JUBENILA JUBENILEN EUSKADIKO LIGA  Multzoa I

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BILBO MALLONA (H.Artificial)
2 SANTUTXU F.C. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BILBO MALLONA (H.Artificial)
3 OLARIZU C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe GASTEIZ OLARANBE (H.Artificial)
4 BALMASEDA F.C. S.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BALMASEDA SALINILLAS (H.Artificial)
5 GERNIKA CLUB S.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe GERNIKA URBIETA (H.Artificial)
6 EIBAR S.A.D. AZULGRANA AZUL AZULGRANAS EIBAR UNBE INF. (H.Artificial)
7 ANTIGUOKO K.E. AZUL CELESTE AZUL CELESTE AZUL CELESTE DONOSTIA BERIO (H.Artificial)
8 ASTRABUDUAKO F.T. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe ERANDIO SAN LORENZO (H.Artificial)
9 BASCONIA C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BASAURI ARTUNDUAGA
10 LAGUN ONAK C.D. BLANCA AZUL AZUL AZPEITIA GARMENDIPE-anexo (H.A.)
11 AÑORGA K.K.E TXURIA URDINA URDINA DONOSTIA REZOLA (H.Artificial)
12 LOYOLA INDAUTXU C. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BILBO AITXARTE (Artificial)
13 BARAKALDO C.F. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BARAKALDO LA SIEBE (H.Artificial)
14 DEUSTO S.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BILBAO ETXEZURI (H.Artificial)
15 ARIZNABARRA C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe GASTEIZ ARIZNABARRA (H.Artificial)
16 SALVATIERRA S.D. BLANCA NEGRO Asignatu gabe SALVATIERRA MUNIC.SALVATIERA (H.Natural)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2018/09/09

DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 2 - 3 OLARIZU C.D.
DEUSTO S.D. 2 - 4 GERNIKA CLUB S.D.
LOYOLA INDAUTXU C. 2 - 1 ANTIGUOKO K.E.
LAGUN ONAK C.D. 0 - 1 BASCONIA C.D.
ASTRABUDUAKO F.T. 1 - 2 AÑORGA K.K.E
EIBAR S.A.D. 3 - 3 BARAKALDO C.F.
BALMASEDA F.C. S.D. 0 - 0 ARIZNABARRA C.D.
SALVATIERRA S.D. 0 - 1 SANTUTXU F.C.
Igo

Jardunaldia: 2

2018/09/16

OLARIZU C.D. 5 - 0 SALVATIERRA S.D.
GERNIKA CLUB S.D. 1 - 0 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
ANTIGUOKO K.E. 2 - 5 DEUSTO S.D.
BASCONIA C.D. 3 - 0 LOYOLA INDAUTXU C.
AÑORGA K.K.E 4 - 0 LAGUN ONAK C.D.
BARAKALDO C.F. 2 - 0 ASTRABUDUAKO F.T.
ARIZNABARRA C.D. 0 - 1 EIBAR S.A.D.
SANTUTXU F.C. 1 - 1 BALMASEDA F.C. S.D.
Igo

Jardunaldia: 3

2018/09/23

OLARIZU C.D. 1 - 5 GERNIKA CLUB S.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 0 - 1 ANTIGUOKO K.E.
DEUSTO S.D. 4 - 1 BASCONIA C.D.
LOYOLA INDAUTXU C. 3 - 2 AÑORGA K.K.E
LAGUN ONAK C.D. 1 - 1 BARAKALDO C.F.
ASTRABUDUAKO F.T. 3 - 2 ARIZNABARRA C.D.
EIBAR S.A.D. 1 - 1 SANTUTXU F.C.
SALVATIERRA S.D. 1 - 0 BALMASEDA F.C. S.D.
Igo

Jardunaldia: 4

2018/09/30

GERNIKA CLUB S.D. 6 - 1 SALVATIERRA S.D.
ANTIGUOKO K.E. 1 - 3 OLARIZU C.D.
BASCONIA C.D. 1 - 1 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
AÑORGA K.K.E 1 - 3 DEUSTO S.D.
BARAKALDO C.F. 1 - 1 LOYOLA INDAUTXU C.
ARIZNABARRA C.D. 2 - 1 LAGUN ONAK C.D.
SANTUTXU F.C. 0 - 1 ASTRABUDUAKO F.T.
BALMASEDA F.C. S.D. 0 - 2 EIBAR S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 5

