JUBENILA JUBENILEN OHOREZKO MAILA NAZIONALA  Multzoa II

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 SANTUTXU F.C. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BILBO MALLONA (H.Artificial)
2 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BILBO MALLONA (H.Artificial)
3 ALAVES S.A.D. Azul Blanca Asignatu gabe Asignatu gabe GASTEIZ COMPAÑON (H.Artificial)
4 GETXO C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe GETXO FADURA (H.Natural)
5 EIBAR S.A.D. AZULGRANA AZUL AZULGRANAS EIBAR UNBE INF. (H.Artificial)
6 OSASUNA C.A. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe IRUÑA TAJONAR (H.Artificial)
7 ANTIGUOKO K.E. AZUL CELESTE AZUL CELESTE AZUL CELESTE DONOSTIA BERIO (H.Artificial)
8 VALVANERA C.D. BLANCA Asignatu gabe Asignatu gabe LOGROÑO INSTALACIONES C.D.BERCEO (H.Natural)
9 TXANTREA UDC KKE Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe PAMPLONA INST. CHANTREA
10 OBERENA C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe PAMPLONA OBERENA- (H.Artificial)
11 REAL SOCIEDAD S.A.D. Azul y Blanca Blanco Azul y Blancas DONOSTIA ZUBIETA (H.Natural)
12 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD Roja Asignatu gabe Asignatu gabe SORIA FRANCISCO RUBIO
13 PAMPLONA C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe LIZASOAIN BEITIKUNTZEA (H.A.)
14 AMOREBIETA S.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe AMOREBIETA TXOLON (H.Artificial)
15 SAN JUAN A.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe PAMPLONA SAN JUAN- (H.Artificial)
16 ATHLETIC CLUB Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BILBO LEZAMA- (H.Natural)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2018/09/02

SANTUTXU F.C. 0 - 1 ALAVES S.A.D.
AMOREBIETA S.D. 0 - 0 EIBAR S.A.D.
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 3 - 0 ANTIGUOKO K.E.
OBERENA C.D. 1 - 2 TXANTREA UDC KKE
VALVANERA C.D. 1 - 0 REAL SOCIEDAD S.A.D.
OSASUNA C.A. 3 - 1 PAMPLONA C.D.
GETXO C.D. 0 - 1 SAN JUAN A.D.
ATHLETIC CLUB 2 - 3 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
Igo

Jardunaldia: 2

2018/09/09

ALAVES S.A.D. 2 - 2 ATHLETIC CLUB
EIBAR S.A.D. 3 - 2 SANTUTXU F.C.
ANTIGUOKO K.E. 1 - 0 AMOREBIETA S.D.
TXANTREA UDC KKE 1 - 3 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
REAL SOCIEDAD S.A.D. 9 - 0 OBERENA C.D.
PAMPLONA C.D. 2 - 2 VALVANERA C.D.
SAN JUAN A.D. 0 - 4 OSASUNA C.A.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 2 - 1 GETXO C.D.
Igo

Jardunaldia: 3

2018/09/16

ALAVES S.A.D. 1 - 1 EIBAR S.A.D.
SANTUTXU F.C. 1 - 4 ANTIGUOKO K.E.
AMOREBIETA S.D. 1 - 3 TXANTREA UDC KKE
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 2 - 1 REAL SOCIEDAD S.A.D.
OBERENA C.D. 1 - 1 PAMPLONA C.D.
VALVANERA C.D. 3 - 1 SAN JUAN A.D.
OSASUNA C.A. 1 - 4 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
ATHLETIC CLUB 5 - 0 GETXO C.D.
Igo

Jardunaldia: 4

2018/09/23

EIBAR S.A.D. 1 - 1 ATHLETIC CLUB
ANTIGUOKO K.E. 0 - 0 ALAVES S.A.D.
TXANTREA UDC KKE 1 - 0 SANTUTXU F.C.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 4 - 1 AMOREBIETA S.D.
PAMPLONA C.D. 1 - 0 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
SAN JUAN A.D. 2 - 1 OBERENA C.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 2 - 1 VALVANERA C.D.
GETXO C.D. 1 - 1 OSASUNA C.A.
Igo

