Zure pasa-hitza ahaztu duzu?
Hasiera / Federazioa - Historikoa / AFIZIONATUA 1.ERREGIONALA MAILA Multzoa II ( 2019 / 2020 )

AFIZIONATUA 1.ERREGIONALA MAILA  Multzoa II ( 2019 / 2020 )

Klasifikazioa
Postua Taldea J Etxean Kanpoan GA GK Puntuak
I B G I B G
1 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE 16 7 1 0 3 4 1 41 15 35
2 AMARA BERRI K.E. 16 5 2 1 6 0 2 39 19 35
3 VASCONIA C.D. 16 7 0 1 3 2 3 46 27 32
4 ZARAUTZ K.E. 16 4 1 3 5 1 2 50 30 29
5 IRAULI BOSTEKO K.K. 16 3 2 3 4 0 4 25 28 23
6 ANTIGUA LUBERRI K.E. 16 3 2 3 2 1 5 26 35 18
7 LENGOKOAK K.E. 16 2 0 6 3 0 5 27 33 15
8 DONOSTIAKO KALEREN LAGUNAK 16 3 0 5 2 0 6 17 39 15
9 ASOLEUS C.F. 16 1 0 7 1 0 7 15 60 6

Jardunaldia: 1

2019/09/15

  
VASCONIA C.D. 4 - 2 AMARA BERRI K.E.
LENGOKOAK K.E. 3 - 2 ANTIGUA LUBERRI K.E.
DONOSTIAKO KALEREN LAGUNAK 3 - 2 IRAULI BOSTEKO K.K.
Atsedena - ASOLEUS C.F.
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE 1 - 1 ZARAUTZ K.E.
Igo

Jardunaldia: 2

2019/09/22

  
AMARA BERRI K.E. 0 - 0 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
ANTIGUA LUBERRI K.E. 1 - 1 VASCONIA C.D.
IRAULI BOSTEKO K.K. 1 - 4 LENGOKOAK K.E.
ASOLEUS C.F. 0 - 1 DONOSTIAKO KALEREN LAGUNAK
ZARAUTZ K.E. - Atsedena
Igo

Jardunaldia: 3

2019/09/29

  
AMARA BERRI K.E. 2 - 2 ANTIGUA LUBERRI K.E.
VASCONIA C.D. 2 - 1 IRAULI BOSTEKO K.K.
LENGOKOAK K.E. 3 - 1 ASOLEUS C.F.
DONOSTIAKO KALEREN LAGUNAK 2 - 3 ZARAUTZ K.E.
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE - Atsedena
Igo

Jardunaldia: 4

2019/10/06

  
ANTIGUA LUBERRI K.E. 1 - 1 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
IRAULI BOSTEKO K.K. 1 - 3 AMARA BERRI K.E.
ASOLEUS C.F. 0 - 4 VASCONIA C.D.
ZARAUTZ K.E. 2 - 4 LENGOKOAK K.E.
Atsedena - DONOSTIAKO KALEREN LAGUNAK
Igo

Jardunaldia: 5

2019/10/13

  
ANTIGUA LUBERRI K.E. 0 - 1 IRAULI BOSTEKO K.K.
AMARA BERRI K.E. 5 - 1 ASOLEUS C.F.
VASCONIA C.D. 1 - 4 ZARAUTZ K.E.
LENGOKOAK K.E. - Atsedena
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE 2 - 0 DONOSTIAKO KALEREN LAGUNAK
Igo

Jardunaldia: 6

2019/10/20

  
IRAULI BOSTEKO K.K. 2 - 2 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
ASOLEUS C.F. 2 - 3 ANTIGUA LUBERRI K.E.
ZARAUTZ K.E. 1 - 3 AMARA BERRI K.E.
Atsedena - VASCONIA C.D.
DONOSTIAKO KALEREN LAGUNAK 2 - 1 LENGOKOAK K.E.
Igo

Jardunaldia: 7

2019/10/27

  
IRAULI BOSTEKO K.K. 1 - 3 ASOLEUS C.F.
ANTIGUA LUBERRI K.E. 0 - 5 ZARAUTZ K.E.
AMARA BERRI K.E. - Atsedena
VASCONIA C.D. 3 - 0 DONOSTIAKO KALEREN LAGUNAK
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE 4 - 1 LENGOKOAK K.E.
Igo

Jardunaldia: 8

2019/11/03

  
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE 4 - 0 ASOLEUS C.F.
ZARAUTZ K.E. 1 - 3 IRAULI BOSTEKO K.K.
Atsedena - ANTIGUA LUBERRI K.E.
DONOSTIAKO KALEREN LAGUNAK 0 - 2 AMARA BERRI K.E.
LENGOKOAK K.E. 1 - 4 VASCONIA C.D.
Igo

