KADETEA KADETEEN 1.M KOPA  Multzoa XI

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 BERGARA K.E. AZUL MARINO AZUL MARINO AZUL MARINO BERGARA IPINTZA (H.Artificial)
2 ARRASATE C.D. ''B'' Blanca-Morada negro blanca ARRASATE MOJATEGI (H.Artificial)
3 ALOĐA MENDI K.E. ''B'' GORRIA URDINA URDINA ETA GORRIA OĐATI AZKOAGAIN (H.Artificial)
4 ARETXABALETA K.E. UDA ''B'' AZUL CELESTE BLANCO AZUL CELESTE ARETXABALETA IBARRA (H.Artificial)
5 UROLA K.E. AMARILLO AZUL AZUL-AMARILLO ZUMARRAGA ARGIXAO (H.Artificial)
6 ANTZUOLA K.E. GORRIA GORRIAK GORRIAK ANTZUOLA ESTALA (H.Artificial)
7 ARETXABALETA K.E. UDA ''C'' AZUL CELESTE BLANCO AZUL CELESTE ARETXABALETA IBARRA (H.Artificial)
8 ARRASATE C.D. ''C'' Blanca-Morada negro blanca ARRASATE MOJATEGI (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2019/01/13

BERGARA K.E. 5 - 2 ALOĐA MENDI K.E. B
ANTZUOLA K.E. 2 - 1 UROLA K.E.
ARETXABALETA K.E. UDA B 11 - 1 ARETXABALETA K.E. UDA C
ARRASATE C.D. C 1 - 2 ARRASATE C.D. B
Igo

Jardunaldia: 2

2019/01/20

ALOĐA MENDI K.E. B 2 - 0 ARRASATE C.D. C
UROLA K.E. 0 - 3 BERGARA K.E.
ARETXABALETA K.E. UDA C 1 - 4 ANTZUOLA K.E.
ARRASATE C.D. B 0 - 0 ARETXABALETA K.E. UDA B
Igo

Jardunaldia: 3

2019/01/27

ALOĐA MENDI K.E. B 4 - 2 UROLA K.E.
BERGARA K.E. 3 - 1 ARETXABALETA K.E. UDA C
ANTZUOLA K.E. 7 - 0 ARRASATE C.D. B
ARRASATE C.D. C 0 - 1 ARETXABALETA K.E. UDA B
Igo

Jardunaldia: 4

2019/02/03

UROLA K.E. 3 - 1 ARRASATE C.D. C
ARETXABALETA K.E. UDA C 1 - 4 ALOĐA MENDI K.E. B
ARRASATE C.D. B 0 - 3 BERGARA K.E.
ARETXABALETA K.E. UDA B 0 - 1 ANTZUOLA K.E.
Igo

Jardunaldia: 5

2019/02/10

UROLA K.E. 5 - 0 ARETXABALETA K.E. UDA C
ALOĐA MENDI K.E. B 5 - 1 ARRASATE C.D. B
BERGARA K.E. 2 - 1 ARETXABALETA K.E. UDA B
ARRASATE C.D. C 0 - 1 ANTZUOLA K.E.
Igo

Jardunaldia: 6

2019/02/17

ARRASATE C.D. C 3 - 1 ARETXABALETA K.E. UDA C
ARRASATE C.D. B 1 - 2 UROLA K.E.
ARETXABALETA K.E. UDA B 2 - 1 ALOĐA MENDI K.E. B
ANTZUOLA K.E. 0 - 4 BERGARA K.E.
Igo

Jardunaldia: 7

2019/02/24

ARETXABALETA K.E. UDA C 5 - 4 ARRASATE C.D. B
UROLA K.E. 3 - 1 ARETXABALETA K.E. UDA B
ALOĐA MENDI K.E. B 3 - 2 ANTZUOLA K.E.
BERGARA K.E. 4 - 4 ARRASATE C.D. C
Igo

Jardunaldia: 8

2019/03/10

ALOĐA MENDI K.E. B 1 - 2 BERGARA K.E.
UROLA K.E. 1 - 3 ANTZUOLA K.E.
ARETXABALETA K.E. UDA C 1 - 1 ARETXABALETA K.E. UDA B
ARRASATE C.D. B 4 - 0 ARRASATE C.D. C
Igo

Jardunaldia: 9

2019/03/17

ARRASATE C.D. C 3 - 1 ALOĐA MENDI K.E. B
BERGARA K.E. 0 - 1 UROLA K.E.
ANTZUOLA K.E. 6 - 2 ARETXABALETA K.E. UDA C
ARETXABALETA K.E. UDA B 1 - 1 ARRASATE C.D. B
Igo

Jardunaldia: 10

2019/03/24

UROLA K.E. 4 - 1 ALOĐA MENDI K.E. B
ARETXABALETA K.E. UDA C 0 - 1 BERGARA K.E.
ARRASATE C.D. B 0 - 5 ANTZUOLA K.E.
ARETXABALETA K.E. UDA B 1 - 2 ARRASATE C.D. C
Igo

Jardunaldia: 11

2019/03/31

ARRASATE C.D. C 1 - 1 UROLA K.E.
ALOĐA MENDI K.E. B 3 - 2 ARETXABALETA K.E. UDA C
BERGARA K.E. 3 - 2 ARRASATE C.D. B
ANTZUOLA K.E. 3 - 3 ARETXABALETA K.E. UDA B
Igo

Jardunaldia: 12

2019/04/07

ARETXABALETA K.E. UDA C 2 - 5 UROLA K.E.
ARRASATE C.D. B 3 - 0 ALOĐA MENDI K.E. B
ARETXABALETA K.E. UDA B 1 - 4 BERGARA K.E.
ANTZUOLA K.E. 1 - 0 ARRASATE C.D. C
Igo

Jardunaldia: 13

2019/04/14

ARETXABALETA K.E. UDA C 1 - 3 ARRASATE C.D. C
UROLA K.E. 2 - 1 ARRASATE C.D. B
ALOĐA MENDI K.E. B 3 - 0 ARETXABALETA K.E. UDA B
BERGARA K.E. 1 - 1 ANTZUOLA K.E.
Igo

Jardunaldia: 14

2019/05/05

ARRASATE C.D. B 1 - 1 ARETXABALETA K.E. UDA C
ARETXABALETA K.E. UDA B 1 - 2 UROLA K.E.
ANTZUOLA K.E. 5 - 2 ALOĐA MENDI K.E. B
ARRASATE C.D. C 4 - 2 BERGARA K.E.
Igo
inprimatu