Zure pasa-hitza ahaztu duzu?
Hasiera / Federazioa - Historikoa / KADETEA KADETEEN 1. MAILA TXAPELDUN FASEA Multzoa I ( 2020 / 2021 )

KADETEA KADETEEN 1. MAILA TXAPELDUN FASEA  Multzoa I ( 2020 / 2021 )

Klasifikazioa
Postua Taldea J Etxean Kanpoan GA GK Puntuak
I B G I B G
1 ORIOKO F.T. ''A'' 4 3 0 0 1 0 0 10 1 12
2 AÑORGA K.K.E 4 3 1 0 0 0 0 9 5 10
3 DUNBOA EGUZKI C.D. ''A'' 4 3 0 1 0 0 0 10 3 9
4 REAL SOCIEDAD S.A.D. 4 0 0 0 3 0 1 8 5 9
5 ZARAUTZ K.E. ''A'' 4 2 1 0 0 0 1 27 5 7
6 GURE TXOKOA K.K.E. 4 1 0 0 1 1 1 8 5 7
7 DANENA K.E. ''A'' 4 2 0 0 0 0 2 6 5 6
8 MARIÑO C.D. ''A'' 4 1 1 0 0 1 1 7 6 5
9 LENGOKOAK K.E. ''A'' 4 1 1 0 0 1 1 6 5 5
10 USURBIL F.T. ''A'' 4 1 0 0 0 1 2 6 9 4
11 BURUMENDI F.G. 4 1 1 1 0 0 1 4 7 4
12 ARRASATE C.D. ''A'' 4 0 0 1 1 0 2 8 11 3
13 IDIAZABAL K.E. 4 1 0 1 0 0 2 8 14 3
14 ILINTXA S.D. 4 0 0 1 1 0 2 7 15 3
15 TRINTXERPE C.D. ''A'' 4 0 1 1 0 1 1 2 7 2
16 URKI C.D. ''A'' 4 0 0 1 0 1 2 4 27 1

FINAL ZORTZIRENAK Fasea

1899/12/30

  
AÑORGA K.K.E 0 - 0 TRINTXERPE C.D. A
ZARAUTZ K.E. A 0 - 0 GURE TXOKOA K.K.E.
BURUMENDI F.G. 1 - 1 LENGOKOAK K.E. A
MARIÑO C.D. A 2 - 2 URKI C.D. A
DUNBOA EGUZKI C.D. A 1 - 0 DANENA K.E. A
ORIOKO F.T. A 4 - 0 ARRASATE C.D. A
IDIAZABAL K.E. 4 - 1 USURBIL F.T. A
ILINTXA S.D. 2 - 3 REAL SOCIEDAD S.A.D.
Igo

FINAL LAURDENAK Fasea

2021/05/30

  
TRINTXERPE C.D. A 0 - 3 GURE TXOKOA K.K.E.
BURUMENDI F.G. 1 - 0 MARIÑO C.D. A
DUNBOA EGUZKI C.D. A 0 - 1 ORIOKO F.T. A
IDIAZABAL K.E. 1 - 3 REAL SOCIEDAD S.A.D.
Igo

9-16 POSTUAK Fasea

2021/05/30

  
AÑORGA K.K.E 5 - 3 ZARAUTZ K.E. A
LENGOKOAK K.E. A 3 - 1 URKI C.D. A
DANENA K.E. A 2 - 1 ARRASATE C.D. A
USURBIL F.T. A 3 - 1 ILINTXA S.D.
Igo

FINALERDIAK Fasea

2021/06/06

  
GURE TXOKOA K.K.E. 4 - 2 BURUMENDI F.G.
ORIOKO F.T. A 2 - 0 REAL SOCIEDAD S.A.D.
Igo

5-8 POSTUAK Fasea

2021/06/06

  
TRINTXERPE C.D. A 1 - 1 MARIÑO C.D. A
DUNBOA EGUZKI C.D. A 6 - 1 IDIAZABAL K.E.
Igo

9-12 POSTUAK Fasea

2021/06/13

  
AÑORGA K.K.E 2 - 1 LENGOKOAK K.E. A
DANENA K.E. A 3 - 1 USURBIL F.T. A
Igo

13-16 POSTUAK Fasea

2021/06/13

  
ZARAUTZ K.E. A 17 - 0 URKI C.D. A
ARRASATE C.D. A 2 - 4 ILINTXA S.D.
Igo

FINALA Fasea

2021/06/13

  
ORIOKO F.T. A 3 - 1 GURE TXOKOA K.K.E.
Igo

3-4 POSTUA Fasea

2021/06/13

  
BURUMENDI F.G. 0 - 2 REAL SOCIEDAD S.A.D.
Igo

5-6 POSTUA Fasea

2021/06/20

  
DUNBOA EGUZKI C.D. A 3 - 1 TRINTXERPE C.D. A
Igo

7-8 POSTUA Fasea

2021/06/20

  
MARIÑO C.D. A 4 - 2 IDIAZABAL K.E.
Igo

9-10 POSTUA Fasea

2021/06/20

  
AÑORGA K.K.E 2 - 1 DANENA K.E. A
Igo

11-12 POSTUA Fasea

2021/06/20

  
LENGOKOAK K.E. A 1 - 1 USURBIL F.T. A
Igo

13-14 POSTUA Fasea

2021/06/20

  
ZARAUTZ K.E. A 7 - 0 ILINTXA S.D.
Igo

15-16 POSTUA Fasea

2021/06/20

  
URKI C.D. A 1 - 5 ARRASATE C.D. A
Igo