.D. 2 DE (2010) B - USURBIL F.T. 1 DE (2010) B
Igo

Jardunaldia: 5

2019/02/17

TEXAS LASARTEARRA 1 DE (2010) B - BILLABONA K.E. 1 DE (2010) B
URNIETA K.E. 2 DE (2010) B - ANTIGUOKO K.E. 2 DE (2010) C
HERNANI C.D. 2 DE (2010) B - EUSKALDUNA S.D. 2 DE (2010) B
Atsedena - USURBIL F.T. 1 DE (2010) B
Igo

Jardunaldia: 6

2019/02/24

Atsedena - BILLABONA K.E. 1 DE (2010) B
ANTIGUOKO K.E. 2 DE (2010) C - TEXAS LASARTEARRA 1 DE (2010) B
EUSKALDUNA S.D. 2 DE (2010) B - URNIETA K.E. 2 DE (2010) B
USURBIL F.T. 1 DE (2010) B - HERNANI C.D. 2 DE (2010) B
Igo

Jardunaldia: 7

2019/03/17

BILLABONA K.E. 1 DE (2010) B - ANTIGUOKO K.E. 2 DE (2010) C
TEXAS LASARTEARRA 1 DE (2010) B - EUSKALDUNA S.D. 2 DE (2010) B
URNIETA K.E. 2 DE (2010) B - USURBIL F.T. 1 DE (2010) B
HERNANI C.D. 2 DE (2010) B - Atsedena
Igo

Jardunaldia: 8

2019/04/07

URNIETA K.E. 2 DE (2010) B - HERNANI C.D. 2 DE (2010) B
TEXAS LASARTEARRA 1 DE (2010) B - USURBIL F.T. 1 DE (2010) B
BILLABONA K.E. 1 DE (2010) B - EUSKALDUNA S.D. 2 DE (2010) B
ANTIGUOKO K.E. 2 DE (2010) C - Atsedena
Igo

Jardunaldia: 9

2019/05/05

Atsedena - URNIETA K.E. 2 DE (2010) B
HERNANI C.D. 2 DE (2010) B - TEXAS LASARTEARRA 1 DE (2010) B
USURBIL F.T. 1 DE (2010) B - BILLABONA K.E. 1 DE (2010) B
EUSKALDUNA S.D. 2 DE (2010) B - ANTIGUOKO K.E. 2 DE (2010) C
Igo
inprimatu