EMAKUMEZKOEN EMAKUMEZKOEN 2.MAILA  Multzoa I

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 ATHLETIC CLUB Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BILBO LEZAMA (H.Artificial)
2 EIBAR S.A.D. AZULGRANA AZUL AZULGRANAS EIBAR UNBE INF. (H.Artificial)
3 OSASUNA FEM C.D. FUND. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe IRUÑA TAJONAR (H.Artificial)
4 SAN IGNACIO C.D. AZUL CELESTE Asignatu gabe Asignatu gabe BILBO SAN IGNACIO (H.Artificial)
5 OIARTZUN K.E. AZUL AZUL AZUL OIARTZUN KARLA LEKUONA (H.Natural)
6 AÑORGA K.K.E TXURIA URDINA URDINA DONOSTIA REZOLA (H.Artificial)
7 MULIER FCN C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe MUTILVA MUTILNOVA (H.A.)
8 PRADEJÓN C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe PRADEJÓN (La Rioja) C.M. PRADEJÓN
9 AURRERA DE VITORIA C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe GASTEIZ OLARANBE (H.Artificial)
10 DEPORTIVO ALAVES S.A.D. Azul Blanca Asignatu gabe Asignatu gabe GASTEIZ COMPAÑON (H.Artificial)
11 OLIVER C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe ZARAGOZA S.CASABLANCA-G.USABEL (H.A.)
12 REVELLIN C.D. AT. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe LOGROÑO MUNDIAL´82 (H.Artificiall)
13 BERRIOZAR C.F. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BERRIOZAR A.D. BERRIOZAR
14 BIZKERRE C. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe GETXO BOLUE (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2018/09/09

ATHLETIC CLUB 0 - 0 OSASUNA FEM C.D. FUND.
REVELLIN C.D. AT. 2 - 1 OIARTZUN K.E.
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. 7 - 0 MULIER FCN C.D.
PRADEJÓN C.D. 2 - 4 AURRERA DE VITORIA C.D.
AÑORGA K.K.E 4 - 0 OLIVER C.D.
SAN IGNACIO C.D. 1 - 2 BERRIOZAR C.F.
BIZKERRE C. 1 - 2 EIBAR S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 2

2018/09/16

OSASUNA FEM C.D. FUND. 5 - 2 BIZKERRE C.
OIARTZUN K.E. 0 - 6 ATHLETIC CLUB
MULIER FCN C.D. 0 - 1 REVELLIN C.D. AT.
AURRERA DE VITORIA C.D. 0 - 5 DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
OLIVER C.D. 1 - 2 PRADEJÓN C.D.
BERRIOZAR C.F. 1 - 3 AÑORGA K.K.E
EIBAR S.A.D. 6 - 0 SAN IGNACIO C.D.
Igo

Jardunaldia: 3

2018/09/23

OSASUNA FEM C.D. FUND. 4 - 0 OIARTZUN K.E.
ATHLETIC CLUB 5 - 0 MULIER FCN C.D.
REVELLIN C.D. AT. 1 - 2 AURRERA DE VITORIA C.D.
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. 3 - 0 OLIVER C.D.
PRADEJÓN C.D. 5 - 0 BERRIOZAR C.F.
AÑORGA K.K.E 1 - 5 EIBAR S.A.D.
BIZKERRE C. 1 - 1 SAN IGNACIO C.D.
Igo

Jardunaldia: 4

2018/09/30

OIARTZUN K.E. 1 - 1 BIZKERRE C.
MULIER FCN C.D. 0 - 5 OSASUNA FEM C.D. FUND.
AURRERA DE VITORIA C.D. 0 - 9 ATHLETIC CLUB
OLIVER C.D. 4 - 2 REVELLIN C.D. AT.
BERRIOZAR C.F. 1 - 6 DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
EIBAR S.A.D. 5 - 1 PRADEJÓN C.D.
SAN IGNACIO C.D. 1 - 0 AÑORGA K.K.E
Igo

