KADETEA KADETEEN EUSKADIKO LIGA  Multzoa I

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BILBO MALLONA (H.Artificial)
2 SANTUTXU F.C. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BILBO MALLONA (H.Artificial)
3 BETOŅO C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe GASTEIZ BETOŅO (H.Artificial)
4 DEPORTIVO ALAVES S.A.D. Azul Blanca Asignatu gabe Asignatu gabe GASTEIZ COMPAŅON (H.Artificial)
5 EIBAR S.A.D. AZULGRANA AZUL AZULGRANAS EIBAR UNBE INF. (H.Artificial)
6 GERNIKA CLUB S.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe GERNIKA URBIETA (H.Artificial)
7 ANTIGUOKO K.E. AZUL CELESTE AZUL CELESTE AZUL CELESTE DONOSTIA BERIO (H.Artificial)
8 GETXO C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe GETXO FADURA (H.Natural)
9 LAKUA C.D. RAYAS AMARIILLA Y NE NEGRO Asignatu gabe GASTEIZ LAKUA ARRIAGA (H.Artificial)
10 REAL SOCIEDAD S.A.D. Azul y Blanca Blanco Azul y Blancas DONOSTIA ZUBIETA (H.Artificial)
11 VASCONIA C.D. GRANATE/NEGRO NEGRO granate/negro DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
12 ROMO F.C. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe GETXO GOBELA (Artificial)
13 DEUSTO S.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BILBAO ETXEZURI (H.Artificial)
14 TOLOSA C.F. AZUL AZUL AZULES TOLOSA USABAL (H.Artificial)
15 ATHLETIC CLUB Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BILBO LEZAMA (H.Artificial)
16 KOSTKAS KE AZUL AZUL AZUL DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2018/09/09

DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 5 - 0 BETOŅO C.D.
TOLOSA C.F. 0 - 1 EIBAR S.A.D.
ROMO F.C. 2 - 1 ANTIGUOKO K.E.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 4 - 0 LAKUA C.D.
GETXO C.D. 0 - 1 VASCONIA C.D.
GERNIKA CLUB S.D. 0 - 1 DEUSTO S.D.
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. 1 - 4 ATHLETIC CLUB
KOSTKAS KE 1 - 0 SANTUTXU F.C.
Igo

Jardunaldia: 2

2018/09/16

BETOŅO C.D. 1 - 2 KOSTKAS KE
EIBAR S.A.D. 0 - 2 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
ANTIGUOKO K.E. 2 - 2 TOLOSA C.F.
LAKUA C.D. 1 - 3 ROMO F.C.
VASCONIA C.D. 2 - 3 REAL SOCIEDAD S.A.D.
DEUSTO S.D. 0 - 0 GETXO C.D.
ATHLETIC CLUB 8 - 1 GERNIKA CLUB S.D.
SANTUTXU F.C. 1 - 1 DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 3

2018/09/23

BETOŅO C.D. 1 - 2 EIBAR S.A.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 2 - 0 ANTIGUOKO K.E.
TOLOSA C.F. 3 - 1 LAKUA C.D.
ROMO F.C. 2 - 1 VASCONIA C.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 6 - 0 DEUSTO S.D.
GETXO C.D. 0 - 1 ATHLETIC CLUB
GERNIKA CLUB S.D. 2 - 3 SANTUTXU F.C.
KOSTKAS KE 1 - 3 DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 4

2018/09/30

EIBAR S.A.D. 2 - 2 KOSTKAS KE
ANTIGUOKO K.E. 6 - 1 BETOŅO C.D.
LAKUA C.D. 1 - 3 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
VASCONIA C.D. 2 - 1 TOLOSA C.F.
DEUSTO S.D. 2 - 1 ROMO F.C.
ATHLETIC CLUB 1 - 1 REAL SOCIEDAD S.A.D.
SANTUTXU F.C. 1 - 1 GETXO C.D.
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. 6 - 0 GERNIKA CLUB S.D.
Igo

Jardunaldia: 5

2018/10/07

EIBAR S.A.D. 2 - 0 ANTIGUOKO K.E.
BETOŅO C.D. 1 - 0 LAKUA C.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 1 - 1 VASCONIA C.D.
TOLOSA C.F. 4 - 1 DEUSTO S.D.
ROMO F.C. 4 - 1 ATHLETIC CLUB
REAL SOCIEDAD S.A.D. 5 - 0 SANTUTXU F.C.
GETXO C.D. 0 - 3 DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
KOSTKAS KE 2 - 4 GERNIKA CLUB S.D.
Igo