Jardunaldia: 5

2018/09/30

EIBAR S.A.D. 3 - 1 ANTIGUOKO K.E.
ALAVES S.A.D. 2 - 2 TXANTREA UDC KKE
SANTUTXU F.C. 1 - 5 REAL SOCIEDAD S.A.D.
AMOREBIETA S.D. 0 - 2 PAMPLONA C.D.
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 3 - 2 SAN JUAN A.D.
OBERENA C.D. 1 - 2 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
VALVANERA C.D. 3 - 2 GETXO C.D.
ATHLETIC CLUB 0 - 0 OSASUNA C.A.
Igo

Jardunaldia: 6

2018/10/07

ANTIGUOKO K.E. 1 - 1 ATHLETIC CLUB
TXANTREA UDC KKE 3 - 3 EIBAR S.A.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 3 - 1 ALAVES S.A.D.
PAMPLONA C.D. 4 - 1 SANTUTXU F.C.
SAN JUAN A.D. 3 - 0 AMOREBIETA S.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 3 - 1 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
GETXO C.D. 3 - 0 OBERENA C.D.
OSASUNA C.A. 0 - 2 VALVANERA C.D.
Igo

Jardunaldia: 7

2018/10/14

ANTIGUOKO K.E. 2 - 2 TXANTREA UDC KKE
EIBAR S.A.D. 0 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
ALAVES S.A.D. 6 - 1 PAMPLONA C.D.
SANTUTXU F.C. 3 - 2 SAN JUAN A.D.
AMOREBIETA S.D. 0 - 1 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 0 - 0 GETXO C.D.
OBERENA C.D. 2 - 4 OSASUNA C.A.
ATHLETIC CLUB 2 - 0 VALVANERA C.D.
Igo

Jardunaldia: 8

2018/10/21

TXANTREA UDC KKE 2 - 1 ATHLETIC CLUB
REAL SOCIEDAD S.A.D. 6 - 0 ANTIGUOKO K.E.
PAMPLONA C.D. 1 - 2 EIBAR S.A.D.
SAN JUAN A.D. 2 - 3 ALAVES S.A.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 3 - 0 SANTUTXU F.C.
GETXO C.D. 4 - 2 AMOREBIETA S.D.
OSASUNA C.A. 3 - 3 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
VALVANERA C.D. 0 - 0 OBERENA C.D.
Igo

Jardunaldia: 9

2018/10/28

TXANTREA UDC KKE 1 - 3 REAL SOCIEDAD S.A.D.
ANTIGUOKO K.E. 1 - 2 PAMPLONA C.D.
EIBAR S.A.D. 1 - 0 SAN JUAN A.D.
ALAVES S.A.D. 2 - 1 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
SANTUTXU F.C. 2 - 0 GETXO C.D.
AMOREBIETA S.D. 0 - 0 OSASUNA C.A.
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 2 - 0 VALVANERA C.D.
ATHLETIC CLUB 6 - 0 OBERENA C.D.
Igo

Jardunaldia: 10

2018/11/04

REAL SOCIEDAD S.A.D. 4 - 2 ATHLETIC CLUB
PAMPLONA C.D. 0 - 7 TXANTREA UDC KKE
SAN JUAN A.D. 1 - 3 ANTIGUOKO K.E.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 3 - 0 EIBAR S.A.D.
GETXO C.D. 1 - 1 ALAVES S.A.D.
OSASUNA C.A. 1 - 2 SANTUTXU F.C.
VALVANERA C.D. 0 - 1 AMOREBIETA S.D.
OBERENA C.D. 0 - 3 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
Igo

