JUBENILA JUBENILEN LIGA NAZIONALA  Multzoa IV

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BILBO MALLONA (H.Artificial)
2 INDARTSU C. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BASAURI SOLOARTE (H.Artificial)
3 DEPORTIVO ALAVES S.A.D. Azul Blanca Asignatu gabe Asignatu gabe GASTEIZ BETO—O (H.Artificial)
4 AURRERA DE VITORIA C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe GASTEIZ OLARANBE (H.Artificial)
5 ZARAUTZ K.E. Txuria Beltza Txuria ZARAUTZ ASTI (H.Natural)
6 HERNANI C.D. VERDE BLANCO VERDE HERNANI ZUBIPE (H.Artificial)
7 S.A.N.S.E. Arrupe Chaminade CDF AZUL-BLANCO AZUL BLANCAS DONOSTIA FELIX GARIN (H.Artificial)
8 ANTIGUOKO K.E. AZUL CELESTE AZUL CELESTE AZUL CELESTE DONOSTIA BERIO (H.Artificial)
9 REAL SOCIEDAD S.A.D. Azul y Blanca Blanco Azul y Blancas DONOSTIA ZUBIETA (H.Artificial)
10 BEASAIN S.D. TXURI URDINA TXURIA TXURI URDINA BEASAIN LOINAZ (H.Artificial)
11 ARENAS C. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe GETXO GOBELA (Artificial)
12 VASCONIA C.D. GRANATE/NEGRO NEGRO granate/negro DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
13 TOLOSA C.F. AZUL AZUL AZULES TOLOSA BERAZUBI (H.Natural)
14 LEIOA S.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe LEIOA SARRIENA (H.Artificial)
15 CULTURAL DE DURANGO Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe DURANGO TABIRA (H.Artificial)
16 ATHLETIC CLUB Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BILBO LEZAMA (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2018/09/09

DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 4 - 2 DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
LEIOA S.D. 1 - 0 ZARAUTZ K.E.
VASCONIA C.D. 1 - 0 S.A.N.S.E. Arrupe Chaminade CDF
BEASAIN S.D. 0 - 1 REAL SOCIEDAD S.A.D.
ANTIGUOKO K.E. 0 - 0 ARENAS C.
HERNANI C.D. 3 - 0 TOLOSA C.F.
AURRERA DE VITORIA C.D. 1 - 1 CULTURAL DE DURANGO
ATHLETIC CLUB 1 - 1 INDARTSU C.
Igo

Jardunaldia: 2

2018/09/16

DEPORTIVO ALAVES S.A.D. 1 - 3 ATHLETIC CLUB
ZARAUTZ K.E. 1 - 3 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
S.A.N.S.E. Arrupe Chaminade CDF 2 - 0 LEIOA S.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 0 - 0 VASCONIA C.D.
ARENAS C. 2 - 2 BEASAIN S.D.
TOLOSA C.F. 0 - 0 ANTIGUOKO K.E.
CULTURAL DE DURANGO 3 - 2 HERNANI C.D.
INDARTSU C. 2 - 0 AURRERA DE VITORIA C.D.
Igo

Jardunaldia: 3

2018/09/23

DEPORTIVO ALAVES S.A.D. 2 - 2 ZARAUTZ K.E.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 5 - 0 S.A.N.S.E. Arrupe Chaminade CDF
LEIOA S.D. 1 - 4 REAL SOCIEDAD S.A.D.
VASCONIA C.D. 2 - 1 ARENAS C.
BEASAIN S.D. 2 - 1 TOLOSA C.F.
ANTIGUOKO K.E. 5 - 0 CULTURAL DE DURANGO
HERNANI C.D. 2 - 1 INDARTSU C.
ATHLETIC CLUB 6 - 0 AURRERA DE VITORIA C.D.
Igo

Jardunaldia: 4

2018/09/30

ZARAUTZ K.E. 1 - 1 ATHLETIC CLUB
S.A.N.S.E. Arrupe Chaminade CDF 1 - 3 DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 1 - 2 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
ARENAS C. 0 - 1 LEIOA S.D.
TOLOSA C.F. 3 - 2 VASCONIA C.D.
CULTURAL DE DURANGO 1 - 1 BEASAIN S.D.
INDARTSU C. 1 - 1 ANTIGUOKO K.E.
AURRERA DE VITORIA C.D. 1 - 2 HERNANI C.D.
Igo

