KADETEA KADETEEN 1.M KOPA  Multzoa X

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 Atsedena
2 ZARAUTZ K.E. ''C'' Txuria Beltza Txuria ZARAUTZ ASTI - TXIKI (H.Artificial)
3 LAGUN ONAK C.D. ''B'' BLANCA AZUL AZUL AZPEITIA GARMENDIPE-anexo (H.A.)
4 URKI C.D. ''B'' ROJ-BLAN NEGRO NEGRO-sup roj-blan EIBAR UNBE SUP. (H.Artificial)
5 SORALUZE C.F. BERDEA BELTZA BELTZA BERDEA BELTZA SORALUZE EZOZIA (H. Artificial)
6 EIBARTARRAK F.T. ''A'' BLANCA Y NEGRA NEGRO NEGRAS EIBAR UNBE SUP. (H.Artificial)
7 ANAITASUNA C.D. ''B'' GORRIA URDI?A GORRIA/URDI?A AZKOITIA SAN JUAN* (H.ARTIFICIAL)
8 IKASBERRI K.E. URDINA URDINA URDINAK AZPEITIA GARMENDIPE-anexo (H.A.)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2019/01/13

Atsedena - LAGUN ONAK C.D. B
EIBARTARRAK F.T. A 0 - 4 SORALUZE C.F.
URKI C.D. B 3 - 1 ANAITASUNA C.D. B
IKASBERRI K.E. 2 - 2 ZARAUTZ K.E. C
Igo

Jardunaldia: 2

2019/01/20

LAGUN ONAK C.D. B 1 - 2 IKASBERRI K.E.
SORALUZE C.F. - Atsedena
ANAITASUNA C.D. B 4 - 1 EIBARTARRAK F.T. A
ZARAUTZ K.E. C 1 - 3 URKI C.D. B
Igo

Jardunaldia: 3

2019/01/27

LAGUN ONAK C.D. B 2 - 4 SORALUZE C.F.
Atsedena - ANAITASUNA C.D. B
EIBARTARRAK F.T. A 2 - 3 ZARAUTZ K.E. C
IKASBERRI K.E. 2 - 2 URKI C.D. B
Igo

Jardunaldia: 4

2019/02/03

SORALUZE C.F. 2 - 1 IKASBERRI K.E.
ANAITASUNA C.D. B 1 - 1 LAGUN ONAK C.D. B
ZARAUTZ K.E. C - Atsedena
URKI C.D. B 3 - 2 EIBARTARRAK F.T. A
Igo

Jardunaldia: 5

2019/02/10

SORALUZE C.F. 0 - 1 ANAITASUNA C.D. B
LAGUN ONAK C.D. B 1 - 3 ZARAUTZ K.E. C
Atsedena - URKI C.D. B
IKASBERRI K.E. 5 - 3 EIBARTARRAK F.T. A
Igo

Jardunaldia: 6

2019/02/17

IKASBERRI K.E. 5 - 1 ANAITASUNA C.D. B
ZARAUTZ K.E. C 1 - 1 SORALUZE C.F.
URKI C.D. B 2 - 2 LAGUN ONAK C.D. B
EIBARTARRAK F.T. A - Atsedena
Igo

Jardunaldia: 7

2019/02/24

ANAITASUNA C.D. B 1 - 2 ZARAUTZ K.E. C
SORALUZE C.F. 1 - 2 URKI C.D. B
LAGUN ONAK C.D. B 1 - 1 EIBARTARRAK F.T. A
Atsedena - IKASBERRI K.E.
Igo

Jardunaldia: 8

2019/03/10

LAGUN ONAK C.D. B - Atsedena
SORALUZE C.F. 5 - 1 EIBARTARRAK F.T. A
ANAITASUNA C.D. B 2 - 2 URKI C.D. B
ZARAUTZ K.E. C 3 - 2 IKASBERRI K.E.
Igo

Jardunaldia: 9

2019/03/17

IKASBERRI K.E. 3 - 0 LAGUN ONAK C.D. B
Atsedena - SORALUZE C.F.
EIBARTARRAK F.T. A 2 - 4 ANAITASUNA C.D. B
URKI C.D. B 1 - 2 ZARAUTZ K.E. C
Igo

Jardunaldia: 10

2019/03/24

SORALUZE C.F. 0 - 1 LAGUN ONAK C.D. B
ANAITASUNA C.D. B - Atsedena
ZARAUTZ K.E. C 1 - 3 EIBARTARRAK F.T. A
URKI C.D. B 3 - 0 IKASBERRI K.E.
Igo

Jardunaldia: 11

2019/03/31

IKASBERRI K.E. 2 - 4 SORALUZE C.F.
LAGUN ONAK C.D. B 3 - 0 ANAITASUNA C.D. B
Atsedena - ZARAUTZ K.E. C
EIBARTARRAK F.T. A 1 - 1 URKI C.D. B
Igo

Jardunaldia: 12

2019/04/07

ANAITASUNA C.D. B 0 - 2 SORALUZE C.F.
ZARAUTZ K.E. C 1 - 1 LAGUN ONAK C.D. B
URKI C.D. B - Atsedena
EIBARTARRAK F.T. A 1 - 1 IKASBERRI K.E.
Igo

Jardunaldia: 13

2019/04/14

ANAITASUNA C.D. B 0 - 5 IKASBERRI K.E.
SORALUZE C.F. 1 - 4 ZARAUTZ K.E. C
LAGUN ONAK C.D. B 4 - 4 URKI C.D. B
Atsedena - EIBARTARRAK F.T. A
Igo

Jardunaldia: 14

2019/05/05

ZARAUTZ K.E. C 5 - 1 ANAITASUNA C.D. B
URKI C.D. B 2 - 0 SORALUZE C.F.
EIBARTARRAK F.T. A 2 - 2 LAGUN ONAK C.D. B
IKASBERRI K.E. - Atsedena
Igo
inprimatu