Jardunaldia: 5

2018/10/14

OIARTZUN K.E. 0 - 2 MULIER FCN C.D.
OSASUNA FEM C.D. FUND. 1 - 0 AURRERA DE VITORIA C.D.
ATHLETIC CLUB 8 - 0 OLIVER C.D.
REVELLIN C.D. AT. 0 - 3 BERRIOZAR C.F.
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. 1 - 1 EIBAR S.A.D.
PRADEJÓN C.D. 1 - 3 SAN IGNACIO C.D.
BIZKERRE C. 1 - 1 AÑORGA K.K.E
Igo

Jardunaldia: 6

2018/10/21

MULIER FCN C.D. 4 - 1 BIZKERRE C.
AURRERA DE VITORIA C.D. 4 - 1 OIARTZUN K.E.
OLIVER C.D. 0 - 2 OSASUNA FEM C.D. FUND.
BERRIOZAR C.F. 0 - 3 ATHLETIC CLUB
EIBAR S.A.D. 6 - 0 REVELLIN C.D. AT.
SAN IGNACIO C.D. 1 - 2 DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
AÑORGA K.K.E 3 - 0 PRADEJÓN C.D.
Igo

Jardunaldia: 7

2018/10/28

MULIER FCN C.D. 2 - 4 AURRERA DE VITORIA C.D.
OIARTZUN K.E. 0 - 2 OLIVER C.D.
OSASUNA FEM C.D. FUND. 4 - 0 BERRIOZAR C.F.
ATHLETIC CLUB 1 - 3 EIBAR S.A.D.
REVELLIN C.D. AT. 1 - 4 SAN IGNACIO C.D.
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. 4 - 0 AÑORGA K.K.E
BIZKERRE C. 1 - 3 PRADEJÓN C.D.
Igo

Jardunaldia: 8

2018/11/04

AURRERA DE VITORIA C.D. 3 - 4 BIZKERRE C.
OLIVER C.D. 0 - 1 MULIER FCN C.D.
BERRIOZAR C.F. 2 - 2 OIARTZUN K.E.
EIBAR S.A.D. 4 - 3 OSASUNA FEM C.D. FUND.
SAN IGNACIO C.D. 0 - 2 ATHLETIC CLUB
AÑORGA K.K.E 8 - 0 REVELLIN C.D. AT.
PRADEJÓN C.D. 0 - 4 DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 9

2018/11/11

AURRERA DE VITORIA C.D. 1 - 2 OLIVER C.D.
MULIER FCN C.D. 0 - 4 BERRIOZAR C.F.
OIARTZUN K.E. 1 - 2 EIBAR S.A.D.
OSASUNA FEM C.D. FUND. 4 - 1 SAN IGNACIO C.D.
ATHLETIC CLUB 3 - 0 AÑORGA K.K.E
REVELLIN C.D. AT. 0 - 1 PRADEJÓN C.D.
BIZKERRE C. 0 - 3 DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 10

2018/11/25

OLIVER C.D. 0 - 2 BIZKERRE C.
BERRIOZAR C.F. 0 - 2 AURRERA DE VITORIA C.D.
EIBAR S.A.D. 1 - 0 MULIER FCN C.D.
SAN IGNACIO C.D. 1 - 2 OIARTZUN K.E.
AÑORGA K.K.E 2 - 6 OSASUNA FEM C.D. FUND.
PRADEJÓN C.D. 0 - 4 ATHLETIC CLUB
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. 4 - 0 REVELLIN C.D. AT.
Igo

Jardunaldia: 11

2018/12/02

OLIVER C.D. 3 - 4 BERRIOZAR C.F.
AURRERA DE VITORIA C.D. 2 - 2 EIBAR S.A.D.
MULIER FCN C.D. 2 - 1 SAN IGNACIO C.D.
OIARTZUN K.E. 0 - 1 AÑORGA K.K.E
OSASUNA FEM C.D. FUND. 1 - 1 PRADEJÓN C.D.
ATHLETIC CLUB 2 - 2 DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
BIZKERRE C. 1 - 0 REVELLIN C.D. AT.
Igo