2018/10/07

GERNIKA CLUB S.D. 2 - 1 ANTIGUOKO K.E.
OLARIZU C.D. 2 - 2 BASCONIA C.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 5 - 1 AÑORGA K.K.E
DEUSTO S.D. 2 - 2 BARAKALDO C.F.
LOYOLA INDAUTXU C. 0 - 1 ARIZNABARRA C.D.
LAGUN ONAK C.D. 2 - 0 SANTUTXU F.C.
ASTRABUDUAKO F.T. 3 - 0 BALMASEDA F.C. S.D.
SALVATIERRA S.D. 1 - 0 EIBAR S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 6

2018/10/14

ANTIGUOKO K.E. 6 - 2 SALVATIERRA S.D.
BASCONIA C.D. 0 - 0 GERNIKA CLUB S.D.
AÑORGA K.K.E 3 - 2 OLARIZU C.D.
BARAKALDO C.F. 2 - 1 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
ARIZNABARRA C.D. 3 - 4 DEUSTO S.D.
SANTUTXU F.C. 3 - 2 LOYOLA INDAUTXU C.
BALMASEDA F.C. S.D. 3 - 2 LAGUN ONAK C.D.
EIBAR S.A.D. 3 - 1 ASTRABUDUAKO F.T.
Igo

Jardunaldia: 7

2018/10/21

ANTIGUOKO K.E. 1 - 3 BASCONIA C.D.
GERNIKA CLUB S.D. 2 - 0 AÑORGA K.K.E
OLARIZU C.D. 1 - 2 BARAKALDO C.F.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 2 - 0 ARIZNABARRA C.D.
DEUSTO S.D. 4 - 2 SANTUTXU F.C.
LOYOLA INDAUTXU C. 1 - 2 BALMASEDA F.C. S.D.
LAGUN ONAK C.D. 1 - 2 EIBAR S.A.D.
SALVATIERRA S.D. 1 - 1 ASTRABUDUAKO F.T.
Igo

Jardunaldia: 8

2018/10/28

BASCONIA C.D. 2 - 2 SALVATIERRA S.D.
AÑORGA K.K.E 2 - 1 ANTIGUOKO K.E.
BARAKALDO C.F. 1 - 1 GERNIKA CLUB S.D.
ARIZNABARRA C.D. 0 - 0 OLARIZU C.D.
SANTUTXU F.C. 2 - 2 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
BALMASEDA F.C. S.D. 1 - 4 DEUSTO S.D.
EIBAR S.A.D. 1 - 1 LOYOLA INDAUTXU C.
ASTRABUDUAKO F.T. 2 - 1 LAGUN ONAK C.D.
Igo

Jardunaldia: 9

2018/11/04

BASCONIA C.D. 2 - 0 AÑORGA K.K.E
ANTIGUOKO K.E. 2 - 2 BARAKALDO C.F.
GERNIKA CLUB S.D. 3 - 0 ARIZNABARRA C.D.
OLARIZU C.D. 2 - 1 SANTUTXU F.C.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 2 - 1 BALMASEDA F.C. S.D.
DEUSTO S.D. 2 - 2 EIBAR S.A.D.
LOYOLA INDAUTXU C. 1 - 2 ASTRABUDUAKO F.T.
SALVATIERRA S.D. 1 - 7 LAGUN ONAK C.D.
Igo

Jardunaldia: 10

2018/11/11

AÑORGA K.K.E 5 - 1 SALVATIERRA S.D.
BARAKALDO C.F. 1 - 1 BASCONIA C.D.
ARIZNABARRA C.D. 1 - 1 ANTIGUOKO K.E.
SANTUTXU F.C. 1 - 4 GERNIKA CLUB S.D.
BALMASEDA F.C. S.D. 2 - 2 OLARIZU C.D.
EIBAR S.A.D. 2 - 2 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
ASTRABUDUAKO F.T. 1 - 1 DEUSTO S.D.
LAGUN ONAK C.D. 0 - 1 LOYOLA INDAUTXU C.
Igo

Jardunaldia: 11

2018/11/18

AÑORGA K.K.E 0 - 2 BARAKALDO C.F.
BASCONIA C.D. 0 - 1 ARIZNABARRA C.D.
ANTIGUOKO K.E. 1 - 0 SANTUTXU F.C.
GERNIKA CLUB S.D. 3 - 0 BALMASEDA F.C. S.D.
OLARIZU C.D. 1 - 1 EIBAR S.A.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 1 - 0 ASTRABUDUAKO F.T.
DEUSTO S.D. 1 - 1 LAGUN ONAK C.D.
SALVATIERRA S.D. 1 - 4 LOYOLA INDAUTXU C.
Igo

