JUBENILA JUBENILEN 1.M KOPA  Multzoa IV

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 EUSKALDUNA S.D. AZUL - ROJA 2ª Equi. AZUL - ROJO 2ª Equi. AZULES - ROJAS ANDOAIN UBITARTE (H.Artificial)
2 VASCONIA C.D. GRANATE/NEGRO NEGRO granate/negro DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
3 DANENA K.E. AMARILLA AZUL AZUL ZIZURKIL ELBARRENA (H.Artificial)
4 URNIETA K.E. ROJA BLANCO Blancas URNIETA URNIETA (H.Artificial)
5 USURBIL F.T. GORRIA BELTZA BELTZA USURBIL HARANE (h.artificial)
6 Atsedena
7 S.A.N.S.E. ''B'' AZUL-BLANCO AZUL BLANCAS DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
8 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE MORADO BLANCO MORADAS ASTIGARRAGA ZARKUMENDEGI (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2019/01/13

EUSKALDUNA S.D. 1 - 1 DANENA K.E.
Atsedena - USURBIL F.T.
URNIETA K.E. 2 - 1 S.A.N.S.E. B
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE 1 - 0 VASCONIA C.D.
Igo

Jardunaldia: 2

2019/01/20

DANENA K.E. 1 - 0 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
USURBIL F.T. 3 - 1 EUSKALDUNA S.D.
S.A.N.S.E. B - Atsedena
VASCONIA C.D. 2 - 1 URNIETA K.E.
Igo

Jardunaldia: 3

2019/01/27

DANENA K.E. 2 - 3 USURBIL F.T.
EUSKALDUNA S.D. 1 - 4 S.A.N.S.E. B
Atsedena - VASCONIA C.D.
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE 0 - 0 URNIETA K.E.
Igo

Jardunaldia: 4

2019/02/03

USURBIL F.T. 1 - 1 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
S.A.N.S.E. B 2 - 2 DANENA K.E.
VASCONIA C.D. 5 - 0 EUSKALDUNA S.D.
URNIETA K.E. - Atsedena
Igo

Jardunaldia: 5

2019/02/10

USURBIL F.T. 4 - 1 S.A.N.S.E. B
DANENA K.E. 1 - 1 VASCONIA C.D.
EUSKALDUNA S.D. 2 - 2 URNIETA K.E.
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - Atsedena
Igo

Jardunaldia: 6

2019/02/17

ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE 2 - 2 S.A.N.S.E. B
VASCONIA C.D. 0 - 1 USURBIL F.T.
URNIETA K.E. 3 - 2 DANENA K.E.
Atsedena - EUSKALDUNA S.D.
Igo

Jardunaldia: 7

2019/02/24

S.A.N.S.E. B 3 - 0 VASCONIA C.D.
USURBIL F.T. 0 - 1 URNIETA K.E.
DANENA K.E. - Atsedena
EUSKALDUNA S.D. 2 - 4 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Igo

Jardunaldia: 8

2019/03/10

DANENA K.E. 4 - 3 EUSKALDUNA S.D.
USURBIL F.T. - Atsedena
S.A.N.S.E. B 2 - 0 URNIETA K.E.
VASCONIA C.D. 2 - 2 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Igo

Jardunaldia: 9

2019/03/17

ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE 1 - 2 DANENA K.E.
EUSKALDUNA S.D. 1 - 2 USURBIL F.T.
Atsedena - S.A.N.S.E. B
URNIETA K.E. 2 - 4 VASCONIA C.D.
Igo

Jardunaldia: 10

2019/03/24

USURBIL F.T. 3 - 2 DANENA K.E.
S.A.N.S.E. B 1 - 0 EUSKALDUNA S.D.
VASCONIA C.D. - Atsedena
URNIETA K.E. 3 - 0 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Igo

Jardunaldia: 11

2019/03/31

ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE 2 - 1 USURBIL F.T.
DANENA K.E. 2 - 0 S.A.N.S.E. B
EUSKALDUNA S.D. 2 - 3 VASCONIA C.D.
Atsedena - URNIETA K.E.
Igo

Jardunaldia: 12

2019/04/07

S.A.N.S.E. B 1 - 3 USURBIL F.T.
VASCONIA C.D. 3 - 3 DANENA K.E.
URNIETA K.E. 6 - 2 EUSKALDUNA S.D.
Atsedena - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Igo

Jardunaldia: 13

2019/04/14

S.A.N.S.E. B 4 - 1 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
USURBIL F.T. 2 - 1 VASCONIA C.D.
DANENA K.E. 5 - 5 URNIETA K.E.
EUSKALDUNA S.D. - Atsedena
Igo

Jardunaldia: 14

2019/05/05

VASCONIA C.D. - S.A.N.S.E. B
URNIETA K.E. - USURBIL F.T.
Atsedena - DANENA K.E.
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - EUSKALDUNA S.D.
Igo
inprimatu