Jardunaldia: 12

2018/12/09

BIZKERRE C. 2 - 2 BERRIOZAR C.F.
EIBAR S.A.D. 2 - 1 OLIVER C.D.
SAN IGNACIO C.D. 2 - 1 AURRERA DE VITORIA C.D.
AÑORGA K.K.E 2 - 1 MULIER FCN C.D.
PRADEJÓN C.D. 1 - 1 OIARTZUN K.E.
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. 2 - 1 OSASUNA FEM C.D. FUND.
REVELLIN C.D. AT. 2 - 3 ATHLETIC CLUB
Igo

Jardunaldia: 13

2018/12/23

BERRIOZAR C.F. 0 - 4 EIBAR S.A.D.
OLIVER C.D. 3 - 2 SAN IGNACIO C.D.
AURRERA DE VITORIA C.D. 2 - 1 AÑORGA K.K.E
MULIER FCN C.D. 0 - 1 PRADEJÓN C.D.
OIARTZUN K.E. 0 - 4 DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
OSASUNA FEM C.D. FUND. 6 - 0 REVELLIN C.D. AT.
ATHLETIC CLUB 3 - 0 BIZKERRE C.
Igo

Jardunaldia: 14

2019/01/13

OSASUNA FEM C.D. FUND. 2 - 1 ATHLETIC CLUB
OIARTZUN K.E. 5 - 1 REVELLIN C.D. AT.
MULIER FCN C.D. 0 - 4 DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
AURRERA DE VITORIA C.D. 0 - 1 PRADEJÓN C.D.
OLIVER C.D. 3 - 0 AÑORGA K.K.E
BERRIOZAR C.F. 0 - 1 SAN IGNACIO C.D.
EIBAR S.A.D. 1 - 0 BIZKERRE C.
Igo

Jardunaldia: 15

2019/01/20

BIZKERRE C. 0 - 1 OSASUNA FEM C.D. FUND.
ATHLETIC CLUB 3 - 1 OIARTZUN K.E.
REVELLIN C.D. AT. 0 - 2 MULIER FCN C.D.
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. 2 - 1 AURRERA DE VITORIA C.D.
PRADEJÓN C.D. 1 - 1 OLIVER C.D.
AÑORGA K.K.E 3 - 0 BERRIOZAR C.F.
SAN IGNACIO C.D. 0 - 6 EIBAR S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 16

2019/01/27

OIARTZUN K.E. 2 - 4 OSASUNA FEM C.D. FUND.
MULIER FCN C.D. 2 - 2 ATHLETIC CLUB
AURRERA DE VITORIA C.D. 5 - 0 REVELLIN C.D. AT.
OLIVER C.D. 0 - 2 DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
BERRIOZAR C.F. 1 - 0 PRADEJÓN C.D.
EIBAR S.A.D. 1 - 0 AÑORGA K.K.E
SAN IGNACIO C.D. 0 - 2 BIZKERRE C.
Igo

Jardunaldia: 17

2019/02/03

BIZKERRE C. 3 - 0 OIARTZUN K.E.
OSASUNA FEM C.D. FUND. 4 - 0 MULIER FCN C.D.
ATHLETIC CLUB 4 - 0 AURRERA DE VITORIA C.D.
REVELLIN C.D. AT. 1 - 2 OLIVER C.D.
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. 2 - 1 BERRIOZAR C.F.
PRADEJÓN C.D. 1 - 3 EIBAR S.A.D.
AÑORGA K.K.E 0 - 2 SAN IGNACIO C.D.
Igo

Jardunaldia: 18

2019/02/17

MULIER FCN C.D. 0 - 2 OIARTZUN K.E.
AURRERA DE VITORIA C.D. 1 - 5 OSASUNA FEM C.D. FUND.
OLIVER C.D. 0 - 4 ATHLETIC CLUB
BERRIOZAR C.F. 5 - 4 REVELLIN C.D. AT.
EIBAR S.A.D. 0 - 2 DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
SAN IGNACIO C.D. 2 - 1 PRADEJÓN C.D.
AÑORGA K.K.E 4 - 4 BIZKERRE C.
Igo

