AFIZIONATUA 2.B MAILA  Multzoa II

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 ATHLETIC CLUB Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BILBO LEZAMA- (H.Natural)
2 ARENAS C. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe GETXO GOBELA (Artificial)
3 TUDELANO C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe TUDELA CDAD. DE TUDELA (H.N.)
4 IZARRA C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe ESTELLA MERKATONDOA (H.A.)
5 GIMNASTICA DE TORRELAVEGA R.S. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe TORRELAVEGA EL MALECON (H.Natural)
6 REAL RACING CLUB S.A.D. Blanca Negro Asignatu gabe SANTANDER EL SARDINERO (H.Natural)
7 AMOREBIETA S.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe AMOREBIETA URRITXE (H.Natural)
8 CULTURAL DE DURANGO Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe DURANGO TABIRA (H.Natural)
9 LEIOA S.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe LEIOA SARRIENA (H.Artificial)
10 BARAKALDO C.F. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BARAKALDO LASESARRE (H.Natural)
11 GERNIKA CLUB S.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe GERNIKA URBIETA (H.Artificial)
12 LANGREO U.P. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe LANGREO ESTADIO GANZABAL
13 REAL OVIEDO S.A.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe OVIEDO CARLOS TARTIERE (H.Natural)
14 SPORTING DE GIJON SAD Roja Blanca Asignatu gabe Asignatu gabe MAREO MAREO (H.Natural)
15 LOGROŅES S.A.D. U.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe LOGROŅO LAS GAUNAS (H.Natural)
16 CALAHORRA C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe CALAHORRA LA PLANILLA (H.Natural)
17 REAL SOCIEDAD S.A.D. Azul y Blanca Blanco Azul y Blancas DONOSTIA ZUBIETA (H.Natural)
18 REAL UNION CLUB SAD BLANCA NEGRO NEGRAS IRUN GAL- (H.Natural)
19 MIRANDES C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe MIRANDA EBRO ANDUVA (H.Natural)
20 VITORIA C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe GASTEIZ OLARANBE- (H.Natural)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2018/08/26

ATHLETIC CLUB 2 - 0 TUDELANO C.D.
REAL UNION CLUB SAD 1 - 1 GIMNASTICA DE TORRELAVEGA R.S.
CALAHORRA C.D. 2 - 0 AMOREBIETA S.D.
SPORTING DE GIJON SAD 0 - 0 LEIOA S.D.
LANGREO U.P. 1 - 0 GERNIKA CLUB S.D.
BARAKALDO C.F. 2 - 1 REAL OVIEDO S.A.D.
CULTURAL DE DURANGO 0 - 0 LOGROŅES S.A.D. U.D.
REAL RACING CLUB S.A.D. 1 - 0 REAL SOCIEDAD S.A.D.
IZARRA C.D. 1 - 1 MIRANDES C.D.
VITORIA C.D. 0 - 0 ARENAS C.
Igo

Jardunaldia: 2

2018/09/02

TUDELANO C.D. 1 - 0 VITORIA C.D.
GIMNASTICA DE TORRELAVEGA R.S. 0 - 0 ATHLETIC CLUB
AMOREBIETA S.D. 0 - 3 REAL UNION CLUB SAD
LEIOA S.D. 1 - 1 CALAHORRA C.D.
GERNIKA CLUB S.D. 0 - 0 SPORTING DE GIJON SAD
REAL OVIEDO S.A.D. 2 - 2 LANGREO U.P.
LOGROŅES S.A.D. U.D. 1 - 1 BARAKALDO C.F.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 3 - 0 CULTURAL DE DURANGO
MIRANDES C.D. 1 - 1 REAL RACING CLUB S.A.D.
ARENAS C. 0 - 1 IZARRA C.D.
Igo

Jardunaldia: 3

2018/09/09

TUDELANO C.D. 2 - 1 GIMNASTICA DE TORRELAVEGA R.S.
ATHLETIC CLUB 3 - 1 AMOREBIETA S.D.
REAL UNION CLUB SAD 1 - 2 LEIOA S.D.
CALAHORRA C.D. 3 - 1 GERNIKA CLUB S.D.
SPORTING DE GIJON SAD 1 - 2 REAL OVIEDO S.A.D.
LANGREO U.P. 0 - 0 LOGROŅES S.A.D. U.D.
BARAKALDO C.F. 2 - 0 REAL SOCIEDAD S.A.D.
CULTURAL DE DURANGO 1 - 4 MIRANDES C.D.
REAL RACING CLUB S.A.D. 4 - 0 ARENAS C.
VITORIA C.D. 0 - 1 IZARRA C.D.
Igo