Jardunaldia: 6

2018/10/14

ANTIGUOKO K.E. 4 - 1 KOSTKAS KE
LAKUA C.D. 0 - 1 EIBAR S.A.D.
VASCONIA C.D. 3 - 0 BETOŅO C.D.
DEUSTO S.D. 3 - 2 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
ATHLETIC CLUB 1 - 1 TOLOSA C.F.
SANTUTXU F.C. 2 - 0 ROMO F.C.
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. 2 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
GERNIKA CLUB S.D. 1 - 2 GETXO C.D.
Igo

Jardunaldia: 7

2018/10/21

ANTIGUOKO K.E. 3 - 0 LAKUA C.D.
EIBAR S.A.D. 2 - 1 VASCONIA C.D.
BETOŅO C.D. 0 - 0 DEUSTO S.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 1 - 2 ATHLETIC CLUB
TOLOSA C.F. 1 - 2 SANTUTXU F.C.
ROMO F.C. 1 - 1 DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 3 - 1 GERNIKA CLUB S.D.
KOSTKAS KE 1 - 2 GETXO C.D.
Igo

Jardunaldia: 8

2018/10/28

LAKUA C.D. 0 - 2 KOSTKAS KE
VASCONIA C.D. 2 - 3 ANTIGUOKO K.E.
DEUSTO S.D. 1 - 2 EIBAR S.A.D.
ATHLETIC CLUB 3 - 1 BETOŅO C.D.
SANTUTXU F.C. 1 - 0 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. 1 - 2 TOLOSA C.F.
GERNIKA CLUB S.D. 3 - 2 ROMO F.C.
GETXO C.D. 1 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 9

2018/11/04

LAKUA C.D. 0 - 1 VASCONIA C.D.
ANTIGUOKO K.E. 1 - 1 DEUSTO S.D.
EIBAR S.A.D. 3 - 1 ATHLETIC CLUB
BETOŅO C.D. 0 - 1 SANTUTXU F.C.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 0 - 1 DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
TOLOSA C.F. 1 - 0 GERNIKA CLUB S.D.
ROMO F.C. 3 - 2 GETXO C.D.
KOSTKAS KE 1 - 4 REAL SOCIEDAD S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 10

2018/11/11

VASCONIA C.D. 1 - 3 KOSTKAS KE
DEUSTO S.D. 0 - 0 LAKUA C.D.
ATHLETIC CLUB 2 - 4 ANTIGUOKO K.E.
SANTUTXU F.C. 0 - 1 EIBAR S.A.D.
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. 5 - 0 BETOŅO C.D.
GERNIKA CLUB S.D. 0 - 3 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
GETXO C.D. 1 - 0 TOLOSA C.F.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 3 - 1 ROMO F.C.
Igo

Jardunaldia: 11

2018/11/18

VASCONIA C.D. 2 - 1 DEUSTO S.D.
LAKUA C.D. 1 - 0 ATHLETIC CLUB
ANTIGUOKO K.E. 5 - 3 SANTUTXU F.C.
EIBAR S.A.D. 3 - 1 DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
BETOŅO C.D. 4 - 2 GERNIKA CLUB S.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 1 - 1 GETXO C.D.
TOLOSA C.F. 2 - 0 REAL SOCIEDAD S.A.D.
KOSTKAS KE 2 - 4 ROMO F.C.
Igo

Jardunaldia: 12

2018/11/25

DEUSTO S.D. 1 - 2 KOSTKAS KE
ATHLETIC CLUB 4 - 1 VASCONIA C.D.
SANTUTXU F.C. 4 - 1 LAKUA C.D.
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. 5 - 3 ANTIGUOKO K.E.
GERNIKA CLUB S.D. 1 - 3 EIBAR S.A.D.
GETXO C.D. 2 - 0 BETOŅO C.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 2 - 1 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
ROMO F.C. 3 - 2 TOLOSA C.F.
Igo

