Zure pasa-hitza ahaztu duzu?
Hasiera / Federazioa - Historikoa / AFIZIONATUA OHOREZKO ERREGIONALA MAILA Multzoa I ( 2019 / 2020 )

AFIZIONATUA OHOREZKO ERREGIONALA MAILA  Multzoa I ( 2019 / 2020 )

Klasifikazioa
Postua Taldea J Etxean Kanpoan GA GK Puntuak
I B G I B G
1 ANAITASUNA C.D. 24 10 1 1 6 3 3 59 23 52
2 EIBAR URKO S.A.D. 24 8 1 2 8 3 2 56 26 52
3 HERNANI C.D. 25 9 3 1 6 3 3 49 27 51
4 BETI GAZTE K.J.K.E. 25 8 2 2 6 3 4 55 30 47
5 AÑORGA K.K.E 25 7 1 5 4 6 2 39 37 40
6 ARETXABALETA K.E. UDA 25 5 4 4 5 4 3 29 30 38
7 MUTRIKU F.T. 25 8 2 2 3 2 8 39 42 37
8 AMAIKAK BAT K.E. 25 7 4 2 3 1 8 33 34 35
9 ELGOIBAR C.D. 25 7 4 2 3 1 8 43 41 35
10 ZARAUTZ K.E. 25 5 5 3 4 2 6 31 36 34
11 UROLA K.E. 25 5 3 4 5 1 7 32 42 34
12 TOURING KE 25 7 0 5 3 2 8 27 37 32
13 MONDRAGON C.F. 25 6 3 4 1 5 6 36 37 29
14 ORDIZIA K.E. 25 4 3 5 4 1 8 31 37 28
15 BERGARA K.E. 25 4 2 6 2 3 8 21 36 23
16 OIARTZUN K.E. 25 4 4 5 1 2 9 32 47 21
17 REAL UNION CLUB SAD 25 4 3 6 1 2 9 23 37 20
18 EUSKALDUNA S.D. 25 2 2 8 2 3 8 16 52 17

Jardunaldia: 1

2019/09/15

  
OIARTZUN K.E. 2 - 2 AMAIKAK BAT K.E.
MUTRIKU F.T. 1 - 0 ZARAUTZ K.E.
TOURING KE 2 - 1 REAL UNION CLUB SAD
BETI GAZTE K.J.K.E. 2 - 3 HERNANI C.D.
ANAITASUNA C.D. 2 - 0 ELGOIBAR C.D.
BERGARA K.E. 1 - 3 AÑORGA K.K.E
ORDIZIA K.E. 3 - 1 MONDRAGON C.F.
EUSKALDUNA S.D. 2 - 1 UROLA K.E.
ARETXABALETA K.E. UDA 1 - 1 EIBAR URKO S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 2

2019/09/22

  
AMAIKAK BAT K.E. 1 - 0 ARETXABALETA K.E. UDA
ZARAUTZ K.E. 4 - 1 OIARTZUN K.E.
REAL UNION CLUB SAD 1 - 2 MUTRIKU F.T.
HERNANI C.D. 0 - 2 TOURING KE
ELGOIBAR C.D. 0 - 2 BETI GAZTE K.J.K.E.
AÑORGA K.K.E 2 - 4 ANAITASUNA C.D.
MONDRAGON C.F. 1 - 1 BERGARA K.E.
UROLA K.E. 2 - 1 ORDIZIA K.E.
EIBAR URKO S.A.D. 0 - 1 EUSKALDUNA S.D.
Igo

Jardunaldia: 3

2019/09/29

  
AMAIKAK BAT K.E. 3 - 0 ZARAUTZ K.E.
OIARTZUN K.E. 1 - 4 REAL UNION CLUB SAD
MUTRIKU F.T. 3 - 3 HERNANI C.D.
TOURING KE 0 - 2 ELGOIBAR C.D.
BETI GAZTE K.J.K.E. 1 - 1 AÑORGA K.K.E
ANAITASUNA C.D. 5 - 0 MONDRAGON C.F.
BERGARA K.E. 1 - 3 UROLA K.E.
ORDIZIA K.E. 1 - 3 EIBAR URKO S.A.D.
ARETXABALETA K.E. UDA 0 - 0 EUSKALDUNA S.D.
Igo