Jardunaldia: 12

2018/11/25

BARAKALDO C.F. 2 - 0 SALVATIERRA S.D.
ARIZNABARRA C.D. 0 - 5 AÑORGA K.K.E
SANTUTXU F.C. 1 - 1 BASCONIA C.D.
BALMASEDA F.C. S.D. 1 - 2 ANTIGUOKO K.E.
EIBAR S.A.D. 1 - 4 GERNIKA CLUB S.D.
ASTRABUDUAKO F.T. 1 - 2 OLARIZU C.D.
LAGUN ONAK C.D. 2 - 3 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
LOYOLA INDAUTXU C. 0 - 3 DEUSTO S.D.
Igo

Jardunaldia: 13

2018/12/02

BARAKALDO C.F. 3 - 0 ARIZNABARRA C.D.
AÑORGA K.K.E 0 - 3 SANTUTXU F.C.
BASCONIA C.D. 1 - 2 BALMASEDA F.C. S.D.
ANTIGUOKO K.E. 0 - 3 EIBAR S.A.D.
GERNIKA CLUB S.D. 3 - 2 ASTRABUDUAKO F.T.
OLARIZU C.D. 0 - 0 LAGUN ONAK C.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 3 - 1 LOYOLA INDAUTXU C.
SALVATIERRA S.D. 2 - 5 DEUSTO S.D.
Igo

Jardunaldia: 14

2018/12/09

SALVATIERRA S.D. 1 - 0 ARIZNABARRA C.D.
SANTUTXU F.C. 1 - 0 BARAKALDO C.F.
BALMASEDA F.C. S.D. 1 - 0 AÑORGA K.K.E
EIBAR S.A.D. 1 - 1 BASCONIA C.D.
ASTRABUDUAKO F.T. 4 - 0 ANTIGUOKO K.E.
LAGUN ONAK C.D. 3 - 0 GERNIKA CLUB S.D.
LOYOLA INDAUTXU C. 2 - 2 OLARIZU C.D.
DEUSTO S.D. 2 - 1 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
Igo

Jardunaldia: 15

2018/12/16

ARIZNABARRA C.D. 1 - 0 SANTUTXU F.C.
BARAKALDO C.F. 1 - 0 BALMASEDA F.C. S.D.
AÑORGA K.K.E 3 - 2 EIBAR S.A.D.
BASCONIA C.D. 1 - 0 ASTRABUDUAKO F.T.
ANTIGUOKO K.E. 3 - 0 LAGUN ONAK C.D.
GERNIKA CLUB S.D. 3 - 1 LOYOLA INDAUTXU C.
OLARIZU C.D. 2 - 3 DEUSTO S.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 3 - 2 SALVATIERRA S.D.
Igo

Jardunaldia: 16

2018/12/23

OLARIZU C.D. 0 - 0 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
GERNIKA CLUB S.D. 0 - 1 DEUSTO S.D.
ANTIGUOKO K.E. 1 - 0 LOYOLA INDAUTXU C.
BASCONIA C.D. 1 - 2 LAGUN ONAK C.D.
AÑORGA K.K.E 2 - 0 ASTRABUDUAKO F.T.
BARAKALDO C.F. 1 - 0 EIBAR S.A.D.
ARIZNABARRA C.D. 2 - 0 BALMASEDA F.C. S.D.
SANTUTXU F.C. 4 - 1 SALVATIERRA S.D.
Igo

Jardunaldia: 17

2019/01/06

SALVATIERRA S.D. 1 - 5 OLARIZU C.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 2 - 2 GERNIKA CLUB S.D.
DEUSTO S.D. 0 - 3 ANTIGUOKO K.E.
LOYOLA INDAUTXU C. 0 - 1 BASCONIA C.D.
LAGUN ONAK C.D. 4 - 0 AÑORGA K.K.E
ASTRABUDUAKO F.T. 1 - 3 BARAKALDO C.F.
EIBAR S.A.D. 2 - 0 ARIZNABARRA C.D.
BALMASEDA F.C. S.D. 1 - 2 SANTUTXU F.C.
Igo

