AFIZIONATUA 3.MAILA  Multzoa IV

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 ZAMUDIO S.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe ZAMUDIO GAZITUAGA (H.Natural)
2 SANTUTXU F.C. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BILBO MALLONA (H.Artificial)
3 BALMASEDA F.C. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BALMASEDA LA BALUGA (H.Natural)
4 ORDIZIA K.E. AZUL AZUL AZUL ORDIZIA ALTAMIRA (H.Artificial)
5 REAL SOCIEDAD S.A.D. Azul y Blanca Blanco Azul y Blancas DONOSTIA ZUBIETA (H.Natural)
6 PASAIA K.E. ROJBLAN NEGRO NEGRO RENTERIA JESUS Mª ZAMORA (H.A.)
7 ALAVES S.A.D. Azul Blanca Asignatu gabe Asignatu gabe GASTEIZ COMPAÑON (H.Natural)
8 SAN IGNACIO C.D. AZUL CELESTE Asignatu gabe Asignatu gabe GASTEIZ COMPAÑON (H.Artificial)
9 BEASAIN S.D. TXURI URDINA TXURIA TXURI URDINA BEASAIN LOINAZ (H.Artificial)
10 BASCONIA C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BASAURI ARTUNDUAGA
11 LAGUN ONAK C.D. BLANCA AZUL AZUL AZPEITIA GARMENDIPE (H.Natural)
12 AMURRIO C.F. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe AMURRIO BASARTE (H.Natural)
13 DEUSTO S.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BILBAO ETXEZURI (H.Artificial)
14 BERMEO F.T.. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BERMEO ITXAS GANE (H.Natural)
15 SOMORROSTRO J.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe MUSKIZ EL MALECÓN
16 SODUPE U.C. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe SODUPE H. SARATXO (H.Natural)
17 SESTAO RIVER C. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe SESTAO LAS LLANAS (H.Natural)
18 SAN PEDRO S.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe SESTAO LAS LLANAS (H.Natural)
19 PORTUGALETE C. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe PORTUGALETE LA FLORIDA (H.Natural)
20 SANTURTZI C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe SANTURTZI SAN JORGE- (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2018/08/26

ZAMUDIO S.D. 3 - 2 BALMASEDA F.C.
SAN PEDRO S.D. 0 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
SODUPE U.C. 1 - 4 ALAVES S.A.D.
BERMEO F.T.. 1 - 1 BEASAIN S.D.
AMURRIO C.F. 1 - 0 LAGUN ONAK C.D.
BASCONIA C.D. 2 - 2 DEUSTO S.D.
SAN IGNACIO C.D. 3 - 0 SOMORROSTRO J.D.
PASAIA K.E. 1 - 2 SESTAO RIVER C.
ORDIZIA K.E. 0 - 5 PORTUGALETE C.
SANTURTZI C.D. 0 - 1 SANTUTXU F.C.
Igo

Jardunaldia: 2

2018/09/02

BALMASEDA F.C. 2 - 0 SANTURTZI C.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 6 - 0 ZAMUDIO S.D.
ALAVES S.A.D. 3 - 0 SAN PEDRO S.D.
BEASAIN S.D. 1 - 1 SODUPE U.C.
LAGUN ONAK C.D. 4 - 0 BERMEO F.T..
DEUSTO S.D. 1 - 0 AMURRIO C.F.
SOMORROSTRO J.D. 2 - 1 BASCONIA C.D.
SESTAO RIVER C. 2 - 2 SAN IGNACIO C.D.
PORTUGALETE C. 3 - 0 PASAIA K.E.
SANTUTXU F.C. 0 - 0 ORDIZIA K.E.
Igo

Jardunaldia: 3

2018/09/09

BALMASEDA F.C. 0 - 1 REAL SOCIEDAD S.A.D.
ZAMUDIO S.D. 1 - 3 ALAVES S.A.D.
SAN PEDRO S.D. 2 - 1 BEASAIN S.D.
SODUPE U.C. 1 - 1 LAGUN ONAK C.D.
BERMEO F.T.. 1 - 1 DEUSTO S.D.
AMURRIO C.F. 1 - 4 SOMORROSTRO J.D.
BASCONIA C.D. 0 - 1 SESTAO RIVER C.
SAN IGNACIO C.D. 1 - 1 PORTUGALETE C.
PASAIA K.E. 0 - 0 SANTUTXU F.C.
SANTURTZI C.D. 2 - 2 ORDIZIA K.E.
Igo

