KADETEA KADETEEN 1.M KOPA  Multzoa VII

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 URNIETA K.E. ''B'' ROJA BLANCO Blancas URNIETA URNIETA (H.Artificial)
2 EUSKALDUNA S.D. AZUL - ROJA 2ª Equi. AZUL - ROJO 2ª Equi. AZULES - ROJAS ANDOAIN UBITARTE (H.Artificial)
3 OSTADAR S.K.T. ''B'' BELTZA-URDINA BELTZA BELTZA LASARTE ORIA MICHELIN (H.Artificial)
4 ZARAUTZ K.E. ''B'' Txuria Beltza Txuria ZARAUTZ ASTI - TXIKI (H.Artificial)
5 DANENA K.E. ''A'' AMARILLA AZUL AZUL ZIZURKIL ELBARRENA (H.Artificial)
6 USURBIL F.T. GORRIA BELTZA BELTZA USURBIL HARANE (h.artificial)
7 IDIAZABAL K.E. ''A'' BLANAZUL BLANCO BLANCO IDIAZABAL ARIZKORRETA (H.Artificial)
8 Atsedena
inprimatu

Jardunaldia: 1

2019/01/13

URNIETA K.E. B 3 - 1 OSTADAR S.K.T. B
USURBIL F.T. 1 - 1 DANENA K.E. A
ZARAUTZ K.E. B 1 - 1 IDIAZABAL K.E. A
Atsedena - EUSKALDUNA S.D.
Igo

Jardunaldia: 2

2019/01/20

OSTADAR S.K.T. B - Atsedena
DANENA K.E. A 5 - 3 URNIETA K.E. B
IDIAZABAL K.E. A 1 - 0 USURBIL F.T.
EUSKALDUNA S.D. 1 - 8 ZARAUTZ K.E. B
Igo

Jardunaldia: 3

2019/01/27

OSTADAR S.K.T. B 1 - 4 DANENA K.E. A
URNIETA K.E. B 1 - 4 IDIAZABAL K.E. A
USURBIL F.T. 1 - 1 EUSKALDUNA S.D.
Atsedena - ZARAUTZ K.E. B
Igo

Jardunaldia: 4

2019/02/03

DANENA K.E. A - Atsedena
IDIAZABAL K.E. A 6 - 1 OSTADAR S.K.T. B
EUSKALDUNA S.D. 2 - 4 URNIETA K.E. B
ZARAUTZ K.E. B 1 - 1 USURBIL F.T.
Igo

Jardunaldia: 5

2019/02/10

DANENA K.E. A 3 - 2 IDIAZABAL K.E. A
OSTADAR S.K.T. B 3 - 0 EUSKALDUNA S.D.
URNIETA K.E. B 4 - 5 ZARAUTZ K.E. B
Atsedena - USURBIL F.T.
Igo

Jardunaldia: 6

2019/02/17

Atsedena - IDIAZABAL K.E. A
EUSKALDUNA S.D. 1 - 6 DANENA K.E. A
ZARAUTZ K.E. B 9 - 2 OSTADAR S.K.T. B
USURBIL F.T. 1 - 3 URNIETA K.E. B
Igo

Jardunaldia: 7

2019/02/24

IDIAZABAL K.E. A 5 - 1 EUSKALDUNA S.D.
DANENA K.E. A 0 - 3 ZARAUTZ K.E. B
OSTADAR S.K.T. B 4 - 3 USURBIL F.T.
URNIETA K.E. B - Atsedena
Igo

Jardunaldia: 8

2019/03/10

OSTADAR S.K.T. B 1 - 5 URNIETA K.E. B
DANENA K.E. A 5 - 1 USURBIL F.T.
IDIAZABAL K.E. A 0 - 0 ZARAUTZ K.E. B
EUSKALDUNA S.D. - Atsedena
Igo

Jardunaldia: 9

2019/03/17

Atsedena - OSTADAR S.K.T. B
URNIETA K.E. B 5 - 0 DANENA K.E. A
USURBIL F.T. 3 - 3 IDIAZABAL K.E. A
ZARAUTZ K.E. B 5 - 2 EUSKALDUNA S.D.
Igo

Jardunaldia: 10

2019/03/24

DANENA K.E. A 2 - 3 OSTADAR S.K.T. B
IDIAZABAL K.E. A 3 - 2 URNIETA K.E. B
EUSKALDUNA S.D. 2 - 3 USURBIL F.T.
ZARAUTZ K.E. B - Atsedena
Igo

Jardunaldia: 11

2019/03/31

Atsedena - DANENA K.E. A
OSTADAR S.K.T. B 2 - 6 IDIAZABAL K.E. A
URNIETA K.E. B 6 - 0 EUSKALDUNA S.D.
USURBIL F.T. 1 - 2 ZARAUTZ K.E. B
Igo

Jardunaldia: 12

2019/04/07

IDIAZABAL K.E. A 5 - 2 DANENA K.E. A
EUSKALDUNA S.D. 1 - 4 OSTADAR S.K.T. B
ZARAUTZ K.E. B 3 - 2 URNIETA K.E. B
USURBIL F.T. - Atsedena
Igo

Jardunaldia: 13

2019/04/14

IDIAZABAL K.E. A - Atsedena
DANENA K.E. A 2 - 1 EUSKALDUNA S.D.
OSTADAR S.K.T. B 0 - 6 ZARAUTZ K.E. B
URNIETA K.E. B 4 - 3 USURBIL F.T.
Igo

Jardunaldia: 14

2019/05/05

EUSKALDUNA S.D. 1 - 7 IDIAZABAL K.E. A
ZARAUTZ K.E. B 1 - 2 DANENA K.E. A
USURBIL F.T. 4 - 4 OSTADAR S.K.T. B
Atsedena - URNIETA K.E. B
Igo
inprimatu