Zure pasa-hitza ahaztu duzu?
Hasiera / Federazioa - Historikoa / BENJAMIN 2. HIRUHILABETEKO BENJAMINAK (3. MAILA) Multzoa III ( 2019 / 2020 )

BENJAMIN 2. HIRUHILABETEKO BENJAMINAK (3. MAILA)  Multzoa III ( 2019 / 2020 )

Jardunaldia: 1

2020/01/11

  
HERRI AMETSA IKASTOLA A 3 - 1 ANUNCIATA IKASTETXEA
ZURRIOLA IKASTOLA B 1 - 3 ALTZA A
SAN IGNACIO D 1 - 2 SAN IGNACIO A
SAN IGNACIO B 1 - 3 SAN IGNACIO C
ALTZA B 1 - 2 ZURRIOLA IKASTOLA A
LA ASUNCION B 2 - 1 ZURRIOLA IKASTOLA C
Atsedena - HERRI AMETSA IKASTOLA B
Igo

Jardunaldia: 2

2020/01/25

  
ANUNCIATA IKASTETXEA - Atsedena
ALTZA A 3 - 1 HERRI AMETSA IKASTOLA A
SAN IGNACIO A 3 - 1 ZURRIOLA IKASTOLA B
SAN IGNACIO C 3 - 1 SAN IGNACIO D
ZURRIOLA IKASTOLA A 1 - 2 SAN IGNACIO B
ZURRIOLA IKASTOLA C 1 - 2 ALTZA B
HERRI AMETSA IKASTOLA B 1 - 2 LA ASUNCION B
Igo

Jardunaldia: 3

2020/02/01

  
ANUNCIATA IKASTETXEA 1 - 3 ALTZA A
HERRI AMETSA IKASTOLA A 0 - 3 SAN IGNACIO A
ZURRIOLA IKASTOLA B 0 - 3 SAN IGNACIO C
SAN IGNACIO D 3 - 1 ZURRIOLA IKASTOLA A
SAN IGNACIO B 3 - 1 ZURRIOLA IKASTOLA C
ALTZA B 2 - 3 HERRI AMETSA IKASTOLA B
Atsedena - LA ASUNCION B
Igo

Jardunaldia: 4

2020/02/08

  
ALTZA A - Atsedena
SAN IGNACIO A 3 - 0 ANUNCIATA IKASTETXEA
SAN IGNACIO C 3 - 1 HERRI AMETSA IKASTOLA A
ZURRIOLA IKASTOLA A 2 - 1 ZURRIOLA IKASTOLA B
ZURRIOLA IKASTOLA C 2 - 2 SAN IGNACIO D
HERRI AMETSA IKASTOLA B 1 - 2 SAN IGNACIO B
LA ASUNCION B 3 - 1 ALTZA B
Igo

Jardunaldia: 5

2020/02/15

  
ALTZA A 0 - 3 SAN IGNACIO A
ANUNCIATA IKASTETXEA 1 - 3 SAN IGNACIO C
HERRI AMETSA IKASTOLA A 0 - 3 ZURRIOLA IKASTOLA A
ZURRIOLA IKASTOLA B 1 - 3 ZURRIOLA IKASTOLA C
SAN IGNACIO D 2 - 1 HERRI AMETSA IKASTOLA B
SAN IGNACIO B 3 - 0 LA ASUNCION B
Atsedena - ALTZA B
Igo

Jardunaldia: 6

2020/02/29

  
SAN IGNACIO A - Atsedena
SAN IGNACIO C 3 - 0 ALTZA A
ZURRIOLA IKASTOLA A 3 - 1 ANUNCIATA IKASTETXEA
ZURRIOLA IKASTOLA C 1 - 2 HERRI AMETSA IKASTOLA A
HERRI AMETSA IKASTOLA B 2 - 2 ZURRIOLA IKASTOLA B
LA ASUNCION B 2 - 2 SAN IGNACIO D
ALTZA B 0 - 3 SAN IGNACIO B
Igo

Jardunaldia: 7

2020/03/07

  
SAN IGNACIO A 2 - 1 SAN IGNACIO C
ALTZA A 2 - 2 ZURRIOLA IKASTOLA A
ANUNCIATA IKASTETXEA 1 - 2 ZURRIOLA IKASTOLA C
HERRI AMETSA IKASTOLA A 2 - 2 HERRI AMETSA IKASTOLA B
ZURRIOLA IKASTOLA B 1 - 2 LA ASUNCION B
SAN IGNACIO D 2 - 1 ALTZA B
Atsedena - SAN IGNACIO B
Igo