Jardunaldia: 4

2018/09/16

REAL SOCIEDAD S.A.D. 0 - 1 SANTURTZI C.D.
ALAVES S.A.D. 0 - 2 BALMASEDA F.C.
BEASAIN S.D. 3 - 1 ZAMUDIO S.D.
LAGUN ONAK C.D. 3 - 2 SAN PEDRO S.D.
DEUSTO S.D. 0 - 0 SODUPE U.C.
SOMORROSTRO J.D. 5 - 0 BERMEO F.T..
SESTAO RIVER C. 6 - 0 AMURRIO C.F.
PORTUGALETE C. 2 - 1 BASCONIA C.D.
SANTUTXU F.C. 1 - 4 SAN IGNACIO C.D.
ORDIZIA K.E. 0 - 1 PASAIA K.E.
Igo

Jardunaldia: 5

2018/09/23

REAL SOCIEDAD S.A.D. 0 - 0 ALAVES S.A.D.
BALMASEDA F.C. 1 - 1 BEASAIN S.D.
ZAMUDIO S.D. 4 - 2 LAGUN ONAK C.D.
SAN PEDRO S.D. 2 - 2 DEUSTO S.D.
SODUPE U.C. 1 - 0 SOMORROSTRO J.D.
BERMEO F.T.. 0 - 4 SESTAO RIVER C.
AMURRIO C.F. 2 - 1 PORTUGALETE C.
BASCONIA C.D. 0 - 2 SANTUTXU F.C.
SAN IGNACIO C.D. 1 - 0 ORDIZIA K.E.
SANTURTZI C.D. 0 - 0 PASAIA K.E.
Igo

Jardunaldia: 6

2018/09/30

ALAVES S.A.D. 0 - 0 SANTURTZI C.D.
BEASAIN S.D. 1 - 0 REAL SOCIEDAD S.A.D.
LAGUN ONAK C.D. 1 - 2 BALMASEDA F.C.
DEUSTO S.D. 0 - 1 ZAMUDIO S.D.
SOMORROSTRO J.D. 1 - 0 SAN PEDRO S.D.
SESTAO RIVER C. 2 - 1 SODUPE U.C.
PORTUGALETE C. 2 - 0 BERMEO F.T..
SANTUTXU F.C. 2 - 0 AMURRIO C.F.
ORDIZIA K.E. 2 - 2 BASCONIA C.D.
PASAIA K.E. 2 - 0 SAN IGNACIO C.D.
Igo

Jardunaldia: 7

2018/10/07

ALAVES S.A.D. 2 - 0 BEASAIN S.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 0 - 1 LAGUN ONAK C.D.
BALMASEDA F.C. 3 - 1 DEUSTO S.D.
ZAMUDIO S.D. 1 - 2 SOMORROSTRO J.D.
SAN PEDRO S.D. 3 - 4 SESTAO RIVER C.
SODUPE U.C. 0 - 3 PORTUGALETE C.
BERMEO F.T.. 0 - 0 SANTUTXU F.C.
AMURRIO C.F. 1 - 0 ORDIZIA K.E.
BASCONIA C.D. 3 - 0 PASAIA K.E.
SANTURTZI C.D. 1 - 1 SAN IGNACIO C.D.
Igo

Jardunaldia: 8

2018/10/14

BEASAIN S.D. 1 - 0 SANTURTZI C.D.
LAGUN ONAK C.D. 1 - 1 ALAVES S.A.D.
DEUSTO S.D. 0 - 0 REAL SOCIEDAD S.A.D.
SOMORROSTRO J.D. 1 - 1 BALMASEDA F.C.
SESTAO RIVER C. 0 - 0 ZAMUDIO S.D.
PORTUGALETE C. 2 - 0 SAN PEDRO S.D.
SANTUTXU F.C. 1 - 0 SODUPE U.C.
ORDIZIA K.E. 2 - 2 BERMEO F.T..
PASAIA K.E. 2 - 1 AMURRIO C.F.
SAN IGNACIO C.D. 0 - 1 BASCONIA C.D.
Igo

