Zure pasa-hitza ahaztu duzu?
Hasiera / Federazioa - Historikoa / AFIZIONATUA GORENGOEN MAILA Multzoa II ( 2019 / 2020 )

AFIZIONATUA GORENGOEN MAILA  Multzoa II ( 2019 / 2020 )

Klasifikazioa
Postua Taldea J Etxean Kanpoan GA GK Puntuak
I B G I B G
1 ALOÑA MENDI K.E. 22 7 1 2 10 1 1 48 19 53
2 LAGUN ONAK C.D. 22 8 1 2 6 3 2 46 21 46
3 BILLABONA K.E. 22 6 1 4 6 2 3 35 22 39
4 BEASAIN S.D. 22 8 1 2 4 2 5 49 40 39
5 GETARIAKO KETA F.T. 22 7 1 4 3 3 4 27 25 34
6 ZUMAIAKO F.T. 22 5 2 4 4 3 4 43 33 32
7 DANENA K.E. 22 6 3 2 2 3 6 38 31 30
8 ILINTXA S.D. 22 6 3 2 2 2 7 29 32 29
9 ARETXABALETA K.E. UDA 22 5 3 3 2 3 6 28 33 27
10 MONDRAGON C.F. 22 4 5 2 2 2 7 30 39 25
11 IDIAZABAL K.E. 22 5 1 6 2 3 5 31 46 25
12 IKASBERRI K.E. 22 3 5 2 3 1 8 30 39 24
13 SORALUZE C.F. 22 3 4 5 3 2 5 29 33 24
14 TOLOSA C.F. 22 5 2 4 1 2 8 30 57 22
15 ANTZUOLA K.E. 22 2 3 6 3 2 6 21 32 20
16 ORIOKO F.T. 22 4 3 3 0 5 7 23 35 20

Jardunaldia: 1

2019/09/15

  
BEASAIN S.D. 2 - 0 ANTZUOLA K.E.
ORIOKO F.T. 2 - 2 ILINTXA S.D.
IKASBERRI K.E. 1 - 3 DANENA K.E.
ALOŅA MENDI K.E. 1 - 2 SORALUZE C.F.
ZUMAIAKO F.T. 1 - 1 IDIAZABAL K.E.
BILLABONA K.E. 1 - 0 GETARIAKO KETA F.T.
TOLOSA C.F. 0 - 3 ARETXABALETA K.E. UDA
MONDRAGON C.F. 0 - 0 LAGUN ONAK C.D.
Igo

Jardunaldia: 2

2019/09/22

  
ANTZUOLA K.E. 1 - 3 MONDRAGON C.F.
ILINTXA S.D. 0 - 1 BEASAIN S.D.
DANENA K.E. 2 - 0 ORIOKO F.T.
SORALUZE C.F. 2 - 3 IKASBERRI K.E.
IDIAZABAL K.E. 1 - 2 ALOŅA MENDI K.E.
GETARIAKO KETA F.T. 0 - 2 ZUMAIAKO F.T.
ARETXABALETA K.E. UDA 1 - 4 BILLABONA K.E.
LAGUN ONAK C.D. 8 - 1 TOLOSA C.F.
Igo

Jardunaldia: 3

2019/09/29

  
ANTZUOLA K.E. 1 - 2 ILINTXA S.D.
BEASAIN S.D. 2 - 1 DANENA K.E.
ORIOKO F.T. 3 - 4 SORALUZE C.F.
IKASBERRI K.E. 1 - 1 IDIAZABAL K.E.
ALOŅA MENDI K.E. 1 - 0 GETARIAKO KETA F.T.
ZUMAIAKO F.T. 3 - 2 ARETXABALETA K.E. UDA
BILLABONA K.E. 0 - 1 LAGUN ONAK C.D.
MONDRAGON C.F. 4 - 1 TOLOSA C.F.
Igo

Jardunaldia: 4

2019/10/06

  
ILINTXA S.D. 4 - 1 MONDRAGON C.F.
DANENA K.E. 2 - 3 ANTZUOLA K.E.
SORALUZE C.F. 2 - 2 BEASAIN S.D.
IDIAZABAL K.E. 1 - 1 ORIOKO F.T.
GETARIAKO KETA F.T. 0 - 1 IKASBERRI K.E.
ARETXABALETA K.E. UDA 1 - 1 ALOŅA MENDI K.E.
LAGUN ONAK C.D. 4 - 1 ZUMAIAKO F.T.
TOLOSA C.F. 2 - 0 BILLABONA K.E.
Igo