Jardunaldia: 11

2018/11/11

REAL SOCIEDAD S.A.D. 4 - 0 PAMPLONA C.D.
TXANTREA UDC KKE 1 - 0 SAN JUAN A.D.
ANTIGUOKO K.E. 2 - 2 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
EIBAR S.A.D. 2 - 0 GETXO C.D.
ALAVES S.A.D. 2 - 1 OSASUNA C.A.
SANTUTXU F.C. 0 - 0 VALVANERA C.D.
AMOREBIETA S.D. 0 - 4 OBERENA C.D.
ATHLETIC CLUB 1 - 1 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
Igo

Jardunaldia: 12

2018/11/18

PAMPLONA C.D. 2 - 0 ATHLETIC CLUB
SAN JUAN A.D. 2 - 0 REAL SOCIEDAD S.A.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 1 - 2 TXANTREA UDC KKE
GETXO C.D. 0 - 2 ANTIGUOKO K.E.
OSASUNA C.A. 1 - 2 EIBAR S.A.D.
VALVANERA C.D. 0 - 0 ALAVES S.A.D.
OBERENA C.D. 1 - 1 SANTUTXU F.C.
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 6 - 2 AMOREBIETA S.D.
Igo

Jardunaldia: 13

2018/11/25

PAMPLONA C.D. 2 - 2 SAN JUAN A.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 3 - 1 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
TXANTREA UDC KKE 2 - 0 GETXO C.D.
ANTIGUOKO K.E. 2 - 2 OSASUNA C.A.
EIBAR S.A.D. 2 - 2 VALVANERA C.D.
ALAVES S.A.D. 5 - 1 OBERENA C.D.
SANTUTXU F.C. 1 - 3 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
ATHLETIC CLUB 4 - 0 AMOREBIETA S.D.
Igo

Jardunaldia: 14

2018/12/02

ATHLETIC CLUB 0 - 1 SAN JUAN A.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 2 - 1 PAMPLONA C.D.
GETXO C.D. 0 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
OSASUNA C.A. 1 - 1 TXANTREA UDC KKE
VALVANERA C.D. 0 - 2 ANTIGUOKO K.E.
OBERENA C.D. 1 - 3 EIBAR S.A.D.
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 2 - 1 ALAVES S.A.D.
AMOREBIETA S.D. 0 - 0 SANTUTXU F.C.
Igo

Jardunaldia: 15

2018/12/06

SAN JUAN A.D. 0 - 0 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
PAMPLONA C.D. 2 - 1 GETXO C.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 0 - 1 OSASUNA C.A.
TXANTREA UDC KKE 1 - 0 VALVANERA C.D.
ANTIGUOKO K.E. 1 - 1 OBERENA C.D.
EIBAR S.A.D. 0 - 0 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
ALAVES S.A.D. 7 - 0 AMOREBIETA S.D.
SANTUTXU F.C. 1 - 2 ATHLETIC CLUB
Igo

Jardunaldia: 16

2018/12/09

ALAVES S.A.D. 5 - 0 SANTUTXU F.C.
EIBAR S.A.D. 4 - 0 AMOREBIETA S.D.
ANTIGUOKO K.E. 2 - 1 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
TXANTREA UDC KKE 4 - 0 OBERENA C.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 2 - 0 VALVANERA C.D.
PAMPLONA C.D. 1 - 1 OSASUNA C.A.
SAN JUAN A.D. 3 - 0 GETXO C.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 2 - 0 ATHLETIC CLUB
Igo

Jardunaldia: 17

2018/12/16

ATHLETIC CLUB 2 - 2 ALAVES S.A.D.
SANTUTXU F.C. 0 - 1 EIBAR S.A.D.
AMOREBIETA S.D. 0 - 0 ANTIGUOKO K.E.
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 4 - 3 TXANTREA UDC KKE
OBERENA C.D. 1 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
VALVANERA C.D. 2 - 0 PAMPLONA C.D.
OSASUNA C.A. 0 - 2 SAN JUAN A.D.
GETXO C.D. 0 - 1 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
Igo