Jardunaldia: 9

2018/10/21

BEASAIN S.D. 4 - 1 LAGUN ONAK C.D.
ALAVES S.A.D. 3 - 1 DEUSTO S.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 3 - 3 SOMORROSTRO J.D.
BALMASEDA F.C. 3 - 0 SESTAO RIVER C.
ZAMUDIO S.D. 0 - 4 PORTUGALETE C.
SAN PEDRO S.D. 0 - 1 SANTUTXU F.C.
SODUPE U.C. 1 - 1 ORDIZIA K.E.
BERMEO F.T.. 2 - 0 PASAIA K.E.
AMURRIO C.F. 0 - 0 SAN IGNACIO C.D.
SANTURTZI C.D. 2 - 2 BASCONIA C.D.
Igo

Jardunaldia: 10

2018/10/28

LAGUN ONAK C.D. 0 - 0 SANTURTZI C.D.
DEUSTO S.D. 2 - 1 BEASAIN S.D.
SOMORROSTRO J.D. 3 - 1 ALAVES S.A.D.
SESTAO RIVER C. 2 - 3 REAL SOCIEDAD S.A.D.
PORTUGALETE C. 1 - 0 BALMASEDA F.C.
SANTUTXU F.C. 2 - 0 ZAMUDIO S.D.
ORDIZIA K.E. 2 - 1 SAN PEDRO S.D.
PASAIA K.E. 0 - 3 SODUPE U.C.
SAN IGNACIO C.D. 4 - 0 BERMEO F.T..
BASCONIA C.D. 2 - 2 AMURRIO C.F.
Igo

Jardunaldia: 11

2018/11/04

LAGUN ONAK C.D. 1 - 1 DEUSTO S.D.
BEASAIN S.D. 1 - 0 SOMORROSTRO J.D.
ALAVES S.A.D. 0 - 3 SESTAO RIVER C.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 3 - 1 PORTUGALETE C.
BALMASEDA F.C. 1 - 1 SANTUTXU F.C.
ZAMUDIO S.D. 2 - 2 ORDIZIA K.E.
SAN PEDRO S.D. 0 - 0 PASAIA K.E.
SODUPE U.C. 1 - 1 SAN IGNACIO C.D.
BERMEO F.T.. 0 - 1 BASCONIA C.D.
SANTURTZI C.D. 1 - 0 AMURRIO C.F.
Igo

Jardunaldia: 12

2018/11/11

DEUSTO S.D. 1 - 2 SANTURTZI C.D.
SOMORROSTRO J.D. 1 - 0 LAGUN ONAK C.D.
SESTAO RIVER C. 1 - 1 BEASAIN S.D.
PORTUGALETE C. 1 - 0 ALAVES S.A.D.
SANTUTXU F.C. 0 - 3 REAL SOCIEDAD S.A.D.
ORDIZIA K.E. 0 - 1 BALMASEDA F.C.
PASAIA K.E. 2 - 1 ZAMUDIO S.D.
SAN IGNACIO C.D. 2 - 0 SAN PEDRO S.D.
BASCONIA C.D. 2 - 0 SODUPE U.C.
AMURRIO C.F. 2 - 0 BERMEO F.T..
Igo

Jardunaldia: 13

2018/11/18

DEUSTO S.D. 0 - 1 SOMORROSTRO J.D.
LAGUN ONAK C.D. 0 - 1 SESTAO RIVER C.
BEASAIN S.D. 0 - 1 PORTUGALETE C.
ALAVES S.A.D. 5 - 1 SANTUTXU F.C.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 3 - 0 ORDIZIA K.E.
BALMASEDA F.C. 0 - 1 PASAIA K.E.
ZAMUDIO S.D. 1 - 4 SAN IGNACIO C.D.
SAN PEDRO S.D. 2 - 1 BASCONIA C.D.
SODUPE U.C. 1 - 0 AMURRIO C.F.
SANTURTZI C.D. 2 - 1 BERMEO F.T..
Igo

