Zure pasa-hitza ahaztu duzu?

BENJAMIN 1. HIRUHILABETEKO BENJAMINAK (4. MAILA)  Multzoa VI

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 KARMELO IKASTETXEA ''.'' TxuriBerde Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
2 LA SALLE ''B'' Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
3 LA SALLE IKA. ''D'' Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
4 MARY WARD ''A'' Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
5 MARY WARD ''B'' Asignatu gabe Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
6 ZURRIOLA IKASTOLA ''B'' TXURI URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
7 ZURRIOLA IKASTOLA ''C'' TXURI URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
8 ZURRIOLA IKASTOLA ''D'' TXURI URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
9 DEUTSCHE SCHULE ''A'' BLANCA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
10 DEUTSCHE SCHULE ''B'' BLANCA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
11 JESUITINAS ''A'' ZURIA URDIA ZURIA DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
12 JESUITINAS ''B'' ZURIA URDIA ZURIA DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
13 SAN PATRICIO ''B'' BERDEA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
14 SAN PATRICIO ''D'' BERDEA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
15 AMARA BERRI ''A'' URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
16 AMARA BERRI ''B'' URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
17 AMARA BERRI ''E'' URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
18 AMARA BERRI ''F'' URDINA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
19 ARANTZAZUKO AMA ''.'' BERDEA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
20 IKASBIDE ''A'' GORRIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
21 IKASBIDE ''B'' GORRIA Asignatu gabe Asignatu gabe DONOSTIA PUIO (H.Artificial)
22 Atsedena
inprimatu

Jardunaldia: 1

2019/10/19

KARMELO IKASTETXEA . 0 - 3 LA SALLE IKA. D
IKASBIDE A 0 - 3 MARY WARD B
AMARA BERRI F 3 - 0 ZURRIOLA IKASTOLA C
AMARA BERRI B 0 - 3 DEUTSCHE SCHULE A
SAN PATRICIO D 3 - 2 JESUITINAS A
JESUITINAS B 0 - 3 SAN PATRICIO B
DEUTSCHE SCHULE B 1 - 2 AMARA BERRI A
ZURRIOLA IKASTOLA D 3 - 0 AMARA BERRI E
ZURRIOLA IKASTOLA B 1 - 3 ARANTZAZUKO AMA .
MARY WARD A 2 - 3 IKASBIDE B
Atsedena - LA SALLE B
Igo

Jardunaldia: 2

2019/10/26

LA SALLE IKA. D - Atsedena
MARY WARD B 2 - 1 KARMELO IKASTETXEA .
ZURRIOLA IKASTOLA C 2 - 2 IKASBIDE A
DEUTSCHE SCHULE A 1 - 2 AMARA BERRI F
JESUITINAS A 2 - 2 AMARA BERRI B
SAN PATRICIO B 2 - 2 SAN PATRICIO D
AMARA BERRI A 3 - 0 JESUITINAS B
AMARA BERRI E 1 - 3 DEUTSCHE SCHULE B
ARANTZAZUKO AMA . 3 - 1 ZURRIOLA IKASTOLA D
IKASBIDE B 3 - 0 ZURRIOLA IKASTOLA B
LA SALLE B 1 - 2 MARY WARD A
Igo

Jardunaldia: 3

2019/11/09

LA SALLE IKA. D 1 - 3 MARY WARD B
KARMELO IKASTETXEA . 2 - 3 ZURRIOLA IKASTOLA C
IKASBIDE A 0 - 3 DEUTSCHE SCHULE A
AMARA BERRI F 3 - 0 JESUITINAS A
AMARA BERRI B 2 - 2 SAN PATRICIO B
SAN PATRICIO D 1 - 2 AMARA BERRI A
JESUITINAS B 1 - 3 AMARA BERRI E
DEUTSCHE SCHULE B 1 - 2 ARANTZAZUKO AMA .
ZURRIOLA IKASTOLA D 1 - 2 IKASBIDE B
ZURRIOLA IKASTOLA B 3 - 1 LA SALLE B
Atsedena - MARY WARD A
Igo

Jardunaldia: 4

2019/11/16

MARY WARD B - Atsedena
ZURRIOLA IKASTOLA C 3 - 0 LA SALLE IKA. D
DEUTSCHE SCHULE A 3 - 0 KARMELO IKASTETXEA .
JESUITINAS A 0 - 3 IKASBIDE A
SAN PATRICIO B 3 - 0 AMARA BERRI F
AMARA BERRI A 2 - 1 AMARA BERRI B
AMARA BERRI E 0 - 3 SAN PATRICIO D
ARANTZAZUKO AMA . 3 - 0 JESUITINAS B
IKASBIDE B 3 - 1 DEUTSCHE SCHULE B
LA SALLE B 2 - 2 ZURRIOLA IKASTOLA D
MARY WARD A 3 - 0 ZURRIOLA IKASTOLA B
Igo

Jardunaldia: 5

2019/11/23

MARY WARD B 3 - 0 ZURRIOLA IKASTOLA C
LA SALLE IKA. D 1 - 2 DEUTSCHE SCHULE A
KARMELO IKASTETXEA . 1 - 3 JESUITINAS A
IKASBIDE A 0 - 3 SAN PATRICIO B
AMARA BERRI F 2 - 1 AMARA BERRI A
AMARA BERRI B 1 - 2 AMARA BERRI E
SAN PATRICIO D 2 - 2 ARANTZAZUKO AMA .
JESUITINAS B 0 - 3 IKASBIDE B
DEUTSCHE SCHULE B 3 - 0 LA SALLE B
ZURRIOLA IKASTOLA D 1 - 3 MARY WARD A
Atsedena - ZURRIOLA IKASTOLA B
Igo

Jardunaldia: 6

2019/11/30

ZURRIOLA IKASTOLA C - Atsedena
DEUTSCHE SCHULE A 2 - 1 MARY WARD B
JESUITINAS A 2 - 2 LA SALLE IKA. D
SAN PATRICIO B 3 - 0 KARMELO IKASTETXEA .
AMARA BERRI A 2 - 1 IKASBIDE A
AMARA BERRI E 1 - 2 AMARA BERRI F
ARANTZAZUKO AMA . 2 - 2 AMARA BERRI B
IKASBIDE B 3 - 0 SAN PATRICIO D
LA SALLE B 3 - 0 JESUITINAS B
MARY WARD A 1 - 3 DEUTSCHE SCHULE B
ZURRIOLA IKASTOLA B 1 - 2 ZURRIOLA IKASTOLA D
Igo

Jardunaldia: 7

2019/12/14

ZURRIOLA IKASTOLA C 0 - 3 DEUTSCHE SCHULE A
MARY WARD B 3 - 0 JESUITINAS A
LA SALLE IKA. D 1 - 3 SAN PATRICIO B
KARMELO IKASTETXEA . 0 - 3 AMARA BERRI A
IKASBIDE A 3 - 2 AMARA BERRI E
AMARA BERRI F - ARANTZAZUKO AMA .
AMARA BERRI B 2 - 3 IKASBIDE B
SAN PATRICIO D 3 - 0 LA SALLE B
JESUITINAS B 0 - 3 MARY WARD A
DEUTSCHE SCHULE B 3 - 0 ZURRIOLA IKASTOLA B
Atsedena - ZURRIOLA IKASTOLA D
Igo
inprimatu