Zure pasa-hitza ahaztu duzu?

BENJAMIN 1. HIRUHILABETEKO BENJAMINAK (4. MAILA)  Multzoa III

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 HERRERA BERDEA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
2 HERRI AMETSA IKASTOLA ''A'' URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
3 HERRI AMETSA IKASTOLA ''B'' URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
4 LA ASUNCION ''A'' URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
5 OLETA BERDEA BELTZA HORIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
6 OLETA GORRIA ''.'' BELTZA HORIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
7 ALTZA ''A'' VERDE (FLUOR) Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
8 ALTZA ''B'' VERDE (FLUOR) Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
9 SAN LUIS LA SALLE HORIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
10 SAN IGNACIO ''A'' URDINA TXURIA URDINA DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
11 SAN IGNACIO ''B'' URDINA TXURIA URDINA DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
12 SAN IGNACIO ''C'' URDINA TXURIA URDINA DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
13 SAN IGNACIO ''D'' URDINA TXURIA URDINA DONOSTIA CESAR BENITO (H.Artificial)
14 Atsedena
inprimatu

Jardunaldia: 1

2019/10/19

HERRERA 0 - 3 HERRI AMETSA IKASTOLA B
SAN IGNACIO C 3 - 2 OLETA BERDEA
SAN IGNACIO A 1 - 2 ALTZA A
ALTZA B 3 - 0 SAN LUIS LA SALLE
OLETA GORRIA . 0 - 3 SAN IGNACIO B
LA ASUNCION A 3 - 2 SAN IGNACIO D
Atsedena - HERRI AMETSA IKASTOLA A
Igo

Jardunaldia: 2

2019/10/26

HERRI AMETSA IKASTOLA B - Atsedena
OLETA BERDEA 1 - 3 HERRERA
ALTZA A 2 - 2 SAN IGNACIO C
SAN LUIS LA SALLE 0 - 3 SAN IGNACIO A
SAN IGNACIO B 1 - 2 ALTZA B
SAN IGNACIO D 3 - 0 OLETA GORRIA .
HERRI AMETSA IKASTOLA A 0 - 3 LA ASUNCION A
Igo

Jardunaldia: 3

2019/11/09

HERRI AMETSA IKASTOLA B 3 - 0 OLETA BERDEA
HERRERA 2 - 2 ALTZA A
SAN IGNACIO C 3 - 1 SAN LUIS LA SALLE
SAN IGNACIO A 0 - 3 SAN IGNACIO B
ALTZA B 1 - 2 SAN IGNACIO D
OLETA GORRIA . 2 - 2 HERRI AMETSA IKASTOLA A
Atsedena - LA ASUNCION A
Igo

Jardunaldia: 4

2019/11/16

OLETA BERDEA - Atsedena
ALTZA A 1 - 2 HERRI AMETSA IKASTOLA B
SAN LUIS LA SALLE 3 - 0 HERRERA
SAN IGNACIO B 3 - 0 SAN IGNACIO C
SAN IGNACIO D 1 - 2 SAN IGNACIO A
HERRI AMETSA IKASTOLA A 1 - 2 ALTZA B
LA ASUNCION A 3 - 0 OLETA GORRIA .
Igo

Jardunaldia: 5

2019/11/23

OLETA BERDEA 0 - 3 ALTZA A
HERRI AMETSA IKASTOLA B 3 - 0 SAN LUIS LA SALLE
HERRERA 0 - 3 SAN IGNACIO B
SAN IGNACIO C 0 - 3 SAN IGNACIO D
SAN IGNACIO A 3 - 1 HERRI AMETSA IKASTOLA A
ALTZA B 1 - 2 LA ASUNCION A
Atsedena - OLETA GORRIA .
Igo

Jardunaldia: 6

2019/11/30

ALTZA A - Atsedena
SAN LUIS LA SALLE 2 - 2 OLETA BERDEA
SAN IGNACIO B 2 - 2 HERRI AMETSA IKASTOLA B
SAN IGNACIO D 2 - 2 HERRERA
HERRI AMETSA IKASTOLA A 3 - 2 SAN IGNACIO C
LA ASUNCION A 2 - 2 SAN IGNACIO A
OLETA GORRIA . 3 - 0 ALTZA B
Igo

Jardunaldia: 7

2019/12/14

ALTZA A 2 - 1 SAN LUIS LA SALLE
OLETA BERDEA 0 - 3 SAN IGNACIO B
HERRI AMETSA IKASTOLA B 2 - 2 SAN IGNACIO D
HERRERA 2 - 1 HERRI AMETSA IKASTOLA A
SAN IGNACIO C 1 - 3 LA ASUNCION A
SAN IGNACIO A 3 - 0 OLETA GORRIA .
Atsedena - ALTZA B
Igo
inprimatu