Jardunaldia: 14

2018/11/25

SOMORROSTRO J.D. 2 - 1 SANTURTZI C.D.
SESTAO RIVER C. 3 - 1 DEUSTO S.D.
PORTUGALETE C. 2 - 0 LAGUN ONAK C.D.
SANTUTXU F.C. 0 - 0 BEASAIN S.D.
ORDIZIA K.E. 2 - 2 ALAVES S.A.D.
PASAIA K.E. 0 - 0 REAL SOCIEDAD S.A.D.
SAN IGNACIO C.D. 1 - 3 BALMASEDA F.C.
BASCONIA C.D. 3 - 1 ZAMUDIO S.D.
AMURRIO C.F. 3 - 3 SAN PEDRO S.D.
BERMEO F.T.. 2 - 2 SODUPE U.C.
Igo

Jardunaldia: 15

2018/12/02

SOMORROSTRO J.D. 1 - 1 SESTAO RIVER C.
DEUSTO S.D. 0 - 2 PORTUGALETE C.
LAGUN ONAK C.D. 1 - 0 SANTUTXU F.C.
BEASAIN S.D. 0 - 0 ORDIZIA K.E.
ALAVES S.A.D. 1 - 1 PASAIA K.E.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 1 - 0 SAN IGNACIO C.D.
BALMASEDA F.C. 1 - 1 BASCONIA C.D.
ZAMUDIO S.D. 2 - 2 AMURRIO C.F.
SAN PEDRO S.D. 2 - 1 BERMEO F.T..
SANTURTZI C.D. 0 - 1 SODUPE U.C.
Igo

Jardunaldia: 16

2018/12/09

SESTAO RIVER C. 2 - 0 SANTURTZI C.D.
PORTUGALETE C. 0 - 0 SOMORROSTRO J.D.
SANTUTXU F.C. 2 - 3 DEUSTO S.D.
ORDIZIA K.E. 0 - 4 LAGUN ONAK C.D.
PASAIA K.E. 1 - 1 BEASAIN S.D.
SAN IGNACIO C.D. 2 - 2 ALAVES S.A.D.
BASCONIA C.D. 0 - 0 REAL SOCIEDAD S.A.D.
AMURRIO C.F. 0 - 0 BALMASEDA F.C.
BERMEO F.T.. 1 - 1 ZAMUDIO S.D.
SODUPE U.C. 1 - 1 SAN PEDRO S.D.
Igo

Jardunaldia: 17

2018/12/16

SESTAO RIVER C. 0 - 1 PORTUGALETE C.
SOMORROSTRO J.D. 3 - 0 SANTUTXU F.C.
DEUSTO S.D. 2 - 2 ORDIZIA K.E.
LAGUN ONAK C.D. 2 - 1 PASAIA K.E.
BEASAIN S.D. 3 - 3 SAN IGNACIO C.D.
ALAVES S.A.D. 2 - 0 BASCONIA C.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 3 - 3 AMURRIO C.F.
BALMASEDA F.C. 1 - 0 BERMEO F.T..
ZAMUDIO S.D. 2 - 1 SODUPE U.C.
SANTURTZI C.D. 2 - 0 SAN PEDRO S.D.
Igo

Jardunaldia: 18

2018/12/23

SANTURTZI C.D. 0 - 3 PORTUGALETE C.
SANTUTXU F.C. 2 - 0 SESTAO RIVER C.
ORDIZIA K.E. 1 - 1 SOMORROSTRO J.D.
PASAIA K.E. 1 - 0 DEUSTO S.D.
SAN IGNACIO C.D. 0 - 0 LAGUN ONAK C.D.
BASCONIA C.D. 2 - 0 BEASAIN S.D.
AMURRIO C.F. 0 - 0 ALAVES S.A.D.
BERMEO F.T.. 2 - 0 REAL SOCIEDAD S.A.D.
SODUPE U.C. 0 - 0 BALMASEDA F.C.
SAN PEDRO S.D. 0 - 1 ZAMUDIO S.D.
Igo