Jardunaldia: 18

2018/12/23

EIBAR S.A.D. 1 - 2 ALAVES S.A.D.
ANTIGUOKO K.E. 1 - 0 SANTUTXU F.C.
TXANTREA UDC KKE 1 - 0 AMOREBIETA S.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 0 - 1 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
PAMPLONA C.D. 3 - 0 OBERENA C.D.
SAN JUAN A.D. 1 - 0 VALVANERA C.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 0 - 1 OSASUNA C.A.
GETXO C.D. 0 - 2 ATHLETIC CLUB
Igo

Jardunaldia: 19

2019/01/13

ATHLETIC CLUB 4 - 1 EIBAR S.A.D.
ALAVES S.A.D. 1 - 2 ANTIGUOKO K.E.
SANTUTXU F.C. 2 - 2 TXANTREA UDC KKE
AMOREBIETA S.D. 1 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 3 - 1 PAMPLONA C.D.
OBERENA C.D. 0 - 0 SAN JUAN A.D.
VALVANERA C.D. 2 - 1 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
OSASUNA C.A. 2 - 2 GETXO C.D.
Igo

Jardunaldia: 20

2019/01/20

ANTIGUOKO K.E. 1 - 1 EIBAR S.A.D.
TXANTREA UDC KKE 1 - 1 ALAVES S.A.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 9 - 1 SANTUTXU F.C.
PAMPLONA C.D. 2 - 0 AMOREBIETA S.D.
SAN JUAN A.D. 0 - 4 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 4 - 0 OBERENA C.D.
GETXO C.D. 2 - 2 VALVANERA C.D.
OSASUNA C.A. 3 - 2 ATHLETIC CLUB
Igo

Jardunaldia: 21

2019/01/27

ATHLETIC CLUB 2 - 2 ANTIGUOKO K.E.
EIBAR S.A.D. 1 - 2 TXANTREA UDC KKE
ALAVES S.A.D. 1 - 0 REAL SOCIEDAD S.A.D.
SANTUTXU F.C. 3 - 1 PAMPLONA C.D.
AMOREBIETA S.D. 0 - 1 SAN JUAN A.D.
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 2 - 0 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
OBERENA C.D. 3 - 1 GETXO C.D.
VALVANERA C.D. 0 - 1 OSASUNA C.A.
Igo

Jardunaldia: 22

2019/02/03

TXANTREA UDC KKE 0 - 2 ANTIGUOKO K.E.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 2 - 0 EIBAR S.A.D.
PAMPLONA C.D. 2 - 1 ALAVES S.A.D.
SAN JUAN A.D. 1 - 0 SANTUTXU F.C.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 0 - 0 AMOREBIETA S.D.
GETXO C.D. 0 - 4 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
OSASUNA C.A. 5 - 0 OBERENA C.D.
VALVANERA C.D. 1 - 4 ATHLETIC CLUB
Igo

Jardunaldia: 23

2019/02/10

ATHLETIC CLUB 1 - 1 TXANTREA UDC KKE
ANTIGUOKO K.E. 1 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
EIBAR S.A.D. 2 - 0 PAMPLONA C.D.
ALAVES S.A.D. 1 - 0 SAN JUAN A.D.
SANTUTXU F.C. 3 - 3 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
AMOREBIETA S.D. 2 - 2 GETXO C.D.
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 0 - 0 OSASUNA C.A.
OBERENA C.D. 3 - 2 VALVANERA C.D.
Igo

Jardunaldia: 24

2019/02/17

REAL SOCIEDAD S.A.D. 3 - 0 TXANTREA UDC KKE
PAMPLONA C.D. 0 - 0 ANTIGUOKO K.E.
SAN JUAN A.D. 1 - 2 EIBAR S.A.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 0 - 1 ALAVES S.A.D.
GETXO C.D. 3 - 6 SANTUTXU F.C.
OSASUNA C.A. 4 - 0 AMOREBIETA S.D.
VALVANERA C.D. 0 - 2 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
OBERENA C.D. 1 - 2 ATHLETIC CLUB
Igo