Jardunaldia: 5

2019/10/13

  
ILINTXA S.D. 1 - 0 DANENA K.E.
ANTZUOLA K.E. 0 - 0 SORALUZE C.F.
BEASAIN S.D. 4 - 0 IDIAZABAL K.E.
ORIOKO F.T. 1 - 1 GETARIAKO KETA F.T.
IKASBERRI K.E. 3 - 1 ARETXABALETA K.E. UDA
ALOŅA MENDI K.E. 1 - 0 LAGUN ONAK C.D.
ZUMAIAKO F.T. 4 - 1 TOLOSA C.F.
MONDRAGON C.F. 2 - 2 BILLABONA K.E.
Igo

Jardunaldia: 6

2019/10/20

  
DANENA K.E. 1 - 1 MONDRAGON C.F.
SORALUZE C.F. 1 - 3 ILINTXA S.D.
IDIAZABAL K.E. 2 - 1 ANTZUOLA K.E.
GETARIAKO KETA F.T. 1 - 3 BEASAIN S.D.
ARETXABALETA K.E. UDA 1 - 1 ORIOKO F.T.
LAGUN ONAK C.D. 1 - 0 IKASBERRI K.E.
TOLOSA C.F. 0 - 2 ALOŅA MENDI K.E.
BILLABONA K.E. 3 - 1 ZUMAIAKO F.T.
Igo

Jardunaldia: 7

2019/10/27

  
DANENA K.E. 2 - 0 SORALUZE C.F.
ILINTXA S.D. 1 - 1 IDIAZABAL K.E.
ANTZUOLA K.E. 3 - 1 GETARIAKO KETA F.T.
BEASAIN S.D. 2 - 0 ARETXABALETA K.E. UDA
ORIOKO F.T. 2 - 2 LAGUN ONAK C.D.
IKASBERRI K.E. 3 - 3 TOLOSA C.F.
ALOŅA MENDI K.E. 1 - 0 BILLABONA K.E.
MONDRAGON C.F. 0 - 0 ZUMAIAKO F.T.
Igo

Jardunaldia: 8

2019/11/03

  
SORALUZE C.F. 0 - 0 MONDRAGON C.F.
IDIAZABAL K.E. 2 - 1 DANENA K.E.
GETARIAKO KETA F.T. 2 - 1 ILINTXA S.D.
ARETXABALETA K.E. UDA 0 - 2 ANTZUOLA K.E.
LAGUN ONAK C.D. 4 - 1 BEASAIN S.D.
TOLOSA C.F. 2 - 0 ORIOKO F.T.
BILLABONA K.E. 4 - 1 IKASBERRI K.E.
ZUMAIAKO F.T. 2 - 3 ALOŅA MENDI K.E.
Igo

Jardunaldia: 9

2019/11/10

  
SORALUZE C.F. 4 - 1 IDIAZABAL K.E.
DANENA K.E. 2 - 1 GETARIAKO KETA F.T.
ILINTXA S.D. 1 - 0 ARETXABALETA K.E. UDA
ANTZUOLA K.E. 0 - 3 LAGUN ONAK C.D.
BEASAIN S.D. 2 - 0 TOLOSA C.F.
ORIOKO F.T. 0 - 3 BILLABONA K.E.
IKASBERRI K.E. 1 - 1 ZUMAIAKO F.T.
MONDRAGON C.F. 2 - 5 ALOŅA MENDI K.E.
Igo

Jardunaldia: 10

2019/11/17

  
IDIAZABAL K.E. 1 - 4 MONDRAGON C.F.
GETARIAKO KETA F.T. 1 - 0 SORALUZE C.F.
ARETXABALETA K.E. UDA 1 - 1 DANENA K.E.
LAGUN ONAK C.D. 3 - 1 ILINTXA S.D.
TOLOSA C.F. 0 - 0 ANTZUOLA K.E.
BILLABONA K.E. 1 - 2 BEASAIN S.D.
ZUMAIAKO F.T. 5 - 0 ORIOKO F.T.
ALOŅA MENDI K.E. 1 - 0 IKASBERRI K.E.
Igo

