Zure pasa-hitza ahaztu duzu?
Hasiera / Federazioa - Historikoa / BENJAMIN 1. HIRUHILABETEKO BENJAMINAK (4. MAILA) Multzoa IV ( 2019 / 2020 )

BENJAMIN 1. HIRUHILABETEKO BENJAMINAK (4. MAILA)  Multzoa IV ( 2019 / 2020 )

Jardunaldia: 1

2019/10/19

  
AMASORRAIN 0 - 3 AIETE IKASTETXEA B
ZUHAIZTI GORRIA 2 - 3 ORIXE A
AITOR IKASTOLA D 3 - 1 ORIXE D
AITOR IKASTOLA A 1 - 3 AITOR IKASTOLA B
ORIXE B 1 - 3 THE ENGLISH SCHOOL
ANUNCIATA IKASTETXEA 1 - 2 ZUHAIZTI URDINA .
INTXAURRONDO HEGOA 0 - 3 AIETE IKASTETXEA A
Igo

Jardunaldia: 2

2019/10/26

  
AIETE IKASTETXEA B 3 - 0 INTXAURRONDO HEGOA
ORIXE A 3 - 0 AMASORRAIN
ORIXE D 1 - 3 ZUHAIZTI GORRIA
AITOR IKASTOLA B 2 - 1 AITOR IKASTOLA D
THE ENGLISH SCHOOL 3 - 3 AITOR IKASTOLA A
ZUHAIZTI URDINA . 0 - 3 ORIXE B
AIETE IKASTETXEA A 3 - 0 ANUNCIATA IKASTETXEA
Igo

Jardunaldia: 3

2019/11/09

  
AIETE IKASTETXEA B 2 - 2 ORIXE A
AMASORRAIN 2 - 2 ORIXE D
ZUHAIZTI GORRIA 2 - 2 AITOR IKASTOLA B
AITOR IKASTOLA D 0 - 3 THE ENGLISH SCHOOL
AITOR IKASTOLA A 3 - 1 ZUHAIZTI URDINA .
ORIXE B 2 - 3 AIETE IKASTETXEA A
INTXAURRONDO HEGOA 2 - 1 ANUNCIATA IKASTETXEA
Igo

Jardunaldia: 4

2019/11/16

  
ORIXE A 3 - 1 INTXAURRONDO HEGOA
ORIXE D 1 - 3 AIETE IKASTETXEA B
AITOR IKASTOLA B 3 - 0 AMASORRAIN
THE ENGLISH SCHOOL 3 - 0 ZUHAIZTI GORRIA
ZUHAIZTI URDINA . 3 - 0 AITOR IKASTOLA D
AIETE IKASTETXEA A 0 - 3 AITOR IKASTOLA A
ANUNCIATA IKASTETXEA 2 - 3 ORIXE B
Igo

Jardunaldia: 5

2019/11/23

  
ORIXE A 0 - 0 ORIXE D
AIETE IKASTETXEA B 0 - 0 AITOR IKASTOLA B
AMASORRAIN 0 - 0 THE ENGLISH SCHOOL
ZUHAIZTI GORRIA 0 - 0 ZUHAIZTI URDINA .
AITOR IKASTOLA D 0 - 0 AIETE IKASTETXEA A
AITOR IKASTOLA A 0 - 0 ANUNCIATA IKASTETXEA
INTXAURRONDO HEGOA 0 - 0 ORIXE B
Igo

Jardunaldia: 6

2019/11/30

  
ORIXE D 2 - 1 INTXAURRONDO HEGOA
AITOR IKASTOLA B 3 - 2 ORIXE A
THE ENGLISH SCHOOL 3 - 0 AIETE IKASTETXEA B
ZUHAIZTI URDINA . 2 - 2 AMASORRAIN
AIETE IKASTETXEA A 3 - 2 ZUHAIZTI GORRIA
ANUNCIATA IKASTETXEA 2 - 2 AITOR IKASTOLA D
ORIXE B 1 - 2 AITOR IKASTOLA A
Igo

Jardunaldia: 7

2019/12/14

  
ORIXE D 1 - 3 AITOR IKASTOLA B
ORIXE A 1 - 3 THE ENGLISH SCHOOL
AIETE IKASTETXEA B 2 - 1 ZUHAIZTI URDINA .
AMASORRAIN 0 - 3 AIETE IKASTETXEA A
ZUHAIZTI GORRIA 3 - 0 ANUNCIATA IKASTETXEA
AITOR IKASTOLA D 2 - 3 ORIXE B
INTXAURRONDO HEGOA 0 - 3 AITOR IKASTOLA A
Igo