Jardunaldia: 19

2019/01/06

PORTUGALETE C. 5 - 1 SANTUTXU F.C.
SESTAO RIVER C. 3 - 2 ORDIZIA K.E.
SOMORROSTRO J.D. 0 - 0 PASAIA K.E.
DEUSTO S.D. 1 - 1 SAN IGNACIO C.D.
LAGUN ONAK C.D. 1 - 2 BASCONIA C.D.
BEASAIN S.D. 4 - 0 AMURRIO C.F.
ALAVES S.A.D. 2 - 1 BERMEO F.T..
REAL SOCIEDAD S.A.D. 3 - 2 SODUPE U.C.
BALMASEDA F.C. 2 - 0 SAN PEDRO S.D.
ZAMUDIO S.D. 0 - 2 SANTURTZI C.D.
Igo

Jardunaldia: 20

2019/01/13

BALMASEDA F.C. 5 - 2 ZAMUDIO S.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 3 - 1 SAN PEDRO S.D.
ALAVES S.A.D. 2 - 1 SODUPE U.C.
BEASAIN S.D. 1 - 1 BERMEO F.T..
LAGUN ONAK C.D. 2 - 0 AMURRIO C.F.
DEUSTO S.D. 1 - 2 BASCONIA C.D.
SOMORROSTRO J.D. 1 - 2 SAN IGNACIO C.D.
SESTAO RIVER C. 2 - 1 PASAIA K.E.
PORTUGALETE C. 1 - 0 ORDIZIA K.E.
SANTUTXU F.C. 0 - 1 SANTURTZI C.D.
Igo

Jardunaldia: 21

2019/01/20

SANTURTZI C.D. - BALMASEDA F.C.
ZAMUDIO S.D. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
SAN PEDRO S.D. - ALAVES S.A.D.
SODUPE U.C. - BEASAIN S.D.
BERMEO F.T.. - LAGUN ONAK C.D.
AMURRIO C.F. - DEUSTO S.D.
BASCONIA C.D. - SOMORROSTRO J.D.
SAN IGNACIO C.D. - SESTAO RIVER C.
PASAIA K.E. - PORTUGALETE C.
ORDIZIA K.E. - SANTUTXU F.C.
Igo

Jardunaldia: 22

2019/01/27

REAL SOCIEDAD S.A.D. - BALMASEDA F.C.
ALAVES S.A.D. - ZAMUDIO S.D.
BEASAIN S.D. - SAN PEDRO S.D.
LAGUN ONAK C.D. - SODUPE U.C.
DEUSTO S.D. - BERMEO F.T..
SOMORROSTRO J.D. - AMURRIO C.F.
SESTAO RIVER C. - BASCONIA C.D.
PORTUGALETE C. - SAN IGNACIO C.D.
SANTUTXU F.C. - PASAIA K.E.
ORDIZIA K.E. - SANTURTZI C.D.
Igo

Jardunaldia: 23

2019/02/03

SANTURTZI C.D. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
BALMASEDA F.C. - ALAVES S.A.D.
ZAMUDIO S.D. - BEASAIN S.D.
SAN PEDRO S.D. - LAGUN ONAK C.D.
SODUPE U.C. - DEUSTO S.D.
BERMEO F.T.. - SOMORROSTRO J.D.
AMURRIO C.F. - SESTAO RIVER C.
BASCONIA C.D. - PORTUGALETE C.
SAN IGNACIO C.D. - SANTUTXU F.C.
PASAIA K.E. - ORDIZIA K.E.
Igo

Jardunaldia: 24

2019/02/10

ALAVES S.A.D. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
BEASAIN S.D. - BALMASEDA F.C.
LAGUN ONAK C.D. - ZAMUDIO S.D.
DEUSTO S.D. - SAN PEDRO S.D.
SOMORROSTRO J.D. - SODUPE U.C.
SESTAO RIVER C. - BERMEO F.T..
PORTUGALETE C. - AMURRIO C.F.
SANTUTXU F.C. - BASCONIA C.D.
ORDIZIA K.E. - SAN IGNACIO C.D.
PASAIA K.E. - SANTURTZI C.D.
Igo

Jardunaldia: 25

2019/02/17

SANTURTZI C.D. - ALAVES S.A.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. - BEASAIN S.D.
BALMASEDA F.C. - LAGUN ONAK C.D.
ZAMUDIO S.D. - DEUSTO S.D.
SAN PEDRO S.D. - SOMORROSTRO J.D.
SODUPE U.C. - SESTAO RIVER C.
BERMEO F.T.. - PORTUGALETE C.
AMURRIO C.F. - SANTUTXU F.C.
BASCONIA C.D. - ORDIZIA K.E.
SAN IGNACIO C.D. - PASAIA K.E.
Igo

