ALEBINA ERRENDIMENDU ALEBINA  Multzoa I

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE MORADO BLANCO MORADAS ASTIGARRAGA ZARKUMENDEGI (H.Artificial)
2 OSTADAR S.K.T. BELTZA-URDINA BELTZA BELTZA LASARTE ORIA MICHELIN (H.Artificial)
3 AÑORGA K.K.E TXURIA URDINA URDINA DONOSTIA REZOLA (H.Artificial)
4 LAGUN ONAK C.D. BLANCA AZUL AZUL AZPEITIA GARMENDIPE-anexo (H.A.)
5 BEASAIN S.D. TXURI URDINA TXURIA TXURI URDINA BEASAIN IGARTZA (H.Artificial)
6 VASCONIA C.D. GRANATE/NEGRO NEGRO granate/negro DONOSTIA PUIO 1 (h.artif.)
7 BERGARA K.E. AZUL MARINO AZUL MARINO AZUL MARINO BERGARA IPINTZA (H.Artificial)
8 ORDIZIA K.E. AZUL AZUL AZUL ORDIZIA ALTAMIRA-anexo (H.A.)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2019/03/17

ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE 4 - 1 AÑORGA K.K.E
VASCONIA C.D. 3 - 0 BEASAIN S.D.
LAGUN ONAK C.D. 5 - 1 BERGARA K.E.
ORDIZIA K.E. 4 - 1 OSTADAR S.K.T.
Igo

Jardunaldia: 2

2019/03/24

AÑORGA K.K.E 4 - 3 ORDIZIA K.E.
BEASAIN S.D. 4 - 4 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
BERGARA K.E. 2 - 5 VASCONIA C.D.
OSTADAR S.K.T. 4 - 2 LAGUN ONAK C.D.
Igo

Jardunaldia: 3

2019/04/07

AÑORGA K.K.E 2 - 7 BEASAIN S.D.
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE 8 - 1 BERGARA K.E.
VASCONIA C.D. 5 - 2 OSTADAR S.K.T.
ORDIZIA K.E. 6 - 3 LAGUN ONAK C.D.
Igo

Jardunaldia: 4

2019/04/14

BEASAIN S.D. 3 - 1 ORDIZIA K.E.
BERGARA K.E. 5 - 5 AÑORGA K.K.E
OSTADAR S.K.T. 1 - 5 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
LAGUN ONAK C.D. 4 - 4 VASCONIA C.D.
Igo

Jardunaldia: 5

2019/05/05

BEASAIN S.D. 6 - 2 BERGARA K.E.
AÑORGA K.K.E 0 - 6 OSTADAR S.K.T.
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE 0 - 4 LAGUN ONAK C.D.
ORDIZIA K.E. 1 - 8 VASCONIA C.D.
Igo

Jardunaldia: 6

2019/05/12

ORDIZIA K.E. 0 - 0 BERGARA K.E.
OSTADAR S.K.T. 1 - 2 BEASAIN S.D.
LAGUN ONAK C.D. 4 - 2 AÑORGA K.K.E
VASCONIA C.D. 4 - 1 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Igo

Jardunaldia: 7

2019/05/19

BERGARA K.E. 5 - 4 OSTADAR S.K.T.
BEASAIN S.D. 6 - 1 LAGUN ONAK C.D.
AÑORGA K.K.E 1 - 4 VASCONIA C.D.
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE 1 - 2 ORDIZIA K.E.
Igo
inprimatu