EMAKUMEZKOEN EMAKUMEZKOEN EUSKADIKO LIGA  Multzoa I

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 OIARTZUN K.E. AZUL LAGUNA BLANCO AZUL LAGUNA OIARTZUN KARLA LEKUONA-anexo
2 LEIOAKO EMAKUMEAK SARRIENA FKE Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe LEIOA SARRIENA (H.Artificial)
3 HERNANI C.D. VERDE BLANCO VERDE HERNANI ZUBIPE (H.Artificial)
4 ZARAUTZ K.E. Txuria Beltza Txuria ZARAUTZ ASTI - TXIKI (H.Artificial)
5 BIZKERRE C. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe GETXO BOLUE (H.Artificial)
6 AURRERA DE VITORIA C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe GASTEIZ OLARANBE (H.Artificial)
7 ERANDIO BETIKO NESKAK FKE Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe ERANDIO SAN LORENZO (H.Artificial)
8 MARIÑO C.D. AZULCEL AZULCEL BLANCAS IRUN UGALDE-VENTAS (H.A.)
9 ARRATIA C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe IGORRE URBIERTA-IGORRE
10 ELORRIO C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe ELORRIO ELEIZALDE (H.A.)
11 TOLOSA C.F. AZUL AZUL AZULES TOLOSA USABAL (H.Artificial)
12 GOIERRI GORRI F.K. GORRIA GORRIA GORRIA BEASAIN LOINAZ (H.Artificial)
13 ANAITASUNA C.D. GORRIA URDI?A GORRIA/URDI?A AZKOITIA SAN JUAN* (H.ARTIFICIAL)
14 DERIO C.D. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe DERIO IBAIONDO (H. Artificial)
15 BARAKALDO C.F. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BARAKALDO IBARRETA (H.Artificial)
16 PAULDARRAK F.K.T. . ''B'' Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe BARAKALDO SERRALTA (H. Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2018/09/09

OIARTZUN K.E. 1 - 1 HERNANI C.D.
DERIO C.D. 2 - 2 BIZKERRE C.
GOIERRI GORRI F.K. 5 - 2 ERANDIO BETIKO NESKAK FKE
ELORRIO C.D. 0 - 4 ARRATIA C.D.
MARIÑO C.D. 0 - 4 TOLOSA C.F.
AURRERA DE VITORIA C.D. 2 - 0 ANAITASUNA C.D.
ZARAUTZ K.E. 3 - 1 BARAKALDO C.F.
PAULDARRAK F.K.T. . B 8 - 0 LEIOAKO EMAKUMEAK SARRIENA FKE
Igo

Jardunaldia: 2

2018/09/16

HERNANI C.D. 1 - 1 PAULDARRAK F.K.T. . B
BIZKERRE C. 1 - 0 OIARTZUN K.E.
ERANDIO BETIKO NESKAK FKE 3 - 0 DERIO C.D.
ARRATIA C.D. 2 - 1 GOIERRI GORRI F.K.
TOLOSA C.F. 1 - 1 ELORRIO C.D.
ANAITASUNA C.D. 4 - 2 MARIÑO C.D.
BARAKALDO C.F. 7 - 1 AURRERA DE VITORIA C.D.
LEIOAKO EMAKUMEAK SARRIENA FKE 2 - 1 ZARAUTZ K.E.
Igo

Jardunaldia: 3

2018/09/23

HERNANI C.D. 2 - 1 BIZKERRE C.
OIARTZUN K.E. 1 - 1 ERANDIO BETIKO NESKAK FKE
DERIO C.D. 1 - 4 ARRATIA C.D.
GOIERRI GORRI F.K. 1 - 4 TOLOSA C.F.
ELORRIO C.D. 3 - 2 ANAITASUNA C.D.
MARIÑO C.D. 0 - 2 BARAKALDO C.F.
AURRERA DE VITORIA C.D. 4 - 4 LEIOAKO EMAKUMEAK SARRIENA FKE
PAULDARRAK F.K.T. . B 4 - 0 ZARAUTZ K.E.
Igo

Jardunaldia: 4

2018/09/30

BIZKERRE C. 0 - 5 PAULDARRAK F.K.T. . B
ERANDIO BETIKO NESKAK FKE 1 - 1 HERNANI C.D.
ARRATIA C.D. 4 - 0 OIARTZUN K.E.
TOLOSA C.F. 2 - 1 DERIO C.D.
ANAITASUNA C.D. 3 - 5 GOIERRI GORRI F.K.
BARAKALDO C.F. 5 - 0 ELORRIO C.D.
LEIOAKO EMAKUMEAK SARRIENA FKE 5 - 0 MARIÑO C.D.
ZARAUTZ K.E. 3 - 3 AURRERA DE VITORIA C.D.
Igo