Jardunaldia: 5

2018/10/07

ZARAUTZ K.E. 0 - 2 S.A.N.S.E. Arrupe Chaminade CDF
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. 2 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 1 - 1 ARENAS C.
LEIOA S.D. 2 - 2 TOLOSA C.F.
VASCONIA C.D. 0 - 1 CULTURAL DE DURANGO
BEASAIN S.D. 4 - 0 INDARTSU C.
ANTIGUOKO K.E. 0 - 1 AURRERA DE VITORIA C.D.
ATHLETIC CLUB 5 - 2 HERNANI C.D.
Igo

Jardunaldia: 6

2018/10/14

S.A.N.S.E. Arrupe Chaminade CDF 1 - 3 ATHLETIC CLUB
REAL SOCIEDAD S.A.D. 4 - 2 ZARAUTZ K.E.
ARENAS C. 3 - 2 DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
TOLOSA C.F. 0 - 1 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
CULTURAL DE DURANGO 1 - 0 LEIOA S.D.
INDARTSU C. 1 - 1 VASCONIA C.D.
AURRERA DE VITORIA C.D. 2 - 0 BEASAIN S.D.
HERNANI C.D. 1 - 1 ANTIGUOKO K.E.
Igo

Jardunaldia: 7

2018/10/21

S.A.N.S.E. Arrupe Chaminade CDF 0 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
ZARAUTZ K.E. 0 - 1 ARENAS C.
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. 2 - 3 TOLOSA C.F.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 1 - 0 CULTURAL DE DURANGO
LEIOA S.D. 2 - 1 INDARTSU C.
VASCONIA C.D. 1 - 2 AURRERA DE VITORIA C.D.
BEASAIN S.D. 4 - 0 HERNANI C.D.
ATHLETIC CLUB 2 - 0 ANTIGUOKO K.E.
Igo

Jardunaldia: 8

2018/10/28

REAL SOCIEDAD S.A.D. 1 - 0 ATHLETIC CLUB
ARENAS C. 2 - 1 S.A.N.S.E. Arrupe Chaminade CDF
TOLOSA C.F. 1 - 2 ZARAUTZ K.E.
CULTURAL DE DURANGO 3 - 3 DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
INDARTSU C. 1 - 3 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
AURRERA DE VITORIA C.D. 0 - 0 LEIOA S.D.
HERNANI C.D. 0 - 0 VASCONIA C.D.
ANTIGUOKO K.E. 7 - 0 BEASAIN S.D.
Igo

Jardunaldia: 9

2018/11/04

REAL SOCIEDAD S.A.D. 1 - 1 ARENAS C.
S.A.N.S.E. Arrupe Chaminade CDF 2 - 0 TOLOSA C.F.
ZARAUTZ K.E. 1 - 0 CULTURAL DE DURANGO
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. 1 - 2 INDARTSU C.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 1 - 3 AURRERA DE VITORIA C.D.
LEIOA S.D. 3 - 1 HERNANI C.D.
VASCONIA C.D. 0 - 1 ANTIGUOKO K.E.
ATHLETIC CLUB 4 - 0 BEASAIN S.D.
Igo

Jardunaldia: 10

2018/11/11

ARENAS C. 4 - 0 ATHLETIC CLUB
TOLOSA C.F. 0 - 3 REAL SOCIEDAD S.A.D.
CULTURAL DE DURANGO 1 - 1 S.A.N.S.E. Arrupe Chaminade CDF
INDARTSU C. 2 - 0 ZARAUTZ K.E.
AURRERA DE VITORIA C.D. 2 - 3 DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
HERNANI C.D. 1 - 0 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
ANTIGUOKO K.E. 1 - 1 LEIOA S.D.
BEASAIN S.D. 1 - 2 VASCONIA C.D.
Igo