Jardunaldia: 4

2019/10/06

  
ZARAUTZ K.E. 1 - 1 ARETXABALETA K.E. UDA
REAL UNION CLUB SAD 1 - 0 AMAIKAK BAT K.E.
HERNANI C.D. 2 - 0 OIARTZUN K.E.
ELGOIBAR C.D. 4 - 1 MUTRIKU F.T.
AÑORGA K.K.E 2 - 0 TOURING KE
MONDRAGON C.F. 0 - 2 BETI GAZTE K.J.K.E.
UROLA K.E. 2 - 1 ANAITASUNA C.D.
EIBAR URKO S.A.D. 1 - 0 BERGARA K.E.
EUSKALDUNA S.D. 2 - 3 ORDIZIA K.E.
Igo

Jardunaldia: 5

2019/10/13

  
ZARAUTZ K.E. 1 - 0 REAL UNION CLUB SAD
AMAIKAK BAT K.E. 2 - 0 HERNANI C.D.
OIARTZUN K.E. 3 - 1 ELGOIBAR C.D.
MUTRIKU F.T. 1 - 2 AÑORGA K.K.E
TOURING KE 1 - 3 MONDRAGON C.F.
BETI GAZTE K.J.K.E. 0 - 1 UROLA K.E.
ANAITASUNA C.D. 2 - 0 EIBAR URKO S.A.D.
BERGARA K.E. 1 - 1 EUSKALDUNA S.D.
ARETXABALETA K.E. UDA 3 - 1 ORDIZIA K.E.
Igo

Jardunaldia: 6

2019/10/20

  
REAL UNION CLUB SAD 1 - 2 ARETXABALETA K.E. UDA
HERNANI C.D. 4 - 0 ZARAUTZ K.E.
ELGOIBAR C.D. 1 - 3 AMAIKAK BAT K.E.
AÑORGA K.K.E 2 - 1 OIARTZUN K.E.
MONDRAGON C.F. 1 - 2 MUTRIKU F.T.
UROLA K.E. 1 - 0 TOURING KE
EIBAR URKO S.A.D. 2 - 1 BETI GAZTE K.J.K.E.
EUSKALDUNA S.D. 0 - 3 ANAITASUNA C.D.
ORDIZIA K.E. 1 - 2 BERGARA K.E.
Igo

Jardunaldia: 7

2019/10/27

  
REAL UNION CLUB SAD 1 - 1 HERNANI C.D.
ZARAUTZ K.E. 3 - 2 ELGOIBAR C.D.
AMAIKAK BAT K.E. 1 - 2 AÑORGA K.K.E
OIARTZUN K.E. 1 - 1 MONDRAGON C.F.
MUTRIKU F.T. 4 - 0 UROLA K.E.
TOURING KE 2 - 4 EIBAR URKO S.A.D.
BETI GAZTE K.J.K.E. 10 - 1 EUSKALDUNA S.D.
ANAITASUNA C.D. 3 - 1 ORDIZIA K.E.
ARETXABALETA K.E. UDA 0 - 0 BERGARA K.E.
Igo

Jardunaldia: 8

2019/11/03

  
HERNANI C.D. 4 - 0 ARETXABALETA K.E. UDA
ELGOIBAR C.D. 3 - 0 REAL UNION CLUB SAD
AÑORGA K.K.E 3 - 2 ZARAUTZ K.E.
MONDRAGON C.F. 2 - 3 AMAIKAK BAT K.E.
UROLA K.E. 2 - 2 OIARTZUN K.E.
EIBAR URKO S.A.D. 6 - 1 MUTRIKU F.T.
EUSKALDUNA S.D. 1 - 1 TOURING KE
ORDIZIA K.E. 1 - 1 BETI GAZTE K.J.K.E.
BERGARA K.E. 0 - 4 ANAITASUNA C.D.
Igo

Jardunaldia: 9

2019/11/10

  
HERNANI C.D. 1 - 1 ELGOIBAR C.D.
REAL UNION CLUB SAD 1 - 1 AÑORGA K.K.E
ZARAUTZ K.E. 2 - 2 MONDRAGON C.F.
AMAIKAK BAT K.E. 2 - 2 UROLA K.E.
OIARTZUN K.E. 0 - 2 EIBAR URKO S.A.D.
MUTRIKU F.T. 2 - 1 EUSKALDUNA S.D.
TOURING KE 0 - 1 ORDIZIA K.E.
BETI GAZTE K.J.K.E. 4 - 1 BERGARA K.E.
ARETXABALETA K.E. UDA 0 - 3 ANAITASUNA C.D.
Igo