Jardunaldia: 5

2018/10/07

BIZKERRE C. 1 - 3 ERANDIO BETIKO NESKAK FKE
HERNANI C.D. 1 - 2 ARRATIA C.D.
OIARTZUN K.E. 1 - 4 TOLOSA C.F.
DERIO C.D. 1 - 2 ANAITASUNA C.D.
GOIERRI GORRI F.K. 0 - 0 BARAKALDO C.F.
ELORRIO C.D. 0 - 1 LEIOAKO EMAKUMEAK SARRIENA FKE
MARIÑO C.D. 0 - 5 ZARAUTZ K.E.
PAULDARRAK F.K.T. . B 3 - 1 AURRERA DE VITORIA C.D.
Igo

Jardunaldia: 6

2018/10/14

ERANDIO BETIKO NESKAK FKE 1 - 2 PAULDARRAK F.K.T. . B
ARRATIA C.D. 5 - 1 BIZKERRE C.
TOLOSA C.F. 1 - 1 HERNANI C.D.
ANAITASUNA C.D. 2 - 2 OIARTZUN K.E.
BARAKALDO C.F. 3 - 0 DERIO C.D.
LEIOAKO EMAKUMEAK SARRIENA FKE 2 - 1 GOIERRI GORRI F.K.
ZARAUTZ K.E. 1 - 0 ELORRIO C.D.
AURRERA DE VITORIA C.D. 3 - 2 MARIÑO C.D.
Igo

Jardunaldia: 7

2018/10/21

ERANDIO BETIKO NESKAK FKE 2 - 2 ARRATIA C.D.
BIZKERRE C. 1 - 1 TOLOSA C.F.
HERNANI C.D. 1 - 1 ANAITASUNA C.D.
OIARTZUN K.E. 1 - 4 BARAKALDO C.F.
DERIO C.D. 0 - 2 LEIOAKO EMAKUMEAK SARRIENA FKE
GOIERRI GORRI F.K. 7 - 1 ZARAUTZ K.E.
ELORRIO C.D. 2 - 3 AURRERA DE VITORIA C.D.
PAULDARRAK F.K.T. . B 8 - 0 MARIÑO C.D.
Igo

Jardunaldia: 8

2018/10/28

ARRATIA C.D. 1 - 1 PAULDARRAK F.K.T. . B
TOLOSA C.F. 5 - 0 ERANDIO BETIKO NESKAK FKE
ANAITASUNA C.D. 3 - 3 BIZKERRE C.
BARAKALDO C.F. 4 - 2 HERNANI C.D.
LEIOAKO EMAKUMEAK SARRIENA FKE 4 - 0 OIARTZUN K.E.
ZARAUTZ K.E. 2 - 1 DERIO C.D.
AURRERA DE VITORIA C.D. 0 - 1 GOIERRI GORRI F.K.
MARIÑO C.D. 0 - 1 ELORRIO C.D.
Igo

Jardunaldia: 9

2018/11/04

ARRATIA C.D. 1 - 3 TOLOSA C.F.
ERANDIO BETIKO NESKAK FKE 3 - 0 ANAITASUNA C.D.
BIZKERRE C. 3 - 2 BARAKALDO C.F.
HERNANI C.D. 0 - 2 LEIOAKO EMAKUMEAK SARRIENA FKE
OIARTZUN K.E. 1 - 3 ZARAUTZ K.E.
DERIO C.D. 1 - 2 AURRERA DE VITORIA C.D.
GOIERRI GORRI F.K. 5 - 0 MARIÑO C.D.
PAULDARRAK F.K.T. . B 1 - 2 ELORRIO C.D.
Igo

Jardunaldia: 10

2018/11/11

TOLOSA C.F. 0 - 3 PAULDARRAK F.K.T. . B
ANAITASUNA C.D. 2 - 7 ARRATIA C.D.
BARAKALDO C.F. 3 - 1 ERANDIO BETIKO NESKAK FKE
LEIOAKO EMAKUMEAK SARRIENA FKE 0 - 0 BIZKERRE C.
ZARAUTZ K.E. 2 - 1 HERNANI C.D.
AURRERA DE VITORIA C.D. 2 - 1 OIARTZUN K.E.
MARIÑO C.D. 0 - 1 DERIO C.D.
ELORRIO C.D. 2 - 1 GOIERRI GORRI F.K.
Igo