Jardunaldia: 13

2018/12/02

DEUSTO S.D. 0 - 4 ATHLETIC CLUB
VASCONIA C.D. 3 - 0 SANTUTXU F.C.
LAKUA C.D. 0 - 3 DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
ANTIGUOKO K.E. 4 - 0 GERNIKA CLUB S.D.
EIBAR S.A.D. 2 - 0 GETXO C.D.
BETOŅO C.D. 0 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 3 - 0 ROMO F.C.
KOSTKAS KE 3 - 0 TOLOSA C.F.
Igo

Jardunaldia: 14

2018/12/09

KOSTKAS KE 1 - 1 ATHLETIC CLUB
SANTUTXU F.C. 2 - 2 DEUSTO S.D.
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. 3 - 0 VASCONIA C.D.
GERNIKA CLUB S.D. 0 - 2 LAKUA C.D.
GETXO C.D. 1 - 3 ANTIGUOKO K.E.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 4 - 2 EIBAR S.A.D.
ROMO F.C. 4 - 0 BETOŅO C.D.
TOLOSA C.F. 4 - 5 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
Igo

Jardunaldia: 15

2018/12/16

ATHLETIC CLUB 1 - 0 SANTUTXU F.C.
DEUSTO S.D. 0 - 4 DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
VASCONIA C.D. 0 - 3 GERNIKA CLUB S.D.
LAKUA C.D. 1 - 3 GETXO C.D.
ANTIGUOKO K.E. 2 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
EIBAR S.A.D. 2 - 1 ROMO F.C.
BETOŅO C.D. 0 - 2 TOLOSA C.F.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 3 - 2 KOSTKAS KE
Igo

Jardunaldia: 16

2018/12/23

BETOŅO C.D. 0 - 0 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
EIBAR S.A.D. 1 - 0 TOLOSA C.F.
ANTIGUOKO K.E. 4 - 1 ROMO F.C.
LAKUA C.D. 3 - 4 REAL SOCIEDAD S.A.D.
VASCONIA C.D. 1 - 0 GETXO C.D.
DEUSTO S.D. 3 - 2 GERNIKA CLUB S.D.
ATHLETIC CLUB 1 - 2 DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
SANTUTXU F.C. 4 - 2 KOSTKAS KE
Igo

Jardunaldia: 17

2019/01/06

KOSTKAS KE 4 - 1 BETOŅO C.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO 3 - 1 EIBAR S.A.D.
TOLOSA C.F. 1 - 0 ANTIGUOKO K.E.
ROMO F.C. 1 - 0 LAKUA C.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 2 - 1 VASCONIA C.D.
GETXO C.D. 1 - 0 DEUSTO S.D.
GERNIKA CLUB S.D. 2 - 4 ATHLETIC CLUB
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. 8 - 3 SANTUTXU F.C.
Igo

Jardunaldia: 18

2019/01/13

EIBAR S.A.D. 1 - 0 BETOŅO C.D.
ANTIGUOKO K.E. 3 - 3 DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
LAKUA C.D. 1 - 4 TOLOSA C.F.
VASCONIA C.D. 1 - 0 ROMO F.C.
DEUSTO S.D. 1 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
ATHLETIC CLUB 2 - 2 GETXO C.D.
SANTUTXU F.C. 3 - 2 GERNIKA CLUB S.D.
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. 4 - 0 KOSTKAS KE
Igo

Jardunaldia: 19

2019/01/20

KOSTKAS KE - EIBAR S.A.D.
BETOŅO C.D. - ANTIGUOKO K.E.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO - LAKUA C.D.
TOLOSA C.F. - VASCONIA C.D.
ROMO F.C. - DEUSTO S.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. - ATHLETIC CLUB
GETXO C.D. - SANTUTXU F.C.
GERNIKA CLUB S.D. - DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 20

2019/01/27

ANTIGUOKO K.E. - EIBAR S.A.D.
LAKUA C.D. - BETOŅO C.D.
VASCONIA C.D. - DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
DEUSTO S.D. - TOLOSA C.F.
ATHLETIC CLUB - ROMO F.C.
SANTUTXU F.C. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. - GETXO C.D.
GERNIKA CLUB S.D. - KOSTKAS KE
Igo

Jardunaldia: 21

2019/02/03

KOSTKAS KE - ANTIGUOKO K.E.
EIBAR S.A.D. - LAKUA C.D.
BETOŅO C.D. - VASCONIA C.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO - DEUSTO S.D.
TOLOSA C.F. - ATHLETIC CLUB
ROMO F.C. - SANTUTXU F.C.
REAL SOCIEDAD S.A.D. - DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
GETXO C.D. - GERNIKA CLUB S.D.
Igo

