Zure pasa-hitza ahaztu duzu?
Hasiera / Federazioa - Historikoa / EMAKUMEZKOEN EMAKUMEZKOEN 1.MAILA NAZIONALA Multzoa I ( 2019 / 2020 )

EMAKUMEZKOEN EMAKUMEZKOEN 1.MAILA NAZIONALA  Multzoa I ( 2019 / 2020 )

Klasifikazioa
Postua Taldea J Etxean Kanpoan GA GK Puntuak
I B G I B G
1 AÑORGA K.K.E 19 7 1 2 7 1 1 51 16 44
2 BIZKERRE C. 19 7 0 3 7 1 1 35 15 43
3 SAN IGNACIO S.D. 19 5 2 2 6 3 1 41 23 38
4 PRADEJÓN C.D. 19 4 3 2 7 1 2 31 17 37
5 ARRATIA C.D. 19 5 1 3 4 3 3 38 26 31
6 BERRIOZAR C.F. 19 4 2 4 5 0 4 30 33 29
7 FILIAL FUNDACIÓN OSASUNA FEMENINO ''B'' 19 5 0 4 4 1 5 30 22 28
8 AURRERA DE VITORIA C.D. 19 4 5 1 2 4 3 35 31 27
9 OIARTZUN K.E. 19 6 2 2 1 2 6 24 27 25
10 REVELLIN C.D. AT. 19 2 2 5 3 2 5 21 29 19
11 MULIER FCN C.D. 19 3 1 5 2 1 7 17 34 17
12 TOLOSA C.F. 19 2 2 5 1 4 5 17 36 15
13 LOGROÑO CDEF ''B'' 19 2 2 6 1 2 6 19 40 13
14 ITAROA HUARTE C.D. 19 1 2 7 1 0 8 9 49 8

Jardunaldia: 1

2019/09/15

  
AÑORGA K.K.E 1 - 3 BIZKERRE C.
ARRATIA C.D. 2 - 1 AURRERA DE VITORIA C.D.
REVELLIN C.D. AT. 2 - 1 BERRIOZAR C.F.
MULIER FCN C.D. 1 - 0 OIARTZUN K.E.
TOLOSA C.F. 3 - 0 ITAROA HUARTE C.D.
PRADEJÓN C.D. 1 - 1 FILIAL FUNDACIÓN OSASUNA FEMENINO B
LOGROÑO CDEF B 0 - 3 SAN IGNACIO S.D.
Igo

Jardunaldia: 2

2019/09/22

  
BIZKERRE C. 3 - 0 LOGROÑO CDEF B
AURRERA DE VITORIA C.D. 2 - 2 AÑORGA K.K.E
BERRIOZAR C.F. 3 - 2 ARRATIA C.D.
OIARTZUN K.E. 3 - 0 REVELLIN C.D. AT.
ITAROA HUARTE C.D. 0 - 2 MULIER FCN C.D.
FILIAL FUNDACIÓN OSASUNA FEMENINO B 4 - 0 TOLOSA C.F.
SAN IGNACIO S.D. 3 - 0 PRADEJÓN C.D.
Igo

Jardunaldia: 3

2019/09/29

  
BIZKERRE C. 1 - 2 AURRERA DE VITORIA C.D.
AÑORGA K.K.E 5 - 0 BERRIOZAR C.F.
ARRATIA C.D. 4 - 1 OIARTZUN K.E.
REVELLIN C.D. AT. 2 - 3 ITAROA HUARTE C.D.
MULIER FCN C.D. 0 - 1 FILIAL FUNDACIÓN OSASUNA FEMENINO B
TOLOSA C.F. 2 - 3 SAN IGNACIO S.D.
LOGROÑO CDEF B 0 - 2 PRADEJÓN C.D.
Igo

Jardunaldia: 4

2019/10/06

  
AURRERA DE VITORIA C.D. 2 - 0 LOGROÑO CDEF B
BERRIOZAR C.F. 1 - 2 BIZKERRE C.
OIARTZUN K.E. 1 - 3 AÑORGA K.K.E
ITAROA HUARTE C.D. 0 - 2 ARRATIA C.D.
FILIAL FUNDACIÓN OSASUNA FEMENINO B 2 - 1 REVELLIN C.D. AT.
SAN IGNACIO S.D. 4 - 0 MULIER FCN C.D.
PRADEJÓN C.D. 4 - 1 TOLOSA C.F.
Igo