Jardunaldia: 4

2018/09/16

GIMNASTICA DE TORRELAVEGA R.S. 0 - 2 VITORIA C.D.
AMOREBIETA S.D. 1 - 1 TUDELANO C.D.
LEIOA S.D. 1 - 4 ATHLETIC CLUB
GERNIKA CLUB S.D. 1 - 1 REAL UNION CLUB SAD
REAL OVIEDO S.A.D. 1 - 1 CALAHORRA C.D.
LOGROŅES S.A.D. U.D. 0 - 2 SPORTING DE GIJON SAD
REAL SOCIEDAD S.A.D. 1 - 1 LANGREO U.P.
MIRANDES C.D. 1 - 1 BARAKALDO C.F.
ARENAS C. 2 - 0 CULTURAL DE DURANGO
IZARRA C.D. 2 - 2 REAL RACING CLUB S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 5

2018/09/23

GIMNASTICA DE TORRELAVEGA R.S. 1 - 2 AMOREBIETA S.D.
TUDELANO C.D. 1 - 1 LEIOA S.D.
ATHLETIC CLUB 3 - 0 GERNIKA CLUB S.D.
REAL UNION CLUB SAD 2 - 2 REAL OVIEDO S.A.D.
CALAHORRA C.D. 2 - 0 LOGROŅES S.A.D. U.D.
SPORTING DE GIJON SAD 2 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
LANGREO U.P. 0 - 1 MIRANDES C.D.
BARAKALDO C.F. 1 - 0 ARENAS C.
CULTURAL DE DURANGO 1 - 2 IZARRA C.D.
VITORIA C.D. 0 - 2 REAL RACING CLUB S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 6

2018/09/30

AMOREBIETA S.D. 2 - 1 VITORIA C.D.
LEIOA S.D. 2 - 1 GIMNASTICA DE TORRELAVEGA R.S.
GERNIKA CLUB S.D. 1 - 1 TUDELANO C.D.
REAL OVIEDO S.A.D. 2 - 1 ATHLETIC CLUB
LOGROŅES S.A.D. U.D. 2 - 0 REAL UNION CLUB SAD
REAL SOCIEDAD S.A.D. 1 - 0 CALAHORRA C.D.
MIRANDES C.D. 1 - 1 SPORTING DE GIJON SAD
ARENAS C. 4 - 0 LANGREO U.P.
IZARRA C.D. 0 - 1 BARAKALDO C.F.
REAL RACING CLUB S.A.D. 2 - 0 CULTURAL DE DURANGO
Igo

Jardunaldia: 7

2018/10/07

AMOREBIETA S.D. 1 - 3 LEIOA S.D.
GIMNASTICA DE TORRELAVEGA R.S. 1 - 0 GERNIKA CLUB S.D.
TUDELANO C.D. 1 - 3 REAL OVIEDO S.A.D.
ATHLETIC CLUB 0 - 0 LOGROŅES S.A.D. U.D.
REAL UNION CLUB SAD 2 - 1 REAL SOCIEDAD S.A.D.
CALAHORRA C.D. 2 - 3 MIRANDES C.D.
SPORTING DE GIJON SAD 1 - 1 ARENAS C.
LANGREO U.P. 4 - 0 IZARRA C.D.
BARAKALDO C.F. 0 - 1 REAL RACING CLUB S.A.D.
VITORIA C.D. 1 - 1 CULTURAL DE DURANGO
Igo

Jardunaldia: 8

2018/10/14

LEIOA S.D. 1 - 1 VITORIA C.D.
GERNIKA CLUB S.D. 1 - 1 AMOREBIETA S.D.
REAL OVIEDO S.A.D. 2 - 0 GIMNASTICA DE TORRELAVEGA R.S.
LOGROŅES S.A.D. U.D. 1 - 0 TUDELANO C.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 1 - 0 ATHLETIC CLUB
MIRANDES C.D. 2 - 2 REAL UNION CLUB SAD
ARENAS C. 2 - 1 CALAHORRA C.D.
IZARRA C.D. 0 - 2 SPORTING DE GIJON SAD
REAL RACING CLUB S.A.D. 4 - 1 LANGREO U.P.
CULTURAL DE DURANGO 0 - 1 BARAKALDO C.F.
Igo