Jardunaldia: 11

2019/11/24

  
IDIAZABAL K.E. 0 - 2 GETARIAKO KETA F.T.
SORALUZE C.F. 1 - 0 ARETXABALETA K.E. UDA
DANENA K.E. 2 - 2 LAGUN ONAK C.D.
ILINTXA S.D. 2 - 2 TOLOSA C.F.
ANTZUOLA K.E. 1 - 3 BILLABONA K.E.
BEASAIN S.D. 3 - 2 ZUMAIAKO F.T.
ORIOKO F.T. 2 - 1 ALOŅA MENDI K.E.
MONDRAGON C.F. 1 - 3 IKASBERRI K.E.
Igo

Jardunaldia: 12

2019/12/01

  
GETARIAKO KETA F.T. 3 - 1 MONDRAGON C.F.
ARETXABALETA K.E. UDA 2 - 1 IDIAZABAL K.E.
LAGUN ONAK C.D. 1 - 0 SORALUZE C.F.
TOLOSA C.F. 1 - 4 DANENA K.E.
BILLABONA K.E. 3 - 0 ILINTXA S.D.
ZUMAIAKO F.T. 2 - 2 ANTZUOLA K.E.
ALOŅA MENDI K.E. 4 - 6 BEASAIN S.D.
IKASBERRI K.E. 2 - 0 ORIOKO F.T.
Igo

Jardunaldia: 13

2019/12/15

  
GETARIAKO KETA F.T. 3 - 1 ARETXABALETA K.E. UDA
IDIAZABAL K.E. 1 - 2 LAGUN ONAK C.D.
SORALUZE C.F. 5 - 0 TOLOSA C.F.
DANENA K.E. 3 - 0 BILLABONA K.E.
ILINTXA S.D. 1 - 3 ZUMAIAKO F.T.
ANTZUOLA K.E. 0 - 2 ALOŅA MENDI K.E.
BEASAIN S.D. 4 - 2 IKASBERRI K.E.
MONDRAGON C.F. 0 - 0 ORIOKO F.T.
Igo

Jardunaldia: 14

2020/01/05

  
MONDRAGON C.F. 1 - 1 ARETXABALETA K.E. UDA
LAGUN ONAK C.D. 1 - 1 GETARIAKO KETA F.T.
TOLOSA C.F. 1 - 5 IDIAZABAL K.E.
BILLABONA K.E. 3 - 0 SORALUZE C.F.
ZUMAIAKO F.T. 3 - 1 DANENA K.E.
ALOŅA MENDI K.E. 3 - 1 ILINTXA S.D.
IKASBERRI K.E. 2 - 0 ANTZUOLA K.E.
ORIOKO F.T. 3 - 0 BEASAIN S.D.
Igo

Jardunaldia: 15

2020/01/12

  
ARETXABALETA K.E. UDA 1 - 4 LAGUN ONAK C.D.
GETARIAKO KETA F.T. 1 - 0 TOLOSA C.F.
IDIAZABAL K.E. 0 - 1 BILLABONA K.E.
SORALUZE C.F. 1 - 3 ZUMAIAKO F.T.
DANENA K.E. 0 - 2 ALOŅA MENDI K.E.
ILINTXA S.D. 2 - 0 IKASBERRI K.E.
ANTZUOLA K.E. 1 - 0 ORIOKO F.T.
BEASAIN S.D. 6 - 1 MONDRAGON C.F.
Igo

Jardunaldia: 16

2020/01/19

  
ANTZUOLA K.E. 2 - 2 BEASAIN S.D.
ILINTXA S.D. 0 - 0 ORIOKO F.T.
DANENA K.E. 1 - 1 IKASBERRI K.E.
SORALUZE C.F. 0 - 1 ALOŅA MENDI K.E.
IDIAZABAL K.E. 2 - 5 ZUMAIAKO F.T.
GETARIAKO KETA F.T. 0 - 0 BILLABONA K.E.
ARETXABALETA K.E. UDA 2 - 1 TOLOSA C.F.
LAGUN ONAK C.D. 2 - 1 MONDRAGON C.F.
Igo