Jardunaldia: 9

2019/11/10

  
ASOLEUS C.F. 3 - 2 ZARAUTZ K.E.
IRAULI BOSTEKO K.K. - Atsedena
ANTIGUA LUBERRI K.E. 1 - 0 DONOSTIAKO KALEREN LAGUNAK
AMARA BERRI K.E. 2 - 1 LENGOKOAK K.E.
VASCONIA C.D. 5 - 3 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Igo

Jardunaldia: 10

2019/11/17

  
AMARA BERRI K.E. 3 - 2 VASCONIA C.D.
ANTIGUA LUBERRI K.E. 2 - 1 LENGOKOAK K.E.
IRAULI BOSTEKO K.K. 3 - 2 DONOSTIAKO KALEREN LAGUNAK
ASOLEUS C.F. - Atsedena
ZARAUTZ K.E. 3 - 3 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Igo

Jardunaldia: 11

2019/11/24

  
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE 1 - 0 AMARA BERRI K.E.
VASCONIA C.D. 4 - 3 ANTIGUA LUBERRI K.E.
LENGOKOAK K.E. 1 - 2 IRAULI BOSTEKO K.K.
DONOSTIAKO KALEREN LAGUNAK 2 - 0 ASOLEUS C.F.
Atsedena - ZARAUTZ K.E.
Igo

Jardunaldia: 12

2019/12/01

  
ANTIGUA LUBERRI K.E. 3 - 4 AMARA BERRI K.E.
IRAULI BOSTEKO K.K. 1 - 1 VASCONIA C.D.
ASOLEUS C.F. 2 - 3 LENGOKOAK K.E.
ZARAUTZ K.E. 6 - 2 DONOSTIAKO KALEREN LAGUNAK
Atsedena - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Igo

Jardunaldia: 13

2019/12/08

  
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE 3 - 0 ANTIGUA LUBERRI K.E.
AMARA BERRI K.E. 2 - 1 IRAULI BOSTEKO K.K.
VASCONIA C.D. 8 - 2 ASOLEUS C.F.
LENGOKOAK K.E. 1 - 2 ZARAUTZ K.E.
DONOSTIAKO KALEREN LAGUNAK - Atsedena
Igo

Jardunaldia: 14

2019/12/15

  
IRAULI BOSTEKO K.K. 1 - 0 ANTIGUA LUBERRI K.E.
ASOLEUS C.F. 0 - 3 AMARA BERRI K.E.
ZARAUTZ K.E. 3 - 1 VASCONIA C.D.
Atsedena - LENGOKOAK K.E.
DONOSTIAKO KALEREN LAGUNAK 0 - 3 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Igo

Jardunaldia: 15

2020/01/05

  
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE 1 - 0 IRAULI BOSTEKO K.K.
ANTIGUA LUBERRI K.E. 3 - 0 ASOLEUS C.F.
AMARA BERRI K.E. 1 - 2 ZARAUTZ K.E.
VASCONIA C.D. - Atsedena
LENGOKOAK K.E. 0 - 1 DONOSTIAKO KALEREN LAGUNAK
Igo

Jardunaldia: 16

2020/01/12

  
ASOLEUS C.F. 1 - 2 IRAULI BOSTEKO K.K.
ZARAUTZ K.E. 5 - 2 ANTIGUA LUBERRI K.E.
Atsedena - AMARA BERRI K.E.
DONOSTIAKO KALEREN LAGUNAK 0 - 4 VASCONIA C.D.
LENGOKOAK K.E. 2 - 3 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Igo

Jardunaldia: 17

2020/01/19

  
ASOLEUS C.F. 0 - 8 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
IRAULI BOSTEKO K.K. 3 - 2 ZARAUTZ K.E.
ANTIGUA LUBERRI K.E. - Atsedena
AMARA BERRI K.E. 6 - 0 DONOSTIAKO KALEREN LAGUNAK
VASCONIA C.D. 2 - 1 LENGOKOAK K.E.
Igo

Jardunaldia: 18

2020/01/26

  
ZARAUTZ K.E. 8 - 0 ASOLEUS C.F.
Atsedena - IRAULI BOSTEKO K.K.
DONOSTIAKO KALEREN LAGUNAK 2 - 3 ANTIGUA LUBERRI K.E.
LENGOKOAK K.E. 0 - 1 AMARA BERRI K.E.
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE 2 - 0 VASCONIA C.D.
Igo