Zure pasa-hitza ahaztu duzu?
Hasiera / Federazioa - Historikoa / BENJAMIN 1. HIRUHILABETEKO BENJAMINAK (4. MAILA) Multzoa VI ( 2019 / 2020 )

BENJAMIN 1. HIRUHILABETEKO BENJAMINAK (4. MAILA)  Multzoa VI ( 2019 / 2020 )

Jardunaldia: 1

2019/10/19

  
KARMELO IKASTETXEA . 0 - 3 LA SALLE IKA. D
IKASBIDE A 0 - 3 MARY WARD B
AMARA BERRI F 3 - 0 ZURRIOLA IKASTOLA C
AMARA BERRI B 0 - 3 DEUTSCHE SCHULE A
SAN PATRICIO D 3 - 2 JESUITINAS A
JESUITINAS B 0 - 3 SAN PATRICIO B
DEUTSCHE SCHULE B 1 - 2 AMARA BERRI A
ZURRIOLA IKASTOLA D 3 - 0 AMARA BERRI E
ZURRIOLA IKASTOLA B 1 - 3 ARANTZAZUKO AMA .
MARY WARD A 2 - 3 IKASBIDE B
Atsedena - LA SALLE B
Igo

Jardunaldia: 2

2019/10/26

  
LA SALLE IKA. D - Atsedena
MARY WARD B 2 - 1 KARMELO IKASTETXEA .
ZURRIOLA IKASTOLA C 2 - 2 IKASBIDE A
DEUTSCHE SCHULE A 1 - 2 AMARA BERRI F
JESUITINAS A 2 - 2 AMARA BERRI B
SAN PATRICIO B 2 - 2 SAN PATRICIO D
AMARA BERRI A 3 - 0 JESUITINAS B
AMARA BERRI E 1 - 3 DEUTSCHE SCHULE B
ARANTZAZUKO AMA . 3 - 1 ZURRIOLA IKASTOLA D
IKASBIDE B 3 - 0 ZURRIOLA IKASTOLA B
LA SALLE B 1 - 2 MARY WARD A
Igo

Jardunaldia: 3

2019/11/09

  
LA SALLE IKA. D 1 - 3 MARY WARD B
KARMELO IKASTETXEA . 2 - 3 ZURRIOLA IKASTOLA C
IKASBIDE A 0 - 3 DEUTSCHE SCHULE A
AMARA BERRI F 3 - 0 JESUITINAS A
AMARA BERRI B 2 - 2 SAN PATRICIO B
SAN PATRICIO D 1 - 2 AMARA BERRI A
JESUITINAS B 1 - 3 AMARA BERRI E
DEUTSCHE SCHULE B 1 - 2 ARANTZAZUKO AMA .
ZURRIOLA IKASTOLA D 1 - 2 IKASBIDE B
ZURRIOLA IKASTOLA B 3 - 1 LA SALLE B
Atsedena - MARY WARD A
Igo

Jardunaldia: 4

2019/11/16

  
MARY WARD B - Atsedena
ZURRIOLA IKASTOLA C 3 - 0 LA SALLE IKA. D
DEUTSCHE SCHULE A 3 - 0 KARMELO IKASTETXEA .
JESUITINAS A 0 - 3 IKASBIDE A
SAN PATRICIO B 3 - 0 AMARA BERRI F
AMARA BERRI A 2 - 1 AMARA BERRI B
AMARA BERRI E 0 - 3 SAN PATRICIO D
ARANTZAZUKO AMA . 3 - 0 JESUITINAS B
IKASBIDE B 3 - 1 DEUTSCHE SCHULE B
LA SALLE B 2 - 2 ZURRIOLA IKASTOLA D
MARY WARD A 3 - 0 ZURRIOLA IKASTOLA B
Igo

Jardunaldia: 5

2019/11/23

  
MARY WARD B 3 - 0 ZURRIOLA IKASTOLA C
LA SALLE IKA. D 1 - 2 DEUTSCHE SCHULE A
KARMELO IKASTETXEA . 1 - 3 JESUITINAS A
IKASBIDE A 0 - 3 SAN PATRICIO B
AMARA BERRI F 2 - 1 AMARA BERRI A
AMARA BERRI B 1 - 2 AMARA BERRI E
SAN PATRICIO D 2 - 2 ARANTZAZUKO AMA .
JESUITINAS B 0 - 3 IKASBIDE B
DEUTSCHE SCHULE B 3 - 0 LA SALLE B
ZURRIOLA IKASTOLA D 1 - 3 MARY WARD A
Atsedena - ZURRIOLA IKASTOLA B
Igo

Jardunaldia: 6

2019/11/30

  
ZURRIOLA IKASTOLA C - Atsedena
DEUTSCHE SCHULE A 2 - 1 MARY WARD B
JESUITINAS A 2 - 2 LA SALLE IKA. D
SAN PATRICIO B 3 - 0 KARMELO IKASTETXEA .
AMARA BERRI A 2 - 1 IKASBIDE A
AMARA BERRI E 1 - 2 AMARA BERRI F
ARANTZAZUKO AMA . 2 - 2 AMARA BERRI B
IKASBIDE B 3 - 0 SAN PATRICIO D
LA SALLE B 3 - 0 JESUITINAS B
MARY WARD A 1 - 3 DEUTSCHE SCHULE B
ZURRIOLA IKASTOLA B 1 - 2 ZURRIOLA IKASTOLA D
Igo

Jardunaldia: 7

2019/12/14

  
ZURRIOLA IKASTOLA C 0 - 3 DEUTSCHE SCHULE A
MARY WARD B 3 - 0 JESUITINAS A
LA SALLE IKA. D 1 - 3 SAN PATRICIO B
KARMELO IKASTETXEA . 0 - 3 AMARA BERRI A
IKASBIDE A 3 - 2 AMARA BERRI E
AMARA BERRI F - ARANTZAZUKO AMA .
AMARA BERRI B 2 - 3 IKASBIDE B
SAN PATRICIO D 3 - 0 LA SALLE B
JESUITINAS B 0 - 3 MARY WARD A
DEUTSCHE SCHULE B 3 - 0 ZURRIOLA IKASTOLA B
Atsedena - ZURRIOLA IKASTOLA D
Igo