Jardunaldia: 17

2020/01/26

  
MONDRAGON C.F. 1 - 0 ANTZUOLA K.E.
BEASAIN S.D. 3 - 3 ILINTXA S.D.
ORIOKO F.T. 3 - 1 DANENA K.E.
IKASBERRI K.E. 0 - 0 SORALUZE C.F.
ALOŅA MENDI K.E. 8 - 0 IDIAZABAL K.E.
ZUMAIAKO F.T. 1 - 2 GETARIAKO KETA F.T.
BILLABONA K.E. 1 - 1 ARETXABALETA K.E. UDA
TOLOSA C.F. 4 - 2 LAGUN ONAK C.D.
Igo

Jardunaldia: 18

2020/02/02

  
ILINTXA S.D. 1 - 0 ANTZUOLA K.E.
DANENA K.E. 4 - 1 BEASAIN S.D.
SORALUZE C.F. 2 - 2 ORIOKO F.T.
IDIAZABAL K.E. 3 - 2 IKASBERRI K.E.
GETARIAKO KETA F.T. 1 - 2 ALOŅA MENDI K.E.
ARETXABALETA K.E. UDA 2 - 0 ZUMAIAKO F.T.
LAGUN ONAK C.D. 2 - 3 BILLABONA K.E.
TOLOSA C.F. 3 - 2 MONDRAGON C.F.
Igo

Jardunaldia: 19

2020/02/09

  
MONDRAGON C.F. 2 - 1 ILINTXA S.D.
ANTZUOLA K.E. 1 - 1 DANENA K.E.
BEASAIN S.D. 0 - 1 SORALUZE C.F.
ORIOKO F.T. 2 - 1 IDIAZABAL K.E.
IKASBERRI K.E. 1 - 1 GETARIAKO KETA F.T.
ALOŅA MENDI K.E. 1 - 1 ARETXABALETA K.E. UDA
ZUMAIAKO F.T. 0 - 1 LAGUN ONAK C.D.
BILLABONA K.E. 0 - 2 TOLOSA C.F.
Igo

Jardunaldia: 20

2020/02/16

  
DANENA K.E. 2 - 0 ILINTXA S.D.
SORALUZE C.F. 1 - 3 ANTZUOLA K.E.
IDIAZABAL K.E. 4 - 0 BEASAIN S.D.
GETARIAKO KETA F.T. 2 - 1 ORIOKO F.T.
ARETXABALETA K.E. UDA 4 - 1 IKASBERRI K.E.
LAGUN ONAK C.D. 0 - 1 ALOŅA MENDI K.E.
TOLOSA C.F. 2 - 2 ZUMAIAKO F.T.
BILLABONA K.E. 2 - 1 MONDRAGON C.F.
Igo

Jardunaldia: 21

2020/03/01

  
MONDRAGON C.F. 2 - 1 DANENA K.E.
ILINTXA S.D. 1 - 0 SORALUZE C.F.
ANTZUOLA K.E. 0 - 1 IDIAZABAL K.E.
BEASAIN S.D. 2 - 3 GETARIAKO KETA F.T.
ORIOKO F.T. 0 - 1 ARETXABALETA K.E. UDA
IKASBERRI K.E. 0 - 2 LAGUN ONAK C.D.
ALOŅA MENDI K.E. 4 - 0 TOLOSA C.F.
ZUMAIAKO F.T. 0 - 1 BILLABONA K.E.
Igo

Jardunaldia: 22

2020/03/08

  
SORALUZE C.F. 3 - 3 DANENA K.E.
IDIAZABAL K.E. 2 - 1 ILINTXA S.D.
GETARIAKO KETA F.T. 1 - 0 ANTZUOLA K.E.
ARETXABALETA K.E. UDA 2 - 1 BEASAIN S.D.
LAGUN ONAK C.D. 1 - 0 ORIOKO F.T.
TOLOSA C.F. 4 - 2 IKASBERRI K.E.
BILLABONA K.E. 0 - 1 ALOŅA MENDI K.E.
ZUMAIAKO F.T. 2 - 0 MONDRAGON C.F.
Igo