Jardunaldia: 25

2019/03/03

ATHLETIC CLUB 4 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
TXANTREA UDC KKE 0 - 0 PAMPLONA C.D.
ANTIGUOKO K.E. 1 - 0 SAN JUAN A.D.
EIBAR S.A.D. 1 - 2 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
ALAVES S.A.D. 8 - 0 GETXO C.D.
SANTUTXU F.C. 0 - 0 OSASUNA C.A.
AMOREBIETA S.D. 1 - 2 VALVANERA C.D.
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 4 - 2 OBERENA C.D.
Igo

Jardunaldia: 26

2019/03/10

PAMPLONA C.D. 2 - 1 REAL SOCIEDAD S.A.D.
SAN JUAN A.D. 1 - 1 TXANTREA UDC KKE
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 2 - 1 ANTIGUOKO K.E.
GETXO C.D. 0 - 2 EIBAR S.A.D.
OSASUNA C.A. 3 - 3 ALAVES S.A.D.
VALVANERA C.D. 1 - 0 SANTUTXU F.C.
OBERENA C.D. 3 - 1 AMOREBIETA S.D.
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 2 - 4 ATHLETIC CLUB
Igo

Jardunaldia: 27

2019/03/17

ATHLETIC CLUB 2 - 1 PAMPLONA C.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 6 - 1 SAN JUAN A.D.
TXANTREA UDC KKE 3 - 1 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
ANTIGUOKO K.E. 4 - 0 GETXO C.D.
EIBAR S.A.D. 2 - 1 OSASUNA C.A.
ALAVES S.A.D. 3 - 0 VALVANERA C.D.
SANTUTXU F.C. 1 - 2 OBERENA C.D.
AMOREBIETA S.D. 2 - 4 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
Igo

Jardunaldia: 28

2019/03/24

SAN JUAN A.D. 0 - 0 PAMPLONA C.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 2 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
GETXO C.D. 0 - 6 TXANTREA UDC KKE
OSASUNA C.A. 2 - 0 ANTIGUOKO K.E.
VALVANERA C.D. 3 - 5 EIBAR S.A.D.
OBERENA C.D. 0 - 1 ALAVES S.A.D.
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 6 - 0 SANTUTXU F.C.
AMOREBIETA S.D. 1 - 3 ATHLETIC CLUB
Igo

Jardunaldia: 29

2019/03/31

SAN JUAN A.D. 2 - 2 ATHLETIC CLUB
PAMPLONA C.D. 1 - 1 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
REAL SOCIEDAD S.A.D. 6 - 2 GETXO C.D.
TXANTREA UDC KKE 1 - 1 OSASUNA C.A.
ANTIGUOKO K.E. 2 - 1 VALVANERA C.D.
EIBAR S.A.D. 4 - 0 OBERENA C.D.
ALAVES S.A.D. 2 - 2 NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD
SANTUTXU F.C. 2 - 1 AMOREBIETA S.D.
Igo

Jardunaldia: 30

2019/04/07

DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 4 - 0 SAN JUAN A.D.
GETXO C.D. 0 - 3 PAMPLONA C.D.
OSASUNA C.A. 1 - 3 REAL SOCIEDAD S.A.D.
VALVANERA C.D. 0 - 1 TXANTREA UDC KKE
OBERENA C.D. 1 - 1 ANTIGUOKO K.E.
NUMANCIA DE SORIA C.D. SAD 3 - 2 EIBAR S.A.D.
AMOREBIETA S.D. 0 - 3 ALAVES S.A.D.
ATHLETIC CLUB 7 - 0 SANTUTXU F.C.
Igo
inprimatu