Zure pasa-hitza ahaztu duzu?
Hasiera / Federazioa - Historikoa / JUBENILA JUBENILEN OHOREZKO MAILA NAZIONALA Multzoa I ( 2019 / 2020 )

JUBENILA JUBENILEN OHOREZKO MAILA NAZIONALA  Multzoa I ( 2019 / 2020 )

Klasifikazioa
Postua Taldea J Etxean Kanpoan GA GK Puntuak
I B G I B G
1 ATHLETIC CLUB 25 11 1 1 7 2 3 64 21 57
2 REAL SOCIEDAD S.A.D. 25 9 1 2 6 2 5 66 24 48
3 OSASUNA C.A. 25 9 2 2 6 1 5 43 26 48
4 EIBAR S.A.D. 25 11 0 2 3 3 6 54 31 45
5 ALAVES S.A.D. 25 5 6 1 5 6 2 51 30 42
6 DANOK BAT C DE FIKA 25 6 2 4 5 6 2 35 26 41
7 ARENAS C. 25 7 1 5 2 5 5 29 31 33
8 SAN JUAN A.D. 25 4 6 3 4 2 6 28 35 32
9 NUMANCIA C.D. SAD 25 6 4 3 2 4 6 34 53 32
10 ANTIGUOKO K.E. 25 6 5 2 2 1 9 38 45 30
11 LEIOA S.D. 25 6 1 5 2 5 6 29 38 30
12 TXANTREA UDC KKE 25 4 6 2 3 3 7 32 42 30
13 PAMPLONA C.D. 25 6 2 4 2 4 7 23 34 30
14 LOGROÑES C.D. SAD 25 4 6 3 3 2 7 27 45 29
15 MUTILVERA U.D. 25 0 5 7 3 1 9 22 52 15
16 VALVANERA C.D. 25 1 1 10 1 2 10 15 57 9

Jardunaldia: 1

2019/09/08

  
ANTIGUOKO K.E. 4 - 0 LOGROŅES C.D. SAD
LEIOA S.D. 1 - 0 EIBAR S.A.D.
MUTILVERA U.D. 1 - 5 ATHLETIC CLUB
TXANTREA UDC KKE 1 - 1 ARENAS C.
PAMPLONA C.D. 3 - 0 SAN JUAN A.D.
ALAVES S.A.D. 2 - 4 NUMANCIA C.D. SAD
VALVANERA C.D. 1 - 2 DANOK BAT C DE FIKA
OSASUNA C.A. 2 - 1 REAL SOCIEDAD S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 2

2019/09/15

  
LOGROŅES C.D. SAD 0 - 1 OSASUNA C.A.
EIBAR S.A.D. 3 - 2 ANTIGUOKO K.E.
ATHLETIC CLUB 3 - 0 LEIOA S.D.
ARENAS C. 0 - 1 MUTILVERA U.D.
SAN JUAN A.D. 2 - 1 TXANTREA UDC KKE
NUMANCIA C.D. SAD 2 - 0 PAMPLONA C.D.
DANOK BAT C DE FIKA 2 - 2 ALAVES S.A.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 5 - 0 VALVANERA C.D.
Igo

Jardunaldia: 3

2019/09/22

  
LOGROŅES C.D. SAD 1 - 1 EIBAR S.A.D.
ANTIGUOKO K.E. 1 - 1 ATHLETIC CLUB
LEIOA S.D. 2 - 0 ARENAS C.
MUTILVERA U.D. 1 - 2 SAN JUAN A.D.
TXANTREA UDC KKE 2 - 2 NUMANCIA C.D. SAD
PAMPLONA C.D. 3 - 1 DANOK BAT C DE FIKA
ALAVES S.A.D. 4 - 1 REAL SOCIEDAD S.A.D.
OSASUNA C.A. 1 - 1 VALVANERA C.D.
Igo

Jardunaldia: 4

2019/09/29

  
EIBAR S.A.D. 3 - 1 OSASUNA C.A.
ATHLETIC CLUB 4 - 0 LOGROŅES C.D. SAD
ARENAS C. 2 - 1 ANTIGUOKO K.E.
SAN JUAN A.D. 0 - 0 LEIOA S.D.
NUMANCIA C.D. SAD 0 - 0 MUTILVERA U.D.
DANOK BAT C DE FIKA 1 - 1 TXANTREA UDC KKE
REAL SOCIEDAD S.A.D. 2 - 0 PAMPLONA C.D.
VALVANERA C.D. 2 - 3 ALAVES S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 5