Jardunaldia: 23

2020/03/15

  
MONDRAGON C.F. - SORALUZE C.F.
DANENA K.E. - IDIAZABAL K.E.
ILINTXA S.D. - GETARIAKO KETA F.T.
ANTZUOLA K.E. - ARETXABALETA K.E. UDA
BEASAIN S.D. - LAGUN ONAK C.D.
ORIOKO F.T. - TOLOSA C.F.
IKASBERRI K.E. - BILLABONA K.E.
ALOŅA MENDI K.E. - ZUMAIAKO F.T.
Igo

Jardunaldia: 24

2020/03/22

  
IDIAZABAL K.E. - SORALUZE C.F.
GETARIAKO KETA F.T. - DANENA K.E.
ARETXABALETA K.E. UDA - ILINTXA S.D.
LAGUN ONAK C.D. - ANTZUOLA K.E.
TOLOSA C.F. - BEASAIN S.D.
BILLABONA K.E. - ORIOKO F.T.
ZUMAIAKO F.T. - IKASBERRI K.E.
ALOŅA MENDI K.E. - MONDRAGON C.F.
Igo

Jardunaldia: 25

2020/03/29

  
MONDRAGON C.F. - IDIAZABAL K.E.
SORALUZE C.F. - GETARIAKO KETA F.T.
DANENA K.E. - ARETXABALETA K.E. UDA
ILINTXA S.D. - LAGUN ONAK C.D.
ANTZUOLA K.E. - TOLOSA C.F.
BEASAIN S.D. - BILLABONA K.E.
ORIOKO F.T. - ZUMAIAKO F.T.
IKASBERRI K.E. - ALOŅA MENDI K.E.
Igo

Jardunaldia: 26

2020/04/05

  
GETARIAKO KETA F.T. - IDIAZABAL K.E.
ARETXABALETA K.E. UDA - SORALUZE C.F.
LAGUN ONAK C.D. - DANENA K.E.
TOLOSA C.F. - ILINTXA S.D.
BILLABONA K.E. - ANTZUOLA K.E.
ZUMAIAKO F.T. - BEASAIN S.D.
ALOŅA MENDI K.E. - ORIOKO F.T.
IKASBERRI K.E. - MONDRAGON C.F.
Igo

Jardunaldia: 27

2020/04/26

  
MONDRAGON C.F. - GETARIAKO KETA F.T.
IDIAZABAL K.E. - ARETXABALETA K.E. UDA
SORALUZE C.F. - LAGUN ONAK C.D.
DANENA K.E. - TOLOSA C.F.
ILINTXA S.D. - BILLABONA K.E.
ANTZUOLA K.E. - ZUMAIAKO F.T.
BEASAIN S.D. - ALOŅA MENDI K.E.
ORIOKO F.T. - IKASBERRI K.E.
Igo

Jardunaldia: 28

2020/05/03

  
ARETXABALETA K.E. UDA - GETARIAKO KETA F.T.
LAGUN ONAK C.D. - IDIAZABAL K.E.
TOLOSA C.F. - SORALUZE C.F.
BILLABONA K.E. - DANENA K.E.
ZUMAIAKO F.T. - ILINTXA S.D.
ALOŅA MENDI K.E. - ANTZUOLA K.E.
IKASBERRI K.E. - BEASAIN S.D.
ORIOKO F.T. - MONDRAGON C.F.
Igo

Jardunaldia: 29

2020/05/10

  
ARETXABALETA K.E. UDA - MONDRAGON C.F.
GETARIAKO KETA F.T. - LAGUN ONAK C.D.
IDIAZABAL K.E. - TOLOSA C.F.
SORALUZE C.F. - BILLABONA K.E.
DANENA K.E. - ZUMAIAKO F.T.
ILINTXA S.D. - ALOŅA MENDI K.E.
ANTZUOLA K.E. - IKASBERRI K.E.
BEASAIN S.D. - ORIOKO F.T.
Igo

Jardunaldia: 30

2020/05/17

  
LAGUN ONAK C.D. - ARETXABALETA K.E. UDA
TOLOSA C.F. - GETARIAKO KETA F.T.
BILLABONA K.E. - IDIAZABAL K.E.
ZUMAIAKO F.T. - SORALUZE C.F.
ALOŅA MENDI K.E. - DANENA K.E.
IKASBERRI K.E. - ILINTXA S.D.
ORIOKO F.T. - ANTZUOLA K.E.
MONDRAGON C.F. - BEASAIN S.D.
Igo