Zure pasa-hitza ahaztu duzu?
Hasiera / Txapelketa / KADETEA KADETEEN OHOREZKO MAILA / Multzoa II / Laburpena

KADETEA KADETEEN OHOREZKO MAILA  Multzoa II

30. Jardunaldia 2020/05/03

30. jardunaldiaren emaitzak

    • BERGARA K.E.
    • UROLA K.E.
    • URKI C.D.
    • ANAITASUNA C.D.
    • EIBAR S.A.D.
    • ELGOIBAR C.D.
    • ZUMAIAKO F.T.
    • AMAIKAK BAT K.E.
    • ALO—A MENDI K.E.
    • LAGUN ONAK C.D.
    • AIZKORRI GOIERRI F.T.
    • ORDIZIA K.E.
    • REAL SOCIEDAD S.A.D.
    • ARETXABALETA K.E. UDA
    • ARRASATE C.D.
    • BEASAIN S.D.

Klasifikazioa
Postua Taldea J Etxean Kanpoan GA GK Puntuak
I B G I B G
1 BERGARA K.E. 24 9 2 1 9 1 2 63 22 57
2 ALOÑA MENDI K.E. 24 10 1 1 7 3 2 60 25 55
3 ARETXABALETA K.E. UDA 24 9 2 1 7 3 2 79 17 53
4 REAL SOCIEDAD S.A.D. 24 9 0 2 8 0 5 78 26 51
5 ORDIZIA K.E. 24 9 3 0 6 0 6 63 29 48
6 BEASAIN S.D. 24 9 2 1 5 3 4 49 21 47
7 ANAITASUNA C.D. 24 8 3 2 3 3 5 46 23 39
8 LAGUN ONAK C.D. 24 6 1 5 5 3 4 36 32 37
9 EIBAR S.A.D. 24 7 2 3 2 3 7 45 56 32
10 UROLA K.E. 24 5 1 6 4 1 7 32 49 29
11 AMAIKAK BAT K.E. 24 5 1 6 2 0 10 29 57 22
12 ZUMAIAKO F.T. 24 4 2 6 1 3 8 20 47 20
13 ARRASATE C.D. 24 1 4 7 3 2 7 22 52 18
14 URKI C.D. 24 3 2 7 1 4 7 21 51 18
15 ELGOIBAR C.D. 24 3 1 9 2 0 9 21 69 16
16 AIZKORRI GOIERRI F.T. 24 0 2 9 1 0 12 20 108 5
E\K
AIZ
ALO
AMA
ANA
ARE
ARR
BEA
BER
EIB
ELG
LAG
ORD
REA
URK
URO
ZUM
AIZ
 
-
0-4
0-7
0-8
-
-
1-2
3-3
2-3
0-6
-
0-7
2-3
0-4
2-2
ALO
4-0
 
5-1
4-2
-
3-0
3-1
1-4
2-0
3-1
-
2-1
-
1-1
2-0
2-0
AMA
4-0
0-1
 
-
2-4
1-3
1-3
-
-
2-0
1-2
0-8
2-1
2-0
1-1
2-1
ANA
6-1
0-0
7-0
 
0-0
2-0
1-1
-
2-1
-
1-2
0-2
2-1
3-0
2-0
2-0
ARE
-
1-1
4-0
1-2
 
5-0
3-1
0-0
9-1
5-0
4-0
4-2
1-0
-
7-0
-
ARR
1-3
3-1
0-2
-
1-1
 
-
1-5
1-2
-
0-0
1-3
1-3
1-1
0-1
0-0
BEA
4-0
-
4-0
0-0
2-0
3-0
 
2-1
-
1-2
1-1
1-0
-
4-0
2-0
3-0
BER
4-2
2-2
2-0
1-1
1-0
5-1
2-0
 
4-1
-
-
1-0
4-1
2-0
-
1-2
EIB
8-3
1-2
2-1
1-0
-
3-3
3-3
1-5
 
-
-
2-0
1-2
3-1
2-1
3-0
ELG
4-0
1-5
2-1
1-3
0-4
0-1
0-4
0-1
2-3
 
0-0
0-4
0-10
-
-
4-0
LAG
3-1
0-2
1-0
2-2
0-1
1-0
2-1
1-4
2-0
3-1
 
0-2
0-1
-
-
-
ORD
11-0
-
2-0
2-0
3-3
4-0
1-1
-
-
3-0
2-1
 
2-1
2-2
1-0
4-1
REA
-
4-0
4-2
1-0
-
-
1-2
3-1
5-1
7-0
4-2
9-0
 
2-0
2-3
-
URK
2-0
2-5
-
-
0-4
1-2
0-4
1-4
1-1
2-0
1-2
-
0-3
 
2-1
0-0
URO
5-0
0-5
-
-
1-7
-
0-1
0-3
4-2
3-0
2-1
0-4
2-3
1-1
 
2-1
ZUM
3-0
0-4
-
2-1
0-3
2-2
-
1-4
0-0
2-0
1-4
-
0-3
2-0
0-1
 

'AIZ' AIZKORRI GOIERRI F.T.   'ALO' ALO—A MENDI K.E.  
'AMA' AMAIKAK BAT K.E.   'ANA' ANAITASUNA C.D.  
'ARE' ARETXABALETA K.E. UDA   'ARR' ARRASATE C.D.  
'BEA' BEASAIN S.D.   'BER' BERGARA K.E.  
'EIB' EIBAR S.A.D.   'ELG' ELGOIBAR C.D.  
'LAG' LAGUN ONAK C.D.   'ORD' ORDIZIA K.E.  
'REA' REAL SOCIEDAD S.A.D.   'URK' URKI C.D.  
'URO' UROLA K.E.   'ZUM' ZUMAIAKO F.T.