2019/10/06

  
EIBAR S.A.D. 2 - 1 ATHLETIC CLUB
LOGROŅES C.D. SAD 0 - 0 ARENAS C.
ANTIGUOKO K.E. 2 - 2 SAN JUAN A.D.
LEIOA S.D. 4 - 0 NUMANCIA C.D. SAD
MUTILVERA U.D. 0 - 1 DANOK BAT C DE FIKA
TXANTREA UDC KKE 1 - 1 REAL SOCIEDAD S.A.D.
PAMPLONA C.D. 3 - 1 VALVANERA C.D.
OSASUNA C.A. 2 - 1 ALAVES S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 6

2019/10/13

  
ATHLETIC CLUB 1 - 0 OSASUNA C.A.
ARENAS C. 0 - 3 EIBAR S.A.D.
SAN JUAN A.D. 2 - 2 LOGROŅES C.D. SAD
NUMANCIA C.D. SAD 2 - 1 ANTIGUOKO K.E.
DANOK BAT C DE FIKA 4 - 0 LEIOA S.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 5 - 1 MUTILVERA U.D.
VALVANERA C.D. 0 - 1 TXANTREA UDC KKE
ALAVES S.A.D. 0 - 0 PAMPLONA C.D.
Igo

Jardunaldia: 7

2019/10/20

  
ATHLETIC CLUB 2 - 0 ARENAS C.
EIBAR S.A.D. 3 - 0 SAN JUAN A.D.
LOGROŅES C.D. SAD 3 - 2 NUMANCIA C.D. SAD
ANTIGUOKO K.E. 2 - 2 DANOK BAT C DE FIKA
LEIOA S.D. 0 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
MUTILVERA U.D. 0 - 0 VALVANERA C.D.
TXANTREA UDC KKE 2 - 2 ALAVES S.A.D.
OSASUNA C.A. 3 - 0 PAMPLONA C.D.
Igo

Jardunaldia: 8

2019/10/27

  
ARENAS C. 1 - 4 OSASUNA C.A.
SAN JUAN A.D. 0 - 2 ATHLETIC CLUB
NUMANCIA C.D. SAD 2 - 3 EIBAR S.A.D.
DANOK BAT C DE FIKA 0 - 2 LOGROŅES C.D. SAD
REAL SOCIEDAD S.A.D. 0 - 1 ANTIGUOKO K.E.
VALVANERA C.D. 2 - 3 LEIOA S.D.
ALAVES S.A.D. 3 - 1 MUTILVERA U.D.
PAMPLONA C.D. 1 - 4 TXANTREA UDC KKE
Igo

Jardunaldia: 9

2019/11/03

  
ARENAS C. 1 - 2 SAN JUAN A.D.
ATHLETIC CLUB 2 - 3 NUMANCIA C.D. SAD
EIBAR S.A.D. 2 - 3 DANOK BAT C DE FIKA
LOGROŅES C.D. SAD 0 - 3 REAL SOCIEDAD S.A.D.
ANTIGUOKO K.E. 2 - 0 VALVANERA C.D.
LEIOA S.D. 1 - 2 ALAVES S.A.D.
MUTILVERA U.D. 0 - 0 PAMPLONA C.D.
OSASUNA C.A. 2 - 0 TXANTREA UDC KKE
Igo

Jardunaldia: 10

2019/11/10

  
SAN JUAN A.D. 1 - 2 OSASUNA C.A.
NUMANCIA C.D. SAD 2 - 1 ARENAS C.
DANOK BAT C DE FIKA 1 - 2 ATHLETIC CLUB
REAL SOCIEDAD S.A.D. 2 - 1 EIBAR S.A.D.
VALVANERA C.D. 2 - 3 LOGROŅES C.D. SAD
ALAVES S.A.D. 3 - 1 ANTIGUOKO K.E.
PAMPLONA C.D. 0 - 0 LEIOA S.D.
TXANTREA UDC KKE 3 - 1 MUTILVERA U.D.
Igo