Jardunaldia: 9

2018/10/21

LEIOA S.D. 1 - 1 GERNIKA CLUB S.D.
AMOREBIETA S.D. 1 - 2 REAL OVIEDO S.A.D.
GIMNASTICA DE TORRELAVEGA R.S. 0 - 1 LOGROŅES S.A.D. U.D.
TUDELANO C.D. 1 - 3 REAL SOCIEDAD S.A.D.
ATHLETIC CLUB 1 - 3 MIRANDES C.D.
REAL UNION CLUB SAD 1 - 1 ARENAS C.
CALAHORRA C.D. 2 - 0 IZARRA C.D.
SPORTING DE GIJON SAD 3 - 1 REAL RACING CLUB S.A.D.
LANGREO U.P. 4 - 1 CULTURAL DE DURANGO
VITORIA C.D. 0 - 1 BARAKALDO C.F.
Igo

Jardunaldia: 10

2018/10/28

GERNIKA CLUB S.D. 1 - 3 VITORIA C.D.
REAL OVIEDO S.A.D. 1 - 1 LEIOA S.D.
LOGROŅES S.A.D. U.D. 2 - 0 AMOREBIETA S.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 0 - 0 GIMNASTICA DE TORRELAVEGA R.S.
MIRANDES C.D. 3 - 0 TUDELANO C.D.
ARENAS C. 1 - 0 ATHLETIC CLUB
IZARRA C.D. 1 - 1 REAL UNION CLUB SAD
REAL RACING CLUB S.A.D. 5 - 0 CALAHORRA C.D.
CULTURAL DE DURANGO 2 - 1 SPORTING DE GIJON SAD
BARAKALDO C.F. 1 - 0 LANGREO U.P.
Igo

Jardunaldia: 11

2018/11/04

GERNIKA CLUB S.D. 1 - 1 REAL OVIEDO S.A.D.
LEIOA S.D. 2 - 1 LOGROŅES S.A.D. U.D.
AMOREBIETA S.D. 1 - 1 REAL SOCIEDAD S.A.D.
GIMNASTICA DE TORRELAVEGA R.S. 1 - 0 MIRANDES C.D.
TUDELANO C.D. 0 - 1 ARENAS C.
ATHLETIC CLUB 6 - 0 IZARRA C.D.
REAL UNION CLUB SAD 0 - 3 REAL RACING CLUB S.A.D.
CALAHORRA C.D. 2 - 2 CULTURAL DE DURANGO
SPORTING DE GIJON SAD 2 - 0 BARAKALDO C.F.
VITORIA C.D. 1 - 3 LANGREO U.P.
Igo

Jardunaldia: 12

2018/11/11

REAL OVIEDO S.A.D. 0 - 0 VITORIA C.D.
LOGROŅES S.A.D. U.D. 2 - 0 GERNIKA CLUB S.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 1 - 2 LEIOA S.D.
MIRANDES C.D. 2 - 0 AMOREBIETA S.D.
ARENAS C. 0 - 1 GIMNASTICA DE TORRELAVEGA R.S.
IZARRA C.D. 1 - 1 TUDELANO C.D.
REAL RACING CLUB S.A.D. 3 - 1 ATHLETIC CLUB
CULTURAL DE DURANGO 1 - 1 REAL UNION CLUB SAD
BARAKALDO C.F. 1 - 2 CALAHORRA C.D.
LANGREO U.P. 0 - 2 SPORTING DE GIJON SAD
Igo

Jardunaldia: 13

2018/11/18

REAL OVIEDO S.A.D. 0 - 1 LOGROŅES S.A.D. U.D.
GERNIKA CLUB S.D. 1 - 0 REAL SOCIEDAD S.A.D.
LEIOA S.D. 1 - 0 MIRANDES C.D.
AMOREBIETA S.D. 0 - 1 ARENAS C.
GIMNASTICA DE TORRELAVEGA R.S. 0 - 0 IZARRA C.D.
TUDELANO C.D. 1 - 1 REAL RACING CLUB S.A.D.
ATHLETIC CLUB 2 - 2 CULTURAL DE DURANGO
REAL UNION CLUB SAD 1 - 2 BARAKALDO C.F.
CALAHORRA C.D. 2 - 4 LANGREO U.P.
VITORIA C.D. 1 - 2 SPORTING DE GIJON SAD
Igo