Jardunaldia: 5

2019/10/13

  
AURRERA DE VITORIA C.D. 0 - 3 BERRIOZAR C.F.
BIZKERRE C. 3 - 1 OIARTZUN K.E.
AÑORGA K.K.E 7 - 0 ITAROA HUARTE C.D.
ARRATIA C.D. 2 - 1 FILIAL FUNDACIÓN OSASUNA FEMENINO B
REVELLIN C.D. AT. 0 - 1 SAN IGNACIO S.D.
MULIER FCN C.D. 2 - 1 PRADEJÓN C.D.
LOGROÑO CDEF B 0 - 1 TOLOSA C.F.
Igo

Jardunaldia: 6

2019/10/20

  
BERRIOZAR C.F. 5 - 2 LOGROÑO CDEF B
OIARTZUN K.E. 3 - 3 AURRERA DE VITORIA C.D.
ITAROA HUARTE C.D. 0 - 1 BIZKERRE C.
FILIAL FUNDACIÓN OSASUNA FEMENINO B 0 - 1 AÑORGA K.K.E
SAN IGNACIO S.D. 0 - 4 ARRATIA C.D.
PRADEJÓN C.D. 0 - 1 REVELLIN C.D. AT.
TOLOSA C.F. 0 - 3 MULIER FCN C.D.
Igo

Jardunaldia: 7

2019/10/27

  
BERRIOZAR C.F. 2 - 1 OIARTZUN K.E.
AURRERA DE VITORIA C.D. 5 - 0 ITAROA HUARTE C.D.
BIZKERRE C. 2 - 1 FILIAL FUNDACIÓN OSASUNA FEMENINO B
AÑORGA K.K.E 1 - 2 SAN IGNACIO S.D.
ARRATIA C.D. 3 - 3 PRADEJÓN C.D.
REVELLIN C.D. AT. 2 - 2 TOLOSA C.F.
LOGROÑO CDEF B 3 - 2 MULIER FCN C.D.
Igo

Jardunaldia: 8

2019/11/03

  
OIARTZUN K.E. 2 - 1 LOGROÑO CDEF B
ITAROA HUARTE C.D. 0 - 1 BERRIOZAR C.F.
FILIAL FUNDACIÓN OSASUNA FEMENINO B 5 - 1 AURRERA DE VITORIA C.D.
SAN IGNACIO S.D. 1 - 1 BIZKERRE C.
PRADEJÓN C.D. 1 - 2 AÑORGA K.K.E
TOLOSA C.F. 1 - 1 ARRATIA C.D.
MULIER FCN C.D. 0 - 3 REVELLIN C.D. AT.
Igo

Jardunaldia: 9

2019/11/10

  
OIARTZUN K.E. 2 - 0 ITAROA HUARTE C.D.
BERRIOZAR C.F. 2 - 1 FILIAL FUNDACIÓN OSASUNA FEMENINO B
AURRERA DE VITORIA C.D. 2 - 2 SAN IGNACIO S.D.
BIZKERRE C. 0 - 3 PRADEJÓN C.D.
AÑORGA K.K.E 5 - 0 TOLOSA C.F.
ARRATIA C.D. 4 - 0 MULIER FCN C.D.
LOGROÑO CDEF B 1 - 1 REVELLIN C.D. AT.
Igo

Jardunaldia: 10

2019/11/17

  
ITAROA HUARTE C.D. 3 - 3 LOGROÑO CDEF B
FILIAL FUNDACIÓN OSASUNA FEMENINO B 0 - 2 OIARTZUN K.E.
SAN IGNACIO S.D. 3 - 1 BERRIOZAR C.F.
PRADEJÓN C.D. 1 - 0 AURRERA DE VITORIA C.D.
TOLOSA C.F. 0 - 2 BIZKERRE C.
MULIER FCN C.D. 0 - 2 AÑORGA K.K.E
REVELLIN C.D. AT. 1 - 1 ARRATIA C.D.
Igo

Jardunaldia: 11

2019/11/24

  
ITAROA HUARTE C.D. 0 - 3 FILIAL FUNDACIÓN OSASUNA FEMENINO B
OIARTZUN K.E. 2 - 2 SAN IGNACIO S.D.
BERRIOZAR C.F. 0 - 1 PRADEJÓN C.D.
AURRERA DE VITORIA C.D. 0 - 0 TOLOSA C.F.
BIZKERRE C. 2 - 0 MULIER FCN C.D.
AÑORGA K.K.E 2 - 0 REVELLIN C.D. AT.
LOGROÑO CDEF B 1 - 2 ARRATIA C.D.
Igo