Jardunaldia: 11

2019/11/17

  
SAN JUAN A.D. 2 - 2 NUMANCIA C.D. SAD
ARENAS C. 2 - 1 DANOK BAT C DE FIKA
ATHLETIC CLUB 3 - 1 REAL SOCIEDAD S.A.D.
EIBAR S.A.D. 5 - 0 VALVANERA C.D.
LOGROŅES C.D. SAD 1 - 1 ALAVES S.A.D.
ANTIGUOKO K.E. 2 - 2 PAMPLONA C.D.
LEIOA S.D. 2 - 2 TXANTREA UDC KKE
OSASUNA C.A. 1 - 0 MUTILVERA U.D.
Igo

Jardunaldia: 12

2019/11/24

  
NUMANCIA C.D. SAD 1 - 2 OSASUNA C.A.
DANOK BAT C DE FIKA 1 - 2 SAN JUAN A.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 0 - 0 ARENAS C.
VALVANERA C.D. 0 - 2 ATHLETIC CLUB
ALAVES S.A.D. 0 - 0 EIBAR S.A.D.
PAMPLONA C.D. 1 - 0 LOGROŅES C.D. SAD
TXANTREA UDC KKE 0 - 1 ANTIGUOKO K.E.
MUTILVERA U.D. 2 - 2 LEIOA S.D.
Igo

Jardunaldia: 13

2019/12/01

  
NUMANCIA C.D. SAD 0 - 0 DANOK BAT C DE FIKA
SAN JUAN A.D. 1 - 1 REAL SOCIEDAD S.A.D.
ARENAS C. 2 - 0 VALVANERA C.D.
ATHLETIC CLUB 4 - 2 ALAVES S.A.D.
EIBAR S.A.D. 6 - 0 PAMPLONA C.D.
LOGROŅES C.D. SAD 2 - 2 TXANTREA UDC KKE
ANTIGUOKO K.E. 3 - 1 MUTILVERA U.D.
OSASUNA C.A. 2 - 1 LEIOA S.D.
Igo

Jardunaldia: 14

2019/12/08

  
OSASUNA C.A. 0 - 1 DANOK BAT C DE FIKA
REAL SOCIEDAD S.A.D. 9 - 0 NUMANCIA C.D. SAD
VALVANERA C.D. 1 - 1 SAN JUAN A.D.
ALAVES S.A.D. 2 - 2 ARENAS C.
PAMPLONA C.D. 0 - 2 ATHLETIC CLUB
TXANTREA UDC KKE 0 - 3 EIBAR S.A.D.
MUTILVERA U.D. 0 - 2 LOGROŅES C.D. SAD
LEIOA S.D. 2 - 0 ANTIGUOKO K.E.
Igo

Jardunaldia: 15

2019/12/15

  
DANOK BAT C DE FIKA 2 - 0 REAL SOCIEDAD S.A.D.
NUMANCIA C.D. SAD 1 - 0 VALVANERA C.D.
SAN JUAN A.D. 0 - 0 ALAVES S.A.D.
ARENAS C. 1 - 0 PAMPLONA C.D.
ATHLETIC CLUB 7 - 0 TXANTREA UDC KKE
EIBAR S.A.D. 2 - 0 MUTILVERA U.D.
LOGROŅES C.D. SAD 1 - 1 LEIOA S.D.
ANTIGUOKO K.E. 3 - 2 OSASUNA C.A.
Igo

Jardunaldia: 16

2019/12/22

  
LOGROŅES C.D. SAD 1 - 0 ANTIGUOKO K.E.
EIBAR S.A.D. 3 - 0 LEIOA S.D.
ATHLETIC CLUB 5 - 0 MUTILVERA U.D.
ARENAS C. 1 - 0 TXANTREA UDC KKE
SAN JUAN A.D. 1 - 0 PAMPLONA C.D.
NUMANCIA C.D. SAD 1 - 1 ALAVES S.A.D.
DANOK BAT C DE FIKA 0 - 2 VALVANERA C.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 4 - 1 OSASUNA C.A.
Igo