Jardunaldia: 14

2018/11/25

LOGROŅES S.A.D. U.D. 1 - 0 VITORIA C.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 2 - 3 REAL OVIEDO S.A.D.
MIRANDES C.D. 1 - 0 GERNIKA CLUB S.D.
ARENAS C. 1 - 1 LEIOA S.D.
IZARRA C.D. 0 - 0 AMOREBIETA S.D.
REAL RACING CLUB S.A.D. 1 - 0 GIMNASTICA DE TORRELAVEGA R.S.
CULTURAL DE DURANGO 1 - 0 TUDELANO C.D.
BARAKALDO C.F. 1 - 1 ATHLETIC CLUB
LANGREO U.P. 1 - 1 REAL UNION CLUB SAD
SPORTING DE GIJON SAD 2 - 3 CALAHORRA C.D.
Igo

Jardunaldia: 15

2018/12/02

LOGROŅES S.A.D. U.D. 1 - 1 REAL SOCIEDAD S.A.D.
REAL OVIEDO S.A.D. 1 - 1 MIRANDES C.D.
GERNIKA CLUB S.D. 2 - 0 ARENAS C.
LEIOA S.D. 2 - 2 IZARRA C.D.
AMOREBIETA S.D. 1 - 3 REAL RACING CLUB S.A.D.
GIMNASTICA DE TORRELAVEGA R.S. 1 - 2 CULTURAL DE DURANGO
TUDELANO C.D. 0 - 1 BARAKALDO C.F.
ATHLETIC CLUB 5 - 1 LANGREO U.P.
REAL UNION CLUB SAD 2 - 0 SPORTING DE GIJON SAD
VITORIA C.D. 1 - 1 CALAHORRA C.D.
Igo

Jardunaldia: 16

2018/12/09

REAL SOCIEDAD S.A.D. 4 - 2 VITORIA C.D.
MIRANDES C.D. 1 - 0 LOGROŅES S.A.D. U.D.
ARENAS C. 0 - 3 REAL OVIEDO S.A.D.
IZARRA C.D. 3 - 2 GERNIKA CLUB S.D.
REAL RACING CLUB S.A.D. 2 - 0 LEIOA S.D.
CULTURAL DE DURANGO 0 - 2 AMOREBIETA S.D.
BARAKALDO C.F. 1 - 0 GIMNASTICA DE TORRELAVEGA R.S.
LANGREO U.P. 2 - 0 TUDELANO C.D.
SPORTING DE GIJON SAD 3 - 1 ATHLETIC CLUB
CALAHORRA C.D. 1 - 1 REAL UNION CLUB SAD
Igo

Jardunaldia: 17

2018/12/16

REAL SOCIEDAD S.A.D. 0 - 1 MIRANDES C.D.
LOGROŅES S.A.D. U.D. 0 - 0 ARENAS C.
REAL OVIEDO S.A.D. 2 - 1 IZARRA C.D.
GERNIKA CLUB S.D. 0 - 0 REAL RACING CLUB S.A.D.
LEIOA S.D. 0 - 0 CULTURAL DE DURANGO
AMOREBIETA S.D. 2 - 0 BARAKALDO C.F.
GIMNASTICA DE TORRELAVEGA R.S. 0 - 2 LANGREO U.P.
TUDELANO C.D. 1 - 0 SPORTING DE GIJON SAD
ATHLETIC CLUB 3 - 2 CALAHORRA C.D.
VITORIA C.D. 2 - 1 REAL UNION CLUB SAD
Igo

Jardunaldia: 18

2018/12/22

VITORIA C.D. 0 - 2 MIRANDES C.D.
ARENAS C. 0 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
IZARRA C.D. 0 - 0 LOGROŅES S.A.D. U.D.
REAL RACING CLUB S.A.D. 1 - 1 REAL OVIEDO S.A.D.
CULTURAL DE DURANGO 0 - 1 GERNIKA CLUB S.D.
BARAKALDO C.F. 0 - 0 LEIOA S.D.
LANGREO U.P. 3 - 0 AMOREBIETA S.D.
SPORTING DE GIJON SAD 0 - 1 GIMNASTICA DE TORRELAVEGA R.S.
CALAHORRA C.D. 1 - 1 TUDELANO C.D.
REAL UNION CLUB SAD 1 - 0 ATHLETIC CLUB
Igo