Jardunaldia: 26

2019/02/24

BEASAIN S.D. - ALAVES S.A.D.
LAGUN ONAK C.D. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
DEUSTO S.D. - BALMASEDA F.C.
SOMORROSTRO J.D. - ZAMUDIO S.D.
SESTAO RIVER C. - SAN PEDRO S.D.
PORTUGALETE C. - SODUPE U.C.
SANTUTXU F.C. - BERMEO F.T..
ORDIZIA K.E. - AMURRIO C.F.
PASAIA K.E. - BASCONIA C.D.
SAN IGNACIO C.D. - SANTURTZI C.D.
Igo

Jardunaldia: 27

2019/03/03

SANTURTZI C.D. - BEASAIN S.D.
ALAVES S.A.D. - LAGUN ONAK C.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. - DEUSTO S.D.
BALMASEDA F.C. - SOMORROSTRO J.D.
ZAMUDIO S.D. - SESTAO RIVER C.
SAN PEDRO S.D. - PORTUGALETE C.
SODUPE U.C. - SANTUTXU F.C.
BERMEO F.T.. - ORDIZIA K.E.
AMURRIO C.F. - PASAIA K.E.
BASCONIA C.D. - SAN IGNACIO C.D.
Igo

Jardunaldia: 28

2019/03/10

LAGUN ONAK C.D. - BEASAIN S.D.
DEUSTO S.D. - ALAVES S.A.D.
SOMORROSTRO J.D. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
SESTAO RIVER C. - BALMASEDA F.C.
PORTUGALETE C. - ZAMUDIO S.D.
SANTUTXU F.C. - SAN PEDRO S.D.
ORDIZIA K.E. - SODUPE U.C.
PASAIA K.E. - BERMEO F.T..
SAN IGNACIO C.D. - AMURRIO C.F.
BASCONIA C.D. - SANTURTZI C.D.
Igo

Jardunaldia: 29

2019/03/17

SANTURTZI C.D. - LAGUN ONAK C.D.
BEASAIN S.D. - DEUSTO S.D.
ALAVES S.A.D. - SOMORROSTRO J.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. - SESTAO RIVER C.
BALMASEDA F.C. - PORTUGALETE C.
ZAMUDIO S.D. - SANTUTXU F.C.
SAN PEDRO S.D. - ORDIZIA K.E.
SODUPE U.C. - PASAIA K.E.
BERMEO F.T.. - SAN IGNACIO C.D.
AMURRIO C.F. - BASCONIA C.D.
Igo

Jardunaldia: 30

2019/03/24

DEUSTO S.D. - LAGUN ONAK C.D.
SOMORROSTRO J.D. - BEASAIN S.D.
SESTAO RIVER C. - ALAVES S.A.D.
PORTUGALETE C. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
SANTUTXU F.C. - BALMASEDA F.C.
ORDIZIA K.E. - ZAMUDIO S.D.
PASAIA K.E. - SAN PEDRO S.D.
SAN IGNACIO C.D. - SODUPE U.C.
BASCONIA C.D. - BERMEO F.T..
AMURRIO C.F. - SANTURTZI C.D.
Igo

Jardunaldia: 31

2019/03/31

SANTURTZI C.D. - DEUSTO S.D.
LAGUN ONAK C.D. - SOMORROSTRO J.D.
BEASAIN S.D. - SESTAO RIVER C.
ALAVES S.A.D. - PORTUGALETE C.
REAL SOCIEDAD S.A.D. - SANTUTXU F.C.
BALMASEDA F.C. - ORDIZIA K.E.
ZAMUDIO S.D. - PASAIA K.E.
SAN PEDRO S.D. - SAN IGNACIO C.D.
SODUPE U.C. - BASCONIA C.D.
BERMEO F.T.. - AMURRIO C.F.
Igo