Jardunaldia: 17

2020/01/12

  
OSASUNA C.A. 4 - 1 LOGROŅES C.D. SAD
ANTIGUOKO K.E. 1 - 0 EIBAR S.A.D.
LEIOA S.D. 1 - 2 ATHLETIC CLUB
MUTILVERA U.D. 2 - 3 ARENAS C.
TXANTREA UDC KKE 1 - 0 SAN JUAN A.D.
PAMPLONA C.D. 2 - 2 NUMANCIA C.D. SAD
ALAVES S.A.D. 0 - 0 DANOK BAT C DE FIKA
VALVANERA C.D. 0 - 5 REAL SOCIEDAD S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 18

2020/01/19

  
EIBAR S.A.D. 3 - 2 LOGROŅES C.D. SAD
ATHLETIC CLUB 4 - 1 ANTIGUOKO K.E.
ARENAS C. 3 - 0 LEIOA S.D.
SAN JUAN A.D. 0 - 1 MUTILVERA U.D.
NUMANCIA C.D. SAD 3 - 2 TXANTREA UDC KKE
DANOK BAT C DE FIKA 2 - 0 PAMPLONA C.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 0 - 1 ALAVES S.A.D.
VALVANERA C.D. 0 - 2 OSASUNA C.A.
Igo

Jardunaldia: 19

2020/01/26

  
OSASUNA C.A. 2 - 2 EIBAR S.A.D.
LOGROŅES C.D. SAD 2 - 1 ATHLETIC CLUB
ANTIGUOKO K.E. 2 - 2 ARENAS C.
LEIOA S.D. 3 - 0 SAN JUAN A.D.
MUTILVERA U.D. 1 - 1 NUMANCIA C.D. SAD
TXANTREA UDC KKE 1 - 1 DANOK BAT C DE FIKA
PAMPLONA C.D. 3 - 1 REAL SOCIEDAD S.A.D.
ALAVES S.A.D. 4 - 0 VALVANERA C.D.
Igo

Jardunaldia: 20

2020/02/02

  
ATHLETIC CLUB 5 - 1 EIBAR S.A.D.
ARENAS C. 0 - 0 LOGROŅES C.D. SAD
SAN JUAN A.D. 1 - 1 ANTIGUOKO K.E.
NUMANCIA C.D. SAD 0 - 2 LEIOA S.D.
DANOK BAT C DE FIKA 2 - 1 MUTILVERA U.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 3 - 0 TXANTREA UDC KKE
VALVANERA C.D. 0 - 2 PAMPLONA C.D.
ALAVES S.A.D. 1 - 1 OSASUNA C.A.
Igo

Jardunaldia: 21

2020/02/09

  
OSASUNA C.A. 4 - 1 ATHLETIC CLUB
EIBAR S.A.D. 2 - 1 ARENAS C.
LOGROŅES C.D. SAD 0 - 4 SAN JUAN A.D.
ANTIGUOKO K.E. 3 - 1 NUMANCIA C.D. SAD
LEIOA S.D. 0 - 1 DANOK BAT C DE FIKA
MUTILVERA U.D. 1 - 5 REAL SOCIEDAD S.A.D.
TXANTREA UDC KKE 2 - 0 VALVANERA C.D.
PAMPLONA C.D. 0 - 2 ALAVES S.A.D.
Igo

Jardunaldia: 22

2020/02/16

  
ARENAS C. 0 - 1 ATHLETIC CLUB
SAN JUAN A.D. 2 - 1 EIBAR S.A.D.
NUMANCIA C.D. SAD 3 - 2 LOGROŅES C.D. SAD
DANOK BAT C DE FIKA 2 - 0 ANTIGUOKO K.E.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 5 - 0 LEIOA S.D.
VALVANERA C.D. 1 - 5 MUTILVERA U.D.
ALAVES S.A.D. 5 - 1 TXANTREA UDC KKE
PAMPLONA C.D. 0 - 1 OSASUNA C.A.
Igo

Jardunaldia: 23

2020/02/23

  
OSASUNA C.A. 0 - 1 ARENAS C.
ATHLETIC CLUB 3 - 0 SAN JUAN A.D.
EIBAR S.A.D. 4 - 0 NUMANCIA C.D. SAD
LOGROŅES C.D. SAD 1 - 1 DANOK BAT C DE FIKA
ANTIGUOKO K.E. 2 - 3 REAL SOCIEDAD S.A.D.
LEIOA S.D. 1 - 0 VALVANERA C.D.
MUTILVERA U.D. 1 - 1 ALAVES S.A.D.
TXANTREA UDC KKE 0 - 0 PAMPLONA C.D.
Igo