Jardunaldia: 19

2019/01/06

MIRANDES C.D. 3 - 1 ARENAS C.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 3 - 0 IZARRA C.D.
LOGROŅES S.A.D. U.D. 1 - 0 REAL RACING CLUB S.A.D.
REAL OVIEDO S.A.D. 3 - 1 CULTURAL DE DURANGO
GERNIKA CLUB S.D. 0 - 1 BARAKALDO C.F.
LEIOA S.D. 2 - 1 LANGREO U.P.
AMOREBIETA S.D. 0 - 1 SPORTING DE GIJON SAD
GIMNASTICA DE TORRELAVEGA R.S. 1 - 1 CALAHORRA C.D.
TUDELANO C.D. 2 - 2 REAL UNION CLUB SAD
ATHLETIC CLUB 2 - 0 VITORIA C.D.
Igo

Jardunaldia: 20

2019/01/13

TUDELANO C.D. 3 - 2 ATHLETIC CLUB
GIMNASTICA DE TORRELAVEGA R.S. 1 - 1 REAL UNION CLUB SAD
AMOREBIETA S.D. 0 - 0 CALAHORRA C.D.
LEIOA S.D. 2 - 0 SPORTING DE GIJON SAD
GERNIKA CLUB S.D. 1 - 1 LANGREO U.P.
REAL OVIEDO S.A.D. 0 - 1 BARAKALDO C.F.
LOGROŅES S.A.D. U.D. 1 - 0 CULTURAL DE DURANGO
REAL SOCIEDAD S.A.D. 0 - 1 REAL RACING CLUB S.A.D.
MIRANDES C.D. 1 - 1 IZARRA C.D.
ARENAS C. 0 - 0 VITORIA C.D.
Igo

Jardunaldia: 21

2019/01/20

VITORIA C.D. 1 - 1 TUDELANO C.D.
ATHLETIC CLUB 1 - 0 GIMNASTICA DE TORRELAVEGA R.S.
REAL UNION CLUB SAD 1 - 1 AMOREBIETA S.D.
CALAHORRA C.D. 0 - 1 LEIOA S.D.
SPORTING DE GIJON SAD 2 - 2 GERNIKA CLUB S.D.
LANGREO U.P. 1 - 0 REAL OVIEDO S.A.D.
BARAKALDO C.F. 0 - 1 LOGROŅES S.A.D. U.D.
CULTURAL DE DURANGO 1 - 3 REAL SOCIEDAD S.A.D.
REAL RACING CLUB S.A.D. 3 - 2 MIRANDES C.D.
IZARRA C.D. 1 - 0 ARENAS C.
Igo

Jardunaldia: 22

2019/01/27

GIMNASTICA DE TORRELAVEGA R.S. 0 - 1 TUDELANO C.D.
AMOREBIETA S.D. 3 - 2 ATHLETIC CLUB
LEIOA S.D. 0 - 1 REAL UNION CLUB SAD
GERNIKA CLUB S.D. 3 - 1 CALAHORRA C.D.
REAL OVIEDO S.A.D. 2 - 0 SPORTING DE GIJON SAD
LOGROŅES S.A.D. U.D. 1 - 0 LANGREO U.P.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 3 - 0 BARAKALDO C.F.
MIRANDES C.D. 1 - 0 CULTURAL DE DURANGO
ARENAS C. 0 - 1 REAL RACING CLUB S.A.D.
IZARRA C.D. 1 - 1 VITORIA C.D.
Igo

Jardunaldia: 23

2019/02/03

VITORIA C.D. 2 - 0 GIMNASTICA DE TORRELAVEGA R.S.
TUDELANO C.D. 0 - 2 AMOREBIETA S.D.
ATHLETIC CLUB 2 - 1 LEIOA S.D.
REAL UNION CLUB SAD 1 - 1 GERNIKA CLUB S.D.
CALAHORRA C.D. 1 - 0 REAL OVIEDO S.A.D.
SPORTING DE GIJON SAD 0 - 2 LOGROŅES S.A.D. U.D.
LANGREO U.P. 1 - 0 REAL SOCIEDAD S.A.D.
BARAKALDO C.F. 1 - 1 MIRANDES C.D.
CULTURAL DE DURANGO 0 - 1 ARENAS C.
REAL RACING CLUB S.A.D. 2 - 1 IZARRA C.D.
Igo