Jardunaldia: 12

2019/12/01

  
LOGROÑO CDEF B 1 - 0 FILIAL FUNDACIÓN OSASUNA FEMENINO B
SAN IGNACIO S.D. 1 - 0 ITAROA HUARTE C.D.
PRADEJÓN C.D. 0 - 0 OIARTZUN K.E.
TOLOSA C.F. 3 - 1 BERRIOZAR C.F.
MULIER FCN C.D. 0 - 1 AURRERA DE VITORIA C.D.
REVELLIN C.D. AT. 0 - 4 BIZKERRE C.
ARRATIA C.D. 0 - 1 AÑORGA K.K.E
Igo

Jardunaldia: 13

2019/12/15

  
FILIAL FUNDACIÓN OSASUNA FEMENINO B 4 - 1 SAN IGNACIO S.D.
ITAROA HUARTE C.D. 0 - 3 PRADEJÓN C.D.
OIARTZUN K.E. 2 - 1 TOLOSA C.F.
BERRIOZAR C.F. 1 - 1 MULIER FCN C.D.
AURRERA DE VITORIA C.D. 2 - 1 REVELLIN C.D. AT.
BIZKERRE C. 2 - 0 ARRATIA C.D.
AÑORGA K.K.E 5 - 0 LOGROÑO CDEF B
Igo

Jardunaldia: 14

2020/01/12

  
BIZKERRE C. 3 - 0 AÑORGA K.K.E
AURRERA DE VITORIA C.D. 4 - 4 ARRATIA C.D.
BERRIOZAR C.F. 0 - 2 REVELLIN C.D. AT.
OIARTZUN K.E. 1 - 0 MULIER FCN C.D.
ITAROA HUARTE C.D. 0 - 0 TOLOSA C.F.
FILIAL FUNDACIÓN OSASUNA FEMENINO B 0 - 1 PRADEJÓN C.D.
SAN IGNACIO S.D. 3 - 4 LOGROÑO CDEF B
Igo

Jardunaldia: 15

2020/01/19

  
LOGROÑO CDEF B 0 - 1 BIZKERRE C.
AÑORGA K.K.E 0 - 0 AURRERA DE VITORIA C.D.
ARRATIA C.D. 0 - 1 BERRIOZAR C.F.
REVELLIN C.D. AT. 2 - 0 OIARTZUN K.E.
MULIER FCN C.D. 4 - 1 ITAROA HUARTE C.D.
TOLOSA C.F. 0 - 1 FILIAL FUNDACIÓN OSASUNA FEMENINO B
PRADEJÓN C.D. 0 - 0 SAN IGNACIO S.D.
Igo

Jardunaldia: 16

2020/01/26

  
AURRERA DE VITORIA C.D. 4 - 1 BIZKERRE C.
BERRIOZAR C.F. 3 - 5 AÑORGA K.K.E
OIARTZUN K.E. 2 - 0 ARRATIA C.D.
ITAROA HUARTE C.D. 2 - 1 REVELLIN C.D. AT.
FILIAL FUNDACIÓN OSASUNA FEMENINO B 1 - 0 MULIER FCN C.D.
SAN IGNACIO S.D. 4 - 0 TOLOSA C.F.
PRADEJÓN C.D. 2 - 1 LOGROÑO CDEF B
Igo

Jardunaldia: 17

2020/02/02

  
LOGROÑO CDEF B 2 - 2 AURRERA DE VITORIA C.D.
BIZKERRE C. 0 - 1 BERRIOZAR C.F.
AÑORGA K.K.E 2 - 0 OIARTZUN K.E.
ARRATIA C.D. 3 - 0 ITAROA HUARTE C.D.
REVELLIN C.D. AT. 0 - 1 FILIAL FUNDACIÓN OSASUNA FEMENINO B
MULIER FCN C.D. 0 - 5 SAN IGNACIO S.D.
TOLOSA C.F. 2 - 3 PRADEJÓN C.D.
Igo

Jardunaldia: 18

2020/02/09

  
BERRIOZAR C.F. 3 - 3 AURRERA DE VITORIA C.D.
OIARTZUN K.E. 0 - 2 BIZKERRE C.
ITAROA HUARTE C.D. 0 - 4 AÑORGA K.K.E
FILIAL FUNDACIÓN OSASUNA FEMENINO B 3 - 4 ARRATIA C.D.
SAN IGNACIO S.D. 2 - 2 REVELLIN C.D. AT.
PRADEJÓN C.D. 3 - 1 MULIER FCN C.D.
TOLOSA C.F. 0 - 0 LOGROÑO CDEF B
Igo

