Zure pasa-hitza ahaztu duzu?
Hasiera / Federazioa - Historikoa / AFIZIONATUA 1.ERREGIONALA MAILA Multzoa III ( 2019 / 2020 )

AFIZIONATUA 1.ERREGIONALA MAILA  Multzoa III ( 2019 / 2020 )

Klasifikazioa
Postua Taldea J Etxean Kanpoan GA GK Puntuak
I B G I B G
1 SEGURA GOIERRI F.T 16 6 1 1 4 3 1 42 21 34
2 USURBIL F.T. 16 4 0 4 5 2 1 40 26 29
3 ORDIZIA K.E. 16 5 1 2 3 3 2 46 30 28
4 ANAITASUNA C.D. 16 3 3 2 4 3 1 39 29 27
5 INTXURRE K.K.E. 16 5 3 0 2 0 6 40 35 24
6 EUSKALDUNA S.D. 16 4 2 2 3 0 5 26 30 23
7 LAZKAO K.E. 16 3 2 3 2 2 4 35 35 19
8 AXULAR ISTURIN 16 2 1 5 1 0 7 16 61 10
9 UROLA K.E. 16 2 1 5 0 1 7 21 38 8

Jardunaldia: 1

2019/09/15

  
UROLA K.E. 1 - 2 EUSKALDUNA S.D.
SEGURA GOIERRI F.T 4 - 2 ORDIZIA K.E.
INTXURRE K.K.E. - Atsedena
USURBIL F.T. 0 - 3 ANAITASUNA C.D.
LAZKAO K.E. 4 - 0 AXULAR ISTURIN
Igo

Jardunaldia: 2

2019/09/22

  
EUSKALDUNA S.D. 2 - 2 LAZKAO K.E.
ORDIZIA K.E. 3 - 1 UROLA K.E.
Atsedena - SEGURA GOIERRI F.T
ANAITASUNA C.D. 3 - 1 INTXURRE K.K.E.
AXULAR ISTURIN 0 - 5 USURBIL F.T.
Igo

Jardunaldia: 3

2019/09/29

  
EUSKALDUNA S.D. 2 - 1 ORDIZIA K.E.
UROLA K.E. - Atsedena
SEGURA GOIERRI F.T 1 - 1 ANAITASUNA C.D.
INTXURRE K.K.E. 8 - 0 AXULAR ISTURIN
LAZKAO K.E. 1 - 4 USURBIL F.T.
Igo

Jardunaldia: 4

2019/10/06

  
ORDIZIA K.E. 3 - 4 LAZKAO K.E.
Atsedena - EUSKALDUNA S.D.
ANAITASUNA C.D. 2 - 1 UROLA K.E.
AXULAR ISTURIN 1 - 1 SEGURA GOIERRI F.T
USURBIL F.T. 5 - 1 INTXURRE K.K.E.
Igo

Jardunaldia: 5

2019/10/13

  
ORDIZIA K.E. - Atsedena
EUSKALDUNA S.D. 0 - 1 ANAITASUNA C.D.
UROLA K.E. 4 - 1 AXULAR ISTURIN
SEGURA GOIERRI F.T 1 - 3 USURBIL F.T.
LAZKAO K.E. 0 - 1 INTXURRE K.K.E.
Igo

Jardunaldia: 6

2019/10/20

  
Atsedena - LAZKAO K.E.
ANAITASUNA C.D. 2 - 2 ORDIZIA K.E.
AXULAR ISTURIN 1 - 3 EUSKALDUNA S.D.
USURBIL F.T. 2 - 1 UROLA K.E.
INTXURRE K.K.E. 3 - 3 SEGURA GOIERRI F.T
Igo

Jardunaldia: 7

2019/10/27

  
Atsedena - ANAITASUNA C.D.
ORDIZIA K.E. 3 - 1 AXULAR ISTURIN
EUSKALDUNA S.D. 2 - 1 USURBIL F.T.
UROLA K.E. 1 - 2 INTXURRE K.K.E.
LAZKAO K.E. 0 - 0 SEGURA GOIERRI F.T
Igo

Jardunaldia: 8

2019/11/03

  
LAZKAO K.E. 2 - 2 ANAITASUNA C.D.
AXULAR ISTURIN - Atsedena
USURBIL F.T. 1 - 3 ORDIZIA K.E.
INTXURRE K.K.E. 5 - 0 EUSKALDUNA S.D.
SEGURA GOIERRI F.T 2 - 0 UROLA K.E.
Igo