Jardunaldia: 24

2019/02/10

AMOREBIETA S.D. 1 - 1 GIMNASTICA DE TORRELAVEGA R.S.
LEIOA S.D. 1 - 2 TUDELANO C.D.
GERNIKA CLUB S.D. 2 - 1 ATHLETIC CLUB
REAL OVIEDO S.A.D. 1 - 1 REAL UNION CLUB SAD
LOGROŅES S.A.D. U.D. 1 - 1 CALAHORRA C.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 3 - 1 SPORTING DE GIJON SAD
MIRANDES C.D. 1 - 0 LANGREO U.P.
ARENAS C. 2 - 1 BARAKALDO C.F.
IZARRA C.D. 1 - 1 CULTURAL DE DURANGO
REAL RACING CLUB S.A.D. 4 - 0 VITORIA C.D.
Igo

Jardunaldia: 25

2019/02/17

VITORIA C.D. 1 - 2 AMOREBIETA S.D.
GIMNASTICA DE TORRELAVEGA R.S. 1 - 1 LEIOA S.D.
TUDELANO C.D. 0 - 0 GERNIKA CLUB S.D.
ATHLETIC CLUB 4 - 1 REAL OVIEDO S.A.D.
REAL UNION CLUB SAD 0 - 0 LOGROŅES S.A.D. U.D.
CALAHORRA C.D. 0 - 1 REAL SOCIEDAD S.A.D.
SPORTING DE GIJON SAD 0 - 2 MIRANDES C.D.
LANGREO U.P. 1 - 0 ARENAS C.
BARAKALDO C.F. 1 - 0 IZARRA C.D.
CULTURAL DE DURANGO 0 - 4 REAL RACING CLUB S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 26

2019/02/24

LEIOA S.D. 0 - 0 AMOREBIETA S.D.
GERNIKA CLUB S.D. 0 - 0 GIMNASTICA DE TORRELAVEGA R.S.
REAL OVIEDO S.A.D. 2 - 1 TUDELANO C.D.
LOGROŅES S.A.D. U.D. 2 - 1 ATHLETIC CLUB
REAL SOCIEDAD S.A.D. 2 - 1 REAL UNION CLUB SAD
MIRANDES C.D. 4 - 1 CALAHORRA C.D.
ARENAS C. 1 - 1 SPORTING DE GIJON SAD
IZARRA C.D. 0 - 0 LANGREO U.P.
REAL RACING CLUB S.A.D. 1 - 0 BARAKALDO C.F.
CULTURAL DE DURANGO 1 - 1 VITORIA C.D.
Igo

Jardunaldia: 27

2019/03/03

VITORIA C.D. 3 - 1 LEIOA S.D.
AMOREBIETA S.D. 3 - 1 GERNIKA CLUB S.D.
GIMNASTICA DE TORRELAVEGA R.S. 2 - 1 REAL OVIEDO S.A.D.
TUDELANO C.D. 2 - 1 LOGROŅES S.A.D. U.D.
ATHLETIC CLUB 2 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
REAL UNION CLUB SAD 0 - 0 MIRANDES C.D.
CALAHORRA C.D. 1 - 1 ARENAS C.
SPORTING DE GIJON SAD 0 - 0 IZARRA C.D.
LANGREO U.P. 2 - 1 REAL RACING CLUB S.A.D.
BARAKALDO C.F. 1 - 0 CULTURAL DE DURANGO
Igo

Jardunaldia: 28

2019/03/10

GERNIKA CLUB S.D. 0 - 0 LEIOA S.D.
REAL OVIEDO S.A.D. 0 - 2 AMOREBIETA S.D.
LOGROŅES S.A.D. U.D. 3 - 0 GIMNASTICA DE TORRELAVEGA R.S.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 1 - 1 TUDELANO C.D.
MIRANDES C.D. 1 - 1 ATHLETIC CLUB
ARENAS C. 1 - 0 REAL UNION CLUB SAD
IZARRA C.D. 0 - 1 CALAHORRA C.D.
REAL RACING CLUB S.A.D. 3 - 0 SPORTING DE GIJON SAD
CULTURAL DE DURANGO 1 - 0 LANGREO U.P.
BARAKALDO C.F. 2 - 2 VITORIA C.D.
Igo

