Zure pasa-hitza ahaztu duzu?

BENJAMIN 1. HIRUHILABETEKO BENJAMINAK (4. MAILA)  Multzoa II

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 DEUTSCHE SCHULE BLANCA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
2 JAKINTZA IKASTOLA C HORIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
3 ARANTZAZUKO AMA BERDEA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
4 KARMELO IKASTETXEA TxuriBerde Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
5 LA SALLE ''A'' Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
6 EKINTZA ZURIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
7 ALTZA A VERDE (FLUOR) Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
8 LOYOLA A URDINA TXURIA URDINA DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
9 LOYOLA B ''.'' URDINA TXURIA URDINA DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
10 ZURRIOLA IKASTOLA A TXURI URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
11 CORAZONISTAS ''A'' GORRIA Blanco Rojas DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
12 CORAZONISTAS ''B'' GORRIA Blanco Rojas DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
13 IKASBIDE GORRIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
14 Atsedena
inprimatu

Jardunaldia: 1

2019/10/19

DEUTSCHE SCHULE 1 - 2 ARANTZAZUKO AMA
CORAZONISTAS B 2 - 2 LA SALLE A
ZURRIOLA IKASTOLA A 2 - 1 ALTZA A
LOYOLA A 3 - 2 LOYOLA B .
EKINTZA 3 - 0 CORAZONISTAS A
KARMELO IKASTETXEA 2 - 2 IKASBIDE
Atsedena - JAKINTZA IKASTOLA C
Igo

Jardunaldia: 2

2019/10/26

ARANTZAZUKO AMA - Atsedena
LA SALLE A 1 - 3 DEUTSCHE SCHULE
ALTZA A 3 - 1 CORAZONISTAS B
LOYOLA B . 2 - 2 ZURRIOLA IKASTOLA A
CORAZONISTAS A 1 - 3 LOYOLA A
IKASBIDE 0 - 3 EKINTZA
JAKINTZA IKASTOLA C 1 - 2 KARMELO IKASTETXEA
Igo

Jardunaldia: 3

2019/11/09

ARANTZAZUKO AMA 0 - 3 LA SALLE A
DEUTSCHE SCHULE 0 - 3 ALTZA A
CORAZONISTAS B 0 - 3 LOYOLA B .
ZURRIOLA IKASTOLA A 3 - 0 CORAZONISTAS A
LOYOLA A 2 - 2 IKASBIDE
EKINTZA 3 - 0 JAKINTZA IKASTOLA C
Atsedena - KARMELO IKASTETXEA
Igo

Jardunaldia: 4

2019/11/16

LA SALLE A - Atsedena
ALTZA A 2 - 2 ARANTZAZUKO AMA
LOYOLA B . 2 - 3 DEUTSCHE SCHULE
CORAZONISTAS A 3 - 1 CORAZONISTAS B
IKASBIDE 1 - 3 ZURRIOLA IKASTOLA A
JAKINTZA IKASTOLA C 1 - 2 LOYOLA A
KARMELO IKASTETXEA 3 - 0 EKINTZA
Igo

Jardunaldia: 5

2019/11/23

LA SALLE A 1 - 2 ALTZA A
ARANTZAZUKO AMA 1 - 2 LOYOLA B .
DEUTSCHE SCHULE 0 - 3 CORAZONISTAS A
CORAZONISTAS B 1 - 2 IKASBIDE
ZURRIOLA IKASTOLA A 2 - 1 JAKINTZA IKASTOLA C
LOYOLA A 3 - 0 KARMELO IKASTETXEA
Atsedena - EKINTZA
Igo

Jardunaldia: 6

2019/11/30

ALTZA A - Atsedena
LOYOLA B . 2 - 1 LA SALLE A
CORAZONISTAS A 2 - 2 ARANTZAZUKO AMA
IKASBIDE 2 - 2 DEUTSCHE SCHULE
JAKINTZA IKASTOLA C 2 - 3 CORAZONISTAS B
KARMELO IKASTETXEA 1 - 3 ZURRIOLA IKASTOLA A
EKINTZA 2 - 2 LOYOLA A
Igo

Jardunaldia: 7

2019/12/14

ALTZA A 1 - 3 LOYOLA B .
LA SALLE A 2 - 1 CORAZONISTAS A
ARANTZAZUKO AMA - IKASBIDE
DEUTSCHE SCHULE 2 - 2 JAKINTZA IKASTOLA C
CORAZONISTAS B 2 - 2 KARMELO IKASTETXEA
ZURRIOLA IKASTOLA A 2 - 3 EKINTZA
Atsedena - LOYOLA A
Igo
inprimatu