Jardunaldia: 11

2018/11/18

ARENAS C. 1 - 2 TOLOSA C.F.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 3 - 1 CULTURAL DE DURANGO
S.A.N.S.E. Arrupe Chaminade CDF 0 - 1 INDARTSU C.
ZARAUTZ K.E. 0 - 4 AURRERA DE VITORIA C.D.
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. 3 - 1 HERNANI C.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 2 - 0 ANTIGUOKO K.E.
LEIOA S.D. 2 - 2 BEASAIN S.D.
ATHLETIC CLUB 4 - 2 VASCONIA C.D.
Igo

Jardunaldia: 12

2018/11/25

TOLOSA C.F. 3 - 4 ATHLETIC CLUB
CULTURAL DE DURANGO 1 - 2 ARENAS C.
INDARTSU C. 0 - 0 REAL SOCIEDAD S.A.D.
AURRERA DE VITORIA C.D. 4 - 2 S.A.N.S.E. Arrupe Chaminade CDF
HERNANI C.D. 3 - 1 ZARAUTZ K.E.
ANTIGUOKO K.E. 3 - 0 DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
BEASAIN S.D. 2 - 0 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
VASCONIA C.D. 3 - 0 LEIOA S.D.
Igo

Jardunaldia: 13

2018/12/02

TOLOSA C.F. 2 - 2 CULTURAL DE DURANGO
ARENAS C. 1 - 0 INDARTSU C.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 1 - 0 AURRERA DE VITORIA C.D.
S.A.N.S.E. Arrupe Chaminade CDF 2 - 4 HERNANI C.D.
ZARAUTZ K.E. 0 - 2 ANTIGUOKO K.E.
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. 1 - 1 BEASAIN S.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 1 - 2 VASCONIA C.D.
ATHLETIC CLUB 1 - 0 LEIOA S.D.
Igo

Jardunaldia: 14

2018/12/09

ATHLETIC CLUB 4 - 2 CULTURAL DE DURANGO
INDARTSU C. 1 - 3 TOLOSA C.F.
AURRERA DE VITORIA C.D. 2 - 0 ARENAS C.
HERNANI C.D. 0 - 1 REAL SOCIEDAD S.A.D.
ANTIGUOKO K.E. 4 - 2 S.A.N.S.E. Arrupe Chaminade CDF
BEASAIN S.D. 1 - 0 ZARAUTZ K.E.
VASCONIA C.D. 1 - 0 DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
LEIOA S.D. 1 - 0 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
Igo

Jardunaldia: 15

2018/12/16

CULTURAL DE DURANGO 3 - 3 INDARTSU C.
TOLOSA C.F. 4 - 1 AURRERA DE VITORIA C.D.
ARENAS C. 0 - 3 HERNANI C.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 4 - 0 ANTIGUOKO K.E.
S.A.N.S.E. Arrupe Chaminade CDF 2 - 2 BEASAIN S.D.
ZARAUTZ K.E. 0 - 0 VASCONIA C.D.
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. 2 - 1 LEIOA S.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 2 - 1 ATHLETIC CLUB
Igo

Jardunaldia: 16

2018/12/23

DEPORTIVO ALAVES S.A.D. 3 - 1 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
ZARAUTZ K.E. 3 - 1 LEIOA S.D.
S.A.N.S.E. Arrupe Chaminade CDF 1 - 1 VASCONIA C.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 2 - 1 BEASAIN S.D.
ARENAS C. 0 - 0 ANTIGUOKO K.E.
TOLOSA C.F. 0 - 0 HERNANI C.D.
CULTURAL DE DURANGO 2 - 0 AURRERA DE VITORIA C.D.
INDARTSU C. 1 - 2 ATHLETIC CLUB
Igo

Jardunaldia: 17

2019/01/06

ATHLETIC CLUB 4 - 0 DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 2 - 0 ZARAUTZ K.E.
LEIOA S.D. 2 - 0 S.A.N.S.E. Arrupe Chaminade CDF
VASCONIA C.D. 0 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
BEASAIN S.D. 0 - 2 ARENAS C.
ANTIGUOKO K.E. 2 - 1 TOLOSA C.F.
HERNANI C.D. 3 - 2 CULTURAL DE DURANGO
AURRERA DE VITORIA C.D. 1 - 1 INDARTSU C.
Igo