Jardunaldia: 29

2019/03/17

VITORIA C.D. 2 - 2 GERNIKA CLUB S.D.
LEIOA S.D. 2 - 2 REAL OVIEDO S.A.D.
AMOREBIETA S.D. 1 - 2 LOGROŅES S.A.D. U.D.
GIMNASTICA DE TORRELAVEGA R.S. 1 - 0 REAL SOCIEDAD S.A.D.
TUDELANO C.D. 1 - 1 MIRANDES C.D.
ATHLETIC CLUB 2 - 1 ARENAS C.
REAL UNION CLUB SAD 0 - 4 IZARRA C.D.
CALAHORRA C.D. 0 - 1 REAL RACING CLUB S.A.D.
SPORTING DE GIJON SAD 1 - 2 CULTURAL DE DURANGO
LANGREO U.P. 0 - 2 BARAKALDO C.F.
Igo

Jardunaldia: 30

2019/03/24

REAL OVIEDO S.A.D. 0 - 0 GERNIKA CLUB S.D.
LOGROŅES S.A.D. U.D. 0 - 0 LEIOA S.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 1 - 2 AMOREBIETA S.D.
MIRANDES C.D. 1 - 0 GIMNASTICA DE TORRELAVEGA R.S.
ARENAS C. 0 - 1 TUDELANO C.D.
IZARRA C.D. 0 - 0 ATHLETIC CLUB
REAL RACING CLUB S.A.D. 0 - 0 REAL UNION CLUB SAD
CULTURAL DE DURANGO 1 - 2 CALAHORRA C.D.
BARAKALDO C.F. 0 - 1 SPORTING DE GIJON SAD
LANGREO U.P. 0 - 0 VITORIA C.D.
Igo

Jardunaldia: 31

2019/03/31

VITORIA C.D. 0 - 0 REAL OVIEDO S.A.D.
GERNIKA CLUB S.D. 0 - 0 LOGROŅES S.A.D. U.D.
LEIOA S.D. 1 - 0 REAL SOCIEDAD S.A.D.
AMOREBIETA S.D. 1 - 0 MIRANDES C.D.
GIMNASTICA DE TORRELAVEGA R.S. 1 - 1 ARENAS C.
TUDELANO C.D. 1 - 1 IZARRA C.D.
ATHLETIC CLUB 1 - 1 REAL RACING CLUB S.A.D.
REAL UNION CLUB SAD 0 - 2 CULTURAL DE DURANGO
CALAHORRA C.D. 2 - 1 BARAKALDO C.F.
SPORTING DE GIJON SAD 2 - 0 LANGREO U.P.
Igo

Jardunaldia: 32

2019/04/07

LOGROŅES S.A.D. U.D. 3 - 4 REAL OVIEDO S.A.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 1 - 1 GERNIKA CLUB S.D.
MIRANDES C.D. 2 - 1 LEIOA S.D.
ARENAS C. 1 - 1 AMOREBIETA S.D.
IZARRA C.D. 2 - 2 GIMNASTICA DE TORRELAVEGA R.S.
REAL RACING CLUB S.A.D. 2 - 1 TUDELANO C.D.
CULTURAL DE DURANGO 3 - 2 ATHLETIC CLUB
BARAKALDO C.F. 3 - 1 REAL UNION CLUB SAD
LANGREO U.P. 2 - 1 CALAHORRA C.D.
SPORTING DE GIJON SAD 3 - 2 VITORIA C.D.
Igo

Jardunaldia: 33

2019/04/14

VITORIA C.D. 0 - 2 LOGROŅES S.A.D. U.D.
REAL OVIEDO S.A.D. 2 - 1 REAL SOCIEDAD S.A.D.
GERNIKA CLUB S.D. 1 - 1 MIRANDES C.D.
LEIOA S.D. 0 - 0 ARENAS C.
AMOREBIETA S.D. 0 - 0 IZARRA C.D.
GIMNASTICA DE TORRELAVEGA R.S. 0 - 0 REAL RACING CLUB S.A.D.
TUDELANO C.D. 1 - 0 CULTURAL DE DURANGO
ATHLETIC CLUB 4 - 1 BARAKALDO C.F.
REAL UNION CLUB SAD 4 - 0 LANGREO U.P.
CALAHORRA C.D. 1 - 3 SPORTING DE GIJON SAD
Igo