Jardunaldia: 19

2020/03/01

  
LOGROÑO CDEF B 0 - 1 BERRIOZAR C.F.
AURRERA DE VITORIA C.D. 1 - 1 OIARTZUN K.E.
BIZKERRE C. 2 - 0 ITAROA HUARTE C.D.
AÑORGA K.K.E 3 - 1 FILIAL FUNDACIÓN OSASUNA FEMENINO B
ARRATIA C.D. 0 - 1 SAN IGNACIO S.D.
REVELLIN C.D. AT. 0 - 2 PRADEJÓN C.D.
MULIER FCN C.D. 1 - 1 TOLOSA C.F.
Igo

Jardunaldia: 20

2020/03/15

  
OIARTZUN K.E. - BERRIOZAR C.F.
ITAROA HUARTE C.D. - AURRERA DE VITORIA C.D.
FILIAL FUNDACIÓN OSASUNA FEMENINO B - BIZKERRE C.
SAN IGNACIO S.D. - AÑORGA K.K.E
PRADEJÓN C.D. - ARRATIA C.D.
TOLOSA C.F. - REVELLIN C.D. AT.
MULIER FCN C.D. - LOGROÑO CDEF B
Igo

Jardunaldia: 21

2020/03/22

  
LOGROÑO CDEF B - OIARTZUN K.E.
BERRIOZAR C.F. - ITAROA HUARTE C.D.
AURRERA DE VITORIA C.D. - FILIAL FUNDACIÓN OSASUNA FEMENINO B
BIZKERRE C. - SAN IGNACIO S.D.
AÑORGA K.K.E - PRADEJÓN C.D.
ARRATIA C.D. - TOLOSA C.F.
REVELLIN C.D. AT. - MULIER FCN C.D.
Igo

Jardunaldia: 22

2020/03/29

  
ITAROA HUARTE C.D. - OIARTZUN K.E.
FILIAL FUNDACIÓN OSASUNA FEMENINO B - BERRIOZAR C.F.
SAN IGNACIO S.D. - AURRERA DE VITORIA C.D.
PRADEJÓN C.D. - BIZKERRE C.
TOLOSA C.F. - AÑORGA K.K.E
MULIER FCN C.D. - ARRATIA C.D.
REVELLIN C.D. AT. - LOGROÑO CDEF B
Igo

Jardunaldia: 23

2020/04/05

  
LOGROÑO CDEF B - ITAROA HUARTE C.D.
OIARTZUN K.E. - FILIAL FUNDACIÓN OSASUNA FEMENINO B
BERRIOZAR C.F. - SAN IGNACIO S.D.
AURRERA DE VITORIA C.D. - PRADEJÓN C.D.
BIZKERRE C. - TOLOSA C.F.
AÑORGA K.K.E - MULIER FCN C.D.
ARRATIA C.D. - REVELLIN C.D. AT.
Igo

Jardunaldia: 24

2020/04/19

  
FILIAL FUNDACIÓN OSASUNA FEMENINO B - ITAROA HUARTE C.D.
SAN IGNACIO S.D. - OIARTZUN K.E.
PRADEJÓN C.D. - BERRIOZAR C.F.
TOLOSA C.F. - AURRERA DE VITORIA C.D.
MULIER FCN C.D. - BIZKERRE C.
REVELLIN C.D. AT. - AÑORGA K.K.E
ARRATIA C.D. - LOGROÑO CDEF B
Igo

Jardunaldia: 25

2020/04/26

  
FILIAL FUNDACIÓN OSASUNA FEMENINO B - LOGROÑO CDEF B
ITAROA HUARTE C.D. - SAN IGNACIO S.D.
OIARTZUN K.E. - PRADEJÓN C.D.
BERRIOZAR C.F. - TOLOSA C.F.
AURRERA DE VITORIA C.D. - MULIER FCN C.D.
BIZKERRE C. - REVELLIN C.D. AT.
AÑORGA K.K.E - ARRATIA C.D.
Igo

Jardunaldia: 26

2020/05/03

  
SAN IGNACIO S.D. - FILIAL FUNDACIÓN OSASUNA FEMENINO B
PRADEJÓN C.D. - ITAROA HUARTE C.D.
TOLOSA C.F. - OIARTZUN K.E.
MULIER FCN C.D. - BERRIOZAR C.F.
REVELLIN C.D. AT. - AURRERA DE VITORIA C.D.
ARRATIA C.D. - BIZKERRE C.
LOGROÑO CDEF B - AÑORGA K.K.E
Igo