ALEBINA DONOSTIAKO ALEBIN NESKAK 5. MAILA  Multzoa I

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 ZURRIOLA IK. TXURI URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA HONDARTZA
2 AXULAR LIZEOA IKASTOLA ''C'' ZURIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA HONDARTZA
3 MARY WARD IK. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA HONDARTZA
4 IKASBIDE IK. GORRIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA HONDARTZA
5 LIZEOTARRAK ''A'' NARANJA BLANCO Asignatu gabe DONOSTIA HONDARTZA
6 LIZEOTARRAK ''C'' NARANJA BLANCO Asignatu gabe DONOSTIA HONDARTZA
7 JAKINTZA IKASTOLA ''A'' HORIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA HONDARTZA
8 JAKINTZA IKASTOLA ''B'' HORIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA HONDARTZA
9 AITOR IKASTOLA HORIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA HONDARTZA
10 DEUTSCHE SCHULE BLANCA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA HONDARTZA
11 LA ANUNCIATA IK. GRANATE DONOSTIA Asignatu gabe NoDisponible HONDARTZA
12 LARRAMENDI IK. Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA HONDARTZA
13 AXULAR LIZEOA IKASTOLA ''D'' ZURIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA HONDARTZA
14 DECANSA Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe
inprimatu

Jardunaldia: 1

2018/10/20

ZURRIOLA IK. 17 - 6 MARY WARD IK.
LARRAMENDI IK. 7 - 2 LIZEOTARRAK A
DEUTSCHE SCHULE 3 - 4 JAKINTZA IKASTOLA A
JAKINTZA IKASTOLA B 4 - 3 AITOR IKASTOLA
LIZEOTARRAK C 10 - 1 LA ANUNCIATA IK.
IKASBIDE IK. 3 - 5 AXULAR LIZEOA IKASTOLA D
DECANSA 0 - 0 AXULAR LIZEOA IKASTOLA C
Igo

Jardunaldia: 2

2018/10/27

MARY WARD IK. 0 - 0 DECANSA
LIZEOTARRAK A 1 - 4 ZURRIOLA IK.
JAKINTZA IKASTOLA A 1 - 6 LARRAMENDI IK.
AITOR IKASTOLA 8 - 3 DEUTSCHE SCHULE
LA ANUNCIATA IK. 1 - 10 JAKINTZA IKASTOLA B
AXULAR LIZEOA IKASTOLA D 4 - 1 LIZEOTARRAK C
AXULAR LIZEOA IKASTOLA C 3 - 1 IKASBIDE IK.
Igo

Jardunaldia: 3

2018/11/10

MARY WARD IK. 5 - 11 LIZEOTARRAK A
ZURRIOLA IK. 5 - 3 JAKINTZA IKASTOLA A
LARRAMENDI IK. 6 - 4 AITOR IKASTOLA
DEUTSCHE SCHULE 0 - 6 LA ANUNCIATA IK.
JAKINTZA IKASTOLA B 2 - 5 AXULAR LIZEOA IKASTOLA D
LIZEOTARRAK C 1 - 0 AXULAR LIZEOA IKASTOLA C
DECANSA 0 - 0 IKASBIDE IK.
Igo

Jardunaldia: 4

2018/11/17

LIZEOTARRAK A 0 - 0 DECANSA
JAKINTZA IKASTOLA A 7 - 9 MARY WARD IK.
AITOR IKASTOLA 1 - 2 ZURRIOLA IK.
LA ANUNCIATA IK. 0 - 7 LARRAMENDI IK.
AXULAR LIZEOA IKASTOLA D 4 - 3 DEUTSCHE SCHULE
AXULAR LIZEOA IKASTOLA C 2 - 4 JAKINTZA IKASTOLA B
IKASBIDE IK. 1 - 6 LIZEOTARRAK C
Igo

Jardunaldia: 5

2018/11/24

LIZEOTARRAK A 3 - 2 JAKINTZA IKASTOLA A
MARY WARD IK. 1 - 8 AITOR IKASTOLA
ZURRIOLA IK. 4 - 1 LA ANUNCIATA IK.
LARRAMENDI IK. 5 - 0 AXULAR LIZEOA IKASTOLA D
DEUTSCHE SCHULE 1 - 2 AXULAR LIZEOA IKASTOLA C
JAKINTZA IKASTOLA B 8 - 0 IKASBIDE IK.
DECANSA 0 - 0 LIZEOTARRAK C
Igo

Jardunaldia: 6

2018/12/01

JAKINTZA IKASTOLA A 0 - 0 DECANSA
AITOR IKASTOLA 7 - 0 LIZEOTARRAK A
LA ANUNCIATA IK. 7 - 6 MARY WARD IK.
AXULAR LIZEOA IKASTOLA D 2 - 3 ZURRIOLA IK.
AXULAR LIZEOA IKASTOLA C 2 - 6 LARRAMENDI IK.
IKASBIDE IK. 5 - 1 DEUTSCHE SCHULE
LIZEOTARRAK C 2 - 4 JAKINTZA IKASTOLA B
Igo

Jardunaldia: 7

2018/12/15

JAKINTZA IKASTOLA A 1 - 3 AITOR IKASTOLA
LIZEOTARRAK A 8 - 1 LA ANUNCIATA IK.
MARY WARD IK. 2 - 9 AXULAR LIZEOA IKASTOLA D
ZURRIOLA IK. 2 - 2 AXULAR LIZEOA IKASTOLA C
LARRAMENDI IK. 6 - 2 IKASBIDE IK.
DEUTSCHE SCHULE 3 - 6 LIZEOTARRAK C
DECANSA 0 - 0 JAKINTZA IKASTOLA B
Igo

Jardunaldia: 8

2019/01/12

AITOR IKASTOLA 0 - 0 DECANSA
LA ANUNCIATA IK. 4 - 2 JAKINTZA IKASTOLA A
AXULAR LIZEOA IKASTOLA D 3 - 5 LIZEOTARRAK A
AXULAR LIZEOA IKASTOLA C 5 - 3 MARY WARD IK.
IKASBIDE IK. 0 - 14 ZURRIOLA IK.
LIZEOTARRAK C 0 - 5 LARRAMENDI IK.
JAKINTZA IKASTOLA B 2 - 4 DEUTSCHE SCHULE
Igo

Jardunaldia: 9

2019/01/26

AITOR IKASTOLA 4 - 3 LA ANUNCIATA IK.
JAKINTZA IKASTOLA A 0 - 2 AXULAR LIZEOA IKASTOLA D
LIZEOTARRAK A 3 - 3 AXULAR LIZEOA IKASTOLA C
MARY WARD IK. 7 - 2 IKASBIDE IK.
ZURRIOLA IK. 5 - 2 LIZEOTARRAK C
LARRAMENDI IK. 4 - 1 JAKINTZA IKASTOLA B
DECANSA 0 - 0 DEUTSCHE SCHULE
Igo

Jardunaldia: 10

2019/02/02

LA ANUNCIATA IK. 0 - 0 DECANSA
AXULAR LIZEOA IKASTOLA D 4 - 6 AITOR IKASTOLA
AXULAR LIZEOA IKASTOLA C 5 - 3 JAKINTZA IKASTOLA A
IKASBIDE IK. 5 - 7 LIZEOTARRAK A
LIZEOTARRAK C 10 - 5 MARY WARD IK.
JAKINTZA IKASTOLA B 2 - 3 ZURRIOLA IK.
DEUTSCHE SCHULE 3 - 5 LARRAMENDI IK.
Igo
inprimatu