Jardunaldia: 18

2019/01/13

GERNIKA CLUB S.D. 1 - 0 OLARIZU C.D.
ANTIGUOKO K.E. 1 - 1 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
BASCONIA C.D. 1 - 1 DEUSTO S.D.
AÑORGA K.K.E 1 - 2 LOYOLA INDAUTXU C.
BARAKALDO C.F. 1 - 0 LAGUN ONAK C.D.
ARIZNABARRA C.D. 2 - 0 ASTRABUDUAKO F.T.
SANTUTXU F.C. 0 - 1 EIBAR S.A.D.
BALMASEDA F.C. S.D. 2 - 1 SALVATIERRA S.D.
Igo

Jardunaldia: 19

2019/01/20

SALVATIERRA S.D. 2 - 4 GERNIKA CLUB S.D.
OLARIZU C.D. 0 - 1 ANTIGUOKO K.E.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 2 - 0 BASCONIA C.D.
DEUSTO S.D. 2 - 0 AÑORGA K.K.E
LOYOLA INDAUTXU C. 2 - 2 BARAKALDO C.F.
LAGUN ONAK C.D. 1 - 0 ARIZNABARRA C.D.
ASTRABUDUAKO F.T. 0 - 2 SANTUTXU F.C.
EIBAR S.A.D. 2 - 0 BALMASEDA F.C. S.D.
Igo

Jardunaldia: 20

2019/01/27

ANTIGUOKO K.E. 1 - 1 GERNIKA CLUB S.D.
BASCONIA C.D. 1 - 2 OLARIZU C.D.
AÑORGA K.K.E 2 - 2 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
BARAKALDO C.F. 0 - 1 DEUSTO S.D.
ARIZNABARRA C.D. 5 - 4 LOYOLA INDAUTXU C.
SANTUTXU F.C. 0 - 0 LAGUN ONAK C.D.
BALMASEDA F.C. S.D. 0 - 1 ASTRABUDUAKO F.T.
EIBAR S.A.D. 2 - 1 SALVATIERRA S.D.
Igo

Jardunaldia: 21

2019/02/03

SALVATIERRA S.D. 0 - 2 ANTIGUOKO K.E.
GERNIKA CLUB S.D. 3 - 0 BASCONIA C.D.
OLARIZU C.D. 0 - 1 AÑORGA K.K.E
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 0 - 1 BARAKALDO C.F.
DEUSTO S.D. 1 - 3 ARIZNABARRA C.D.
LOYOLA INDAUTXU C. 0 - 0 SANTUTXU F.C.
LAGUN ONAK C.D. 6 - 1 BALMASEDA F.C. S.D.
ASTRABUDUAKO F.T. 3 - 1 EIBAR S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 22

2019/02/10

BASCONIA C.D. 3 - 1 ANTIGUOKO K.E.
AÑORGA K.K.E 3 - 2 GERNIKA CLUB S.D.
BARAKALDO C.F. 2 - 1 OLARIZU C.D.
ARIZNABARRA C.D. 0 - 1 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
SANTUTXU F.C. 1 - 3 DEUSTO S.D.
BALMASEDA F.C. S.D. 2 - 1 LOYOLA INDAUTXU C.
EIBAR S.A.D. 3 - 0 LAGUN ONAK C.D.
ASTRABUDUAKO F.T. 6 - 3 SALVATIERRA S.D.
Igo

Jardunaldia: 23

2019/02/17

SALVATIERRA S.D. 0 - 0 BASCONIA C.D.
ANTIGUOKO K.E. 0 - 2 AÑORGA K.K.E
GERNIKA CLUB S.D. 3 - 0 BARAKALDO C.F.
OLARIZU C.D. 0 - 1 ARIZNABARRA C.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 0 - 1 SANTUTXU F.C.
DEUSTO S.D. 5 - 0 BALMASEDA F.C. S.D.
LOYOLA INDAUTXU C. 3 - 1 EIBAR S.A.D.
LAGUN ONAK C.D. 0 - 1 ASTRABUDUAKO F.T.
Igo

Jardunaldia: 24

2019/03/03

AÑORGA K.K.E 1 - 1 BASCONIA C.D.
BARAKALDO C.F. 2 - 3 ANTIGUOKO K.E.
ARIZNABARRA C.D. 0 - 2 GERNIKA CLUB S.D.
SANTUTXU F.C. 3 - 1 OLARIZU C.D.
BALMASEDA F.C. S.D. 3 - 3 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
EIBAR S.A.D. 3 - 0 DEUSTO S.D.
ASTRABUDUAKO F.T. 0 - 0 LOYOLA INDAUTXU C.
LAGUN ONAK C.D. 6 - 0 SALVATIERRA S.D.
Igo

