JUBENILA JUBENILEN 1.M KOPA  Multzoa VI

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 BERGARA K.E. AZUL MARINO AZUL MARINO AZUL MARINO BERGARA IPINTZA (H.Artificial)
2 ALOĐA MENDI K.E. GORRIA URDINA URDINA ETA GORRIA OĐATI AZKOAGAIN (H.Artificial)
3 URKI C.D. ROJ-BLAN NEGRO NEGRO-sup roj-blan EIBAR UNBE SUP. (H.Artificial)
4 EIBARTARRAK F.T. BLANCA Y NEGRA NEGRO NEGRAS EIBAR UNBE INF. (H.Artificial)
5 Atsedena
6 ARETXABALETA K.E. UDA AZUL CELESTE BLANCO AZUL CELESTE ARETXABALETA IBARRA (H.Artificial)
7 MONDRAGON C.F. BLANMORA NEGRO BLANCA ARRASATE MOJATEGI (H.Artificial)
8 ANTZUOLA K.E. GORRIA GORRIAK GORRIAK ANTZUOLA ESTALA (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2019/01/13

BERGARA K.E. 1 - 3 URKI C.D.
ARETXABALETA K.E. UDA - Atsedena
EIBARTARRAK F.T. 1 - 7 MONDRAGON C.F.
ANTZUOLA K.E. 1 - 0 ALOĐA MENDI K.E.
Igo

Jardunaldia: 2

2019/01/20

URKI C.D. 0 - 3 ANTZUOLA K.E.
Atsedena - BERGARA K.E.
MONDRAGON C.F. 3 - 0 ARETXABALETA K.E. UDA
ALOĐA MENDI K.E. 4 - 0 EIBARTARRAK F.T.
Igo

Jardunaldia: 3

2019/01/27

URKI C.D. - Atsedena
BERGARA K.E. 0 - 1 MONDRAGON C.F.
ARETXABALETA K.E. UDA 0 - 5 ALOĐA MENDI K.E.
ANTZUOLA K.E. 4 - 2 EIBARTARRAK F.T.
Igo

Jardunaldia: 4

2019/02/03

Atsedena - ANTZUOLA K.E.
MONDRAGON C.F. 0 - 0 URKI C.D.
ALOĐA MENDI K.E. 3 - 1 BERGARA K.E.
EIBARTARRAK F.T. 0 - 2 ARETXABALETA K.E. UDA
Igo

Jardunaldia: 5

2019/02/10

Atsedena - MONDRAGON C.F.
URKI C.D. 1 - 1 ALOĐA MENDI K.E.
BERGARA K.E. 4 - 1 EIBARTARRAK F.T.
ANTZUOLA K.E. 3 - 0 ARETXABALETA K.E. UDA
Igo

Jardunaldia: 6

2019/02/17

ANTZUOLA K.E. 3 - 2 MONDRAGON C.F.
ALOĐA MENDI K.E. - Atsedena
EIBARTARRAK F.T. 0 - 2 URKI C.D.
ARETXABALETA K.E. UDA 2 - 0 BERGARA K.E.
Igo

Jardunaldia: 7

2019/02/24

MONDRAGON C.F. 0 - 0 ALOĐA MENDI K.E.
Atsedena - EIBARTARRAK F.T.
URKI C.D. 3 - 2 ARETXABALETA K.E. UDA
BERGARA K.E. 4 - 0 ANTZUOLA K.E.
Igo

Jardunaldia: 8

2019/03/10

URKI C.D. 1 - 1 BERGARA K.E.
Atsedena - ARETXABALETA K.E. UDA
MONDRAGON C.F. 6 - 0 EIBARTARRAK F.T.
ALOĐA MENDI K.E. 1 - 1 ANTZUOLA K.E.
Igo

Jardunaldia: 9

2019/03/17

ANTZUOLA K.E. 1 - 3 URKI C.D.
BERGARA K.E. - Atsedena
ARETXABALETA K.E. UDA 2 - 0 MONDRAGON C.F.
EIBARTARRAK F.T. 0 - 4 ALOĐA MENDI K.E.
Igo

Jardunaldia: 10

2019/03/24

Atsedena - URKI C.D.
MONDRAGON C.F. 3 - 2 BERGARA K.E.
ALOĐA MENDI K.E. 1 - 0 ARETXABALETA K.E. UDA
EIBARTARRAK F.T. 0 - 10 ANTZUOLA K.E.
Igo

Jardunaldia: 11

2019/03/31

ANTZUOLA K.E. - Atsedena
URKI C.D. 2 - 1 MONDRAGON C.F.
BERGARA K.E. 1 - 5 ALOĐA MENDI K.E.
ARETXABALETA K.E. UDA 5 - 1 EIBARTARRAK F.T.
Igo

Jardunaldia: 12

2019/04/07

MONDRAGON C.F. - Atsedena
ALOĐA MENDI K.E. 1 - 0 URKI C.D.
EIBARTARRAK F.T. 2 - 8 BERGARA K.E.
ARETXABALETA K.E. UDA 2 - 3 ANTZUOLA K.E.
Igo

Jardunaldia: 13

2019/04/14

MONDRAGON C.F. 1 - 0 ANTZUOLA K.E.
Atsedena - ALOĐA MENDI K.E.
URKI C.D. 4 - 0 EIBARTARRAK F.T.
BERGARA K.E. 2 - 2 ARETXABALETA K.E. UDA
Igo

Jardunaldia: 14

2019/05/05

ALOĐA MENDI K.E. - MONDRAGON C.F.
EIBARTARRAK F.T. - Atsedena
ARETXABALETA K.E. UDA - URKI C.D.
ANTZUOLA K.E. - BERGARA K.E.
Igo
inprimatu