Jardunaldia: 10

2019/11/17

  
ELGOIBAR C.D. 2 - 2 ARETXABALETA K.E. UDA
AÑORGA K.K.E 1 - 2 HERNANI C.D.
MONDRAGON C.F. 2 - 0 REAL UNION CLUB SAD
UROLA K.E. 1 - 3 ZARAUTZ K.E.
EIBAR URKO S.A.D. 2 - 0 AMAIKAK BAT K.E.
EUSKALDUNA S.D. 0 - 3 OIARTZUN K.E.
ORDIZIA K.E. 2 - 0 MUTRIKU F.T.
BERGARA K.E. 1 - 0 TOURING KE
ANAITASUNA C.D. 0 - 1 BETI GAZTE K.J.K.E.
Igo

Jardunaldia: 11

2019/11/24

  
ELGOIBAR C.D. 1 - 1 AÑORGA K.K.E
HERNANI C.D. 1 - 0 MONDRAGON C.F.
REAL UNION CLUB SAD 0 - 2 UROLA K.E.
ZARAUTZ K.E. 1 - 2 EIBAR URKO S.A.D.
AMAIKAK BAT K.E. 0 - 0 EUSKALDUNA S.D.
OIARTZUN K.E. 1 - 0 ORDIZIA K.E.
MUTRIKU F.T. 1 - 0 BERGARA K.E.
TOURING KE 4 - 2 ANAITASUNA C.D.
ARETXABALETA K.E. UDA 1 - 3 BETI GAZTE K.J.K.E.
Igo

Jardunaldia: 12

2019/12/01

  
AÑORGA K.K.E 0 - 1 ARETXABALETA K.E. UDA
MONDRAGON C.F. 3 - 2 ELGOIBAR C.D.
UROLA K.E. 1 - 3 HERNANI C.D.
EIBAR URKO S.A.D. 3 - 1 REAL UNION CLUB SAD
EUSKALDUNA S.D. 0 - 1 ZARAUTZ K.E.
ORDIZIA K.E. 0 - 2 AMAIKAK BAT K.E.
BERGARA K.E. 3 - 1 OIARTZUN K.E.
ANAITASUNA C.D. 1 - 1 MUTRIKU F.T.
BETI GAZTE K.J.K.E. 1 - 0 TOURING KE
Igo

Jardunaldia: 13

2019/12/08

  
AÑORGA K.K.E 0 - 0 MONDRAGON C.F.
ELGOIBAR C.D. 3 - 1 UROLA K.E.
HERNANI C.D. 1 - 1 EIBAR URKO S.A.D.
REAL UNION CLUB SAD 2 - 1 EUSKALDUNA S.D.
ZARAUTZ K.E. 1 - 0 ORDIZIA K.E.
AMAIKAK BAT K.E. 0 - 0 BERGARA K.E.
OIARTZUN K.E. 2 - 2 ANAITASUNA C.D.
MUTRIKU F.T. 2 - 0 BETI GAZTE K.J.K.E.
ARETXABALETA K.E. UDA 2 - 1 TOURING KE
Igo

Jardunaldia: 14

2019/12/15

  
MONDRAGON C.F. 1 - 0 ARETXABALETA K.E. UDA
UROLA K.E. 2 - 2 AÑORGA K.K.E
EIBAR URKO S.A.D. 4 - 2 ELGOIBAR C.D.
EUSKALDUNA S.D. 2 - 1 HERNANI C.D.
ORDIZIA K.E. 2 - 2 REAL UNION CLUB SAD
BERGARA K.E. 0 - 1 ZARAUTZ K.E.
ANAITASUNA C.D. 4 - 0 AMAIKAK BAT K.E.
BETI GAZTE K.J.K.E. 2 - 1 OIARTZUN K.E.
TOURING KE 1 - 0 MUTRIKU F.T.
Igo

Jardunaldia: 15

2019/12/22

  
MONDRAGON C.F. 3 - 0 UROLA K.E.
AÑORGA K.K.E 2 - 6 EIBAR URKO S.A.D.
ELGOIBAR C.D. 1 - 0 EUSKALDUNA S.D.
HERNANI C.D. 1 - 0 ORDIZIA K.E.
REAL UNION CLUB SAD 2 - 1 BERGARA K.E.
ZARAUTZ K.E. 0 - 3 ANAITASUNA C.D.
AMAIKAK BAT K.E. 2 - 5 BETI GAZTE K.J.K.E.
OIARTZUN K.E. 2 - 2 TOURING KE
ARETXABALETA K.E. UDA 1 - 0 MUTRIKU F.T.
Igo