Jardunaldia: 19

2019/02/24

BIZKERRE C. 2 - 1 MULIER FCN C.D.
OIARTZUN K.E. 1 - 1 AURRERA DE VITORIA C.D.
OSASUNA FEM C.D. FUND. 4 - 0 OLIVER C.D.
ATHLETIC CLUB 2 - 1 BERRIOZAR C.F.
REVELLIN C.D. AT. 1 - 7 EIBAR S.A.D.
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. 1 - 0 SAN IGNACIO C.D.
PRADEJÓN C.D. 0 - 4 AÑORGA K.K.E
Igo

Jardunaldia: 20

2019/03/03

AURRERA DE VITORIA C.D. 0 - 1 MULIER FCN C.D.
OLIVER C.D. 2 - 2 OIARTZUN K.E.
BERRIOZAR C.F. 0 - 3 OSASUNA FEM C.D. FUND.
EIBAR S.A.D. 0 - 1 ATHLETIC CLUB
SAN IGNACIO C.D. 7 - 2 REVELLIN C.D. AT.
AÑORGA K.K.E 1 - 1 DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
PRADEJÓN C.D. 2 - 0 BIZKERRE C.
Igo

Jardunaldia: 21

2019/03/10

BIZKERRE C. 2 - 4 AURRERA DE VITORIA C.D.
MULIER FCN C.D. 1 - 3 OLIVER C.D.
OIARTZUN K.E. 2 - 1 BERRIOZAR C.F.
OSASUNA FEM C.D. FUND. 2 - 1 EIBAR S.A.D.
ATHLETIC CLUB 0 - 2 SAN IGNACIO C.D.
REVELLIN C.D. AT. 0 - 2 AÑORGA K.K.E
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. 8 - 0 PRADEJÓN C.D.
Igo

Jardunaldia: 22

2019/03/17

OLIVER C.D. 2 - 1 AURRERA DE VITORIA C.D.
BERRIOZAR C.F. 1 - 1 MULIER FCN C.D.
EIBAR S.A.D. 4 - 3 OIARTZUN K.E.
SAN IGNACIO C.D. 0 - 2 OSASUNA FEM C.D. FUND.
AÑORGA K.K.E 1 - 2 ATHLETIC CLUB
PRADEJÓN C.D. 7 - 0 REVELLIN C.D. AT.
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. 2 - 1 BIZKERRE C.
Igo

Jardunaldia: 23

2019/03/24

BIZKERRE C. - OLIVER C.D.
AURRERA DE VITORIA C.D. - BERRIOZAR C.F.
MULIER FCN C.D. - EIBAR S.A.D.
OIARTZUN K.E. - SAN IGNACIO C.D.
OSASUNA FEM C.D. FUND. - AÑORGA K.K.E
ATHLETIC CLUB - PRADEJÓN C.D.
REVELLIN C.D. AT. - DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 24

2019/03/31

BERRIOZAR C.F. - OLIVER C.D.
EIBAR S.A.D. - AURRERA DE VITORIA C.D.
SAN IGNACIO C.D. - MULIER FCN C.D.
AÑORGA K.K.E - OIARTZUN K.E.
PRADEJÓN C.D. - OSASUNA FEM C.D. FUND.
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. - ATHLETIC CLUB
REVELLIN C.D. AT. - BIZKERRE C.
Igo

Jardunaldia: 25

2019/04/14

BERRIOZAR C.F. - BIZKERRE C.
OLIVER C.D. - EIBAR S.A.D.
AURRERA DE VITORIA C.D. - SAN IGNACIO C.D.
MULIER FCN C.D. - AÑORGA K.K.E
OIARTZUN K.E. - PRADEJÓN C.D.
OSASUNA FEM C.D. FUND. - DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
ATHLETIC CLUB - REVELLIN C.D. AT.
Igo

Jardunaldia: 26

2019/04/21

EIBAR S.A.D. - BERRIOZAR C.F.
SAN IGNACIO C.D. - OLIVER C.D.
AÑORGA K.K.E - AURRERA DE VITORIA C.D.
PRADEJÓN C.D. - MULIER FCN C.D.
DEPORTIVO ALAVES S.A.D. - OIARTZUN K.E.
REVELLIN C.D. AT. - OSASUNA FEM C.D. FUND.
BIZKERRE C. - ATHLETIC CLUB
Igo
inprimatu