Jardunaldia: 25

2019/03/10

SALVATIERRA S.D. 0 - 2 AÑORGA K.K.E
BASCONIA C.D. 2 - 1 BARAKALDO C.F.
ANTIGUOKO K.E. 0 - 0 ARIZNABARRA C.D.
GERNIKA CLUB S.D. 3 - 0 SANTUTXU F.C.
OLARIZU C.D. 2 - 2 BALMASEDA F.C. S.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 2 - 1 EIBAR S.A.D.
DEUSTO S.D. 1 - 2 ASTRABUDUAKO F.T.
LOYOLA INDAUTXU C. 2 - 3 LAGUN ONAK C.D.
Igo

Jardunaldia: 26

2019/03/17

BARAKALDO C.F. 1 - 1 AÑORGA K.K.E
ARIZNABARRA C.D. 0 - 0 BASCONIA C.D.
SANTUTXU F.C. 4 - 2 ANTIGUOKO K.E.
BALMASEDA F.C. S.D. 0 - 2 GERNIKA CLUB S.D.
EIBAR S.A.D. 2 - 3 OLARIZU C.D.
ASTRABUDUAKO F.T. 0 - 1 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
LAGUN ONAK C.D. 2 - 3 DEUSTO S.D.
LOYOLA INDAUTXU C. 3 - 0 SALVATIERRA S.D.
Igo

Jardunaldia: 27

2019/03/24

SALVATIERRA S.D. 0 - 5 BARAKALDO C.F.
AÑORGA K.K.E 1 - 3 ARIZNABARRA C.D.
BASCONIA C.D. 0 - 1 SANTUTXU F.C.
ANTIGUOKO K.E. 3 - 1 BALMASEDA F.C. S.D.
GERNIKA CLUB S.D. 2 - 5 EIBAR S.A.D.
OLARIZU C.D. 1 - 1 ASTRABUDUAKO F.T.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 2 - 2 LAGUN ONAK C.D.
DEUSTO S.D. 2 - 2 LOYOLA INDAUTXU C.
Igo

Jardunaldia: 28

2019/03/31

ARIZNABARRA C.D. 1 - 0 BARAKALDO C.F.
SANTUTXU F.C. 1 - 1 AÑORGA K.K.E
BALMASEDA F.C. S.D. 0 - 5 BASCONIA C.D.
EIBAR S.A.D. 2 - 2 ANTIGUOKO K.E.
ASTRABUDUAKO F.T. 2 - 0 GERNIKA CLUB S.D.
LAGUN ONAK C.D. 1 - 1 OLARIZU C.D.
LOYOLA INDAUTXU C. 1 - 0 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
DEUSTO S.D. 4 - 1 SALVATIERRA S.D.
Igo

Jardunaldia: 29

2019/04/07

ARIZNABARRA C.D. 1 - 0 SALVATIERRA S.D.
BARAKALDO C.F. 2 - 0 SANTUTXU F.C.
AÑORGA K.K.E 6 - 3 BALMASEDA F.C. S.D.
BASCONIA C.D. 2 - 0 EIBAR S.A.D.
ANTIGUOKO K.E. 5 - 0 ASTRABUDUAKO F.T.
GERNIKA CLUB S.D. 3 - 2 LAGUN ONAK C.D.
OLARIZU C.D. 5 - 2 LOYOLA INDAUTXU C.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 3 - 2 DEUSTO S.D.
Igo

Jardunaldia: 30

2019/04/14

SANTUTXU F.C. 2 - 1 ARIZNABARRA C.D.
BALMASEDA F.C. S.D. 11 - 0 BARAKALDO C.F.
EIBAR S.A.D. 4 - 1 AÑORGA K.K.E
ASTRABUDUAKO F.T. 2 - 1 BASCONIA C.D.
LAGUN ONAK C.D. 2 - 0 ANTIGUOKO K.E.
LOYOLA INDAUTXU C. 1 - 2 GERNIKA CLUB S.D.
DEUSTO S.D. 2 - 6 OLARIZU C.D.
SALVATIERRA S.D. 0 - 2 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
Igo
inprimatu