BENJAMIN 1. HIRUHILABETEKO BENJAMINAK (4. MAILA)  Multzoa IV

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 AMASORRAIN TXURIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
2 AIETE IKASTETXEA ''A'' URDIN ARGIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
3 AIETE IKASTETXEA ''B'' URDIN ARGIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
4 ANUNCIATA IKASTETXEA GRANATE Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
5 ORIXE ''A'' TXURI BERDEA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
6 ORIXE ''B'' TXURI BERDEA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
7 ORIXE ''D'' TXURI BERDEA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
8 AITOR IKASTOLA ''A'' HORIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
9 AITOR IKASTOLA ''B'' HORIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
10 AITOR IKASTOLA ''D'' HORIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
11 THE ENGLISH SCHOOL GORRIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
12 ZUHAIZTI GORRIA MOREA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
13 ZUHAIZTI URDINA ''.'' MOREA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
14 INTXAURRONDO HEGOA VERDE Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA MATIGOXOTEGI (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2019/10/19

AMASORRAIN 0 - 3 AIETE IKASTETXEA B
ZUHAIZTI GORRIA 2 - 3 ORIXE A
AITOR IKASTOLA D 3 - 1 ORIXE D
AITOR IKASTOLA A 1 - 3 AITOR IKASTOLA B
ORIXE B 1 - 3 THE ENGLISH SCHOOL
ANUNCIATA IKASTETXEA 1 - 2 ZUHAIZTI URDINA .
INTXAURRONDO HEGOA 0 - 3 AIETE IKASTETXEA A
Igo

Jardunaldia: 2

2019/10/26

AIETE IKASTETXEA B 3 - 0 INTXAURRONDO HEGOA
ORIXE A 3 - 0 AMASORRAIN
ORIXE D 1 - 3 ZUHAIZTI GORRIA
AITOR IKASTOLA B 2 - 1 AITOR IKASTOLA D
THE ENGLISH SCHOOL 3 - 3 AITOR IKASTOLA A
ZUHAIZTI URDINA . 0 - 3 ORIXE B
AIETE IKASTETXEA A 3 - 0 ANUNCIATA IKASTETXEA
Igo

Jardunaldia: 3

2019/11/09

AIETE IKASTETXEA B 2 - 2 ORIXE A
AMASORRAIN 2 - 2 ORIXE D
ZUHAIZTI GORRIA 2 - 2 AITOR IKASTOLA B
AITOR IKASTOLA D 0 - 3 THE ENGLISH SCHOOL
AITOR IKASTOLA A 3 - 1 ZUHAIZTI URDINA .
ORIXE B 2 - 3 AIETE IKASTETXEA A
INTXAURRONDO HEGOA 2 - 1 ANUNCIATA IKASTETXEA
Igo

Jardunaldia: 4

2019/11/16

ORIXE A 3 - 1 INTXAURRONDO HEGOA
ORIXE D 1 - 3 AIETE IKASTETXEA B
AITOR IKASTOLA B 3 - 0 AMASORRAIN
THE ENGLISH SCHOOL 3 - 0 ZUHAIZTI GORRIA
ZUHAIZTI URDINA . 3 - 0 AITOR IKASTOLA D
AIETE IKASTETXEA A 0 - 3 AITOR IKASTOLA A
ANUNCIATA IKASTETXEA 2 - 3 ORIXE B
Igo

Jardunaldia: 5

2019/11/23

ORIXE A 0 - 0 ORIXE D
AIETE IKASTETXEA B 0 - 0 AITOR IKASTOLA B
AMASORRAIN 0 - 0 THE ENGLISH SCHOOL
ZUHAIZTI GORRIA 0 - 0 ZUHAIZTI URDINA .
AITOR IKASTOLA D 0 - 0 AIETE IKASTETXEA A
AITOR IKASTOLA A 0 - 0 ANUNCIATA IKASTETXEA
INTXAURRONDO HEGOA 0 - 0 ORIXE B
Igo

Jardunaldia: 6

2019/11/30

ORIXE D 2 - 1 INTXAURRONDO HEGOA
AITOR IKASTOLA B 3 - 2 ORIXE A
THE ENGLISH SCHOOL 3 - 0 AIETE IKASTETXEA B
ZUHAIZTI URDINA . 2 - 2 AMASORRAIN
AIETE IKASTETXEA A 3 - 2 ZUHAIZTI GORRIA
ANUNCIATA IKASTETXEA 2 - 2 AITOR IKASTOLA D
ORIXE B 1 - 2 AITOR IKASTOLA A
Igo

Jardunaldia: 7

2019/12/14

ORIXE D 1 - 3 AITOR IKASTOLA B
ORIXE A 1 - 3 THE ENGLISH SCHOOL
AIETE IKASTETXEA B 2 - 1 ZUHAIZTI URDINA .
AMASORRAIN 0 - 3 AIETE IKASTETXEA A
ZUHAIZTI GORRIA 3 - 0 ANUNCIATA IKASTETXEA
AITOR IKASTOLA D 2 - 3 ORIXE B
INTXAURRONDO HEGOA 0 - 3 AITOR IKASTOLA A
Igo
inprimatu