Jardunaldia: 22

2019/02/10

LAKUA C.D. - ANTIGUOKO K.E.
VASCONIA C.D. - EIBAR S.A.D.
DEUSTO S.D. - BETOŅO C.D.
ATHLETIC CLUB - DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
SANTUTXU F.C. - TOLOSA C.F.
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. - ROMO F.C.
GERNIKA CLUB S.D. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
GETXO C.D. - KOSTKAS KE
Igo

Jardunaldia: 23

2019/02/17

KOSTKAS KE - LAKUA C.D.
ANTIGUOKO K.E. - VASCONIA C.D.
EIBAR S.A.D. - DEUSTO S.D.
BETOŅO C.D. - ATHLETIC CLUB
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO - SANTUTXU F.C.
TOLOSA C.F. - DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
ROMO F.C. - GERNIKA CLUB S.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. - GETXO C.D.
Igo

Jardunaldia: 24

2019/03/03

VASCONIA C.D. - LAKUA C.D.
DEUSTO S.D. - ANTIGUOKO K.E.
ATHLETIC CLUB - EIBAR S.A.D.
SANTUTXU F.C. - BETOŅO C.D.
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. - DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
GERNIKA CLUB S.D. - TOLOSA C.F.
GETXO C.D. - ROMO F.C.
REAL SOCIEDAD S.A.D. - KOSTKAS KE
Igo

Jardunaldia: 25

2019/03/10

KOSTKAS KE - VASCONIA C.D.
LAKUA C.D. - DEUSTO S.D.
ANTIGUOKO K.E. - ATHLETIC CLUB
EIBAR S.A.D. - SANTUTXU F.C.
BETOŅO C.D. - DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO - GERNIKA CLUB S.D.
TOLOSA C.F. - GETXO C.D.
ROMO F.C. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 26

2019/03/17

DEUSTO S.D. - VASCONIA C.D.
ATHLETIC CLUB - LAKUA C.D.
SANTUTXU F.C. - ANTIGUOKO K.E.
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. - EIBAR S.A.D.
GERNIKA CLUB S.D. - BETOŅO C.D.
GETXO C.D. - DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
REAL SOCIEDAD S.A.D. - TOLOSA C.F.
ROMO F.C. - KOSTKAS KE
Igo

Jardunaldia: 27

2019/03/24

KOSTKAS KE - DEUSTO S.D.
VASCONIA C.D. - ATHLETIC CLUB
LAKUA C.D. - SANTUTXU F.C.
ANTIGUOKO K.E. - DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
EIBAR S.A.D. - GERNIKA CLUB S.D.
BETOŅO C.D. - GETXO C.D.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO - REAL SOCIEDAD S.A.D.
TOLOSA C.F. - ROMO F.C.
Igo

Jardunaldia: 28

2019/03/31

ATHLETIC CLUB - DEUSTO S.D.
SANTUTXU F.C. - VASCONIA C.D.
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. - LAKUA C.D.
GERNIKA CLUB S.D. - ANTIGUOKO K.E.
GETXO C.D. - EIBAR S.A.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. - BETOŅO C.D.
ROMO F.C. - DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
TOLOSA C.F. - KOSTKAS KE
Igo

Jardunaldia: 29

2019/04/07

ATHLETIC CLUB - KOSTKAS KE
DEUSTO S.D. - SANTUTXU F.C.
VASCONIA C.D. - DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
LAKUA C.D. - GERNIKA CLUB S.D.
ANTIGUOKO K.E. - GETXO C.D.
EIBAR S.A.D. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
BETOŅO C.D. - ROMO F.C.
DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO - TOLOSA C.F.
Igo

Jardunaldia: 30

2019/04/14

SANTUTXU F.C. - ATHLETIC CLUB
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. - DEUSTO S.D.
GERNIKA CLUB S.D. - VASCONIA C.D.
GETXO C.D. - LAKUA C.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. - ANTIGUOKO K.E.
ROMO F.C. - EIBAR S.A.D.
TOLOSA C.F. - BETOŅO C.D.
KOSTKAS KE - DANOK BAT CLUB DE FIKA DE BILBAO
Igo
inprimatu