Jardunaldia: 34

2019/04/21

REAL SOCIEDAD S.A.D. 0 - 1 LOGROŅES S.A.D. U.D.
MIRANDES C.D. 1 - 0 REAL OVIEDO S.A.D.
ARENAS C. 4 - 1 GERNIKA CLUB S.D.
IZARRA C.D. 2 - 1 LEIOA S.D.
REAL RACING CLUB S.A.D. 1 - 1 AMOREBIETA S.D.
CULTURAL DE DURANGO 4 - 4 GIMNASTICA DE TORRELAVEGA R.S.
BARAKALDO C.F. 1 - 1 TUDELANO C.D.
LANGREO U.P. 0 - 2 ATHLETIC CLUB
SPORTING DE GIJON SAD 0 - 1 REAL UNION CLUB SAD
CALAHORRA C.D. 2 - 0 VITORIA C.D.
Igo

Jardunaldia: 35

2019/04/28

VITORIA C.D. 2 - 1 REAL SOCIEDAD S.A.D.
LOGROŅES S.A.D. U.D. 3 - 0 MIRANDES C.D.
REAL OVIEDO S.A.D. 3 - 2 ARENAS C.
GERNIKA CLUB S.D. 0 - 1 IZARRA C.D.
LEIOA S.D. 1 - 1 REAL RACING CLUB S.A.D.
AMOREBIETA S.D. 3 - 0 CULTURAL DE DURANGO
GIMNASTICA DE TORRELAVEGA R.S. 1 - 3 BARAKALDO C.F.
TUDELANO C.D. 2 - 0 LANGREO U.P.
ATHLETIC CLUB 0 - 2 SPORTING DE GIJON SAD
REAL UNION CLUB SAD 0 - 1 CALAHORRA C.D.
Igo

Jardunaldia: 36

2019/05/05

MIRANDES C.D. 2 - 1 REAL SOCIEDAD S.A.D.
ARENAS C. 1 - 3 LOGROŅES S.A.D. U.D.
IZARRA C.D. 1 - 1 REAL OVIEDO S.A.D.
REAL RACING CLUB S.A.D. 0 - 1 GERNIKA CLUB S.D.
CULTURAL DE DURANGO 0 - 3 LEIOA S.D.
BARAKALDO C.F. 4 - 3 AMOREBIETA S.D.
LANGREO U.P. 1 - 0 GIMNASTICA DE TORRELAVEGA R.S.
SPORTING DE GIJON SAD 0 - 0 TUDELANO C.D.
CALAHORRA C.D. 0 - 3 ATHLETIC CLUB
REAL UNION CLUB SAD 2 - 0 VITORIA C.D.
Igo

Jardunaldia: 37

2019/05/12

MIRANDES C.D. 1 - 2 VITORIA C.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 1 - 1 ARENAS C.
LOGROŅES S.A.D. U.D. 2 - 1 IZARRA C.D.
REAL OVIEDO S.A.D. 1 - 1 REAL RACING CLUB S.A.D.
GERNIKA CLUB S.D. 1 - 0 CULTURAL DE DURANGO
LEIOA S.D. 3 - 0 BARAKALDO C.F.
AMOREBIETA S.D. 2 - 0 LANGREO U.P.
GIMNASTICA DE TORRELAVEGA R.S. 1 - 1 SPORTING DE GIJON SAD
TUDELANO C.D. 0 - 0 CALAHORRA C.D.
ATHLETIC CLUB 2 - 0 REAL UNION CLUB SAD
Igo

Jardunaldia: 38

2019/05/19

ARENAS C. 1 - 0 MIRANDES C.D.
IZARRA C.D. 1 - 0 REAL SOCIEDAD S.A.D.
REAL RACING CLUB S.A.D. 2 - 2 LOGROŅES S.A.D. U.D.
CULTURAL DE DURANGO 1 - 3 REAL OVIEDO S.A.D.
BARAKALDO C.F. 1 - 2 GERNIKA CLUB S.D.
LANGREO U.P. 4 - 1 LEIOA S.D.
SPORTING DE GIJON SAD 0 - 1 AMOREBIETA S.D.
CALAHORRA C.D. 1 - 0 GIMNASTICA DE TORRELAVEGA R.S.
REAL UNION CLUB SAD 1 - 0 TUDELANO C.D.
VITORIA C.D. 0 - 0 ATHLETIC CLUB
Igo
inprimatu