Jardunaldia: 11

2018/11/18

TOLOSA C.F. 4 - 1 ANAITASUNA C.D.
ARRATIA C.D. 3 - 1 BARAKALDO C.F.
ERANDIO BETIKO NESKAK FKE 1 - 1 LEIOAKO EMAKUMEAK SARRIENA FKE
BIZKERRE C. 3 - 0 ZARAUTZ K.E.
HERNANI C.D. 0 - 4 AURRERA DE VITORIA C.D.
OIARTZUN K.E. 3 - 1 MARIÑO C.D.
DERIO C.D. 2 - 2 ELORRIO C.D.
PAULDARRAK F.K.T. . B 1 - 0 GOIERRI GORRI F.K.
Igo

Jardunaldia: 12

2018/11/25

ANAITASUNA C.D. 2 - 1 PAULDARRAK F.K.T. . B
BARAKALDO C.F. 0 - 0 TOLOSA C.F.
LEIOAKO EMAKUMEAK SARRIENA FKE 0 - 3 ARRATIA C.D.
ZARAUTZ K.E. 3 - 0 ERANDIO BETIKO NESKAK FKE
AURRERA DE VITORIA C.D. 2 - 3 BIZKERRE C.
MARIÑO C.D. 0 - 2 HERNANI C.D.
ELORRIO C.D. 0 - 0 OIARTZUN K.E.
GOIERRI GORRI F.K. 6 - 0 DERIO C.D.
Igo

Jardunaldia: 13

2018/12/02

ANAITASUNA C.D. 2 - 4 BARAKALDO C.F.
TOLOSA C.F. 5 - 2 LEIOAKO EMAKUMEAK SARRIENA FKE
ARRATIA C.D. 6 - 0 ZARAUTZ K.E.
ERANDIO BETIKO NESKAK FKE 3 - 2 AURRERA DE VITORIA C.D.
BIZKERRE C. 4 - 0 MARIÑO C.D.
HERNANI C.D. 1 - 1 ELORRIO C.D.
OIARTZUN K.E. 3 - 1 GOIERRI GORRI F.K.
PAULDARRAK F.K.T. . B 3 - 1 DERIO C.D.
Igo

Jardunaldia: 14

2018/12/09

PAULDARRAK F.K.T. . B 3 - 1 BARAKALDO C.F.
LEIOAKO EMAKUMEAK SARRIENA FKE 2 - 1 ANAITASUNA C.D.
ZARAUTZ K.E. 0 - 4 TOLOSA C.F.
AURRERA DE VITORIA C.D. 1 - 4 ARRATIA C.D.
MARIÑO C.D. 0 - 6 ERANDIO BETIKO NESKAK FKE
ELORRIO C.D. 1 - 2 BIZKERRE C.
GOIERRI GORRI F.K. 5 - 0 HERNANI C.D.
DERIO C.D. 1 - 1 OIARTZUN K.E.
Igo

Jardunaldia: 15

2018/12/23

BARAKALDO C.F. 2 - 3 LEIOAKO EMAKUMEAK SARRIENA FKE
ANAITASUNA C.D. 1 - 2 ZARAUTZ K.E.
TOLOSA C.F. 4 - 2 AURRERA DE VITORIA C.D.
ARRATIA C.D. 2 - 0 MARIÑO C.D.
ERANDIO BETIKO NESKAK FKE 2 - 0 ELORRIO C.D.
BIZKERRE C. 0 - 1 GOIERRI GORRI F.K.
HERNANI C.D. 1 - 0 DERIO C.D.
OIARTZUN K.E. 2 - 1 PAULDARRAK F.K.T. . B
Igo

Jardunaldia: 16

2019/01/06

HERNANI C.D. 0 - 0 OIARTZUN K.E.
BIZKERRE C. 5 - 1 DERIO C.D.
ERANDIO BETIKO NESKAK FKE 0 - 1 GOIERRI GORRI F.K.
ARRATIA C.D. 3 - 1 ELORRIO C.D.
TOLOSA C.F. 7 - 1 MARIÑO C.D.
ANAITASUNA C.D. 1 - 6 AURRERA DE VITORIA C.D.
BARAKALDO C.F. 3 - 1 ZARAUTZ K.E.
LEIOAKO EMAKUMEAK SARRIENA FKE 0 - 0 PAULDARRAK F.K.T. . B
Igo