Jardunaldia: 16

2020/01/05

  
ARETXABALETA K.E. UDA 0 - 1 UROLA K.E.
EIBAR URKO S.A.D. 2 - 1 MONDRAGON C.F.
EUSKALDUNA S.D. 0 - 0 AÑORGA K.K.E
ORDIZIA K.E. 2 - 0 ELGOIBAR C.D.
BERGARA K.E. 1 - 0 HERNANI C.D.
ANAITASUNA C.D. 2 - 1 REAL UNION CLUB SAD
BETI GAZTE K.J.K.E. 2 - 0 ZARAUTZ K.E.
TOURING KE 2 - 1 AMAIKAK BAT K.E.
MUTRIKU F.T. 3 - 1 OIARTZUN K.E.
Igo

Jardunaldia: 17

2020/01/12

  
UROLA K.E. 0 - 2 EIBAR URKO S.A.D.
MONDRAGON C.F. 3 - 1 EUSKALDUNA S.D.
AÑORGA K.K.E 2 - 0 ORDIZIA K.E.
ELGOIBAR C.D. 2 - 0 BERGARA K.E.
HERNANI C.D. 2 - 1 ANAITASUNA C.D.
REAL UNION CLUB SAD 0 - 0 BETI GAZTE K.J.K.E.
ZARAUTZ K.E. 1 - 2 TOURING KE
AMAIKAK BAT K.E. 1 - 0 MUTRIKU F.T.
OIARTZUN K.E. 0 - 1 ARETXABALETA K.E. UDA
Igo

Jardunaldia: 18

2020/01/19

  
AMAIKAK BAT K.E. 3 - 0 OIARTZUN K.E.
ZARAUTZ K.E. 0 - 0 MUTRIKU F.T.
REAL UNION CLUB SAD 0 - 1 TOURING KE
HERNANI C.D. 3 - 2 BETI GAZTE K.J.K.E.
ELGOIBAR C.D. 3 - 3 ANAITASUNA C.D.
AÑORGA K.K.E 2 - 1 BERGARA K.E.
MONDRAGON C.F. 1 - 1 ORDIZIA K.E.
UROLA K.E. 1 - 2 EUSKALDUNA S.D.
EIBAR URKO S.A.D. 2 - 2 ARETXABALETA K.E. UDA
Igo

Jardunaldia: 19

2020/01/26

  
ARETXABALETA K.E. UDA 2 - 1 AMAIKAK BAT K.E.
OIARTZUN K.E. 3 - 2 ZARAUTZ K.E.
MUTRIKU F.T. 2 - 1 REAL UNION CLUB SAD
TOURING KE 0 - 1 HERNANI C.D.
BETI GAZTE K.J.K.E. 5 - 2 ELGOIBAR C.D.
ANAITASUNA C.D. 4 - 1 AÑORGA K.K.E
BERGARA K.E. 2 - 0 MONDRAGON C.F.
ORDIZIA K.E. 1 - 2 UROLA K.E.
EUSKALDUNA S.D. 0 - 3 EIBAR URKO S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 20

2020/02/02

  
ZARAUTZ K.E. 2 - 1 AMAIKAK BAT K.E.
REAL UNION CLUB SAD 1 - 0 OIARTZUN K.E.
HERNANI C.D. 4 - 1 MUTRIKU F.T.
ELGOIBAR C.D. 2 - 0 TOURING KE
AÑORGA K.K.E 3 - 0 BETI GAZTE K.J.K.E.
MONDRAGON C.F. 0 - 2 ANAITASUNA C.D.
UROLA K.E. 2 - 0 BERGARA K.E.
EIBAR URKO S.A.D. 1 - 2 ORDIZIA K.E.
EUSKALDUNA S.D. 0 - 2 ARETXABALETA K.E. UDA
Igo

Jardunaldia: 21

2020/02/09

  
ARETXABALETA K.E. UDA 0 - 0 ZARAUTZ K.E.
AMAIKAK BAT K.E. 2 - 1 REAL UNION CLUB SAD
OIARTZUN K.E. 1 - 2 HERNANI C.D.
MUTRIKU F.T. 1 - 3 ELGOIBAR C.D.
TOURING KE 2 - 1 AÑORGA K.K.E
BETI GAZTE K.J.K.E. 2 - 1 MONDRAGON C.F.
ANAITASUNA C.D. 2 - 0 UROLA K.E.
BERGARA K.E. 0 - 3 EIBAR URKO S.A.D.
ORDIZIA K.E. 3 - 0 EUSKALDUNA S.D.
Igo

