KADETEA KADETEEN 1.M KOPA  Multzoa I

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 BEHOBIA C.D. ''A'' BLAUGRANA AZUL MARINO AZUL MARINO IRUN ARTIA (H.Artificial)
2 DUNBOA EGUZKI C.D. ''B'' AZUL NEGRO NEGRO IRUN SAN JOSE OBRERO (H.A.)
3 MARIÑO C.D. ''B'' AZULCEL AZULCEL BLANCAS IRUN UGALDE-VENTAS (H.A.)
4 SAN MARCIAL C.D. ''A'' Naranja Azul Naranja IRUN SAN JOSE OBRERO (H.A.)
5 OIARTZUN K.E. ''B'' AZUL LAGUNA BLANCO AZUL LAGUNA OIARTZUN KARLA LEKUONA-anexo
6 TOURING KE ''A'' ROJA AZUL ROJAS Y AZULES A RAY RENTERIA FANDERIA (H.Artificial)
7 Atsedena
8 LANDETXA K.T. Amarillo Verde Verdes/Amarillas IRUN UGALDE-VENTAS (H.A.)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2019/01/13

BEHOBIA C.D. A 8 - 1 MARIÑO C.D. B
TOURING KE A 3 - 1 OIARTZUN K.E. B
SAN MARCIAL C.D. A - Atsedena
LANDETXA K.T. 5 - 1 DUNBOA EGUZKI C.D. B
Igo

Jardunaldia: 2

2019/01/20

MARIÑO C.D. B 2 - 8 LANDETXA K.T.
OIARTZUN K.E. B 1 - 5 BEHOBIA C.D. A
Atsedena - TOURING KE A
DUNBOA EGUZKI C.D. B 0 - 12 SAN MARCIAL C.D. A
Igo

Jardunaldia: 3

2019/01/27

MARIÑO C.D. B 7 - 5 OIARTZUN K.E. B
BEHOBIA C.D. A - Atsedena
TOURING KE A 8 - 0 DUNBOA EGUZKI C.D. B
LANDETXA K.T. 2 - 5 SAN MARCIAL C.D. A
Igo

Jardunaldia: 4

2019/02/03

OIARTZUN K.E. B 0 - 5 LANDETXA K.T.
Atsedena - MARIÑO C.D. B
DUNBOA EGUZKI C.D. B 1 - 8 BEHOBIA C.D. A
SAN MARCIAL C.D. A 1 - 0 TOURING KE A
Igo

Jardunaldia: 5

2019/02/10

OIARTZUN K.E. B - Atsedena
MARIÑO C.D. B 8 - 4 DUNBOA EGUZKI C.D. B
BEHOBIA C.D. A 2 - 2 SAN MARCIAL C.D. A
LANDETXA K.T. 1 - 4 TOURING KE A
Igo

Jardunaldia: 6

2019/02/17

LANDETXA K.T. - Atsedena
DUNBOA EGUZKI C.D. B 2 - 5 OIARTZUN K.E. B
SAN MARCIAL C.D. A 3 - 1 MARIÑO C.D. B
TOURING KE A 2 - 0 BEHOBIA C.D. A
Igo

Jardunaldia: 7

2019/02/24

Atsedena - DUNBOA EGUZKI C.D. B
OIARTZUN K.E. B 0 - 3 SAN MARCIAL C.D. A
MARIÑO C.D. B 0 - 5 TOURING KE A
BEHOBIA C.D. A 4 - 0 LANDETXA K.T.
Igo

Jardunaldia: 8

2019/03/10

MARIÑO C.D. B 0 - 9 BEHOBIA C.D. A
OIARTZUN K.E. B 1 - 2 TOURING KE A
Atsedena - SAN MARCIAL C.D. A
DUNBOA EGUZKI C.D. B 2 - 6 LANDETXA K.T.
Igo

Jardunaldia: 9

2019/03/17

LANDETXA K.T. 3 - 3 MARIÑO C.D. B
BEHOBIA C.D. A 1 - 1 OIARTZUN K.E. B
TOURING KE A - Atsedena
SAN MARCIAL C.D. A 14 - 0 DUNBOA EGUZKI C.D. B
Igo

Jardunaldia: 10

2019/03/24

OIARTZUN K.E. B 1 - 2 MARIÑO C.D. B
Atsedena - BEHOBIA C.D. A
DUNBOA EGUZKI C.D. B 0 - 13 TOURING KE A
SAN MARCIAL C.D. A 6 - 1 LANDETXA K.T.
Igo

Jardunaldia: 11

2019/03/31

LANDETXA K.T. 3 - 1 OIARTZUN K.E. B
MARIÑO C.D. B - Atsedena
BEHOBIA C.D. A 11 - 0 DUNBOA EGUZKI C.D. B
TOURING KE A 1 - 3 SAN MARCIAL C.D. A
Igo

Jardunaldia: 12

2019/04/07

Atsedena - OIARTZUN K.E. B
DUNBOA EGUZKI C.D. B 0 - 4 MARIÑO C.D. B
SAN MARCIAL C.D. A 5 - 1 BEHOBIA C.D. A
TOURING KE A 0 - 1 LANDETXA K.T.
Igo

Jardunaldia: 13

2019/04/14

Atsedena - LANDETXA K.T.
OIARTZUN K.E. B 7 - 1 DUNBOA EGUZKI C.D. B
MARIÑO C.D. B 0 - 10 SAN MARCIAL C.D. A
BEHOBIA C.D. A 1 - 3 TOURING KE A
Igo

Jardunaldia: 14

2019/05/05

DUNBOA EGUZKI C.D. B - Atsedena
SAN MARCIAL C.D. A - OIARTZUN K.E. B
TOURING KE A - MARIÑO C.D. B
LANDETXA K.T. - BEHOBIA C.D. A
Igo
inprimatu