Jardunaldia: 18

2019/01/13

ZARAUTZ K.E. 1 - 0 DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
S.A.N.S.E. Arrupe Chaminade CDF 1 - 2 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
REAL SOCIEDAD S.A.D. 2 - 2 LEIOA S.D.
ARENAS C. 2 - 1 VASCONIA C.D.
TOLOSA C.F. 1 - 0 BEASAIN S.D.
CULTURAL DE DURANGO 1 - 1 ANTIGUOKO K.E.
INDARTSU C. 2 - 2 HERNANI C.D.
AURRERA DE VITORIA C.D. 1 - 4 ATHLETIC CLUB
Igo

Jardunaldia: 19

2019/01/20

ATHLETIC CLUB 1 - 0 ZARAUTZ K.E.
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. 9 - 1 S.A.N.S.E. Arrupe Chaminade CDF
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 0 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
LEIOA S.D. 1 - 2 ARENAS C.
VASCONIA C.D. 5 - 2 TOLOSA C.F.
BEASAIN S.D. 2 - 1 CULTURAL DE DURANGO
ANTIGUOKO K.E. 3 - 2 INDARTSU C.
HERNANI C.D. 1 - 1 AURRERA DE VITORIA C.D.
Igo

Jardunaldia: 20

2019/01/27

S.A.N.S.E. Arrupe Chaminade CDF 0 - 1 ZARAUTZ K.E.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 1 - 2 DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
ARENAS C. 1 - 1 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
TOLOSA C.F. 3 - 5 LEIOA S.D.
CULTURAL DE DURANGO 2 - 1 VASCONIA C.D.
INDARTSU C. 2 - 2 BEASAIN S.D.
AURRERA DE VITORIA C.D. 2 - 1 ANTIGUOKO K.E.
HERNANI C.D. 2 - 5 ATHLETIC CLUB
Igo

Jardunaldia: 21

2019/02/03

ATHLETIC CLUB 1 - 0 S.A.N.S.E. Arrupe Chaminade CDF
ZARAUTZ K.E. 1 - 3 REAL SOCIEDAD S.A.D.
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. 3 - 3 ARENAS C.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 1 - 0 TOLOSA C.F.
LEIOA S.D. 1 - 0 CULTURAL DE DURANGO
VASCONIA C.D. 1 - 0 INDARTSU C.
BEASAIN S.D. 3 - 0 AURRERA DE VITORIA C.D.
ANTIGUOKO K.E. 0 - 1 HERNANI C.D.
Igo

Jardunaldia: 22

2019/02/10

REAL SOCIEDAD S.A.D. 5 - 0 S.A.N.S.E. Arrupe Chaminade CDF
ARENAS C. 1 - 0 ZARAUTZ K.E.
TOLOSA C.F. 1 - 0 DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
CULTURAL DE DURANGO 1 - 2 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
INDARTSU C. 0 - 3 LEIOA S.D.
AURRERA DE VITORIA C.D. 0 - 2 VASCONIA C.D.
HERNANI C.D. 1 - 1 BEASAIN S.D.
ANTIGUOKO K.E. 1 - 2 ATHLETIC CLUB
Igo

Jardunaldia: 23

2019/02/17

ATHLETIC CLUB 1 - 1 REAL SOCIEDAD S.A.D.
S.A.N.S.E. Arrupe Chaminade CDF 0 - 4 ARENAS C.
ZARAUTZ K.E. 2 - 0 TOLOSA C.F.
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. 3 - 4 CULTURAL DE DURANGO
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 3 - 0 INDARTSU C.
LEIOA S.D. 1 - 0 AURRERA DE VITORIA C.D.
VASCONIA C.D. 1 - 1 HERNANI C.D.
BEASAIN S.D. 2 - 2 ANTIGUOKO K.E.
Igo