Jardunaldia: 9

2019/11/10

  
ANAITASUNA C.D. 4 - 2 AXULAR ISTURIN
Atsedena - USURBIL F.T.
ORDIZIA K.E. 6 - 2 INTXURRE K.K.E.
EUSKALDUNA S.D. 1 - 3 SEGURA GOIERRI F.T
UROLA K.E. 3 - 2 LAZKAO K.E.
Igo

Jardunaldia: 10

2019/11/17

  
EUSKALDUNA S.D. 2 - 2 UROLA K.E.
ORDIZIA K.E. 3 - 2 SEGURA GOIERRI F.T
Atsedena - INTXURRE K.K.E.
ANAITASUNA C.D. 3 - 3 USURBIL F.T.
AXULAR ISTURIN 3 - 4 LAZKAO K.E.
Igo

Jardunaldia: 11

2019/11/24

  
LAZKAO K.E. 2 - 0 EUSKALDUNA S.D.
UROLA K.E. 0 - 0 ORDIZIA K.E.
SEGURA GOIERRI F.T - Atsedena
INTXURRE K.K.E. 3 - 1 ANAITASUNA C.D.
USURBIL F.T. 2 - 3 AXULAR ISTURIN
Igo

Jardunaldia: 12

2019/12/01

  
ORDIZIA K.E. 4 - 1 EUSKALDUNA S.D.
Atsedena - UROLA K.E.
ANAITASUNA C.D. 1 - 2 SEGURA GOIERRI F.T
AXULAR ISTURIN 2 - 0 INTXURRE K.K.E.
USURBIL F.T. 2 - 1 LAZKAO K.E.
Igo

Jardunaldia: 13

2019/12/08

  
LAZKAO K.E. 1 - 4 ORDIZIA K.E.
EUSKALDUNA S.D. - Atsedena
UROLA K.E. 3 - 4 ANAITASUNA C.D.
SEGURA GOIERRI F.T 10 - 0 AXULAR ISTURIN
INTXURRE K.K.E. 1 - 1 USURBIL F.T.
Igo

Jardunaldia: 14

2019/12/15

  
Atsedena - ORDIZIA K.E.
ANAITASUNA C.D. 0 - 2 EUSKALDUNA S.D.
AXULAR ISTURIN 1 - 0 UROLA K.E.
USURBIL F.T. 1 - 2 SEGURA GOIERRI F.T
INTXURRE K.K.E. 5 - 4 LAZKAO K.E.
Igo

Jardunaldia: 15

2020/01/05

  
LAZKAO K.E. - Atsedena
ORDIZIA K.E. 4 - 4 ANAITASUNA C.D.
EUSKALDUNA S.D. 3 - 0 AXULAR ISTURIN
UROLA K.E. 1 - 4 USURBIL F.T.
SEGURA GOIERRI F.T 3 - 0 INTXURRE K.K.E.
Igo

Jardunaldia: 16

2020/01/12

  
ANAITASUNA C.D. - Atsedena
AXULAR ISTURIN 0 - 4 ORDIZIA K.E.
USURBIL F.T. 3 - 1 EUSKALDUNA S.D.
INTXURRE K.K.E. 5 - 1 UROLA K.E.
SEGURA GOIERRI F.T 3 - 2 LAZKAO K.E.
Igo

Jardunaldia: 17

2020/01/19

  
ANAITASUNA C.D. 2 - 2 LAZKAO K.E.
Atsedena - AXULAR ISTURIN
ORDIZIA K.E. 2 - 3 USURBIL F.T.
EUSKALDUNA S.D. 3 - 1 INTXURRE K.K.E.
UROLA K.E. 1 - 2 SEGURA GOIERRI F.T
Igo

Jardunaldia: 18

2020/01/26

  
AXULAR ISTURIN 1 - 6 ANAITASUNA C.D.
USURBIL F.T. - Atsedena
INTXURRE K.K.E. 2 - 2 ORDIZIA K.E.
SEGURA GOIERRI F.T 3 - 2 EUSKALDUNA S.D.
LAZKAO K.E. 4 - 1 UROLA K.E.
Igo