Jardunaldia: 17

2019/01/13

PAULDARRAK F.K.T. . B 1 - 2 HERNANI C.D.
OIARTZUN K.E. 2 - 2 BIZKERRE C.
DERIO C.D. 1 - 3 ERANDIO BETIKO NESKAK FKE
GOIERRI GORRI F.K. 4 - 0 ARRATIA C.D.
ELORRIO C.D. 0 - 3 TOLOSA C.F.
MARIÑO C.D. 0 - 2 ANAITASUNA C.D.
AURRERA DE VITORIA C.D. 1 - 4 BARAKALDO C.F.
ZARAUTZ K.E. 0 - 6 LEIOAKO EMAKUMEAK SARRIENA FKE
Igo

Jardunaldia: 18

2019/01/20

BIZKERRE C. 2 - 2 HERNANI C.D.
ERANDIO BETIKO NESKAK FKE 4 - 0 OIARTZUN K.E.
ARRATIA C.D. 8 - 0 DERIO C.D.
TOLOSA C.F. 2 - 0 GOIERRI GORRI F.K.
ANAITASUNA C.D. 2 - 1 ELORRIO C.D.
BARAKALDO C.F. 5 - 2 MARIÑO C.D.
LEIOAKO EMAKUMEAK SARRIENA FKE 2 - 0 AURRERA DE VITORIA C.D.
ZARAUTZ K.E. 0 - 1 PAULDARRAK F.K.T. . B
Igo

Jardunaldia: 19

2019/01/27

PAULDARRAK F.K.T. . B 4 - 0 BIZKERRE C.
HERNANI C.D. 0 - 1 ERANDIO BETIKO NESKAK FKE
OIARTZUN K.E. 1 - 1 ARRATIA C.D.
DERIO C.D. 2 - 8 TOLOSA C.F.
GOIERRI GORRI F.K. 2 - 3 ANAITASUNA C.D.
ELORRIO C.D. 0 - 1 BARAKALDO C.F.
MARIÑO C.D. 0 - 6 LEIOAKO EMAKUMEAK SARRIENA FKE
AURRERA DE VITORIA C.D. 1 - 1 ZARAUTZ K.E.
Igo

Jardunaldia: 20

2019/02/03

ERANDIO BETIKO NESKAK FKE 1 - 0 BIZKERRE C.
ARRATIA C.D. 5 - 0 HERNANI C.D.
TOLOSA C.F. 5 - 0 OIARTZUN K.E.
ANAITASUNA C.D. 4 - 3 DERIO C.D.
BARAKALDO C.F. 0 - 1 GOIERRI GORRI F.K.
LEIOAKO EMAKUMEAK SARRIENA FKE 3 - 3 ELORRIO C.D.
ZARAUTZ K.E. 5 - 2 MARIÑO C.D.
AURRERA DE VITORIA C.D. - PAULDARRAK F.K.T. . B
Igo

Jardunaldia: 21

2019/02/17

PAULDARRAK F.K.T. . B 1 - 1 ERANDIO BETIKO NESKAK FKE
BIZKERRE C. 0 - 5 ARRATIA C.D.
HERNANI C.D. 1 - 4 TOLOSA C.F.
OIARTZUN K.E. 1 - 2 ANAITASUNA C.D.
DERIO C.D. 0 - 3 BARAKALDO C.F.
GOIERRI GORRI F.K. 0 - 1 LEIOAKO EMAKUMEAK SARRIENA FKE
ELORRIO C.D. 2 - 0 ZARAUTZ K.E.
MARIÑO C.D. 2 - 4 AURRERA DE VITORIA C.D.
Igo

Jardunaldia: 22

2019/02/24

ARRATIA C.D. - ERANDIO BETIKO NESKAK FKE
TOLOSA C.F. - BIZKERRE C.
ANAITASUNA C.D. - HERNANI C.D.
BARAKALDO C.F. - OIARTZUN K.E.
LEIOAKO EMAKUMEAK SARRIENA FKE - DERIO C.D.
ZARAUTZ K.E. - GOIERRI GORRI F.K.
AURRERA DE VITORIA C.D. - ELORRIO C.D.
MARIÑO C.D. - PAULDARRAK F.K.T. . B
Igo

Jardunaldia: 23

2019/03/03

PAULDARRAK F.K.T. . B - ARRATIA C.D.
ERANDIO BETIKO NESKAK FKE - TOLOSA C.F.
BIZKERRE C. - ANAITASUNA C.D.
HERNANI C.D. - BARAKALDO C.F.
OIARTZUN K.E. - LEIOAKO EMAKUMEAK SARRIENA FKE
DERIO C.D. - ZARAUTZ K.E.
GOIERRI GORRI F.K. - AURRERA DE VITORIA C.D.
ELORRIO C.D. - MARIÑO C.D.
Igo

