Zure pasa-hitza ahaztu duzu?
Hasiera / Federazioa - Historikoa / JUBENILA JUBENILEN 1. MAILA TXAPELDUN FASEA Multzoa I ( 2020 / 2021 )

JUBENILA JUBENILEN 1. MAILA TXAPELDUN FASEA  Multzoa I ( 2020 / 2021 )

Klasifikazioa
Postua Taldea J Etxean Kanpoan GA GK Puntuak
I B G I B G
1 ALLERRU K.E. 4 1 0 0 3 0 0 11 3 12
2 AÑORGA K.K.E 4 3 0 1 0 0 0 13 3 9
3 SANPEDROTARRA F.E 4 3 0 1 0 0 0 15 11 9
4 TOLOSA C.F. 4 2 0 0 1 0 1 9 6 9
5 ZARAUTZ K.E. ''A'' 4 1 0 0 1 1 1 10 6 7
6 REAL UNION CLUB SAD 4 1 1 1 1 0 0 13 14 7
7 USURBIL F.T. 4 1 0 1 1 0 1 18 8 6
8 ARRUPE CHAMINADE C.D. ''A'' 4 2 0 1 0 0 1 17 13 6
9 INTERNACIONAL C.D. 4 1 0 0 1 0 2 16 14 6
10 URKI C.D. 4 1 0 1 1 0 1 10 10 6
11 SEGURA K.E. 4 1 0 0 0 1 2 12 14 4
12 SAN MARCIAL C.D. ''A'' 4 1 1 0 0 0 2 12 14 4
13 BERGARA K.E. 4 1 0 2 0 0 1 8 14 3
14 SORALUZE C.F. 4 1 0 1 0 0 2 6 12 3
15 SPORTING DE HERRERA ''B'' 4 0 0 1 1 0 2 5 23 3
16 VASCONIA C.D. 4 0 0 0 0 0 4 5 15 0

FINAL ZORTZIRENAK Fasea

1899/12/30

  
AÑORGA K.K.E 3 - 1 SORALUZE C.F.
URKI C.D. 1 - 2 SPORTING DE HERRERA B
SAN MARCIAL C.D. A 1 - 1 SEGURA K.E.
INTERNACIONAL C.D. 3 - 1 VASCONIA C.D.
SANPEDROTARRA F.E 5 - 4 ARRUPE CHAMINADE C.D. A
REAL UNION CLUB SAD 1 - 6 USURBIL F.T.
BERGARA K.E. 0 - 4 ALLERRU K.E.
TOLOSA C.F. 2 - 0 ZARAUTZ K.E. A
Igo

FINAL LAURDENAK Fasea

2021/05/30

  
AÑORGA K.K.E 8 - 1 SPORTING DE HERRERA B
SAN MARCIAL C.D. A 8 - 7 INTERNACIONAL C.D.
SANPEDROTARRA F.E 5 - 2 USURBIL F.T.
ALLERRU K.E. 4 - 2 TOLOSA C.F.
Igo

9-16 POSTUAK Fasea

2021/05/30

  
SORALUZE C.F. 0 - 2 URKI C.D.
SEGURA K.E. 3 - 2 VASCONIA C.D.
ARRUPE CHAMINADE C.D. A 2 - 5 REAL UNION CLUB SAD
BERGARA K.E. 1 - 4 ZARAUTZ K.E. A
Igo

FINALERDIAK Fasea

2021/06/06

  
AÑORGA K.K.E 2 - 0 SAN MARCIAL C.D. A
SANPEDROTARRA F.E 1 - 2 ALLERRU K.E.
Igo

5-8 POSTUAK Fasea

2021/06/06

  
SPORTING DE HERRERA B 2 - 5 INTERNACIONAL C.D.
USURBIL F.T. 1 - 2 TOLOSA C.F.
Igo

9-12 POSTUAK Fasea

2021/06/13

  
URKI C.D. 6 - 4 SEGURA K.E.
REAL UNION CLUB SAD 2 - 2 ZARAUTZ K.E. A
Igo

13-16 POSTUAK Fasea

2021/06/13

  
SORALUZE C.F. 4 - 1 VASCONIA C.D.
ARRUPE CHAMINADE C.D. A 5 - 2 BERGARA K.E.
Igo

FINALA Fasea

2021/06/13

  
AÑORGA K.K.E 0 - 1 ALLERRU K.E.
Igo

3-4 POSTUA Fasea

2021/06/13

  
SANPEDROTARRA F.E 4 - 3 SAN MARCIAL C.D. A
Igo

5-6 POSTUA Fasea

2021/06/20

  
TOLOSA C.F. 3 - 1 INTERNACIONAL C.D.
Igo

7-8 POSTUA Fasea

2021/06/20

  
USURBIL F.T. 9 - 0 SPORTING DE HERRERA B
Igo

9-10 POSTUA Fasea

2021/06/20

  
ZARAUTZ K.E. A 4 - 1 URKI C.D.
Igo

11-12 POSTUA Fasea

2021/06/20

  
REAL UNION CLUB SAD 5 - 4 SEGURA K.E.
Igo

13-14 POSTUA Fasea

2021/06/20

  
ARRUPE CHAMINADE C.D. A 6 - 1 SORALUZE C.F.
Igo

15-16 POSTUA Fasea

2021/06/20

  
BERGARA K.E. 5 - 1 VASCONIA C.D.
Igo