Jardunaldia: 24

2020/03/01

  
SAN JUAN A.D. 3 - 0 ARENAS C.
NUMANCIA C.D. SAD 0 - 0 ATHLETIC CLUB
DANOK BAT C DE FIKA 3 - 1 EIBAR S.A.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. 5 - 0 LOGROŅES C.D. SAD
VALVANERA C.D. 2 - 1 ANTIGUOKO K.E.
ALAVES S.A.D. 2 - 2 LEIOA S.D.
PAMPLONA C.D. 1 - 0 MUTILVERA U.D.
TXANTREA UDC KKE 1 - 0 OSASUNA C.A.
Igo

Jardunaldia: 25

2020/03/08

  
OSASUNA C.A. 3 - 0 SAN JUAN A.D.
ARENAS C. 5 - 0 NUMANCIA C.D. SAD
ATHLETIC CLUB 1 - 1 DANOK BAT C DE FIKA
EIBAR S.A.D. 0 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
LOGROŅES C.D. SAD 1 - 0 VALVANERA C.D.
ANTIGUOKO K.E. 1 - 7 ALAVES S.A.D.
LEIOA S.D. 1 - 2 PAMPLONA C.D.
MUTILVERA U.D. 1 - 4 TXANTREA UDC KKE
Igo

Jardunaldia: 26

2020/03/15

  
NUMANCIA C.D. SAD - SAN JUAN A.D.
DANOK BAT C DE FIKA - ARENAS C.
REAL SOCIEDAD S.A.D. - ATHLETIC CLUB
VALVANERA C.D. - EIBAR S.A.D.
ALAVES S.A.D. - LOGROŅES C.D. SAD
PAMPLONA C.D. - ANTIGUOKO K.E.
TXANTREA UDC KKE - LEIOA S.D.
MUTILVERA U.D. - OSASUNA C.A.
Igo

Jardunaldia: 27

2020/03/22

  
OSASUNA C.A. - NUMANCIA C.D. SAD
SAN JUAN A.D. - DANOK BAT C DE FIKA
ARENAS C. - REAL SOCIEDAD S.A.D.
ATHLETIC CLUB - VALVANERA C.D.
EIBAR S.A.D. - ALAVES S.A.D.
LOGROŅES C.D. SAD - PAMPLONA C.D.
ANTIGUOKO K.E. - TXANTREA UDC KKE
LEIOA S.D. - MUTILVERA U.D.
Igo

Jardunaldia: 28

2020/03/29

  
DANOK BAT C DE FIKA - NUMANCIA C.D. SAD
REAL SOCIEDAD S.A.D. - SAN JUAN A.D.
VALVANERA C.D. - ARENAS C.
ALAVES S.A.D. - ATHLETIC CLUB
PAMPLONA C.D. - EIBAR S.A.D.
TXANTREA UDC KKE - LOGROŅES C.D. SAD
MUTILVERA U.D. - ANTIGUOKO K.E.
LEIOA S.D. - OSASUNA C.A.
Igo

Jardunaldia: 29

2020/04/05

  
DANOK BAT C DE FIKA - OSASUNA C.A.
NUMANCIA C.D. SAD - REAL SOCIEDAD S.A.D.
SAN JUAN A.D. - VALVANERA C.D.
ARENAS C. - ALAVES S.A.D.
ATHLETIC CLUB - PAMPLONA C.D.
EIBAR S.A.D. - TXANTREA UDC KKE
LOGROŅES C.D. SAD - MUTILVERA U.D.
ANTIGUOKO K.E. - LEIOA S.D.
Igo

Jardunaldia: 30

2020/04/12

  
REAL SOCIEDAD S.A.D. - DANOK BAT C DE FIKA
VALVANERA C.D. - NUMANCIA C.D. SAD
ALAVES S.A.D. - SAN JUAN A.D.
PAMPLONA C.D. - ARENAS C.
TXANTREA UDC KKE - ATHLETIC CLUB
MUTILVERA U.D. - EIBAR S.A.D.
LEIOA S.D. - LOGROŅES C.D. SAD
OSASUNA C.A. - ANTIGUOKO K.E.
Igo