Jardunaldia: 32

2019/04/07

SOMORROSTRO J.D. - DEUSTO S.D.
SESTAO RIVER C. - LAGUN ONAK C.D.
PORTUGALETE C. - BEASAIN S.D.
SANTUTXU F.C. - ALAVES S.A.D.
ORDIZIA K.E. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
PASAIA K.E. - BALMASEDA F.C.
SAN IGNACIO C.D. - ZAMUDIO S.D.
BASCONIA C.D. - SAN PEDRO S.D.
AMURRIO C.F. - SODUPE U.C.
BERMEO F.T.. - SANTURTZI C.D.
Igo

Jardunaldia: 33

2019/04/14

SANTURTZI C.D. - SOMORROSTRO J.D.
DEUSTO S.D. - SESTAO RIVER C.
LAGUN ONAK C.D. - PORTUGALETE C.
BEASAIN S.D. - SANTUTXU F.C.
ALAVES S.A.D. - ORDIZIA K.E.
REAL SOCIEDAD S.A.D. - PASAIA K.E.
BALMASEDA F.C. - SAN IGNACIO C.D.
ZAMUDIO S.D. - BASCONIA C.D.
SAN PEDRO S.D. - AMURRIO C.F.
SODUPE U.C. - BERMEO F.T..
Igo

Jardunaldia: 34

2019/04/18

SESTAO RIVER C. - SOMORROSTRO J.D.
PORTUGALETE C. - DEUSTO S.D.
SANTUTXU F.C. - LAGUN ONAK C.D.
ORDIZIA K.E. - BEASAIN S.D.
PASAIA K.E. - ALAVES S.A.D.
SAN IGNACIO C.D. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
BASCONIA C.D. - BALMASEDA F.C.
AMURRIO C.F. - ZAMUDIO S.D.
BERMEO F.T.. - SAN PEDRO S.D.
SODUPE U.C. - SANTURTZI C.D.
Igo

Jardunaldia: 35

2019/04/28

SANTURTZI C.D. - SESTAO RIVER C.
SOMORROSTRO J.D. - PORTUGALETE C.
DEUSTO S.D. - SANTUTXU F.C.
LAGUN ONAK C.D. - ORDIZIA K.E.
BEASAIN S.D. - PASAIA K.E.
ALAVES S.A.D. - SAN IGNACIO C.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. - BASCONIA C.D.
BALMASEDA F.C. - AMURRIO C.F.
ZAMUDIO S.D. - BERMEO F.T..
SAN PEDRO S.D. - SODUPE U.C.
Igo

Jardunaldia: 36

2019/05/05

PORTUGALETE C. - SESTAO RIVER C.
SANTUTXU F.C. - SOMORROSTRO J.D.
ORDIZIA K.E. - DEUSTO S.D.
PASAIA K.E. - LAGUN ONAK C.D.
SAN IGNACIO C.D. - BEASAIN S.D.
BASCONIA C.D. - ALAVES S.A.D.
AMURRIO C.F. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
BERMEO F.T.. - BALMASEDA F.C.
SODUPE U.C. - ZAMUDIO S.D.
SAN PEDRO S.D. - SANTURTZI C.D.
Igo

Jardunaldia: 37

2019/05/12

PORTUGALETE C. - SANTURTZI C.D.
SESTAO RIVER C. - SANTUTXU F.C.
SOMORROSTRO J.D. - ORDIZIA K.E.
DEUSTO S.D. - PASAIA K.E.
LAGUN ONAK C.D. - SAN IGNACIO C.D.
BEASAIN S.D. - BASCONIA C.D.
ALAVES S.A.D. - AMURRIO C.F.
REAL SOCIEDAD S.A.D. - BERMEO F.T..
BALMASEDA F.C. - SODUPE U.C.
ZAMUDIO S.D. - SAN PEDRO S.D.
Igo

Jardunaldia: 38

2019/05/19

SANTUTXU F.C. - PORTUGALETE C.
ORDIZIA K.E. - SESTAO RIVER C.
PASAIA K.E. - SOMORROSTRO J.D.
SAN IGNACIO C.D. - DEUSTO S.D.
BASCONIA C.D. - LAGUN ONAK C.D.
AMURRIO C.F. - BEASAIN S.D.
BERMEO F.T.. - ALAVES S.A.D.
SODUPE U.C. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
SAN PEDRO S.D. - BALMASEDA F.C.
SANTURTZI C.D. - ZAMUDIO S.D.
Igo
inprimatu