Zure pasa-hitza ahaztu duzu?

KADETEA KADETEEN 1. MAILA  Multzoa X

Taldeen informazioa
Posizioa Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 ILINTXA S.D. BLANCA AZUL AZULES LEGAZPIA BIKUÑA (H.Artificial)
2 ARRASATE C.D. ''B'' Blanca-Morada negro blanca ARRASATE MOJATEGI (H.Artificial)
3 ANTZUOLA K.E. GORRIA GORRIAK GORRIAK ANTZUOLA EZTALA (H.Artificial)
4 BERGARA K.E. ''B'' AZUL MARINO AZUL MARINO AZUL MARINO BERGARA IPINTZA (H.Artificial)
5 ARETXABALETA K.E. UDA ''B'' AZUL CELESTE BLANCO AZUL CELESTE ARETXABALETA IBARRA (H.Artificial)
6 EIBARTARRAK F.T. BLANCA Y NEGRA NEGRO NEGRAS EIBAR UNBE SUP. (H.Artificial)
7 URKI C.D. ''B'' ROJ-BLAN NEGRO NEGRO-sup roj-blan EIBAR UNBE SUP. (H.Artificial)
8 ARETXABALETA K.E. UDA ''A'' AZUL CELESTE BLANCO AZUL CELESTE ARETXABALETA IBARRA (H.Artificial)
9 SORALUZE C.F. BERDEA BELTZA BELTZA BERDEA BELTZA SORALUZE EZOZIA (H. Artificial)
10 ARRASATE C.D. ''A'' Blanca-Morada negro blanca ARRASATE MOJATEGI (H.Artificial)
inprimatu

Jardunaldia: 1

2021/03/14

ILINTXA S.D. 4 - 1 ANTZUOLA K.E.
ARETXABALETA K.E. UDA A 4 - 0 ARETXABALETA K.E. UDA B
EIBARTARRAK F.T. 0 - 7 URKI C.D. B
BERGARA K.E. B 2 - 4 SORALUZE C.F.
ARRASATE C.D. A 5 - 1 ARRASATE C.D. B
Igo

Jardunaldia: 2

2021/03/21

ANTZUOLA K.E. 3 - 2 ARRASATE C.D. A
ARETXABALETA K.E. UDA B 1 - 7 ILINTXA S.D.
URKI C.D. B 3 - 1 ARETXABALETA K.E. UDA A
SORALUZE C.F. 9 - 1 EIBARTARRAK F.T.
ARRASATE C.D. B 3 - 3 BERGARA K.E. B
Igo

Jardunaldia: 3

2021/03/28

ANTZUOLA K.E. 5 - 1 ARETXABALETA K.E. UDA B
ILINTXA S.D. 2 - 1 URKI C.D. B
ARETXABALETA K.E. UDA A 1 - 2 SORALUZE C.F.
EIBARTARRAK F.T. 0 - 1 ARRASATE C.D. B
ARRASATE C.D. A 2 - 0 BERGARA K.E. B
Igo

Jardunaldia: 4

2021/04/11

ARETXABALETA K.E. UDA B 0 - 4 ARRASATE C.D. A
URKI C.D. B 3 - 1 ANTZUOLA K.E.
SORALUZE C.F. - ILINTXA S.D.
ARRASATE C.D. B 1 - 7 ARETXABALETA K.E. UDA A
BERGARA K.E. B 8 - 0 EIBARTARRAK F.T.
Igo

Jardunaldia: 5

2021/04/18

ARETXABALETA K.E. UDA B 0 - 6 URKI C.D. B
ANTZUOLA K.E. 4 - 2 SORALUZE C.F.
ILINTXA S.D. 1 - 1 ARRASATE C.D. B
ARETXABALETA K.E. UDA A 3 - 0 BERGARA K.E. B
ARRASATE C.D. A 8 - 0 EIBARTARRAK F.T.
Igo

Jardunaldia: 6

2021/04/25

URKI C.D. B 2 - 3 ARRASATE C.D. A
SORALUZE C.F. 9 - 0 ARETXABALETA K.E. UDA B
ARRASATE C.D. B 2 - 6 ANTZUOLA K.E.
BERGARA K.E. B 1 - 3 ILINTXA S.D.
EIBARTARRAK F.T. 0 - 5 ARETXABALETA K.E. UDA A
Igo

Jardunaldia: 7

2021/05/02

URKI C.D. B 11 - 3 SORALUZE C.F.
ARETXABALETA K.E. UDA B 3 - 2 ARRASATE C.D. B
ANTZUOLA K.E. 3 - 2 BERGARA K.E. B
ILINTXA S.D. 15 - 0 EIBARTARRAK F.T.
ARRASATE C.D. A 3 - 0 ARETXABALETA K.E. UDA A
Igo

Jardunaldia: 8

2021/05/09

ARRASATE C.D. A 10 - 1 SORALUZE C.F.
ARRASATE C.D. B 2 - 9 URKI C.D. B
BERGARA K.E. B 2 - 0 ARETXABALETA K.E. UDA B
EIBARTARRAK F.T. 2 - 7 ANTZUOLA K.E.
ARETXABALETA K.E. UDA A 4 - 7 ILINTXA S.D.
Igo

Jardunaldia: 9

2021/05/16

SORALUZE C.F. 6 - 2 ARRASATE C.D. B
URKI C.D. B 0 - 1 BERGARA K.E. B
ARETXABALETA K.E. UDA B 2 - 0 EIBARTARRAK F.T.
ANTZUOLA K.E. 2 - 1 ARETXABALETA K.E. UDA A
ILINTXA S.D. 2 - 0 ARRASATE C.D. A
Igo
inprimatu