ALEBINA DONOSTIAKO ALEBIN MUTILAK 6. MAILA  Multzoa I

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 JESUITINAS IK. BLANCA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA HONDARTZA
2 AXULAR LIZEOA IK. ''B'' ZURIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA HONDARTZA
3 CLARET IKASTOLA 6. ''A'' URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA HONDARTZA
4 ZUHAIZTI BERDEA MOREA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA HONDARTZA
5 IBAI IKASTOLA URDINA-HORIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA HONDARTZA
6 SAN IGNACIO IK. ''B'' URDINA TXURIA URDINA DONOSTIA HONDARTZA
7 AITOR IKASTOLA HORIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA HONDARTZA
8 STO. TOMAS LIZEOA IK. ''C'' NARANJA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA HONDARTZA
inprimatu

Jardunaldia: 1

2019/02/16

JESUITINAS IK. 14 - 2 CLARET IKASTOLA 6. A
SAN IGNACIO IK. B 2 - 5 IBAI IKASTOLA
ZUHAIZTI BERDEA 1 - 2 AITOR IKASTOLA
STO. TOMAS LIZEOA IK. C 11 - 1 AXULAR LIZEOA IK. B
Igo

Jardunaldia: 2

2019/02/23

CLARET IKASTOLA 6. A 1 - 27 STO. TOMAS LIZEOA IK. C
IBAI IKASTOLA 2 - 2 JESUITINAS IK.
AITOR IKASTOLA 1 - 6 SAN IGNACIO IK. B
AXULAR LIZEOA IK. B 12 - 3 ZUHAIZTI BERDEA
Igo

Jardunaldia: 3

2019/03/02

CLARET IKASTOLA 6. A 2 - 13 IBAI IKASTOLA
JESUITINAS IK. 1 - 2 AITOR IKASTOLA
SAN IGNACIO IK. B 7 - 2 AXULAR LIZEOA IK. B
STO. TOMAS LIZEOA IK. C 13 - 2 ZUHAIZTI BERDEA
Igo

Jardunaldia: 4

2019/03/09

IBAI IKASTOLA 3 - 10 STO. TOMAS LIZEOA IK. C
AITOR IKASTOLA 6 - 2 CLARET IKASTOLA 6. A
AXULAR LIZEOA IK. B 4 - 7 JESUITINAS IK.
ZUHAIZTI BERDEA 3 - 10 SAN IGNACIO IK. B
Igo

Jardunaldia: 5

2019/03/23

IBAI IKASTOLA 1 - 1 AITOR IKASTOLA
CLARET IKASTOLA 6. A 3 - 8 AXULAR LIZEOA IK. B
JESUITINAS IK. 5 - 2 ZUHAIZTI BERDEA
STO. TOMAS LIZEOA IK. C 2 - 3 SAN IGNACIO IK. B
Igo

Jardunaldia: 6

2019/03/30

STO. TOMAS LIZEOA IK. C 7 - 0 AITOR IKASTOLA
AXULAR LIZEOA IK. B 3 - 6 IBAI IKASTOLA
ZUHAIZTI BERDEA 10 - 0 CLARET IKASTOLA 6. A
SAN IGNACIO IK. B 5 - 1 JESUITINAS IK.
Igo

Jardunaldia: 7

2019/04/06

AITOR IKASTOLA 2 - 4 AXULAR LIZEOA IK. B
IBAI IKASTOLA 3 - 1 ZUHAIZTI BERDEA
CLARET IKASTOLA 6. A 0 - 11 SAN IGNACIO IK. B
JESUITINAS IK. 1 - 9 STO. TOMAS LIZEOA IK. C
Igo
inprimatu