Jardunaldia: 24

2019/03/03

ARENAS C. 2 - 1 REAL SOCIEDAD S.A.D.
TOLOSA C.F. 2 - 3 S.A.N.S.E. Arrupe Chaminade CDF
CULTURAL DE DURANGO 0 - 1 ZARAUTZ K.E.
INDARTSU C. 1 - 1 DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
AURRERA DE VITORIA C.D. 1 - 2 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
HERNANI C.D. 1 - 4 LEIOA S.D.
ANTIGUOKO K.E. 0 - 2 VASCONIA C.D.
BEASAIN S.D. 1 - 2 ATHLETIC CLUB
Igo

Jardunaldia: 25

2019/03/10

ATHLETIC CLUB 2 - 0 ARENAS C.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 1 - 3 TOLOSA C.F.
S.A.N.S.E. Arrupe Chaminade CDF 0 - 2 CULTURAL DE DURANGO
ZARAUTZ K.E. 2 - 1 INDARTSU C.
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. 3 - 4 AURRERA DE VITORIA C.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 0 - 1 HERNANI C.D.
LEIOA S.D. 4 - 1 ANTIGUOKO K.E.
VASCONIA C.D. 4 - 1 BEASAIN S.D.
Igo

Jardunaldia: 26

2019/03/17

TOLOSA C.F. 2 - 0 ARENAS C.
CULTURAL DE DURANGO 1 - 0 REAL SOCIEDAD S.A.D.
INDARTSU C. 2 - 0 S.A.N.S.E. Arrupe Chaminade CDF
AURRERA DE VITORIA C.D. 2 - 0 ZARAUTZ K.E.
HERNANI C.D. 0 - 3 DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
ANTIGUOKO K.E. 2 - 1 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
BEASAIN S.D. 2 - 2 LEIOA S.D.
VASCONIA C.D. 1 - 0 ATHLETIC CLUB
Igo

Jardunaldia: 27

2019/03/24

ATHLETIC CLUB 3 - 0 TOLOSA C.F.
ARENAS C. 1 - 0 CULTURAL DE DURANGO
REAL SOCIEDAD S.A.D. 4 - 0 INDARTSU C.
S.A.N.S.E. Arrupe Chaminade CDF 4 - 3 AURRERA DE VITORIA C.D.
ZARAUTZ K.E. 2 - 0 HERNANI C.D.
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. 1 - 1 ANTIGUOKO K.E.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 1 - 2 BEASAIN S.D.
LEIOA S.D. 3 - 2 VASCONIA C.D.
Igo

Jardunaldia: 28

2019/03/31

CULTURAL DE DURANGO 4 - 1 TOLOSA C.F.
INDARTSU C. 1 - 0 ARENAS C.
AURRERA DE VITORIA C.D. 1 - 1 REAL SOCIEDAD S.A.D.
HERNANI C.D. 2 - 0 S.A.N.S.E. Arrupe Chaminade CDF
ANTIGUOKO K.E. 1 - 1 ZARAUTZ K.E.
BEASAIN S.D. 2 - 1 DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
VASCONIA C.D. 1 - 1 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
LEIOA S.D. 1 - 2 ATHLETIC CLUB
Igo

Jardunaldia: 29

2019/04/07

CULTURAL DE DURANGO 0 - 0 ATHLETIC CLUB
TOLOSA C.F. 3 - 0 INDARTSU C.
ARENAS C. 0 - 1 AURRERA DE VITORIA C.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 2 - 0 HERNANI C.D.
S.A.N.S.E. Arrupe Chaminade CDF 5 - 1 ANTIGUOKO K.E.
ZARAUTZ K.E. 1 - 0 BEASAIN S.D.
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. 6 - 1 VASCONIA C.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 2 - 2 LEIOA S.D.
Igo

Jardunaldia: 30

2019/04/14

INDARTSU C. 0 - 2 CULTURAL DE DURANGO
AURRERA DE VITORIA C.D. 0 - 3 TOLOSA C.F.
HERNANI C.D. 0 - 4 ARENAS C.
ANTIGUOKO K.E. 1 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
BEASAIN S.D. 3 - 0 S.A.N.S.E. Arrupe Chaminade CDF
VASCONIA C.D. 0 - 0 ZARAUTZ K.E.
LEIOA S.D. 1 - 1 DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
ATHLETIC CLUB 1 - 0 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
Igo
inprimatu