Jardunaldia: 22

2020/02/16

  
REAL UNION CLUB SAD 1 - 2 ZARAUTZ K.E.
HERNANI C.D. 4 - 1 AMAIKAK BAT K.E.
ELGOIBAR C.D. 2 - 0 OIARTZUN K.E.
AÑORGA K.K.E 2 - 4 MUTRIKU F.T.
MONDRAGON C.F. 6 - 0 TOURING KE
UROLA K.E. 2 - 2 BETI GAZTE K.J.K.E.
EIBAR URKO S.A.D. - ANAITASUNA C.D.
EUSKALDUNA S.D. 0 - 3 BERGARA K.E.
ORDIZIA K.E. 2 - 3 ARETXABALETA K.E. UDA
Igo

Jardunaldia: 23

2020/02/23

  
ARETXABALETA K.E. UDA 2 - 0 REAL UNION CLUB SAD
ZARAUTZ K.E. 2 - 2 HERNANI C.D.
AMAIKAK BAT K.E. 1 - 0 ELGOIBAR C.D.
OIARTZUN K.E. 2 - 3 AÑORGA K.K.E
MUTRIKU F.T. 2 - 2 MONDRAGON C.F.
TOURING KE 1 - 0 UROLA K.E.
BETI GAZTE K.J.K.E. 2 - 2 EIBAR URKO S.A.D.
ANAITASUNA C.D. 3 - 1 EUSKALDUNA S.D.
BERGARA K.E. 0 - 1 ORDIZIA K.E.
Igo

Jardunaldia: 24

2020/03/01

  
HERNANI C.D. 0 - 0 REAL UNION CLUB SAD
ELGOIBAR C.D. 2 - 2 ZARAUTZ K.E.
AÑORGA K.K.E 1 - 0 AMAIKAK BAT K.E.
MONDRAGON C.F. 1 - 1 OIARTZUN K.E.
UROLA K.E. 3 - 2 MUTRIKU F.T.
EIBAR URKO S.A.D. 2 - 0 TOURING KE
EUSKALDUNA S.D. 0 - 2 BETI GAZTE K.J.K.E.
ORDIZIA K.E. 1 - 1 ANAITASUNA C.D.
BERGARA K.E. 1 - 1 ARETXABALETA K.E. UDA
Igo

Jardunaldia: 25

2020/03/08

  
ARETXABALETA K.E. UDA 2 - 4 HERNANI C.D.
REAL UNION CLUB SAD 1 - 2 ELGOIBAR C.D.
ZARAUTZ K.E. 0 - 0 AÑORGA K.K.E
AMAIKAK BAT K.E. 1 - 1 MONDRAGON C.F.
OIARTZUN K.E. 3 - 0 UROLA K.E.
MUTRIKU F.T. 3 - 2 EIBAR URKO S.A.D.
TOURING KE 3 - 0 EUSKALDUNA S.D.
BETI GAZTE K.J.K.E. 3 - 1 ORDIZIA K.E.
ANAITASUNA C.D. 2 - 1 BERGARA K.E.
Igo

Jardunaldia: 26

2020/03/15

  
ELGOIBAR C.D. - HERNANI C.D.
AÑORGA K.K.E - REAL UNION CLUB SAD
MONDRAGON C.F. - ZARAUTZ K.E.
UROLA K.E. - AMAIKAK BAT K.E.
EIBAR URKO S.A.D. - OIARTZUN K.E.
EUSKALDUNA S.D. - MUTRIKU F.T.
ORDIZIA K.E. - TOURING KE
BERGARA K.E. - BETI GAZTE K.J.K.E.
ANAITASUNA C.D. - ARETXABALETA K.E. UDA
Igo

Jardunaldia: 27

2020/03/22

  
ARETXABALETA K.E. UDA - ELGOIBAR C.D.
HERNANI C.D. - AÑORGA K.K.E
REAL UNION CLUB SAD - MONDRAGON C.F.
ZARAUTZ K.E. - UROLA K.E.
AMAIKAK BAT K.E. - EIBAR URKO S.A.D.
OIARTZUN K.E. - EUSKALDUNA S.D.
MUTRIKU F.T. - ORDIZIA K.E.
TOURING KE - BERGARA K.E.
BETI GAZTE K.J.K.E. - ANAITASUNA C.D.
Igo