Jardunaldia: 24

2019/03/10

TOLOSA C.F. - ARRATIA C.D.
ANAITASUNA C.D. - ERANDIO BETIKO NESKAK FKE
BARAKALDO C.F. - BIZKERRE C.
LEIOAKO EMAKUMEAK SARRIENA FKE - HERNANI C.D.
ZARAUTZ K.E. - OIARTZUN K.E.
AURRERA DE VITORIA C.D. - DERIO C.D.
MARIÑO C.D. - GOIERRI GORRI F.K.
ELORRIO C.D. - PAULDARRAK F.K.T. . B
Igo

Jardunaldia: 25

2019/03/17

PAULDARRAK F.K.T. . B - TOLOSA C.F.
ARRATIA C.D. - ANAITASUNA C.D.
ERANDIO BETIKO NESKAK FKE - BARAKALDO C.F.
BIZKERRE C. - LEIOAKO EMAKUMEAK SARRIENA FKE
HERNANI C.D. - ZARAUTZ K.E.
OIARTZUN K.E. - AURRERA DE VITORIA C.D.
DERIO C.D. - MARIÑO C.D.
GOIERRI GORRI F.K. - ELORRIO C.D.
Igo

Jardunaldia: 26

2019/03/24

ANAITASUNA C.D. - TOLOSA C.F.
BARAKALDO C.F. - ARRATIA C.D.
LEIOAKO EMAKUMEAK SARRIENA FKE - ERANDIO BETIKO NESKAK FKE
ZARAUTZ K.E. - BIZKERRE C.
AURRERA DE VITORIA C.D. - HERNANI C.D.
MARIÑO C.D. - OIARTZUN K.E.
ELORRIO C.D. - DERIO C.D.
GOIERRI GORRI F.K. - PAULDARRAK F.K.T. . B
Igo

Jardunaldia: 27

2019/03/31

PAULDARRAK F.K.T. . B - ANAITASUNA C.D.
TOLOSA C.F. - BARAKALDO C.F.
ARRATIA C.D. - LEIOAKO EMAKUMEAK SARRIENA FKE
ERANDIO BETIKO NESKAK FKE - ZARAUTZ K.E.
BIZKERRE C. - AURRERA DE VITORIA C.D.
HERNANI C.D. - MARIÑO C.D.
OIARTZUN K.E. - ELORRIO C.D.
DERIO C.D. - GOIERRI GORRI F.K.
Igo

Jardunaldia: 28

2019/04/14

BARAKALDO C.F. - ANAITASUNA C.D.
LEIOAKO EMAKUMEAK SARRIENA FKE - TOLOSA C.F.
ZARAUTZ K.E. - ARRATIA C.D.
AURRERA DE VITORIA C.D. - ERANDIO BETIKO NESKAK FKE
MARIÑO C.D. - BIZKERRE C.
ELORRIO C.D. - HERNANI C.D.
GOIERRI GORRI F.K. - OIARTZUN K.E.
DERIO C.D. - PAULDARRAK F.K.T. . B
Igo

Jardunaldia: 29

2019/04/28

BARAKALDO C.F. - PAULDARRAK F.K.T. . B
ANAITASUNA C.D. - LEIOAKO EMAKUMEAK SARRIENA FKE
TOLOSA C.F. - ZARAUTZ K.E.
ARRATIA C.D. - AURRERA DE VITORIA C.D.
ERANDIO BETIKO NESKAK FKE - MARIÑO C.D.
BIZKERRE C. - ELORRIO C.D.
HERNANI C.D. - GOIERRI GORRI F.K.
OIARTZUN K.E. - DERIO C.D.
Igo

Jardunaldia: 30

2019/05/05

LEIOAKO EMAKUMEAK SARRIENA FKE - BARAKALDO C.F.
ZARAUTZ K.E. - ANAITASUNA C.D.
AURRERA DE VITORIA C.D. - TOLOSA C.F.
MARIÑO C.D. - ARRATIA C.D.
ELORRIO C.D. - ERANDIO BETIKO NESKAK FKE
GOIERRI GORRI F.K. - BIZKERRE C.
DERIO C.D. - HERNANI C.D.
PAULDARRAK F.K.T. . B - OIARTZUN K.E.
Igo
inprimatu