Jardunaldia: 28

2020/03/29

  
AÑORGA K.K.E - ELGOIBAR C.D.
MONDRAGON C.F. - HERNANI C.D.
UROLA K.E. - REAL UNION CLUB SAD
EIBAR URKO S.A.D. - ZARAUTZ K.E.
EUSKALDUNA S.D. - AMAIKAK BAT K.E.
ORDIZIA K.E. - OIARTZUN K.E.
BERGARA K.E. - MUTRIKU F.T.
ANAITASUNA C.D. - TOURING KE
BETI GAZTE K.J.K.E. - ARETXABALETA K.E. UDA
Igo

Jardunaldia: 29

2020/04/05

  
ARETXABALETA K.E. UDA - AÑORGA K.K.E
ELGOIBAR C.D. - MONDRAGON C.F.
HERNANI C.D. - UROLA K.E.
REAL UNION CLUB SAD - EIBAR URKO S.A.D.
ZARAUTZ K.E. - EUSKALDUNA S.D.
AMAIKAK BAT K.E. - ORDIZIA K.E.
OIARTZUN K.E. - BERGARA K.E.
MUTRIKU F.T. - ANAITASUNA C.D.
TOURING KE - BETI GAZTE K.J.K.E.
Igo

Jardunaldia: 30

2020/04/26

  
MONDRAGON C.F. - AÑORGA K.K.E
UROLA K.E. - ELGOIBAR C.D.
EIBAR URKO S.A.D. - HERNANI C.D.
EUSKALDUNA S.D. - REAL UNION CLUB SAD
ORDIZIA K.E. - ZARAUTZ K.E.
BERGARA K.E. - AMAIKAK BAT K.E.
ANAITASUNA C.D. - OIARTZUN K.E.
BETI GAZTE K.J.K.E. - MUTRIKU F.T.
TOURING KE - ARETXABALETA K.E. UDA
Igo

Jardunaldia: 31

2020/05/03

  
ARETXABALETA K.E. UDA - MONDRAGON C.F.
AÑORGA K.K.E - UROLA K.E.
ELGOIBAR C.D. - EIBAR URKO S.A.D.
HERNANI C.D. - EUSKALDUNA S.D.
REAL UNION CLUB SAD - ORDIZIA K.E.
ZARAUTZ K.E. - BERGARA K.E.
AMAIKAK BAT K.E. - ANAITASUNA C.D.
OIARTZUN K.E. - BETI GAZTE K.J.K.E.
MUTRIKU F.T. - TOURING KE
Igo

Jardunaldia: 32

2020/05/10

  
UROLA K.E. - MONDRAGON C.F.
EIBAR URKO S.A.D. - AÑORGA K.K.E
EUSKALDUNA S.D. - ELGOIBAR C.D.
ORDIZIA K.E. - HERNANI C.D.
BERGARA K.E. - REAL UNION CLUB SAD
ANAITASUNA C.D. - ZARAUTZ K.E.
BETI GAZTE K.J.K.E. - AMAIKAK BAT K.E.
TOURING KE - OIARTZUN K.E.
MUTRIKU F.T. - ARETXABALETA K.E. UDA
Igo

Jardunaldia: 33

2020/05/17

  
UROLA K.E. - ARETXABALETA K.E. UDA
MONDRAGON C.F. - EIBAR URKO S.A.D.
AÑORGA K.K.E - EUSKALDUNA S.D.
ELGOIBAR C.D. - ORDIZIA K.E.
HERNANI C.D. - BERGARA K.E.
REAL UNION CLUB SAD - ANAITASUNA C.D.
ZARAUTZ K.E. - BETI GAZTE K.J.K.E.
AMAIKAK BAT K.E. - TOURING KE
OIARTZUN K.E. - MUTRIKU F.T.
Igo

Jardunaldia: 34

2020/05/24

  
EIBAR URKO S.A.D. - UROLA K.E.
EUSKALDUNA S.D. - MONDRAGON C.F.
ORDIZIA K.E. - AÑORGA K.K.E
BERGARA K.E. - ELGOIBAR C.D.
ANAITASUNA C.D. - HERNANI C.D.
BETI GAZTE K.J.K.E. - REAL UNION CLUB SAD
TOURING KE - ZARAUTZ K.E.
MUTRIKU F.T. - AMAIKAK BAT K.E.
ARETXABALETA K.E. UDA - OIARTZUN K.E.
Igo